הלו! בחירות!

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע

לאיזו מפלגה תצביע בבחירות הקרובות?

ליכוד
4
24%
קדימה
3
18%
ישראל ביתנו
7
41%
עבודה
1
6%
ש"ס
0
אין הצבעות
מר"צ
0
אין הצבעות
יהדות התורה
0
אין הצבעות
האיחוד הלאומי
1
6%
הבית היהודי
0
אין הצבעות
אחר (עלה ירוק\ירוקים\חד"ש\ערבים\לבן)
1
6%

סך הכול הצבעות: 17

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

הלו! בחירות!

שליחה על ידי RedRock »

הביעו דעתכם, למי הולך הקול שלכם בקלפי?

זה שי !

Re: הלו! בחירות!

שליחה על ידי זה שי ! »

ישראל ביתנו או ליכוד
למרות שמבחינה כלכלית אני חושב שעם ביבי יהיה חרא אבל זה הכי טוב שיכול להיות
אני אישית מצביע ישראל ביתנו אבל אני יודע שביבי יקח את ליברמן איתו אז לא אכפת לי כל כך
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

קדימה.
מאז שדוד שלי נבחר לכנסת אני מצביע רק קדימה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי עדי פרץ »

עלה ירוק....
ולא אני לא מעשן סמים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

איחוד לאומי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ליברמן או האיחוד הלאומי..
ההתלבטות שלי תמשך כנראה עד ההגעה בשבוע הבא לקלפי עצמה.
בכל אופן אני חושב שמי שבוחר בקדימה או בעבודה מוסיף חטא על פשע - שתי המפלגות הכושלות האלו הביאו אותנו למצב שגם אחרי מבצע גדול ברצועת עזה - עדיין אין לנו שקט...פשוט צריך להעניש אותן בקלפי על זה!
לביבי אני לא אצביע - כי לא הייתי קונה ממנו רכב משומש וכי סביר להניח שהוא ירצה לצרף את קדימה או את העבודה לקואליציה שלו.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

8red כתב:ליברמן או האיחוד הלאומי..
בכל אופן אני חושב שמי שבוחר בקדימה או בעבודה מוסיף חטא על פשע - שתי המפלגות הכושלות האלו הביאו אותנו למצב שגם אחרי מבצע גדול ברצועת עזה - עדיין אין לנו שקט...פשוט צריך להעניש אותן בקלפי על זה!
לביבי אני לא אצביע - כי לא הייתי קונה ממנו רכב משומש וכי סביר להניח שהוא ירצה לצרף את קדימה או את העבודה לקואליציה שלו.
נכון שעדיין יורים לעברנו רקטות, אבל ההבדל היחיד זה שמי שיורה אלו אנשים כמוני כמוך שלא משויכים לחמאס ולא כפופים תחתם, תחשוב מישהו כמוני כמוך לוקח כמה רקטות שמצא במחסן נטוש ומתחיל להטיס אותם לעבר ישראל, לא כזה מסובך בחורבות שיש שם.
כרגע חמאס קיבל מכה כמו שהוא לא קיבל בחיים, כח ההרתעה חזר לישראל ובגדול והכל בזכות ההנהגה הקיימת. אהוד ברק כשר הביטחון הוא השר הכי טוב שמדינת ישראל יכולה להרשות לעצמה.
אבל אתה יודע אני אמיתי, אני מודה שאני טיפה לא אובייקטיבי מכיוון שדוד שלי מכהן כשר בממשלה, אבל על הנקודות שהצבעתי זה עובדות שמדברות בעד עצמן.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

8red כתב:ליברמן או האיחוד הלאומי..

ההצהרות המפוצצות והרטוריקה המתלהמת משהו של אדון ליברמן לא עושות עלי רושם. אותו איש שמנסה כעת לשווק עצמו כאיש ימין תקיף ללא חת, ישב יחד בממשלת אולמרט, זו שביצעה ההתנתקות ותכננה ההתכנסות, ובמס' התבטאויות בהן לא פסל על הסף "חילופי שטחים", חשף למעשה המצע המדיני האמיתי שלו.

בשורה התחתונה, אני לא רואה אותו עומד על רגליו האחוריות למען שלמות א"י וכנגד מסירת שטחים לערבים מכל סוג שהוא..
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 04 פברואר 2009, 10:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אורי, אתה טועה ומטעה.
ליברמן אמנם ישב בממשלתו של אולמרט אבל פרש ממנה ברגע שנחשף שהממשלה הזאת רוצה ללכת לגירוש נוסף.
אגב, הוא פרש (ביחד עם כל חברי האיחוד הלאומי דאז) מהממשלה כשנה לפני ביצוע תכנית הגירוש מגוש קטיף.
אורי, לצערי חילופי שטחים זה כרגע הרע במיעוטו וזה הכי טוב שאפשר לקבל נכון להיום. לצערי כל ממשלות ישראל מאז 1978 עשו הכל כדי לא לשמור על א"י השלמה ולא יכלו ללחץ האמריקני למסור את שטחי המולדת לערבים.
לי אישית לא היה אכפת שיפנו אותי מהבית שלי תמורת שלום כמו זה שיש בין מדינות מרכז ומערב אירופה (להזכירך: מיליוני הרוגים במלחמות העולם השונות בין המדינות השונות שם), אבל פה אנחנו מתמודדים עם אוייב קיצוני דתי שרוצה לזרוק אותנו לים ולא מעניין אותו איזה גן עדן יכל כל האזור הזה להיות.
אם כל הכבוד לרעיון ארץ ישראל השלמה שבע"ה עוד נחזור לכל חלקיה, יש כרגע בעיה חמורה אחרת וזאת שאלת ערביי ישראל וזאת הבעיה שבה מתמקד ליברמן - איך מוציאים את הסרטן הזה שאוכל בנו מקירבנו? איך יוצרים הפרדה בינינו לבינם ואומרים אתם שם ואנחנו כאן? איך שומרים על רוב יהודי במדינה הזאת?
אלו הן השאלות המטרידות כרגע שיש לפתור אותן כמה שיותר מהר. וכרגע לליברמן יש את התשובה הכי מציאותית והוא גם זה שמקבל הכי הרבה תמיכה מהציבור שמאס בהשתלחויות של מנהיגי הציבור הערבי במדינת ישראל.
אבל עדיין יש סיכוי טוב שאצביע לאיחוד הלאומי, דווקא כי מספר 4 שלהם שם הוא כהנאיסט מוצהר.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אל תתפס לטפל, ניר.

ליברמן פרש מהממשלה עקב גירוש צפוי נוסף??? זה לא עולה בקנה אחד עם מס' התבטאויות שלו, אותן הזכרתי קודם לכן..

ואיך יכלתי לשכוח - ליברמן גם בעד מתן גושפנקא חוקית לטרור (שלא במודע אמנם, אבל נוכח ניסיון העבר זו המציאות) בדמות "מדינה פלסטינית"...

בשורה התחתונה - אני מעדיף מי שחיצונית הרבה פחות מרשים ומנופח, אבל תוכו כברו ובטח לא אחד שניתן לשחד בתקציבים למוסדות המזוהים עימו או באיזה תיק שר בממשלה...(לא ספציפי לליברמן, יותר באופן כללי..)

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

חלק נכבד מהקולות הם צפים וזה הזמן להילחם בפשיעה, הצביעו אפרים סנה ישראל חזקה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אריק למרות שאני מחזיק מאוד ממספר 2 של סנה - ד"ר גל איפרגן מבית החולים "סורוקה" - נוירולוג מעולה, איש הנגב ואדם משכמו ומעלה - לצערי אין הרבה סיכויים שהרשימה שלהם תעבור את אחוז החסימה - אז חבל על הקול שלך.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

ישראל ביתנו!!

סמל אישי של משתמש
נאור סייס

שליחה על ידי נאור סייס »

אני לא יכול להצביע עדיין (14) רק בבחירות הבאות.
אבל מה שבטוח שתהיה לי את זכות ההצבעה אני יצביע רק עבודה.
זה שעבודה מפלגה שמאלנית זה לא אומר שהיא לא תילחם בטרור, נהפוך הוא ברק הוכיח במבצע "עופרת יצוקה" כמה הוא יכול להילחם בחמאס ולהשתיק את כולם.
אנחנו צריכים מנהיג כזה, מנהיג אמיתי בלי שחיטויות (לא שהוא נקי אין פוליטיקאי שנקי מי זה אין מה לעשות).
וביחוד לא כמו זה שלך ניר, אתה רוצה שנהפוך מנרדפים לרודפים ?
לדעתי הבן אדם הזה, ליברמן, לא פחות גרוע מהיטלר הוא פשוט רוצח.
"בלי נאמנות אין אזרחות !" אני בעד שצריך להיות נאמן למדינה שלך, אבל הוא רוצה לעשות יוצר מזה, הרבה יותר מזה.
אינ מקווה שאנשים יקבלו קצת שכל (לא הרבה) ולא יצביעו לרוצח.
ד"א יש לו תיק במשטרה מלפני כמה שנים עם אני לא טועה אל הכאת ילד עם מקל, הבן אדם חולה בראש יש הבדל בן להיות ימני ובין להפוך להיות כמו הנאצים לא פחות מזה !
ועוד משהו, אני יבחר בעבודה גם בגלל שהיא זאתי הקימה את הקבוצה שאני כול כך אוהב, הפועל.
Youll never walk alone, Hapoel beer sheva

רק הפועל !

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

נאור סייס כתב:אני לא יכול להצביע עדיין (14) רק בבחירות הבאות.
אבל מה שבטוח שתהיה לי את זכות ההצבעה אני יצביע רק עבודה.
זה שעבודה מפלגה שמאלנית זה לא אומר שהיא לא תילחם בטרור, נהפוך הוא ברק הוכיח במבצע "עופרת יצוקה" כמה הוא יכול להילחם בחמאס ולהשתיק את כולם.
אנחנו צריכים מנהיג כזה, מנהיג אמיתי בלי שחיטויות (לא שהוא נקי אין פוליטיקאי שנקי מי זה אין מה לעשות).
וביחוד לא כמו זה שלך ניר, אתה רוצה שנהפוך מנרדפים לרודפים ?
לדעתי הבן אדם הזה, ליברמן, לא פחות גרוע מהיטלר הוא פשוט רוצח.
"בלי נאמנות אין אזרחות !" אני בעד שצריך להיות נאמן למדינה שלך, אבל הוא רוצה לעשות יוצר מזה, הרבה יותר מזה.
אינ מקווה שאנשים יקבלו קצת שכל (לא הרבה) ולא יצביעו לרוצח.
ד"א יש לו תיק במשטרה מלפני כמה שנים עם אני לא טועה אל הכאת ילד עם מקל, הבן אדם חולה בראש יש הבדל בן להיות ימני ובין להפוך להיות כמו הנאצים לא פחות מזה !
ועוד משהו, אני יבחר בעבודה גם בגלל שהיא זאתי הקימה את הקבוצה שאני כול כך אוהב, הפועל.
אל תיפגע - אני לא אומר את זה מתוך רוע ואני האחרון שאומר דברים כאלה בדר"כ...אבל:
אני מבטיח לך שבעוד 4 שנים תדבר אחרת, ויש קשר לגיל (שוב - אל תיפגע).
טיפ להבא: אפילו את החמאס (למרות שהם ויתר ציר הרשע הכי קרובים) קשה להשוות להיטלר ולנאצים. כל השוואה לאותם ימים ומנהיגים מעוותת ולא במקומה.

מעבר לזה, לקרוא לבן אדם רוצח? חשוב להבין את המשמעות מאחורי הדברים לפני שזורקים דברים מזעזעים באוויר.

ביום שמישהו יצליח להוכיח לי ש"בלי נאמנות אין אזרחות" זאת לא סיסמא לגיטימית אני אוריד בפניו את הכובע. סופסוף מישהו אומר את מה שכולם חושבים. נשאר לו רק להראות אם כולו סיסמאות או מעשים.

עושה רושם שרוב הדברים הקשים שאתה אומר על ליברמן נובעים מאינפורמציה ששאבת מהתקשורת שמנסה לחבל בקריירה שלו לאורך עשרות שנים. חבל.

פרשת "הכאת הילד" היא עוד אחת מהפרשיות שניפחו. אבא ראה את הבן שלו מקבל מכות מילד גדול יותר, אז הוא דאג להחטיף לאותו ילד גם מכות. לא הכי חכם, לא הכי נכון, ועדיין - מאות אלפי הורים היו עושים את אותו הדבר.

אני מבין אותך, הסטיגמה שנוצרה לליברמן בתקשורת הארצית בהחלט מפחידה. אם לא חוקרים קצת ולא רואים את המפה הכללית, אפשר לחשוב שמדובר באחד שקשור גם ברצח ארלוזורוב.
אבל האמת - רחוקה משם. איך אמרו לי לא מזמן? הלוואי וליברמן יהיה רק רבע ממה שעשו ממנו בתקשורת.

לעניין ההצבעה לעבודה אני לא אתייחס יותר מדי.
רק אומר שברק לעד ייזכר כאחד מראשי הממשלות היותר גרועים שהיו אי פעם. הכישלון הצורב שלו בבחירות שלאחר מכן הן עוד הוכחה טובה לזה. הבריחה הגדולה מלבנון (פתח ויקיפדיה,מאי 2000 אם אני לא טועה) תמיד תזקף לחובתו. ואלה רק חלק מהדברים - ליתר החסרונות אניח.

ובעניין ה"הפועל". גם זה לא ממש מדויק. "הפועל" קמה כמה שנים לפני הקמת מפא"י (מפלגת פועלי ארץ ישראל), שהעבודה של היום היא למעשה סוג של נגזרת שלה. "העבודה" רחוקה מלהיות אותה מפלגה, וגם אם היתה - לא משם הגיעה "הפועל". ומעבר להכל, ה"הפועל" של באר שבע תמיד פוליטית היתה הכי רחוקה מהקומוניזם (פטיש ומגל בסמל...) והשמאל. באמת שעבור באר שבע הפועל הוא רק שם, ממש לא דרך חיים.

נעול