יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: חוק הגיוס החדש

שליחה על ידי dor69 »

סימיוני כתב:
12 אוגוסט 2023, 07:36
אני רוצה לשבח כאן את הממשלה שדואגת לציבור שתורם למדינה ומסכן את נפשו באוהלה של תורה.
אין ספק שלהשתמט משירות צבאי וללמוד בישיבה זה שווה ערך לבן שלי שהיה ב"מורן" ועושה מילואים ולאחיינים שלי שמשרתים בנח"ל ובצנחנים.
זה בטח שווה ערך לשרות שעשיתי בנח"ל המוצנח ובמילואים לאורך עשרות שנים.
בהצעת החוק נכתב כי "מדינת ישראל כמדינה יהודית, רואה חשיבות עליונה בעידוד לימוד התורה ולומדי התורה". בהתאם לכך, מציעים יוזמי החוק "לעגן כראוי החוק יסוד את החשיבות הרבה והערך הגדול שרואה המדינה בלימוד התורה, ואת רצונה לעודד לימוד תורה".
עוד קובע החוק כי "אלו שיקבלו על עצמם להתמסר ללימוד תורה, לתקופה משמעותית, ייחשבו כמי שמשרתים, שירות משמעותי את מדינת ישראל והעם היהודי, וכי תהיה לכך השלכה על זכויותיהם וחובותיהם".

סעיף מרכזי בהצעת החוק מתייחס לפסיקת בג"ץ שביקשה להסדיר את נושא גיוס בני הישיבות. יוזמי החוק טוענים כי חוק יסוד לימוד התורה יבהיר לבית המשפט העליון כי הכנסת תומכת בהכרה במרכזיותו של ערך לימוד תורה. מטרת הצעת החוק היא ליצור מעין שוויון שיקשה על בג"ץ לפסול את חוק הגיוס העתידי שיעניק מעמד מיוחד לתלמידי הישיבות.
מעולה שעילת הסבירות בוטלה, כי ככה לא יוכלו להשתמש במונח " לא סביר" כדי לפסול את החוק החשוב והמכונן הזה.
חוק כזה זה כפתור השמדה לליכוד והם יודעים את זה, אין לזה גרם של סיכוי לעבור.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2023, 13:20
ממשיכים לגנוב דעת.
תעירו אותי בקריאה ראשונה.
איזה כיף לאנשים כמוך.
כולם גנבי דעת חוץ מאלו שנמצאים בשילטון ולא מסתירים את כוונותיהם. הם אנשים עם רקורד מוכח של יושר שאף פעם לא שיקרו ולא הונו את הציבור.
אשריך..

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
12 אוגוסט 2023, 13:20
ממשיכים לגנוב דעת.
תעירו אותי בקריאה ראשונה.
איזה כיף לאנשים כמוך.
כולם גנבי דעת חוץ מאלו שנמצאים בשילטון ולא מסתירים את כוונותיהם. הם אנשים עם רקורד מוכח של יושר שאף פעם לא שיקרו ולא הונו את הציבור.
אשריך..

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סימיוני כתב:
12 אוגוסט 2023, 15:24
איזה כיף לאנשים כמוך.
אשריך..
כיף לאנשים כמוני שלא מבזבזים זמן ואנרגיות על התמסכנות וגניבות דעת של אחרים. נאום חוצב להבות כתבת פה על משהו שספק אם בכלל עומד על הפרק. כשיהיה, נדבר.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

מזרחי גאה!

שליחה על ידי סימיוני »

אני מזרחי גאה!
נולדתי באשקלון וגדלתי בחולון ובטעות הכי מפוארת בחיים שלי הפכתי לאוהד באר שבע שרוף. צבע עורי בקיץ בצבע מוקה מגניב.
אבא שלי הגיע למעברה חסר כל וב 10 אצבעותיו, יחד עם אמי שהגיעה מאותה תפוצה, נתנו לנו חינוך טוב, עודדו אותי ואת אחיותי ללמוד, לעבוד, להתגייס ולהיות אזרחים הגונים שלא צריכים כלום מאף אחד ויודעים לדאוג לעצמם.
אני ממש מרגיש גאה שמזרחיים כמו אמסלם, דיסטל,
דרעי , פינדרוס,אבישי בן חיים, מירי רגב ועוד כמה מאחי המזרחיים לא מפסיקים לצעוק את צעקתנו , נכנסים באשכנזים הלבנבנים ומתחככים עם כאלו שכועסים על כך שהיטלר לא גמר את העבודה.
אני חושב גם שהשיטה הזאת של לחלות את פניהם של אשכנזים שעומדים בראש מפלגתם ומשתמשים בהם כמו בובות על חוט, היא שיטה מצויינת. רק ככה נתקדם.
עובדה, בעשרות שנים שהם בשילטון מצב המזרחיים השתפר פלאים. מלא כסף הלך לחינוך בפריפריה, לבריאות בפריפריה, לשיפור תנאי החיים בפריפריה.
עם ייצוג כזה, אנחנו בדרך הנכונה!

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: מזרחי גאה!

שליחה על ידי אריאל2 »

סימיוני כתב:
12 אוגוסט 2023, 16:00
אני מזרחי גאה!
נולדתי באשקלון וגדלתי בחולון ובטעות הכי מפוארת בחיים שלי הפכתי לאוהד באר שבע שרוף. צבע עורי בקיץ בצבע מוקה מגניב.
אבא שלי הגיע למעברה חסר כל וב 10 אצבעותיו, יחד עם אמי שהגיעה מאותה תפוצה, נתנו לנו חינוך טוב, עודדו אותי ואת אחיותי ללמוד, לעבוד, להתגייס ולהיות אזרחים הגונים שלא צריכים כלום מאף אחד ויודעים לדאוג לעצמם.
אני ממש מרגיש גאה שמזרחיים כמו אמסלם, דיסטל,
דרעי , פינדרוס,אבישי בן חיים, מירי רגב ועוד כמה מאחי המזרחיים לא מפסיקים לצעוק את צעקתנו , נכנסים באשכנזים הלבנבנים ומתחככים עם כאלו שכועסים על כך שהיטלר לא גמר את העבודה.
אני חושב גם שהשיטה הזאת של לחלות את פניהם של אשכנזים שעומדים בראש מפלגתם ומשתמשים בהם כמו בובות על חוט, היא שיטה מצויינת. רק ככה נתקדם.
עובדה, בעשרות שנים שהם בשילטון מצב המזרחיים השתפר פלאים. מלא כסף הלך לחינוך בפריפריה, לבריאות בפריפריה, לשיפור תנאי החיים בפריפריה.
עם ייצוג כזה, אנחנו בדרך הנכונה!
עוד יחשבו שגונר השתלט לך על היוזר.

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

:?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

:גשם:

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

מה, לא צודק?
אחלה אמסלם שדואג לנו כל כך, בדרכו האלגנטית והמושכלת. גאווה לנו המזרחיים!!!

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

אני חייב להוסיף את הגאונות של נציגינו המזרחיים בממשלה שממשיכים לתת לנתן אשל( מצלם החצאיות האשכנזי הלבנבן) להמשיך להיות המוציא והמביא של ראש ממשלתנו הישר. כך הוא אמר בקולו:
"הציבור הזה – אני קורא לו אפילו הלא-אשכנזי הזה, כן - מה מחמם אותו? הרי הוא אומר: מה? הם? נראה להם. למה הם שונאים את התקשורת? למה הם צעקו 'הו הא מה קרה נוני אכל אותה' אחרי הבחירות? הם שונאים הכול. הצלחנו להטריף את ה... השנאה הזאת היא מה שמאחד את המחנה שלנו". עוד אמר בהתייחסות ל"קמפיין השנאה": "אנחנו צריכים ללכת על הכאסח הזה".
אחלה נתן, אחלה ביבי שמשתמש בו כעוזר צמוד ואחלה נציגים יש לנו שמבינים יפה מהי דרכנו להתקדם !

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אמסלם מצפון אפריקה
לא מזרחי.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
12 אוגוסט 2023, 15:24
איזה כיף לאנשים כמוך.
אשריך..
כי שאר הפוליטקאים והפרקליטים פלס....

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

הסיעות החרדיות מנסות להעביר חוק שדואג רק לתחת של הציבור שלהם. וואו שוקינג זה אף פעם לא היה לנו.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
12 אוגוסט 2023, 17:14
אני חייב להוסיף את הגאונות של נציגינו המזרחיים בממשלה שממשיכים לתת לנתן אשל( מצלם החצאיות האשכנזי הלבנבן) להמשיך להיות המוציא והמביא של ראש ממשלתנו הישר. כך הוא אמר בקולו:
"הציבור הזה – אני קורא לו אפילו הלא-אשכנזי הזה, כן - מה מחמם אותו? הרי הוא אומר: מה? הם? נראה להם. למה הם שונאים את התקשורת? למה הם צעקו 'הו הא מה קרה נוני אכל אותה' אחרי הבחירות? הם שונאים הכול. הצלחנו להטריף את ה... השנאה הזאת היא מה שמאחד את המחנה שלנו". עוד אמר בהתייחסות ל"קמפיין השנאה": "אנחנו צריכים ללכת על הכאסח הזה".
אחלה נתן, אחלה ביבי שמשתמש בו כעוזר צמוד ואחלה נציגים יש לנו שמבינים יפה מהי דרכנו להתקדם !
מה נשמע חבר? הרבה חדשות 12 בסופ"ש?

ובסוף שים פתק שמתאים לך כי ככה זה בדמוקרטיה, מי שלא טוב מחליפים

והאמת בלי לשמוע את הדברים שכתבת ככה אני מרגיש, השנאה שלהם גורמת לנו לאחד שורות ולהילחם
הרי אין להם משהו טוב להציע וככה התרסקה מפלגת העבודה ומרץ, כל עוד ימשיכו לתדלק שנאה אנחנו ניהיה בשלטון

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

קן הקוקיה נהיה פה.

שלח תגובה