ציטוטים מפורום בת מצווש

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

Re: ציטוטים מפורום בת מצווש

שליחה על ידי Noam98 »

CrazyRed7 כתב: כן.
שיחקנו כמו קבוצת כדורגל. ניצחנו 3 משחקים, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד מול קבוצות חזקות ומדורגות. בזכות ולא בחסד.
נפילה אחת במשחק חוץ לא הספיקה לנו כדי להגיע לשלב הבתים. רק שער אחד בודד מסנסציה אדירה.
לא בבונקר, לא בכיבוש 3 שערים מ2 מצבים. בכדורגל אמיתי ואיכותי.

כן, הייתי מוכן לעלות לשלב הבתים בבונקר מטורף אבל הדרך שעברנו העונה מרשימה יותר מהדרך שמכבי עשתה לפני שנה.
ולא רק אני חושב ככה, רוב אוהדי הכדורגל בארץ חושבים ככה לדעתי.
בקלות יכל להיות בבתים של האירופית בית שכולל את אולימפיאקוס סלטיק ושריף(אני מדבר על איכות עזבו דרגים), אם בבית כזה היינו עושים 11 נקודות, אף אחד לא היה מעז להשוות קמפיין כזה אפילו לקמפיין של סוזה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב: כן.
שיחקנו כמו קבוצת כדורגל. ניצחנו 3 משחקים, 2 תוצאות תיקו והפסד אחד מול קבוצות חזקות ומדורגות. בזכות ולא בחסד.
נפילה אחת במשחק חוץ לא הספיקה לנו כדי להגיע לשלב הבתים. רק שער אחד בודד מסנסציה אדירה.
לא בבונקר, לא בכיבוש 3 שערים מ2 מצבים. בכדורגל אמיתי ואיכותי.

כן, הייתי מוכן לעלות לשלב הבתים בבונקר מטורף אבל הדרך שעברנו העונה מרשימה יותר מהדרך שמכבי עשתה לפני שנה.
ולא רק אני חושב ככה, רוב אוהדי הכדורגל בארץ חושבים ככה לדעתי.

אתה חולמת.

סלטיק לא יותר טובה מבאזל ואפילו מויקטוריה פלזן, והניצחון של מכבי בפלזן הרבה יותר סנסציוני והירואי משלנו.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה חולמת.

סלטיק לא יותר טובה מבאזל ואפילו מויקטוריה פלזן, והניצחון של מכבי בפלזן הרבה יותר סנסציוני והירואי משלנו.
לא מסכים איתך בכלל.
אולימפיאקוס בסיבוב השלישי וסלטיק בסיבוב הרביעי הרבה הרבה הרבה יותר קשה מפלזן - באזל.
אבל שוב, אני מדבר בעיקר על הדרך ופחות על התוצאה. ובדרך שעשינו הבאנו הרבה כבוד עם כדורגל מצוין ולא בונקר ועקיצות של פעם בדור.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה חולמת.

נמאס לי לשמוע כל היום על באזל ופלזן.
אין מה להשוות את באזל וסלטיק מבחינת ביתיות, כך שלשחק מול סלטיק בחוץ זה הרבה יותר קשה- שנית, לגרום להם להראות כמו הפועל רעננה במשחק הביתי, זה הרבה אבל הרבה יותר קשה.

פלזן? להשוות אותה לאולימפיאקוס ולסלטיק, זו בדיחה עצובה. אני בטוח שלא הכרת את הקבוצה עד לפני שנה.
הלוואי שהיינו מקבלים אותם, הלוואי.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

חוץ מזה מכבי עברה את שתיהן בניסים ובזכות שחקן אחד. אנחנו פשוט הראנו שאנחנו לא פחות טובים.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

צריך גם לזכור שלמכבי היו 6 משחקים מול באזל, והיא לא ניצחה באף אחד מהם.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה חולמת.

אתה החולמת, סלטיק קבוצה הרבה יותר טובה מפלזן ,וסלטיק ואולימפיאקוס קבוצות שוות לבאזל.
ואת באזל מכבי לא ניצחו אלא עשו פעמיים תיקו כך שאמנם הם עברו אותם אבל לדעתי זה שעברנו את אולימפיאקוס זה יותר מרשים (ואם היינו עוברים את אולימפיאקוס בפלייאוף גם אף אחד לא היה מתווכח על זה).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

zivmay כתב:
נמאס לי לשמוע כל היום על באזל ופלזן.
אין מה להשוות את באזל וסלטיק מבחינת ביתיות, כך שלשחק מול סלטיק בחוץ זה הרבה יותר קשה- שנית, לגרום להם להראות כמו הפועל רעננה במשחק הביתי, זה הרבה אבל הרבה יותר קשה.

פלזן? להשוות אותה לאולימפיאקוס ולסלטיק, זו בדיחה עצובה. אני בטוח שלא הכרת את הקבוצה עד לפני שנה.
הלוואי שהיינו מקבלים אותם, הלוואי.

כן, הבנתי כבר שיכולותיך הרטוריות השתדרגו פלאים ביחס לשנים עברו... שחרר אבאל'ה, לא עשו אותנו באצבע.

סלטיק היא קבוצת חוץ גרועה, כך שעניין הביתיות בו אתה מנפנף מתאזן, וזה שתקבע בנחרצות מה קשה יותר או קשה פחות, לא הופך את זה לנכון. מה עוד שהעליונות שלנו על סלטיק זה הרבה פועל יוצא של התוצאה במשחק הקודם. סביר להניח שזה לא היה קורה במידה והיינו מארחים את המשחק הראשון.

פלזן? גם אם טעיתי לגביה, זה במעט. מה שבטוח, זה שלנצח אותה בחוץ 0-2 עולה בהרבה על לנצח בבית את סלטיק.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

כן, מאוד הגיוני להשוות קבוצה אלמונית מצ'כיה, למעצמה בריטית.
הרי יש דמיון מפחיד, בתקציב, בקצב משחק, בפיזיות וכו'.
אתה מכיר שחקנים מפלזן? אני בספק, לילה טוב.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אני מודה שיש לי הרגל מגונה להכנס לפורום המצחין שלהם אחרי משחקים שלנו, כמות הנאצות שהולכת שם אחרי משחקים של באר שבע מצחיקה אותי ומחממת לי את הלב בו זמנית, אין חותמת יותר גדולה מזו שאנחנו קבוצה גדולה שהם מתחילים לפחד ממנה. אם לא היינו מעניינים אותם הם לא היו טורחים לתת לנו כל כך הרבה תשומת לב, והחגיגות שהלכו שם אחרי שהודחנו רק מראות כמה הגלגל התהפך ואיך אנחנו מאלו שהיו בלי כלום ורק שמחו לאיד היריבות שלהם הפכנו לאלופים שכל הקנאים מהצד נאחזים בתקווה שנכשל כדי לשמוח.
היה שם אחד שכתב משהו ממש מצחיק בסגנון "במבחן התוצאה הקמפיין שלנו יותר טוב משל באר שבע למרות היכולת", אז אני מבין שבליגת האלופות זה תופס אבל כשלקחנו לכם אליפות במבחן התוצאה ידעתם לבכות שאתם משחקים יותר טוב (למרות שזה עוד הזיה שלהם)...מה שנקרא תשתחוו יא בני זונות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

South Boy כתב:אני מודה שיש לי הרגל מגונה להכנס לפורום המצחין שלהם אחרי משחקים שלנו, כמות הנאצות שהולכת שם אחרי משחקים של באר שבע מצחיקה אותי ומחממת לי את הלב בו זמנית, אין חותמת יותר גדולה מזו שאנחנו קבוצה גדולה שהם מתחילים לפחד ממנה. אם לא היינו מעניינים אותם הם לא היו טורחים לתת לנו כל כך הרבה תשומת לב, והחגיגות שהלכו שם אחרי שהודחנו רק מראות כמה הגלגל התהפך ואיך אנחנו מאלו שהיו בלי כלום ורק שמחו לאיד היריבות שלהם הפכנו לאלופים שכל הקנאים מהצד נאחזים בתקווה שנכשל כדי לשמוח.
היה שם אחד שכתב משהו ממש מצחיק בסגנון "במבחן התוצאה הקמפיין שלנו יותר טוב משל באר שבע למרות היכולת", אז אני מבין שבליגת האלופות זה תופס אבל כשלקחנו לכם אליפות במבחן התוצאה ידעתם לבכות שאתם משחקים יותר טוב (למרות שזה עוד הזיה שלהם)...מה שנקרא תשתחוו יא בני זונות.
וזה שאתם כל הזמן מתעסקים בהם למרות שאנחנו האלופים וכרגע לפחות אנחנו בנקודת מפתח על אליפות שנייה ברצף ואנחנו כרגע אלה שמביאים כבוד למדינת ישראל - מה זה אומר עלייכם?

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

The red one כתב: וזה שאתם כל הזמן מתעסקים בהם למרות שאנחנו האלופים וכרגע לפחות אנחנו בנקודת מפתח על אליפות שנייה ברצף ואנחנו כרגע אלה שמביאים כבוד למדינת ישראל - מה זה אומר עלייכם?
להגיב על השטויות שהם פולטים זה להתעסק בהם? אז אני מתעסק בהם.
אני לפחות לא מתיימר להיות אחד שמכבי לא מעניינת אותו, אני שונא אותם שנאת מוות ומאחל להם ולאוהדים שלהם רק רע. הם אומרים שאנחנו לא מעניינים אותם ומדברים רק עלינו, זה פשוט מצחיק.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

South Boy כתב:
להגיב על השטויות שהם פולטים זה להתעסק בהם? אז אני מתעסק בהם.
אני לפחות לא מתיימר להיות אחד שמכבי לא מעניינת אותו, אני שונא אותם שנאת מוות ומאחל להם ולאוהדים שלהם רק רע. הם אומרים שאנחנו לא מעניינים אותם ומדברים רק עלינו, זה פשוט מצחיק.
מסכים איתך אבל אני רוצה לסייג את המועדון של מכבי תל אביב אני לא שונא ולא מחבב אבל את מכבי תל אביב כדורגל באופן כללי אני שונא רק בגלל ג'ורדי הנחש ובגלל האוהדים השחצנים שלהם שכל מה שהם יודעים זה להתלהב מעצמם ולהאדיר קבוצות חזקות מהם באירופה.
הם אשכרה רשמו שהליגה הסקוטית ליגה חצי מקצוענית רק כדיי להגיד לעצמם שאנחנו לא ניצחנו קבוצה חזקה....
שלא לדבר על ההשאות שהם עושים עם באזל כל שני וחמישי.
באזל מבחינתם זו קבוצה ברמה של ברצלונה ואולימפיאקוס וסלטיק הן קבוצות ברמה של דרג 4 כמו פאנדורי או קבוצות דומות.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

דר אדום בנשמה כתב:מסכים איתך אבל אני רוצה לסייג את המועדון של מכבי תל אביב אני לא שונא ולא מחבב אבל את מכבי תל אביב כדורגל באופן כללי אני שונא רק בגלל ג'ורדי הנחש ובגלל האוהדים השחצנים שלהם שכל מה שהם יודעים זה להתלהב מעצמם ולהאדיר קבוצות חזקות מהם באירופה.
הם אשכרה רשמו שהליגה הסקוטית ליגה חצי מקצוענית רק כדיי להגיד לעצמם שאנחנו לא ניצחנו קבוצה חזקה....
באזל מבחינתם זו קבוצה ברמה של ברצלונה ואולימפיאקוס וסלטיק הן קבוצות ברמה של דרג 4 כמו פאנדורי או קבוצות דומות.
+1

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:מסכים איתך אבל אני רוצה לסייג את המועדון של מכבי תל אביב אני לא שונא ולא מחבב אבל את מכבי תל אביב כדורגל באופן כללי אני שונא רק בגלל ג'ורדי הנחש ובגלל האוהדים השחצנים שלהם שכל מה שהם יודעים זה להתלהב מעצמם ולהאדיר קבוצות חזקות מהם באירופה.
נכון אבל אני מסכים איתם בדבר אחד- באזל מטאטאת את סלטיק החוצה ב9 מקרים מתוך 10

שלח תגובה