נקבע עונשן של מכבי והפועל

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: נקבע עונשן של מכבי והפועל

שליחה על ידי The red one »

טוטי אני באמת ובתמים תוהה מה היית אומר אם היה מדובר באוהד שלנו שיפרוץ לכר הדשא בשבת בבלומפילד, יכה את שי אבוטבול, יוריד לנו 2 נקודות ויגרום לשער 5 להסגר ל4 משחקים.

גם אז תאשים את ההנהלה שלנו? (ונצא מנקודת הנחה שהאוהד הזה ״מוכר״ ונצא מנקודת הנחה שכל וסרמיל מלא ובסגירת שער 5 אתה מעניש 2500 על מעשה של אחד)

המקרה של מכבי פ״ת לא קשור כי שם מדובר באנשי ושחקני הקבוצה שהתפרעו .
נערך לאחרונה על ידי The red one ב 19 נובמבר 2014, 11:06, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אני לא מופתע. סתם מרגיז אותי אוהדים שרצים אחרי עדר הלקקנים למכבי ולברקוביץ וקוראים לעונש הזה לא ספורטיבי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אדום בלב בנשמהההה כתב:טוטי אני באמת ובתמים תוהה מה היית אומר אם היה מדובר באוהד שלנו שיפרוץ לכר הדשא בשבת בבלומפילד, יכה את שי אבוטבול, יוריד לנו 2 נקודות ויגרום לשער 5 להסגר ל4 משחקים.

גם אז תאשים את ההנהלה שלנו? (ונצא מנקודת הנחה שהאוהד הזה ״מוכר״ ונצא מנקודת הנחה שכל וסרמיל מלא ובסגירת שער 5 אתה מעניש 2500 על מעשה של אחד)

זה נכון שאוהד אחד שלא יכול להעיד על כולם, אבל עדיין להנהלה יש אחריות.
קח לדוגמא את מקרה עזורי, משהו שקרה מחוץ לכותלי האיצטדיון ובעצם בשל כך הקבוצה גם לא נענשה.
האם אתה זוכר מה אמרה אלונה?
"אני אחראית לשלום עובדיי,אם עובד שלי מאויים, אני נכשלתי בהגנה עליו".
אז אי אפשר לנקות לגמרי את ההנהלות.
ביום שבת יש משחק בני סכנין, בית"ר, חס וחלילה יקרה שם משהו במגרש, אז מה יגידו בנהלת סכנין הבאנו 1000 שוטרים ומכאן האחריות היא לא עלינו??
תפקידה של הנהלה הוא בדיוק כמו תפקידה של הנהגה, להרגיע ולהרתיע, אי אפשר להתנער ולהגיד "זה לא קשור אליי".

סמל אישי של משתמש
The red one

ועדיין, אתה לא יכול לשלוט על מעשה של אדם בודד. בסלנג הצבאי זה נקרא ״מחבל בודד״, פה זה ״חוליגן בודד״.

לא משנה כמה הסברה תעשה וכמה תבקש, אי אפשר למנוע פריצה של אדם אחד או פריצה המונית למגרש. אז למה הקבוצה צריכה לאכול כזה עונש לא ספורטיבי?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:טוטי אני באמת ובתמים תוהה מה היית אומר אם היה מדובר באוהד שלנו שיפרוץ לכר הדשא בשבת בבלומפילד, יכה את שי אבוטבול, יוריד לנו 2 נקודות ויגרום לשער 5 להסגר ל4 משחקים.

קודם כל, הייתי אומר בדיוק את אותו הדבר, יודע למה?

כי כשאני יושב ביציע ושומע אוהד נוהם(כן כן, זה קורה אצלנו), אנחנו כמעט מגיעים לידיים.

לא כי אני רמבו וממש לא יפה נפש, אבל מבין מצויין את האחריות שלי כאוהד לשמור על הקבוצה.

וזה בדיוק אותו הדבר. האוהדים והקבוצה הם מקשה אחת, בטח במגרש עצמו והאוהדים חייבים לדעת ולהכיר זאת.

איך תעניש 3000 אוהדים שקוראים לטועמה מחבל? תשים בכלא את כולם? לא. אתה תפגע בקבוצה שלהם ותקווה שזה יזיז להם ואם זה לא יזיז, אז שהמועדון יעשה בדק בית ויסגור הוא את היציע.

וכן, המקרה של מכבי פתח תקווה מאוד דומה. גם בדרבי, אנשי הצוות המקצועי היו אלו שהובילו לפיצוץ לבסוף, ישירות ובעקיפין. אז הם לא חילקו אגרופים, אבל אם האוהדים שפרצו בעידוד גארסיה היו מרביצים לאבוטבול, היינו מדברים אחרת.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:ועדיין, אתה לא יכול לשלוט על מעשה של אדם בודד. בסלנג הצבאי זה נקרא ״מחבל בודד״, פה זה ״חוליגן בודד״.

לא משנה כמה הסברה תעשה וכמה תבקש, אי אפשר למנוע פריצה של אדם אחד או פריצה המונית למגרש. אז למה הקבוצה צריכה לאכול כזה עונש לא ספורטיבי?
את שוב גוזר אירוע אחד מכלל האירועים ומתרכז רק בו.

1. אוהד פרץ
2. אוהדים פרצו בעידוד צוות מקצועי
3. משחק פוצץ בגלל האוהדים שפרצו

סמל אישי של משתמש
The red one

עזוב אותך עידוד צוות מקצועי על זה היום יועמד גרסיה לדין ולפי היועץ המשפטי של מכבי ת״א יש לו הסבר משכנע . בוא נחכה ונראה מה יוחלט היום לגביו.

עד אז מדובר באוהדים שפרצו משני הצדדים. שהפריצה השנייה קרתה אך ורק בגלל הראשונה. בינינו? אני ואתה יודעים שהם היו פורצים גם בלי העידוד (שהיה או לא) של גרסיה.

וטוטי שוב אחי זה יפה שיש אחריות אבל עדיין לא משנה מה נעשה וכמה, אין פשוט אין אפשרות לשלוט על מעשיו של אדם בודד, קל וחומר שהיה שיכור, ובכך להעניש אלפי אחרים.

לא סוגרים בית ספר בגלל ילד שהתפרע. לא מאשימים נהג אוטובוס שילדים חוליגנים חיבלו לו באוטובוס בזמן שהוא נהג בו ועוד כל מיני ומיני דוגמאות .

יש לטפל באופן נקודתי בחוליגן ולתת לו עושה מרתיע . אם יוכח שגרסיה אכן קרא לאוהדים לפרוץ זה כבר משהו אחר .. כי זה כבר אדם מהמועדון ..

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:עזוב אותך עידוד צוות מקצועי על זה היום יועמד גרסיה לדין ולפי היועץ המשפטי של מכבי ת״א יש לו הסבר משכנע . בוא נחכה ונראה מה יוחלט היום לגביו.

עד אז מדובר באוהדים שפרצו משני הצדדים. שהפריצה השנייה קרתה אך ורק בגלל הראשונה. בינינו? אני ואתה יודעים שהם היו פורצים גם בלי העידוד (שהיה או לא) של גרסיה.

וטוטי שוב אחי זה יפה שיש אחריות אבל עדיין לא משנה מה נעשה וכמה, אין פשוט אין אפשרות לשלוט על מעשיו של אדם בודד, קל וחומר שהיה שיכור, ובכך להעניש אלפי אחרים.

לא סוגרים בית ספר בגלל ילד שהתפרע. לא מאשימים נהג אוטובוס שילדים חוליגנים חיבלו לו באוטובוס בזמן שהוא נהג בו ועוד כל מיני ומיני דוגמאות .

יש לטפל באופן נקודתי בחוליגן ולתת לו עושה מרתיע . אם יוכח שגרסיה אכן קרא לאוהדים לפרוץ זה כבר משהו אחר .. כי זה כבר אדם מהמועדון ..
אם בזה שהאוהד קפץ והיכה היה מסתכם האירוע, הייתי מסכים.
אבל כמות האירועים המבזים שקרו אחריו לא יכולים לעבור לסדר היום.

סמל אישי של משתמש
The red one

בסך הכל היו בכר הדשא 6-7 אוהדים..לא מדובר באלפים :)

נראה מה יהיה ..

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אדום בלב בנשמהההה כתב:בסך הכל היו בכר הדשא 6-7 אוהדים..לא מדובר באלפים :)

נראה מה יהיה ..
ומה לגביי כל האנשים שנכנסו לכר הדשא כמו ג'ורדי או אייל ברקוביץ? מה לגביי העובדה שאדון זהבי רצה לפוצץ אתהמשחק? אני גם לא חושב שצריך להוריד נקודות אבל המינימום הורדת נקודות על תנאי ו0-0 ללא נקודות על הדרבי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
The red one

עזוב אין לי כוח להכנס לזה שוב :D

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שיחזירו תנקודות אבל מה עם רדיוסים ?מה עם עונש ? לדעתי גם תוצאת המשחק שווה 0 0 ללא נקודות ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

כמה טוב שבאה בני יהודה היום ושרפה לרגע את כל הטענות שלכם בנוגע ללמחשבה שמכבי והפועל לא צריכות להיענש.

אני מקווה שגם הדיינים ישאלו עצמם איזה עונש ממגיע לבני יהודה ואיך הוא מתיישב בצורה שוויונית ושקולה אם זה שיקבלו אחיותה הגדולות

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מישהו יודע מתי הדיון החוזר בקשר לדרבי ? או שההחלטה על ביטול הפחתת נקודות היא סופית ?

סמל אישי של משתמש
The red one

שמעון א כתב:מישהו יודע מתי הדיון החוזר בקשר לדרבי ? או שההחלטה על ביטול הפחתת נקודות היא סופית ?
בשבוע שעבר שהחלטה אמורה להתקבל עד שלישי הקרוב, משמע מחרתיים.

שלח תגובה