2023/2024 ליגת העל ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: 2023/2024 ליגת העל ושאר ירקות

שליחה על ידי RedRock »

delta7 כתב:
26 נובמבר 2023, 19:24
מקווה מאוד שאצלנו עושים מחשבה ועבודה מקדימות.
הבנתי שיש כוונה של המנהלת שכל שחקן יחזיק במחזור הקרוב תמונה של אחד החטופים. יש לנו שחקן ישראלי מוסלמי + שחקן ממוצא מרוקאי + שחקן אפריקאי ששיחק שנים רבות במדינות מוסלמיות. לגבי הראשון אני מאמין שלא תהיה בעיה, אבל חשוב לבדוק זאת בשקט ובארבע עיניים. לגבי 2 הזרים האמורים אסור להשאיר זאת ליד המקרה.
אבו עביד מהימים הראשונים רק מחפש איך לעזור ולתמוך אז אני לא מוטרד.
פוקו שיתף מיוזמתו את הפוסט על אוהד מונדר עם לב גדול וזה אומר הכל אחרי יומיים וחצי בארץ

המרוקאי אכן סימן שאלה, היחיד בעיני ובכל מקרה לא צפוי לפתוח אני מניח..

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

RedRock כתב:
27 נובמבר 2023, 07:35
אבו עביד מהימים הראשונים רק מחפש איך לעזור ולתמוך אז אני לא מוטרד.
פוקו שיתף מיוזמתו את הפוסט על אוהד מונדר עם לב גדול וזה אומר הכל אחרי יומיים וחצי בארץ

המרוקאי אכן סימן שאלה, היחיד בעיני ובכל מקרה לא צפוי לפתוח אני מניח..
הדברים שאתה כותב מעודדים, יחד עם זאת הבדיקה כפי שתיארתי חייבת להיעשות. אסור להשאיר זאת ליד המקרה, השחקנים הזרים והמוסלמים יהיו במחזור הקרוב תחת זכוכית מגדלת.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אריאל2 כתב:
26 נובמבר 2023, 23:01
יש שישה חטופים בדואים.
שיחזיקו תמונות שלהם.

וואלה גאוני :נוגח:
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

פרימור התראיין אתמול ברדיו, בנוגע לעומאר שהוא מוסלמי הוא מספר שהיו לו חששות לפני שבועיים-שלושה אך הוא בחר לחזור מרצון, המועדון לא עמד בדרכם של אלו שלא רצו לחזור ללא משפחתם.

המועדון נמצא בקשר רציף עם הזרים בנוגע למתחרש ומסביר להם את הסיטואציה, מבחינתו שחקן שהיה מתנהל כמו אצל חיפה היה עוזב את המועדון.

בנוגע לויטור שמסיים חוזה אמר ״אין פה מו״מ, כל עוד ויטור רוצה להישאר בב״ש הוא יישאר״.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Itay כתב:
28 נובמבר 2023, 12:16
פרימור התראיין אתמול ברדיו, בנוגע לעומאר שהוא מוסלמי הוא מספר שהיו לו חששות לפני שבועיים-שלושה אך הוא בחר לחזור מרצון, המועדון לא עמד בדרכם של אלו שלא רצו לחזור ללא משפחתם.

המועדון נמצא בקשר רציף עם הזרים בנוגע למתחרש ומסביר להם את הסיטואציה, מבחינתו שחקן שהיה מתנהל כמו אצל חיפה היה עוזב את המועדון.

בנוגע לויטור שמסיים חוזה אמר ״אין פה מו״מ, כל עוד ויטור רוצה להישאר בב״ש הוא יישאר״.
לא אוהב את האמירה על ויטור.
זה לא שעושים לו טובה..., צריך להיות אקטיביים וליזום המשך התקשרות עם ראיה עתידית שלו כחבר בצוות המקצועי. בעיני הוא מהסמלים הגדולים של המועדון, שילוב נדיר של מקצוען ובן אדם יוצא דופן, אין דברים כאלו.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

delta7 כתב:
28 נובמבר 2023, 14:13
לא אוהב את האמירה על ויטור.
זה לא שעושים לו טובה..., צריך להיות אקטיביים וליזום המשך התקשרות עם ראיה עתידית שלו כחבר בצוות המקצועי. בעיני הוא מהסמלים הגדולים של המועדון, שילוב נדיר של מקצוען ובן אדם יוצא דופן, אין דברים כאלו.
אולי האמירה שלו הובנה לא נכון.
פרימור התכוון לכך שהמועדון כמובן מעוניין בהישארות והכל תלוי ברצונו של ויטור ומשפחתו, אם יסכים להישאר לא יהיו בעיות בדרך לסגירה.

אמירה מובהקת שיש רצון להמשיך ושכסף או כל דבר אחר לא יהווה מכשול. לא חושב שיש בכלל ספק בנוגע לקשרים בין המועדון למיגי.
מקווה שאכן נזכה לראות אותו משתקע כאן לעוד שנים רבות וטובות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מיגל כישראלי זה לא התלבטות בכלל לגבי הישארות. גם בעתיד עם הגיל כשחקן ספסל נניח, ההשפעה שלו שווה את זה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הפועל חיפה המעצבנים ממשיכים מאיפה שהם עצרו, הפועל חדרה מנצחים 3-0 את מכבי פתח תקווה הליגה חזרה והיא יותר מפתיעה מהרגיל
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

קשה לחזור לכתוב אבל האסקפיזם גם טוב לנפש

אלעד מדמון בן 19 עם שלושער ממש מרשים, ואיתי בוגנים בן 22 תפס לי את העין עם פריצה מאוד מעניינת שלא נגמרה בשער. ניער ממנו אחד ואז את הרודריגס ורץ מגרש שלם.

בכל אופן גם בכושר הנוכחי של הקבוצות, שחלקן בלי זרים - כמו בתחילת העונה בטוטו קשה לשפוט.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

הזיה שאין פה אדום לגולסה, כנראה ש״כל תיקול מעל הקרסול שווה אדום״ לא חל על מכבי.

מרסלו מלי ראה אדום על פחות מזה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לחיפה אין מי שישים גולים.
פיירו זה ידוע שהוא גולם, ודוד זה אשפה שצריך 10 הזדמנויות כדי לשים אחד שלא בנבדל.
בכללי חוץ מחלאיילי בחיפה כמעט ואין כלום.

אליפות ברוורס למכבי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בוגנים הסריח את הדשא כמה שנים. העונה הוא באמת נראה לא רע אבל נחכה איתו כמו שלא צריך להתלהב מהמספרים של יוספי.
אלעד מדמון נראה נחמד מאוד, לא בטוח מה העמדה שלו עדיין אבל יש פוטנציאל ובעיקר הרבה חוצפה חיובית. חבל שהוא בקבוצה כ"כ חלשה.
הייתי מוסיף לרשימה את נועם מוצ'ה. אומנם הוא קטן מימדים בטח ביחס לעמדה שלו כקשר אמצע אבל הילד הזה מפוצץ בכישרון. אחד השחקנים היחידים שאני נהנה לראות מתחילת העונה.

כצפוי הרמה בליגה מביכה. היום ראיתי וסבלתי מהמחצית השנייה של חיפה. אבוקסיס פשוט מאמן תת רמה וחבל שלא הפסיד. יש לו מזל שאוהדי בית"ר לא ביציעים.
ת"א יזכו באליפות ב20-30 הפרש. האליפות רשומה על זהבי שבזכותו הם מתחילים בכל משחק ב2-0 וחוץ ממנו כל שחקני ההתקפה בליגה הזאת הם אשפה אז מה הסיכויים שהיריבה תצליח להשוות. עונה מטורפת של השחקן הזה שלצערנו מסרב להיגמר.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

הפועלעולה כתב:
10 דצמבר 2023, 23:38
בוגנים הסריח את הדשא כמה שנים. העונה הוא באמת נראה לא רע אבל נחכה איתו כמו שלא צריך להתלהב מהמספרים של יוספי.
אלעד מדמון נראה נחמד מאוד, לא בטוח מה העמדה שלו עדיין אבל יש פוטנציאל ובעיקר הרבה חוצפה חיובית. חבל שהוא בקבוצה כ"כ חלשה.
הייתי מוסיף לרשימה את נועם מוצ'ה. אומנם הוא קטן מימדים בטח ביחס לעמדה שלו כקשר אמצע אבל הילד הזה מפוצץ בכישרון. אחד השחקנים היחידים שאני נהנה לראות מתחילת העונה.

כצפוי הרמה בליגה מביכה. היום ראיתי וסבלתי מהמחצית השנייה של חיפה. אבוקסיס פשוט מאמן תת רמה וחבל שלא הפסיד. יש לו מזל שאוהדי בית"ר לא ביציעים.
ת"א יזכו באליפות ב20-30 הפרש. האליפות רשומה על זהבי שבזכותו הם מתחילים בכל משחק ב2-0 וחוץ ממנו כל שחקני ההתקפה בליגה הזאת הם אשפה אז מה הסיכויים שהיריבה תצליח להשוות. עונה מטורפת של השחקן הזה שלצערנו מסרב להיגמר.
ומול מאמן כזה שכל מה שיש לו למכור זה אוטובוס ולהריץ שחקן מהיר, דגו פותח עם גרשון הפנסיונר.
בחיי שאני לא יודע מה עובר לפעמים במוח של מאמנים בליגה הזו.

בחיפה דיברו כל הקיץ על השוער, מרכז המגרש והאין מי שיביא מספרים בהתקפה. וזה בדיוק הנקודות שאכן כואבות להם מדי משחק.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שר הספורט אישר מיידית כניסה של 1,000 אוהדים למגרשים והמנהלת ביקשה אישור להכנסת 5,000 ברגע שיתקבל אישור מפיקוד העורף.

לא ברור איך הולכים לברור בין המנויים, האם זה 1,000 לכל קבוצה או 500-500? בקיצור החלטה פופוליסטית ומיותרת, בלי מסה משמעותית של קהל אין מה לחזור למגרשים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
11 דצמבר 2023, 12:18
שר הספורט אישר מיידית כניסה של 1,000 אוהדים למגרשים והמנהלת ביקשה אישור להכנסת 5,000 ברגע שיתקבל אישור מפיקוד העורף.

לא ברור איך הולכים לברור בין המנויים, האם זה 1,000 לכל קבוצה או 500-500? בקיצור החלטה פופוליסטית ומיותרת, בלי מסה משמעותית של קהל אין מה לחזור למגרשים.
חרא של החלטה

שלח תגובה