ציטוטים 2016/17

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: ציטוטים 2016/17

שליחה על ידי South Boy »

אדום זקן כתב: צודקים.
הפלייאוף הזה הוא חרטא אחת גדולה.
בוא תגיד לי אתה,איזה יתרון היה לנו מזנ שסיימנו במקום הראשון בתום העונה הסדירה? כל השנה עבדנו קשה סיימנו מקום ראשון ומה קיבלנו?
ממתי עושים שני סיבובים? מה אני מרוויח משני סיבובים?
הרבה יותר קשה היה אם היה סיבוב שלישי והיית צריך להילחם מול קבוצה שנלחמת על הירידה מאשר איזה סכנין כזאת שמרגישה שעשתה את שלה.
ח'ברה שלא תתבלבלו,הגלגל מסתובב,עכשיו אנחנו היינו מקום ראשון בפלייאוף,עונה הבאה אילו יכולים להיות אנחנו שנבכה.
הפלייאוף הזה הוא פיקציה.
או שעושים סיבוב אחד ואז הפרבילגיה שלך זה אירוח המשחק מול השנייה,או שעושים סיבוב שלישי ואז יש מלחמת עולם כל משחק.
השיטה חייבת להשתנות.
יש לכם זיכרון קצר, בשנים שלפני הפלייאוף אנשים התלוננו שלוח המשחקים הוא לא תחרותי כי יש פערים בין הצמרת לתחתית ולכן צריך לחלק את הליגה כדי ליצור יותר תחרות בין קבוצות הצמרת והזדמנות הוגנת יותר לקבוצות התחתית. פתאום גם זה לא טוב?
אלו הפערים בין מכבי ובאר שבע לבין שאר הכדורגל הישראלי ושום שיטה לא תשנה את זה, אשקלון וכפר סבא לא היו מסוגלות לנצח את מכבי ואותנו גם אם המשחק היה על המשך קיומה של הקבוצה אז מה זה משנה כמה אותן קבוצות רוצות את זה אם הן נראות כמו קבוצות חצי מקצועניות?
בפועל בכל הפלייאוף הזה שיחקנו בכל משחק נתון מול קבוצה שיש לה על מה להלחם חוץ מהמחזור האחרון בחיפה, אז בגלל שניצחנו את כולם אז השיטה אשמה?
אם הם היו מדברים על השיטה מתוך דאגה לספורט הישראלי והתחרותיות הייתי עוד מבין, אבל כשזה בא כעוד תירוץ למה מכבי לא מצליחה להשיג את היריבה שלה זה כבר פאתטי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:
יש לכם זיכרון קצר, בשנים שלפני הפלייאוף אנשים התלוננו שלוח המשחקים הוא לא תחרותי כי יש פערים בין הצמרת לתחתית ולכן צריך לחלק את הליגה כדי ליצור יותר תחרות בין קבוצות הצמרת והזדמנות הוגנת יותר לקבוצות התחתית. פתאום גם זה לא טוב?
אלו הפערים בין מכבי ובאר שבע לבין שאר הכדורגל הישראלי ושום שיטה לא תשנה את זה, אשקלון וכפר סבא לא היו מסוגלות לנצח את מכבי ואותנו גם אם המשחק היה על המשך קיומה של הקבוצה אז מה זה משנה כמה אותן קבוצות רוצות את זה אם הן נראות כמו קבוצות חצי מקצועניות?
בפועל בכל הפלייאוף הזה שיחקנו בכל משחק נתון מול קבוצה שיש לה על מה להלחם חוץ מהמחזור האחרון בחיפה, אז בגלל שניצחנו את כולם אז השיטה אשמה?
אם הם היו מדברים על השיטה מתוך דאגה לספורט הישראלי והתחרותיות הייתי עוד מבין, אבל כשזה בא כעוד תירוץ למה מכבי לא מצליחה להשיג את היריבה שלה זה כבר פאתטי.
אני מתייחס נטו לנושא ולא לבכיינות של אוהדי מכבי. ברור שהם מסתכלים על האינטרס שלהם וברור שהשיטה לא אשמה.

לנושא השיטה, תכלס לא בטוח בכלל שלמכבי יהיה יותר קשה מול מכבי חיפה וסכנין שהלכו לים כבר לפני חודש מאשר בדרבי רותח מול הפועל ת"א שנלחמת על ההישארות.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

אדום זקן כתב: צודקים.
הפלייאוף הזה הוא חרטא אחת גדולה.
בוא תגיד לי אתה,איזה יתרון היה לנו מזנ שסיימנו במקום הראשון בתום העונה הסדירה? כל השנה עבדנו קשה סיימנו מקום ראשון ומה קיבלנו?
ממתי עושים שני סיבובים? מה אני מרוויח משני סיבובים?
הרבה יותר קשה היה אם היה סיבוב שלישי והיית צריך להילחם מול קבוצה שנלחמת על הירידה מאשר איזה סכנין כזאת שמרגישה שעשתה את שלה.
ח'ברה שלא תתבלבלו,הגלגל מסתובב,עכשיו אנחנו היינו מקום ראשון בפלייאוף,עונה הבאה אילו יכולים להיות אנחנו שנבכה.
הפלייאוף הזה הוא פיקציה.
או שעושים סיבוב אחד ואז הפרבילגיה שלך זה אירוח המשחק מול השנייה,או שעושים סיבוב שלישי ואז יש מלחמת עולם כל משחק.
השיטה חייבת להשתנות.
איזה יתרון קיבלנו מזה שעבדנו קשה וסיימנו במקום הראשון. שאלה לגיטימית לגמרי. התשובה היא יתרון נקודות בטבלה.
לא מספיק? נאמר וחלילה בעונה הבאה לא נסיים במקום הראשון, תרצה שזו שכן תסיים תקבל גם פרס ובנוסף לעליונותה תארח משחק שיכול להכריע אליפות? בשיטה הנוכחית של שני סיבובי פלייאוף יש לפחות יותר אפשרויות לתקן. היא גם שיטה מאוזנת, לא מעניקה יתרון לאף קבוצה.

גם במתכונת של ליגה רגילה אף אחת לא מקבלת פרס על זה שסיימה שני סיבובים במקום הראשון.
במתכונת של פלייאוף יש לפחות איזשהו צדק, אם איכשהו עשית שני סיבובים טובים בחאווה, בפלייאוף הבלוף שלך יתפוצץ.
אתה באמת רואה את מכבי פ"ת עושה 0/7 מול כל מיני אשקלון וכפר סבא רק בגלל שנאבקות על ירידה? בסוף האיכות היא זו שקובעת.
ואי אפשר לחשוד במכבי פ"ת או חיפה שהן לא רוצות להגיע לאירופה.
נערך לאחרונה על ידי Eelect ב 26 אפריל 2017, 23:53, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Eelect

שליחה על ידי Eelect »

bs war כתב:לנושא השיטה, תכלס לא בטוח בכלל שלמכבי יהיה יותר קשה מול מכבי חיפה וסכנין שהלכו לים כבר לפני חודש מאשר בדרבי רותח מול הפועל ת"א שנלחמת על ההישארות.
אבל אתה מבין שלקחת מקרה אחד שבו הפועל תל אביב, קבוצה גדולה שנלחמת על הירידה, נמצאת בפלייאוף?
מה עם שאר הקבוצות? מה עם רוב הקבוצות שכבר הלכו לים?
לשנות את כל שיטת הפלייאוף רק כי זה יאלץ אותך במשחק אחד להיאבק מול הפועל עם הקהל שלה (ועדיין, חלשה מקצועית)?

להעדיף סיבוב שלישי על פני פלייאוף זה בעצם לומר, להגדיל באופן משמעותי את מעגל המפגשים מול הקבוצות שהלכו כבר לים, רק כדי לפגוש 2-3 קבוצות חלשות שנאבקות על הירידה מתוך מחשבה ש*אולי* הן יקשו עליך יותר מקבוצות הפלייאוף העליון. מה שבפועל יקרה זה שאותן קבוצות לא יבנו בכלל על נקודות מולך מתוך טענה ש"זו לא הליגה שלנו" ויתמקדו במפגשים ראש בראש מולן (בדיוק מה ששיטת הפלייאוף התחתון מאפשרת להן). היינו כבר בסרט הזה.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אין בינתיים פתרון אחר שלושה סיבובים עם 12/14 קבוצות ניסו לא עבד,שני סיבובים עם 16 זה קצת מחזורים ,4 סיבובים עם 10 יותר מדי מפגשים וזה בחיים לא יעבור,הכי טוב זה ליגה של 18 בשני סיבובים אבל כל עוד הליגה פה חצי מקצוענית גם זאת תהייה ליגה עם 10 קבוצות פח ובלי איצטדיונים ,ניסו פה כבר הכול חוץ מזה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

מוזר...אני זוכר בשנה שעברה פליאוף נהדר; כולן לקחו נקודות מכולן.

השנה, כשזה פחות מסתדר, מחפשים להעיף את הפליאוף.

רעננה מוציאה תיקו ממכבי מאיתנו.
חיפה מנצחת אותנו ומוציאה תיקו בטרנר, סוחטת 0:0 בסמי.
סכנין כמו רעננה.
ביתר זו ביתר.

אז השיטה עבדה יופי.

מה נשתנה השנה? לדעתי דבר אחד בלבד; באר שבע באה אחרי סיבוב שני קטסטרופלי וחזרה לעצמה רגע לפני המאני טיים, כשהיא מפוקסת, אף אחת לא יכולה עליה.

ומכבי? היא תוצר לוואי של אותה ריצה באר שבעית...המקום השני תמיד מוציא מעצמו את המקסימום כשהראשון בשיאו.
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 27 אפריל 2017, 07:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב:מוזר...אני זוכר בשנה שעברה פליאוף נהדר; כולן לקחו נקודות מכולן.

השנה, כשזה פחות מסתדר, מחפשים להעיף את הפליאוף.

רעננה מוציאה תיקו ממכבי מאיתנו.
חיפה מנצחת אותנו ומוציאה תיקו בטרנר, סוחטת 0:0 בבלומפילד.
סכנין כמו רעננה.
ביתר זו ביתר.

אז השיטה עבדה יופי.

מה נשתנה השנה? לדעתי דבר אחד בלבד; באר שבע באה אחרי סיבוב שני קטסטרופלי וחזרה לעצמה רגע לפני המאני טיים, כשהיא מפוקסת, אף אחת לא יכולה עליה.

ומכבי? היא תוצר לוואי של אותה ריצה באר שבעית...המקום השני תמיד מוציא מעצמו את המקסימום כשהראשון בשיאו.
+1
ותוספת: במכבי פתח תקווה הסטטיסטיקה התיישרה ובגלל זה נכון להיום הם בלי נקודה אחת בפלייאוף.
ככה שהפלייאוף מסתדר לפי האיכות הכללית.
פתח תקווה תסיים 6-4 וכנ"ל חיפנ וסכנין, ביתר שלישית וכו'.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Eelect כתב: איזה יתרון קיבלנו מזה שעבדנו קשה וסיימנו במקום הראשון. שאלה לגיטימית לגמרי. התשובה היא יתרון נקודות בטבלה.
לא מספיק? נאמר וחלילה בעונה הבאה לא נסיים במקום הראשון, תרצה שזו שכן תסיים תקבל גם פרס ובנוסף לעליונותה תארח משחק שיכול להכריע אליפות? בשיטה הנוכחית של שני סיבובי פלייאוף יש לפחות יותר אפשרויות לתקן. היא גם שיטה מאוזנת, לא מעניקה יתרון לאף קבוצה.

גם במתכונת של ליגה רגילה אף אחת לא מקבלת פרס על זה שסיימה שני סיבובים במקום הראשון.
במתכונת של פלייאוף יש לפחות איזשהו צדק, אם איכשהו עשית שני סיבובים טובים בחאווה, בפלייאוף הבלוף שלך יתפוצץ.
אתה באמת רואה את מכבי פ"ת עושה 0/7 מול כל מיני אשקלון וכפר סבא רק בגלל שנאבקות על ירידה? בסוף האיכות היא זו שקובעת.
ואי אפשר לחשוד במכבי פ"ת או חיפה שהן לא רוצות להגיע לאירופה.
כשאתה משחק עונה שלמה שבסיומה אמור להיות פלייאוף,אז כן הקבוצה שמסיימת מקום ראשון צריכה לקבל סוג של יתרון.
פעם זה היה סיבוב פלייאוף אחד שהמוליכה היא זו שמארחת את משחק העונה וזוכה גם ב3 משחקי בית מתוך 5.
היום כשיש שני סיבובים זה אבסורד שאנחנו משחקים 3 משחקי חוץ רצופים והמשחק השני שבסוף הוא זה שקובע אנחנו משחקים בחוץ.
היום זה אנחנו,מחר יכול להיות מישהו אחר ואומר לך בוודאות מתוך היכרות עם אוהדי הפועל ב"ש שבמידה ולא היינו לוקחים עכשיו 6 מ6 ישר הייתה קמה צעקה "איך יכול להיות שאנחנו משחקים 3 משחקי חוץ רצופים?"

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

היתרון של הפלייאוף בשני סיבובים הוא בעיקר כלכלי - יותר משחקים מול קבוצות צמרת, יותר אטרקטיבי לגופי השידור, יותר הכנסות למועדונים.
קבוצות שמאבדות עניין היה לך גם בלי הפלייאוף.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

אסי, דגים כתב:היתרון של הפלייאוף בשני סיבובים הוא בעיקר כלכלי - יותר משחקים מול קבוצות צמרת, יותר אטרקטיבי לגופי השידור, יותר הכנסות למועדונים.
קבוצות שמאבדות עניין היה לך גם בלי הפלייאוף.
בדיוק, הכל עניין של כסף.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

טוב בואו נחזור לציטוטים.
בימים האחרונים שאחרי ה-8 אני מסתובב שם יותר ממה שאני פה, אין לי מילים לתאר את ההנאה, כיף לראות את היוצרות מתהפכות ולראות אותם מתנהגים כמו אוהדי אחרונת הנמושות של הליגה.
בין טופיק של פחד מה יקרה אם ניקח אליפות בנתניה לבין הטופיק של הבכי על הניסיון של אוהדי באר שבע לקנות כרטיסים ליציע שלהם (אוי לצבועים שקונים כרטיסים ליציע של הפועל בדרבי כבר שנים) מצאתי משהו קצת מצחיק:
ווקאמה לא עבר בינואר לב"ש כי האמין שבקיץ יעבור למכבי..
Un.Fucking.Believable.
לא יודע מי יותר גרוע הם או מערך התעמולה של חמאס.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

South Boy כתב:טוב בואו נחזור לציטוטים.
בימים האחרונים שאחרי ה-8 אני מסתובב שם יותר ממה שאני פה, אין לי מילים לתאר את ההנאה, כיף לראות את היוצרות מתהפכות ולראות אותם מתנהגים כמו אוהדי אחרונת הנמושות של הליגה.
בין טופיק של פחד מה יקרה אם ניקח אליפות בנתניה לבין הטופיק של הבכי על הניסיון של אוהדי באר שבע לקנות כרטיסים ליציע שלהם (אוי לצבועים שקונים כרטיסים ליציע של הפועל בדרבי כבר שנים) מצאתי משהו קצת מצחיק:

Un.Fucking.Believable.
לא יודע מי יותר גרוע הם או מערך התעמולה של חמאס.
הם קל
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ציטוטיםםםםםםםםםםם

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

dor69 כתב:ציטוטיםםםםםםםםםםם
צריך פשוט להעתיק את כל. הפורום שלהם לפה.
השיא זה טופיק "המהפך ואסון נתניה"

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

בחגיגות בבאר שבע אני לא יכול להיות, לישון אני בטח שלא אצליח, לשתות להם את הדם זה מה שנשאר.
נו בסדר אז באה קבוצת סמרטוטים קטנה כמו באר שבע ולקחה 2, ו... מה קרה? ההבדל בינינו לבינם שגם עוד 40 שנה אנחנו כל עונה נתחיל פייבוריטים בזמן שהם ידשדשו בין אמצע טבלה לליגה לאומית, חלאס תיכנסו לפרופורציות
תכבו את האור במרכז הצעירים ולכו לישון! קצת פרופורציות חברים! מה קרה? על מה אתם חוגגים בדיוק אתם פעם לקחתם אליפות למשטרה הבריטית? אתם פעם עשיתם תיקו עם באזל? אתם פעם נסעתם על משהו חוץ מגמל או פורד סיירה גנובה של איזה בדואי?
חלאס תיכנסו לפרופורציות, עוד מקסימום עשר שנים זה שלנו.

שלח תגובה