נבחרת ישראל נושא מתעדכן

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
המשוגע האדום

Re: טל בן חיים

שליחה על ידי המשוגע האדום »

ההכנסה של שכטר מראה רק כמה גוטמן אוהב שחקנים שלו בעבר וזוכר לו חסד.לשכטר היום אין מקום בסגל! דאבור עדיף עליו
לדעתי טוטו תמוז היה אמור להכנס ולא הוא
ולנושא של ברדה ובוזי,ההכנסה של רפאלוב היתה הגיונית.בוזי יתאים למשחקים לדעתי שקבוצות יסגרו אותנו וישחקו חזק.מאמין שגוטמן יבנה על הבעיטות חופשיות שלו.וברדה יכול לתרום הרבה אבל שיש סגל חלוצים כל כך עמוק קשה לשחק

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יש נושא על הנבחרת באופסייד.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם כל הכבוד לקפריסין אני רוצה לראות את טל בן חיים מול יריבה יותר רצינית כמו בוסניה או בלגיה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
gate5

שליחה על ידי gate5 »

פשוט בושה שבוזגלו נמצא בכושר הכי טוב בארץ ( כן, יותר טוב מזהבי) והוא אפילו לא עולה מהספסל. כנראה שאם בוזגלו היה משחק בתקופה של גוטמן בהפ ת״א אז הוא היה משחק 90 דק.

סמל אישי של משתמש
Totti

Re: נבחרת ישראל נושא מתעדכן

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:גוטמן מאוהב בורמוט.

לא ברור לי למה טל בן חיים הבלם משחק... לדעתי הבלם הכי גרוע של נבחרת ישראל בכל הזמנים.

10 שנים באירופה ועבר כבר 800 קבוצות.
בן חיים היה אחד הטובים בנבחרת אתמול.
והוא שיחק בקבוצות שיתר הבלמים שלנו לדורותיהם יראו כנראה רק בטלוויזיה

בולטון, צלסי, מנצסטר סיטי, סנדרלנד, פורסמות, וסטהאם, ק.פ.ר, ליאז וצרלטון

תנו קצת כבוד, מי אנחנו בכלל שנזלזל בשחקן עם קרירה כזו עשירה?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא מחזיק ממנו. לדעתי בלם חלש בלי שכל. טיבי טוב ממנו בהרבה.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

גוטמן לא יכלת לעשות חילופים מטומטמים יותר..
שכטר לא צריך להיות בכלל מזומן.. שער אחד ב8 חודש..איך הוא מועדף על פני טוטו שכב עם 12 שערים העונה??

הוא רואה זהבי במשחק מחריד, איך הוא משלים 90 דקות? איך ורמוט מועדף על פני בוזגלו או רפאלוב ואיך הוא נשאר על המגרש בזמן שטבח יוצא?

האהבה שלו לשחקני הפועל דפקה לנו כבר קמפיין ונראה שהוא לא שינה כלום ונשאר תקוע עם השחקני הפועל שלו

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

יותר טוב שבוזגלו לא משחק

1. שלא יפצע

2. שלא יתן הופעות שידליקו קבוצות או סוכנים באירופה

שישמור כוחות לאיפה שבאמת צריך אותו...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ns75 כתב:יותר טוב שבוזגלו לא משחק

1. שלא יפצע

2. שלא יתן הופעות שידליקו קבוצות או סוכנים באירופה

שישמור כוחות לאיפה שבאמת צריך אותו...
די כבר עם הגועל הזה ששייך לאוהדי מכבי.
כבוד לנו ששחקנים שלנו מייצגים את הנבחרת ו יהיה כבוד עוד יותר גדול אם יצליחו באמת להשפיע, יהיה המחיר אשר יהיה
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אם הוא היה מכניס את טוטו במקום דמארי ופותח עם רפאילוב/בוזי במקום ורמוט המצב היה טוב בהרבה. לגבי זהבי אני לא מסכים, הוא דווקא היה טוב והוא חיוני לנבחרת בכושר הנוכחי שלו (המשחק הזה ספציפית היה אסור לו לפתוח על פי דעתי כי הוא ערך רק אימון אחד) רק שצריך לשחק איתו כמו במכבי כשהוא עושה תנועה לעומק מהשלישייה האחורית.
פשוט ביזיון שייני פותח במקום אלברמן/ניר ביטון

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

זהבי לא היה חד אבל היה כמה פעמים פנוי במקומות שמהם בוודאות עושה גול (אזור הפנדל) ושהוא הישראלי הכי טוב בלהגיע אליהם. אם היה מקבל את הכדורים שם כנאה שהיה מבקיע. בכול מקרה, הוא חייב לשחק. בכול מקרה הוא חייב להיות בהרכב ויכול לשנות משחק במהלך אחד.
ורמוט גם היה לא רע והגול השני כולו שלו עם מסירה גאונית לבן חיים, אבל לדעתי היה צריך להיות מוחלף על ידי בוזגלו שהיה מוסיף גיוון באגף.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

טב״ח X2, טיבי ומרציאנו בהצלה גדולה החזיקו את הנבחרת.
ביבראס גם נתן משחק טוב, בטח למה שהוא מפגין בדר״כ בנבחרת.
יש לנו התקפה עם איכויות ועומק, חבל שההגנה שלנו כ״כ עלובה. ביכולת הנוכחית שבן הרוש מפגין מתחילת העונה אין לי מושג איך הוא מקבל את החולצה.
מול אנדורה אני מקווה לראות את טוטו, ובוזגלו פותחים. שני שחקנים שאמורים להיות עם המון רעב להוכיח ונמצאים גם בתקופה טובה מקצועית.
בפועל, בטח שוב נראה את שכטר הלא קשור. רק שלא ידחוף גם את בן סהר.

בוסניה בבית הוא משחק מפתח. עם אצטדיון ביתי אמיתי שמלא בקהל דוחף זה צריך להיות המשחק בו נעשה את ההתעלות, כמו מול פורטוגל בר״ג, ונוציא סוף סוף ניצחון מול יריבה עדיפה עלינו.
עם 9/9 (את אנדורה בשני כמובן שחייבים לנצח) והביטחון שנצבור, נהיה חזק בתמונה.

E26

שליחה על ידי E26 »

לכשעצמו טב"ח נתן מחצית ראשונה אדירה והוא פשוט מפלצתי. לדעתי ינואר/סוף שנה הוא נמכר לאירופה.
הריצה לברדה לא מובנת לי, אבל אולי זה כי ברדה פשוט אדם חברמן שאהוד על כל חבריו לנבחרת אחרת אין לי הסבר אחר.
בכלל שמתי לב בשידור שברדה גם מהספסל תומך ומועדד ומחובר מאוד לנבחרת, גם בסיום עבר שחקן שחקן.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ONmyOWN כתב:לכשעצמו טב"ח נתן מחצית ראשונה אדירה והוא פשוט מפלצתי. לדעתי ינואר/סוף שנה הוא נמכר לאירופה.
הריצה לברדה לא מובנת לי, אבל אולי זה כי ברדה פשוט אדם חברמן שאהוד על כל חבריו לנבחרת אחרת אין לי הסבר אחר.
בכלל שמתי לב בשידור שברדה גם מהספסל תומך ומועדד ומחובר מאוד לנבחרת, גם בסיום עבר שחקן שחקן.
ברדה הוא מה שמאוד חסר בנבחרת, בטח כשיוסי בניון לא שם, הוא פשוט מנהיג בכל רמ״ח איבריו. יש הרי שתי סוגים של שחקנים- המובילים והמשלימים. מה שקורה הוא שרוב הליגיונרים שהם שחקני הרכב בקבוצותיהם (וכפועל יוצא גם בנבחרת) הם בעצם שחקנים משלימים כשאין את הלידר האמיתי שינהיג את זה.
ולפני שתיתנו לי דוגמאות אז לא זהבי, לא ורמוט ולא מליקסון ודומיהם הם מנהיגים אמיתיים

E26

שליחה על ידי E26 »

dor69 כתב: ברדה הוא מה שמאוד חסר בנבחרת, בטח כשיוסי בניון לא שם, הוא פשוט מנהיג בכל רמ״ח איבריו. יש הרי שתי סוגים של שחקנים- המובילים והמשלימים. מה שקורה הוא שרוב הליגיונרים שהם שחקני הרכב בקבוצותיהם (וכפועל יוצא גם בנבחרת) הם בעצם שחקנים משלימים כשאין את הלידר האמיתי שינהיג את זה.
ולפני שתיתנו לי דוגמאות אז לא זהבי, לא ורמוט ולא מליקסון ודומיהם הם מנהיגים אמיתיים
מסכים. גוטמן עשה חילפוים סטייל אלישע מאמן מסריח.
אז נכון שזהבי הגיע לכמות אדירה של הזדמנויות אבל הוא לא פוגע, הוא חולה, תכניס את ברדה דקה 60-70 לרענן לא יקרה כלום. ברדה בכושר טוב.
ההכנסה של שכטר תמוהה, הייתי רוצה לראות את תמוז/חמד, מגיעה להם הזדמנות.
רפאלוב מסכים עם החילוף שהוא כשיר יחד עם מליקסון ההתלבטות היא של אחד מהשניים, שניהם טובים מאוד ושווים הרכב ראשון.
עם זאת וורמוט בהרכב לגברי לא ברור לי.

שלח תגובה