ציטוטים 2016/17

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: ציטוטים 2016/17

שליחה על ידי South Boy »

adomi2 כתב:https://twitter.com/YTugati/status/856943638303170560
קרדיט לפורום השדים
אני מת :מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שקט עכשיו, כל אחד עסוק בעניניו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Totti כתב:שקט עכשיו, כל אחד עסוק בעניניו
שמע אני יגיד לך משהו.
לא אוהב להתעסק בהם יותר מדי ואתה יודע שהתגובות שלי הם תמיד אמיתיות.
אבל.. אם הייתי אוהד מכבי הייתי מתבייש היום.
למה? קבוצה ששמה לה למטרה להשתלט על הליגה,להפוך לבאזל הישראלית,עם הרבה מאוד כסף ומשאבים רואה שנה שנייה ברציפות קבוצה עם קצת יותר מחצי תקציב משלה עושה לה בית ספר כבר שנתיים רצוף.
מילא אם זאת הייתה עונה אחת אפשר היה לקרוא לזה הבלחה,אבל שזה כבר קורה פעמיים רצוף זו כבר השפלה.
האוהדים הרציניים יותר של מכבי ולא חבורת הילדים הזאת שאתם נהנים לקרוא מבינים את זה מצויין.
לא רק שאתה לוקח להם אליפות פעמיים רצוף יש גם סיכוי לא קטן שתעשה את זה אצלם בבית,מה יותר משפיל מזה?
לא יעזור כל מצעד הסנגורים התקשורתיים שהם מעלים בשוע האחרון לתקשורת.
מכבי ת"א זה כישלון עצום בשנתיים האחרונות ויש לזה הרבה סיבות,הסיבה הכי שולית זה עניין האיצטדיון שהם מאוד נהנים להיתלות עליו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב:שקט עכשיו, כל אחד עסוק בעניניו
השקט שאחרי הסערה.
נכנס לשירותים עם ציפייה גדולה ואין כלום!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

izguy83 כתב: השקט שאחרי הסערה.
נכנס לשירותים עם ציפייה גדולה ואין כלום!
ממש ככה
הרסו לי תיום הכלבים
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

כל השנה הם נובחים, כשהכי בא לך לשמוע את הבכי וחוסר המודעות שלהם הם בשקט.
נו שוין גם להשתיק את ההזויים האלה זה הישג.
תשתחוו יא בני זונות.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

מצאתי משהו חחחח

שורה תחתונה בויכוח שלכם
הפערים בין מכבי וב"ש לשאר הליגה בלתי רגילים..
לא יודע איך אלונה הצליחה לבנות קבוצה מתחת לאף שלנו, מאמין שההגמוניה הזאת תסתיים בשנה הבאה כדאי שניקח אותה ברצינות ונבין שלא מדובר פה בפלופ.......מה שכן הם יהיו חייבים להתחיל להכניס כסף, לא רק לרכוש אלא להתנהל כמו מכבי, שיודעת למכור ולהתחזק.
הפערים הם פערים ברור, אבל בגלל שב"ש לא במשחק הזה ולא קבוצה שמייצגת משהו אז אין לה יריבות פוליטיות ולכן חיפה לא תתאמץ מולה, סכנין חברה שלה, בית"ר והם הכל טוב, לוזון וברקת חברים..להמשיך?
אצלנו, לוזון ומאירי בית משפט, חיפה שונאת אותנו כמו שברצלונה שונאת את מדריד, בית"ר העפנו אותה מהגביע רצתה לנקום, סכנין זה יריבות לאומנית ויוסי אבוקסיס, להמשיך?
למה החוסר ספורטיביות הזו

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

זה שי ! כתב:מצאתי משהו חחחח

שורה תחתונה בויכוח שלכם
הפערים בין מכבי וב"ש לשאר הליגה בלתי רגילים..
לא יודע איך אלונה הצליחה לבנות קבוצה מתחת לאף שלנו, מאמין שההגמוניה הזאת תסתיים בשנה הבאה כדאי שניקח אותה ברצינות ונבין שלא מדובר פה בפלופ.......מה שכן הם יהיו חייבים להתחיל להכניס כסף, לא רק לרכוש אלא להתנהל כמו מכבי, שיודעת למכור ולהתחזק.
הפערים הם פערים ברור, אבל בגלל שב"ש לא במשחק הזה ולא קבוצה שמייצגת משהו אז אין לה יריבות פוליטיות ולכן חיפה לא תתאמץ מולה, סכנין חברה שלה, בית"ר והם הכל טוב, לוזון וברקת חברים..להמשיך?
אצלנו, לוזון ומאירי בית משפט, חיפה שונאת אותנו כמו שברצלונה שונאת את מדריד, בית"ר העפנו אותה מהגביע רצתה לנקום, סכנין זה יריבות לאומנית ויוסי אבוקסיס, להמשיך?
למה החוסר ספורטיביות הזו

זה שי !
דווקא התחיל יפה.. נשמע אינטיליגנט עד ששוב כל העולם נגדם והשיט הרגיל

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

כתבת נהדר. פשוט נהדר. קצת ארוך אבל שונא את אווירת האמלק שנמצאת בכל מקום. אפשר קצת להתעמק, לצמוד על היסטוריה של תהליכים.

אכן, זה מה שאני מנסה לומר כבר המון זמן כאן בפורום, יש לנו את האמצעים, חייבים להוריד את הכפפות ולהיות שימון.

אם אתה טוב - אתה שלנו. רק ככה.

לא הייתי עוצר בבוזגלו. הייתי נותן הצעות יפות על נוואקמה, אוגו ושחקנים נוספים בב"ש. צריך לרסק אותם ספורטיבית. לפתוח מלחמת רכש חזיתית בלי לפחד.
יום אחד הם קבוצה יותר טובה מאיתנו ואנחנו סתם קבוצה בלוף שמנצחת בעזרת שופטים ועם שחקנים מלוכלכים שלאף אחד מהם אין מקום במכבי, ויום אחר הם רוצים חצי קבוצה.
מדהים. לפחות תהיו עקביים בדעותיכם.
אגב, מישהו יכול לספר להם שחוץ מבוזגלו מדובר בשחקנים תחת חוזה שהמועדון בחיים לא ימכור להם? או שהם חושבים בטעות שג'ורדי זה שימון ואנחנו זה גליל עליון?
אוי מה שהתסכול עושה להם.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

הם רוצים שג׳ורדי יהיה כמו שימון. שיזמין את
וואקמה לפיצה לפני משחק. אגב ג׳ורדי לא רחוק מזה כל כך
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

חלום שלי
לנצח שם
ןלשיר וגורדי בוא וגורדי בוא תנגב לי תצלחת
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

שמעתם את הטענה החדשה שם?
משהו בסגנון הזה "הפלייאוף העליון הוא הזייה אחת גדולה, במתכונת של ליגה רגילה באר שבע היתה צריכה להתמודד מול קבוצות כמו הפועל
אשקלון וכפר סבא ואז היה לה הרבה יותר קשה כי הן נלחמות נגד הירידה".
מדהים לאיזה מקומות של אי היגיון אוהד מסוגל לדרדר את עצמו כדי להרגיש טוב עם עצמו.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

נו מה ברור שהפלייאוף הוא הזיה, לפני הפלייאוף הפער היה 3 עכשיו הוא 8, הזיה איך ההתאחדות נותנת לזה יד ובכוונה עושה שמכבי לא ינצחו!
הטענה שאמורה להצדיק את ביטול הפלייאוף עוד יותר מצחיקה אפילו, אני מבין שרק אנחנו אמורים לשחק נגד הקבוצות האלה ומכבי משחקת בליגה משלה. גם אם היינו מנצחים את הקבוצות שהוא ציין היו אומרים שהקבוצות האלה מכרו לנו אז מה זה משנה כבר מי משחק אם הכול מכור? לא זוכר שהפלייאוף הפריע להם יותר מדי שהם לקחו 3 אליפויות רצופות שהיו מונחות על הרצפה, קצת תחרות ופתאום השיטה לא מתאימה להם.
מכביזם במיטבו.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

בהקשר לנושא, הפלייאוף השנה הוא כל כך פחות מרגש משנה שעברה.
מרגיש כאילו כל הקבוצות כבר הלכו לים ואנחנו ומכבי רק צריכים לאסוף את הנקודות.
ההפרש בינינו לבין מכבי הוא כנראה הסיבה העיקרית אבל גם הקרב על המקום באירופה נראה חלש מבעונה שעברה.
על הפרצוף.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Eelect כתב:שמעתם את הטענה החדשה שם?
משהו בסגנון הזה "הפלייאוף העליון הוא הזייה אחת גדולה, במתכונת של ליגה רגילה באר שבע היתה צריכה להתמודד מול קבוצות כמו הפועל
אשקלון וכפר סבא ואז היה לה הרבה יותר קשה כי הן נלחמות נגד הירידה".
מדהים לאיזה מקומות של אי היגיון אוהד מסוגל לדרדר את עצמו כדי להרגיש טוב עם עצמו.
צודקים.
הפלייאוף הזה הוא חרטא אחת גדולה.
בוא תגיד לי אתה,איזה יתרון היה לנו מזנ שסיימנו במקום הראשון בתום העונה הסדירה? כל השנה עבדנו קשה סיימנו מקום ראשון ומה קיבלנו?
ממתי עושים שני סיבובים? מה אני מרוויח משני סיבובים?
הרבה יותר קשה היה אם היה סיבוב שלישי והיית צריך להילחם מול קבוצה שנלחמת על הירידה מאשר איזה סכנין כזאת שמרגישה שעשתה את שלה.
ח'ברה שלא תתבלבלו,הגלגל מסתובב,עכשיו אנחנו היינו מקום ראשון בפלייאוף,עונה הבאה אילו יכולים להיות אנחנו שנבכה.
הפלייאוף הזה הוא פיקציה.
או שעושים סיבוב אחד ואז הפרבילגיה שלך זה אירוח המשחק מול השנייה,או שעושים סיבוב שלישי ואז יש מלחמת עולם כל משחק.
השיטה חייבת להשתנות.

שלח תגובה