יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי סימיוני »

nir767676 כתב:
23 אוגוסט 2023, 19:41
ברור שאי אפשר.
וגם ברור וידוע לכל שהרבה מאוד זמן לא היה שר בטפ שהביא מיליארדים לממשלה לתקנים נוספים, עבד על הקמת משמר לאומי ותמך ללא הסתייגות ברפורמה שהיא הדבר היחידי שיכול אולי לעזור עם הפשיעה.

אבל במדינת ישראל יש תודעות מסויימות שקוגנטיבית קשה מאוד להתנער מהן גם אם הן שגויות, זה ברמה מאוד תת-מודעית.
כמות הרעל חסרת התקדים שבן גביר מקבל בתקשורת (בכוונה תחילה כמובן) מייצרת תודעה מסויימת אצל הציבור, לבן גביר המסכן אין באמת דרך להילחם בזה
בן גביר המסכן?
מסכנים אנחנו שזה שר הביטחון הלאומי שלנו.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
23 אוגוסט 2023, 22:10
בן גביר המסכן?
עם עומר בר לב הרגשת יותר בטוח?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
23 אוגוסט 2023, 22:07
אז למה לפני 10 ו 5 שנים לא היתה פשיעה ברמה הזאת? הטבע של הערבים התחיל לאחרונה?
תפסיק עם התירוצים העלובים. שני של הזנחה וחוסר משילות של ממלות נתניהו בעיקר; הובילו למצב הקיצוני הזה.
יש לי חדשות ! אם ימשיכו בהזנחה, המספרים עוד יעלו וזה לא ייגמר רק אצל הערבים.
מי מהנדס לך ככה את התודעה לחשוב שאין מה לעשות וזאת גזירת גורל?
לפחות הגיע סמוטריץ ומחליט לא לשחרר לשם כספים עד שלא יהיה מנגנון שיבטיח שהכסף יילך למטרות הנכונות

אגב אני מחכה כבר לשר בטחון פנים שיכנס לכל הישובים הערבים ויתחיל להחרים נשק משם נתקדם

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

סימיוני כתב:
23 אוגוסט 2023, 22:07
אז למה לפני 10 ו 5 שנים לא היתה פשיעה ברמה הזאת? הטבע של הערבים התחיל לאחרונה?
תפסיק עם התירוצים העלובים. שני של הזנחה וחוסר משילות של ממלות נתניהו בעיקר; הובילו למצב הקיצוני הזה.
יש לי חדשות ! אם ימשיכו בהזנחה, המספרים עוד יעלו וזה לא ייגמר רק אצל הערבים.
מי מהנדס לך ככה את התודעה לחשוב שאין מה לעשות וזאת גזירת גורל?
איפה אמרתי משהו שסותר את דבריך? בוודאי שכל ההתחמשות שלהם וכל ההתעצמות של הפשיעה היא תולדה בין היתר של חוסר אכיפה וחוסר משילות של נתניהו, לא שזה חדש, מצטיין בלחפש שקט תעשייתי ובטיוח בעיות. (גם ממשלת בנט לא בדיוק נקפה אצבע).

לא אמרתי שזו גזירת גורל אבל תמיד יהיו מקרי רצח במגזר בגלל אותה מנטליות פרימיטיבית, במספרים אולי יותר נמוכים אבל זה עדיין יהיה שם.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

סימיוני כתב:
23 אוגוסט 2023, 22:10
בן גביר המסכן?

סתם שאלת תם... בעצם שתיים: נניח, רק נניח, שבן גביר היה מתגלה כקוסם ועושה פה גן עדן עלי אדמות... האם דעתך בנידון היתה שונה?

ונניח גם, שבאותו מצב נתון כיום היה שר אחר... האם גם אז היית אומר שאנחנו מסכנים?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

כנראה ש"ליצן" זה תנאי חובה בשביל להיות שר לבטחון פנים (קודם בר-לב, עכשיו בן גביר). מעניין אם אפשר לרדת יותר נמוך?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא הכי מרוצה מבן גביר בתפקיד. לצד דברים טובים שעשה כמו תקציבים ונשקים ששחרר לאזרחים הוא מרבה לקשקש בתקשורת ולהתנהג קצת באינפנטיליות.
אני לא חושב שהוא כישלון כפי שהתקשורת מנסה לצייר. לא משנה מה היה עושה הם היו מציירים את אותו ציור בכל הקשור אליו(אלא אם היה "בוגד" בנתניהו, ואז היה הופך ליקיר התקשורת).

הוא לבטח עדיף על קודמו בתפקיד שבכל מעשה האשים את היהודים כמו אחרון האנטישמים. הוא גם לא היה 100% מבחינת כשירות נפשית, היו שם בעיות בוודאות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שם את בן גביר בצד, ליצן יותר או פחות.
מעניין אותי איפה היו כל אלו שמדברים על שטיפות מוח בזמן שהדמנטי הקודם ישב על ההגה. לא שמענו ציוץ.
אבל לחבוט בבן גביר זה באופנה עכשיו.
הפוסל במומו פוסל.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

CrazyRed7 כתב:
24 אוגוסט 2023, 11:09
אני לא הכי מרוצה מבן גביר בתפקיד. לצד דברים טובים שעשה כמו תקציבים ונשקים ששחרר לאזרחים הוא מרבה לקשקש בתקשורת ולהתנהג קצת באינפנטיליות.
אני לא חושב שהוא כישלון כפי שהתקשורת מנסה לצייר. לא משנה מה היה עושה הם היו מציירים את אותו ציור בכל הקשור אליו(אלא אם היה "בוגד" בנתניהו, ואז היה הופך ליקיר התקשורת).

הוא לבטח עדיף על קודמו בתפקיד שבכל מעשה האשים את היהודים כמו אחרון האנטישמים. הוא גם לא היה 100% מבחינת כשירות נפשית, היו שם בעיות בוודאות.
שום דבר שבן גביר יעשה לא יהפוך אותו לחביב השמאל. הבן אדם גזען ברמת הגבלס. כמו שאנחנו "הזדעזענו" בזמנו שבממשלה האוסטרית ישבה מפלגת ימין קיצונית עם קשרים לנאציזם, ככה אני מזדעזע שאנשים פה נירמלו את בן גביר, מרזל וגופשטיין שהם בעצן ממשיכי הדרך של כהנא.

אלה אנשים שאנשי ההתיישבות הותיקה ומקימי המפד"ל היו יוצאים מהכנסת כשהם היו נואמים. זה ביזיון שאנחנו בכלל חושבים שיש כאן דיון לגיטימי לקבל אותם. זאת הסיבה העיקרית למה ביבי צריך ללכת, לא כל החרטא של התיקים או המהפכה המשפטית. רק על נרמול של משהו שאף אחד לא חשב שיכול לקרות במדינה של עם שטבחו בו שוב ושוב בגלל אידיאולוגיה גזענית.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

oren2792 כתב:
24 אוגוסט 2023, 11:24
שום דבר שבן גביר יעשה לא יהפוך אותו לחביב השמאל. הבן אדם גזען ברמת הגבלס. כמו שאנחנו "הזדעזענו" בזמנו שבממשלה האוסטרית ישבה מפלגת ימין קיצונית עם קשרים לנאציזם, ככה אני מזדעזע שאנשים פה נירמלו את בן גביר, מרזל וגופשטיין שהם בעצן ממשיכי הדרך של כהנא.

אלה אנשים שאנשי ההתיישבות הותיקה ומקימי המפד"ל היו יוצאים מהכנסת כשהם היו נואמים. זה ביזיון שאנחנו בכלל חושבים שיש כאן דיון לגיטימי לקבל אותם. זאת הסיבה העיקרית למה ביבי צריך ללכת, לא כל החרטא של התיקים או המהפכה המשפטית. רק על נרמול של משהו שאף אחד לא חשב שיכול לקרות במדינה של עם שטבחו בו שוב ושוב בגלל אידיאולוגיה גזענית.
ומה שמנרמלים פה ב30 שבועות של מחאה זה בסדר?

מזועזע שמנרמלים פה סרבנות עאלק הפסקת התנדבות
חסימת כבישים שזה מחאה לגיטימית- 0 כתבי אישום
רדיפה אישית של אנשי ציבור ברמה מוגזמת שעברה כבר על החוק( תפגינו בקפלן מצידי 24/7 ואל תגיעו לפתח הבית
תבהלה , הוצאת דיבת הארץ בחו"ל
סתימת פיות באקדמיה
שביתת רופאים
שפחות מטורללות
שנאה לחרדים
אלימות

והכל בשם הדמוקרטיה כן?

ובסוף השורה התחתונה תמיד אותו דבר , ביבי צריך ללכת....

בעצם מה שהוא היה צריך לעשות זה להמשיך לשחק בבחירות כל שנה וגם אז היו אומרים לו שיילך כבר ויפרוש כי הוא גורר אותנו לבחירות

בן גביר לא יהיה בממשלה כשהאופוזיציה תפסיק לפחד ותפסיק להחרים את ביבי ואז הוא יישב איתם כמו גדול כי זה מה שהוא רוצה, בטוח שהוא לא מעדיף קיצוניים שמושכים אש וקשה קצת לעבוד איתם

כשמחנה שלם לא מסוגל להגיד משהו אחר חוץ מ"רק לא ביבי" לא פלא שבוחרים רק ביבי והןא מבחינתו בשביל שתיהיה פה מדינה ולא טרללת הולך עם מי שהולך איתו

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

שיש כתב:
24 אוגוסט 2023, 12:36

רדיפה אישית של אנשי ציבור ברמה מוגזמת שעברה כבר על החוק( תפגינו בקפלן מצידי 24/7 ואל תגיעו לפתח הבית
סתימת פיות באקדמיה
שביתת רופאים
שפחות מטורללות
שנאה לחרדים
אלימות

והכל בשם הדמוקרטיה כן?

בעצם מה שהוא היה צריך לעשות זה להמשיך לשחק בבחירות כל שנה וגם אז היו אומרים לו שיילך כבר ויפרוש כי הוא גורר אותנו לבחירות

בן גביר לא יהיה בממשלה כשהאופוזיציה תפסיק לפחד ותפסיק להחרים את ביבי ואז הוא יישב איתם כמו גדול כי זה מה שהוא רוצה, בטוח שהוא לא מעדיף קיצוניים שמושכים אש וקשה קצת לעבוד איתם

כשמחנה שלם לא מסוגל להגיד משהו אחר חוץ מ"רק לא ביבי" לא פלא שבוחרים רק ביבי והןא מבחינתו בשביל שתיהיה פה מדינה ולא טרללת הולך עם מי שהולך איתו
אבל הסכימו לשבת איתו, וכל מה שהוא היה צריך לעשות זה לכבד את הסכם הרוטציה שלו עם למלם גנץ. אבל ביבי, כמו ביבי - הוא משקר באותו קצב שהוא נושם. בלי קשר, אני אשמח לראות איך ביבי יסובב את הספין הפעם כשאתה רואה את כל העיתונות הזרה משדרת את הקליפ שבו בן גביר אומר אתמול בערוץ 2 שהזכות שלו לנסוע בכבישי יו"ש יותר חשובה מהזכות של האדם הערבי לנסוע באותם כבישים. זאת מדיניות אפרטהייד (שאני שמח שלא קוראת בשטח - בינתיים). בן גביר - המתנה שלא מפסיקה לתת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אם צריך להגביל תנועה של ערבים בשביל שיהודים יסתובבו בביטחון אז בהחלט יש לעשות זאת. צודק בן גביר.
הרי כבר היום זה קיים. אז למה כשזה רחוק ממך, ביו"ש, אתה נחרד מההצעה?

כשטבחו פה ביהודים בשנות ה2000 בפיגועים קשים במרכז הארץ היו המון קריאות דומות.
מי שעסוק במה יחשבו ומה יגידו סופו מתחת לאדמה. בכל מדינה מתוקנת הבעיה הייתה נפתרת עם תגובות קשות בהרבה מלהגביל תנועה של מחבלים.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
24 אוגוסט 2023, 12:36

סתימת פיות באקדמיה
שביתת רופאים
שפחות מטורללות
שנאה לחרדים
אלימות

והכל בשם הדמוקרטיה כן?

חבר, אתייחס רק לעניין של ביבי יישב איתם בלי בעייה. רק מזכיר לך שגאנץ עשה זאת וביבי השקרן החליט לא להעביר תקציב ולפגוע במדינה וביציבות השלטונית רק כדי לא להעביר לו את ראשות הממשלה כפי שהיה מוסכם.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

אצל הדמנטי היתה פחות פשיעה מאשר אצל הליצן הדמגוג שרקד אז על הדם בכל הזדמנות.
הוא אכן הביא שינוי- לרעה!!!!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

עניתם לי יפה על ביבי השקרן אבל נירמלתם כל דבר אחר שכתבתי.....למה להתייחס למה שנוח?

שלח תגובה