נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: נבחרת מכבי

שליחה על ידי simply-red »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא כל כך הבנתי את ההשוואה שהצגת.
האם לדעתך לגידי קניוק יש מקום בנבחרת?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא כל כך הבנתי את ההשוואה שהצגת.
במילים אחרות, מאמנים קודמים היו מזמנים שחקנים לפי היכולת והפוטנציאל ולא לפי צבע החולצה שהם לובשים.
לואיס פרננדז זימן את ניר ביטון ממ.ס אשדוד וקידם לו את הקריירה. היום הוא אחד הישראלים המצליחים ביותר הרבה בזכותו.
גוטמן מזמן את דור פרץ ממכבי ת"א, בזמן שיש/היו שחקנים ראויים יותר שלא קיבלו מקום בנבחרת עד שלבשו צהוב.
זה כל ההבדל.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

יש גם את רועי קהת שכחתי ממנו.

מה איתו? הוא רואה דקות באוסטריה?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ForeverRed כתב: במילים אחרות, מאמנים קודמים היו מזמנים שחקנים לפי היכולת והפוטנציאל ולא לפי צבע החולצה שהם לובשים.
לואיס פרננדז זימן את ניר ביטון ממ.ס אשדוד וקידם לו את הקריירה. היום הוא אחד הישראלים המצליחים ביותר הרבה בזכותו.
גוטמן מזמן את דור פרץ ממכבי ת"א, בזמן שיש/היו שחקנים ראויים יותר שלא קיבלו מקום בנבחרת עד שלבשו צהוב.
זה כל ההבדל.
זה לא שהוא מעדיף את דור פרץ על פני ביבראס נאתכו ובירם כיאל. הוא נאלץ להעלות את דור פרץ בהרכב בגלל ששני האחרים לא כשירים. אם הוא היה מחליט להעלות את דור פרץ כשיש לו את נאתכו ו/או כיאל כשירים אז אתם צודקים. זה לא המצב. ראדי לפני פרץ? לא יודע. גם לא יודע איזה קשרים אחורים ראויים יש (כן, דר, אני יודע, וובה בראון) ילד בן 20 מקומי שמצליח לפלס את דרכו במכונה המשומנת הזו של מכבי ולעלות בהרכב כולל לקבל דקות בליגת האלופות זה לא דבר של מה בכך. ולמרות כל זה - הוא לא האופציה הראשונה של גוטמן וכנראה גם לא השנייה.

קהת כן בסגל שמעון. באוסטריה הוא מסתמן כשחקן רוטציה. שיחק 10 משחקים בנתיים, פתח ב3 בלבד, רק אחד השלים מלא.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

simply-red כתב: בוא אני אשאל אותך עוד משהו,
אם גידי קניוק היה משחק במכבי והיה מקבל זימון לנבחרת ובעקבות הפציעה של כיאל גם היה פותח בהרכב, מישהו היה מרים גבה?
אפילו ראדי ראוי להיות בנבחרת לפני דור פרץ.
+1 יש מספיק קשרים ישראלים טובים מדור פרץ, הוא בהחלט נראה מבטיח אבל הרכב נבחרת? ממש לא.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום בלב בנשמהההה כתב: זה לא שהוא מעדיף את דור פרץ על פני ביבראס נאתכו ובירם כיאל. הוא נאלץ להעלות את דור פרץ בהרכב בגלל ששני האחרים לא כשירים. אם הוא היה מחליט להעלות את דור פרץ כשיש לו את נאתכו ו/או כיאל כשירים אז אתם צודקים. זה לא המצב. ראדי לפני פרץ? לא יודע. גם לא יודע איזה קשרים אחורים ראויים יש (כן, דר, אני יודע, וובה בראון) ילד בן 20 מקומי שמצליח לפלס את דרכו במכונה המשומנת הזו של מכבי ולעלות בהרכב כולל לקבל דקות בליגת האלופות זה לא דבר של מה בכך. ולמרות כל זה - הוא לא האופציה הראשונה של גוטמן וכנראה גם לא השנייה.

קהת כן בסגל שמעון. באוסטריה הוא מסתמן כשחקן רוטציה. שיחק 10 משחקים בנתיים, פתח ב3 בלבד, רק אחד השלים מלא.
מעניין אותי לשמוע את הדעות הפוליטיות שלך. גם שם תמצא בלי סוף טיעונים להגנת הערבים או שאתה יוצא להגנת מכבי בלבד?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

דיי כבר שוב אני אשאל למה הוא לא זימן את וובה בראון? למה הוא לא מזמן את גדי קניוק או את מארן ראדי?
למה הוא מזמן דווקא את דור פרץ?
אם כי הוא לא עושה משהו כי הם מכביסטים לדעתי כי עובדה שהוא לא זימן את גל אלברמן קמפיין וחצי והאחרון פרש מהנבחרת והוא גם משחק במכבי תל אביב.
בכל מקרה לדעתי דור פרץ צריך קודם לקרוע זוג נעליים בנבחרת הצעירה ואז לעלות לבוגרת וגם זה אחריי שתי עונות לפחות שהוא בהרכב של מכבי תל אביב ולא עונה וחצי חלק מהרוטציה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אדום בלב בנשמהההה כתב: זה לא שהוא מעדיף את דור פרץ על פני ביבראס נאתכו ובירם כיאל. הוא נאלץ להעלות את דור פרץ בהרכב בגלל ששני האחרים לא כשירים. אם הוא היה מחליט להעלות את דור פרץ כשיש לו את נאתכו ו/או כיאל כשירים אז אתם צודקים. זה לא המצב. ראדי לפני פרץ? לא יודע. גם לא יודע איזה קשרים אחורים ראויים יש (כן, דר, אני יודע, וובה בראון) ילד בן 20 מקומי שמצליח לפלס את דרכו במכונה המשומנת הזו של מכבי ולעלות בהרכב כולל לקבל דקות בליגת האלופות זה לא דבר של מה בכך. ולמרות כל זה - הוא לא האופציה הראשונה של גוטמן וכנראה גם לא השנייה.

"נאלץ", אהה עכשיו הכל ברור.
הוא גם נאלץ לתת לורמוט מקום בהרכב
והוא נאלץ לתת למגן השמאלי הגרוע אי פעם בן הרוש מקום בהרכב.
והוא נאלץ לשים את טבז במקום מליקסון שבכושר הרבה יותר טוב.
אתה מתחיל להיות פאתטי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כל כך מגוחך שורמוט הולך לפתוח, יותר מדור פרץ אפילו לדעתי. הוא נתן משחק אחד טוב נגד מכבי חיפה ואשכרה רכש לעצמו מקום בהרכב על סמך משחק בודד אחרי שנה שהוא מסריח את הדשא.

סמל אישי של משתמש
The red one

אדום זקן כתב: "נאלץ", אהה עכשיו הכל ברור.
הוא גם נאלץ לתת לורמוט מקום בהרכב
והוא נאלץ לתת למגן השמאלי הגרוע אי פעם בן הרוש מקום בהרכב.
והוא נאלץ לשים את טבז במקום מליקסון שבכושר הרבה יותר טוב.
אתה מתחיל להיות פאתטי.
תגיד, זה שכתבתי גם באשכול הזה וגם באשכול של הנבחרת שאני מסכים עם כולכם לגבי אי ההצבה של דודזאדה ומליקסון בהרכב זה לא מספיק ברור או שאתה כמו קרייזירד וכמו עומר93 על עיוור כל דבר שאני כותב משייכים את זה ל"אוהדי מכבי" בלי לשים לב שפה באשכול וגם בתגובות נוספות אנשים מגיבים אותו דבר כמוני אבל לא זוכים לכזה מטר של ביקרות? ועוד הגדיל קרייזירד7 וקבע שאני בעד ערבים. וואלה, גאון הדור. בוא תספר לי עוד דברים שאני לא יודע על עצמי קרייזירד7.

וכן, אדום, הוא נאלץ. מה לא נאלץ בזה? נאתכו חטף זעזוע מוח וירד מדמם מהמגרש ביום ראשון האחרון, לא ראית את התמונות? הרי ברור גם לי גם לך שנאתכו הוא ה-באנקר של גוטמן. ולגבי כיאל - כרגע הדיבורים הם על כך שהוא לא כשיר. אם יהיה כשיר והוא יחליט לפתוח עם פרץ לא אוהב את זה.

ולמרות כל זה - זה צריך לגרום לי לרצות שהנבחרת תפסיד? אם אני רוצה לראות את בן שהר בהרכב וברדה יעלה בהרכב, זה אומר שאני שונא את ברק בכר ואומר שאני רוצה שהפועל תפסיד?

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אדום בלב בנשמהההה כתב: תגיד, זה שכתבתי גם באשכול הזה וגם באשכול של הנבחרת שאני מסכים עם כולכם לגבי אי ההצבה של דודזאדה ומליקסון בהרכב זה לא מספיק ברור או שאתה כמו קרייזירד וכמו עומר93 על עיוור כל דבר שאני כותב משייכים את זה ל"אוהדי מכבי" בלי לשים לב שפה באשכול וגם בתגובות נוספות אנשים מגיבים אותו דבר כמוני אבל לא זוכים לכזה מטר של ביקרות? ועוד הגדיל קרייזירד7 וקבע שאני בעד ערבים. וואלה, גאון הדור.
תפסיק להיות הסנגור של מכבי וגוטמן בכל דבר ואז אף אחד לא יסתכל על מה שאתה מגיב באופן מיוחד.
בכל מקרה לדעתי פרץ לא היה צריך להיות מוזמן אלא קהת/בראון (ואני לא מדבר אפילו על הרכב) ובן הרוש גם לא צריך להיות מוזמן ובטח שלא בהרכב, וורמוט וטבז לא צריכים להיות בהרכב.

סמל אישי של משתמש
The red one

red and white כתב: תפסיק להיות הסנגור של מכבי וגוטמן בכל דבר ואז אף אחד לא יסתכל על מה שאתה מגיב באופן מיוחד.
בכל מקרה לדעתי פרץ לא היה צריך להיות מוזמן אלא קהת/בראון (ואני לא מדבר אפילו על הרכב) ובן הרוש גם לא צריך להיות מוזמן ובטח שלא בהרכב, וורמוט וטבז לא צריכים להיות בהרכב.
לא סנגור של אף אחד. אומר את דעתי בלבד. לפעמים היא נגד הזרם, לפעמים עם. הבעיה היא שיש פה כמה וכמה משתמשים שרק רואים את השם משתמש בלי לקרוא בכלל את התגובה ומכינים תגובה מראש, למרות שאם משתמש אחר יכתוב אותה דעה באותה צורה - הוא לא יקבל את התגובה הזו. וזה מעצבן.

ואגב מילא סנגור של מכבי אני עוד מבין (למרות שגם זה כמובן לא נכון, אבל בסדר, מבין שלרצות בהצלחה של מכבי ת"א ושאר קבוצות ישראליות באירופה זו דעת מיעוט) אבל גוטמן? מתי אני מגן עליו? אני גם חושב שהקמפיין שלו מבחינה מקצועית וזימונים היה מאוד מעצבן, כנ"ל בבחירת הרכבים (שכטר ו-ורמוט). מצד שני, בנתיים אנחנו מרחק ניצחון אחד מהפלייאוף, ולהזכיר לך מה היו התגובות אחרי שקיבלנו את וולס, בוסניה ובלגיה? אבל, בניגוד לאחרים פה, מעולם לא ארצה בהפסד הנבחרות וש"תחטוף בראש" ו"תבוסות", ואת זה אמשיך להגיד. ואם לדעתך זה נגד הזרם לא לרצות בתבוסה של נבחרת ישראל אז..מה אני אגיד לך..

רועי קהת מזומן. בן הרוש כן צריך להיות מזומן, כי איזה מגן שמאלי יש לך מחליף במקרה ודודזאדה נפצע? הרי טוואטחה פצוע ומריקן הוא לא מצפה להיות מגן שמאלי. לפתוח, אומר זאת בפעם ה1000, אני גם חושב שהוא לא צריך. אז? בגלל שאני חושב שהוא לא צריך זה אומר שלא צריך לצפות במשחק של הנבחרת ולהחרים?
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 10 אוקטובר 2015, 15:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אין לי בעיה עם הזימון של דור פרץ, שהוא שחקן כישרוני ופוטנציאל גדול. הכל נכון.
כן יש לי בעיה עם שחקנים אחרים שהגיע להם לא פחות ממנו בתקופות מסוימות ולא זכו לאותו חסד מהמאמן הדגול שלנו.

רועי קהת, מאור בוזגלו, אופיר דוידזאדה, מאור מליקסון, וובה בראון, ליאור רפאלוב, רמי גרשון, מונס דאבור, גיא חיימוב, אלי דסה ואבי ריקן טרם המעבר למכבי והרשימה עוד ארוכה.

הכי קל לקחת שחקן צעיר שמתבלט באלופת המדינה. מה עם קצת חשיבה מחוץ לקופסא? מה עם קצת גמישות וקידום של שחקנים שמשחקים במקומות פחות בולטים?
בזעת.

סמל אישי של משתמש
The red one

ForeverRed כתב: אין לי בעיה עם הזימון של דור פרץ, שהוא שחקן כישרוני ופוטנציאל גדול. הכל נכון.
כן יש לי בעיה עם שחקנים אחרים שהגיע להם לא פחות ממנו בתקופות מסוימות ולא זכו לאותו חסד מהמאמן הדגול שלנו.

רועי קהת, מאור בוזגלו, אופיר דוידזאדה, מאור מליקסון, וובה בראון, ליאור רפאלוב, רמי גרשון, מונס דאבור, גיא חיימוב, אלי דסה ואבי ריקן טרם המעבר למכבי והרשימה עוד ארוכה.

הכי קל לקחת שחקן צעיר שמתבלט באלופת המדינה. מה עם קצת חשיבה מחוץ לקופסא? מה עם קצת גמישות וקידום של שחקנים שמשחקים במקומות פחות בולטים?
בזעת.
צודק לגמריי וגם כתבתי את זה בעמוד הקודם. זה לא מה שימנע ממני לעודד את הנבחרת להישג נהדר היום. ואגב אני עדיין לא חושב שיש שחקן אחר שיכול להחליף את דור פרץ היום במידה וכיאל לא כשיר ובהתאם למערך הספציפי שגוטמן מתכנן להעלות.

וובה בראון, דר? אולי, לא יודע. אני לא צופה במשחקים של ק"ש ולא רואה אותו משחק, זה לא התפקיד שלי זה התפקיד של מאמן הנבחרת. אם הוא החליט שלא..אז..לא..

דנו על זה ארוכות בנושא הנבחרת, כל קמפיין, על כל מאמן, יש טענות. בכל רגע נתון תמיד יהיה אפשר למצוא שחקן שבולט ולא זומן או אחד שהיה מגיע לו לפתוח ולא פתח או התנהלות לא מקצועית או משהו בעיתונות או התעלמות מקבוצה כזו או אחרת. אם הדברים היו כל כך מושלמים לא היינו מעפעילים אחת בהיסטוריה לטורניר גדול. לדעתי, זה לא צריך למנוע מאף אחד לרצות בהצלחתה של הנבחרת ובטח לא להתפלל שהיא תחטוף בראש. כי בינינו, זה ברור שכולם ישמחו היום במידה ונעלה לפלייאוף, והמצקצקים יגידו "אויש חבל שעלינו, סתם נחטוף בראש בפלייאוף". תחסכו.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

נו, ודור פרץ שחקן רוטציה במכבי תל אביב.. ושוב אני שואל, אם פרץ היה שחקן של מכבי פתח תקווה האם הוא עדיין היה מוזמן לנבחרת?
ואם קניוק היה מפלס את דרכו "במכונה המשומנת" של מכבי תל אביב בטוח שהוא היה בנבחרת כי הוא במכבי.
ואני מוכן להתערב שאם דסה בביתר היום, לא בטוח שהוא פותח במשחק הערב.

שלח תגובה