המצב הביטחוני

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: המצב הביטחוני

שליחה על ידי gooner »

אין מה להשליך מהעימות הביטחוני למצב הפוליטי.
הביביסטים לא בעד נתניהו כי יש לו פתרונות ביטחוניים, אלא כי הליכוד הוא מועדון חברים / ארגון עובדים שהם משתייכים אליו.
גם לצד השני אין בינתיים פתרונות לסוגיה הזו, וזה שיוכיחו שאין סיבה להתעקש על כלומניק עם כתבי אישום כדי להחליף צינורות מתכת עם עזה, לא משנה כמעט לאף אחד.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

oren2792 כתב:
07 אוגוסט 2022, 15:24
לא פוסל אף אחד על בסיס הנחות, מי שבא ברוך הבא. פוסל אך ורק על נתונים אמפיריים. ביבי נכשל, ביבי לא צריך לחזור (וזאת הסיבה היחידה, כל השאר לדעתי זה קשקושים). איך אמר איינשטיין - טיפשות זה לעשות את אותה פעולה שוב ושוב ולצפות לתוצאה אחרת.

מי שחושב שביבי יתחיל לפעול הפעם לטובת תושבי הדרום בקדנציה המיליון שלו הוא פשוט טיפש. האיש לא סופר אף אחד ויעשה רק מה שטוב להישרדות הפוליטית שלו. למה אנחנו ממשיכים להסתפק בשאריות מחוממות? הגיע הזמן להנהגה חדשה, לממשלה חדשה ואולי לדרך חדשה.

היה אפשר להתייחס לטיעונים שלך ברצינות אם היה לך איזשהו מועמד ראוי בעיניך... ברגע שאתה מעדיף כל אחד מלבדו, כולל אחד שחוסר כשירותו מתנוסס על ראשו כדגל שחור, אז ברור שהענייניות ממך והלאה וכל הטענות על סו קולד ''כישלונו'' וכו' הן טקטיות בלבד. יש לי גם יסוד סביר להניח שהרבה לפני לא ממש סימפטת את האיש....
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אנחנו מדינה שצריכה להתבייש, באותו יום בו מקבלים טילים לירושלים הבירה ולת״א חותרים להפסקת אש באותו הערב. מישהו רואה מציאות כזאת בה ארה״ב מקבלת טילים על וושינגטון ועל נמל תעופה ובאותו יום היא בכלל מדברת על הפסקת אש? פשוט חרפה.

ושימשיכו לבלבל בשכל על השגת המטרות, אם הם עדיין מפגיזים את הדרום ויש להם עדיין תחמושת להשבית אותנו למשך ימים אז לא הושגה שום מטרה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Itay כתב:
07 אוגוסט 2022, 20:16
אנחנו מדינה שצריכה להתבייש, באותו יום בו מקבלים טילים לירושלים הבירה ולת״א חותרים להפסקת אש באותו הערב. מישהו רואה מציאות כזאת בה ארה״ב מקבלת טילים על וושינגטון ועל נמל תעופה ובאותו יום היא בכלל מדברת על הפסקת אש? פשוט חרפה.

ושימשיכו לבלבל בשכל על השגת המטרות, אם הם עדיין מפגיזים את הדרום ויש להם עדיין תחמושת להשבית אותנו למשך ימים אז לא הושגה שום מטרה.
אם חשבת שהמבצע הזה ישנה במשהו את מה שקורה בעשור האחרון אז טעית
האמת שדי התרגלנו למצב וזה לא באמת ישתנה , פשוט יהיה עוד סבב ועוד סבב

הרי אין לנו בעיה אני מניח לעצור התחמשות אם באמת היינו רוצים לא?
כרגע רצו להוריד קצת לגיהאד את הראש בעזה ובאיו"ש בגלל אירן וזה מה שעשו . נראה לי שאחרי החיסול היינו שמחים לסיים אבל חייבים להגיב לירי

זה היה סיכול ממוקד ולא מבצע

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

לא היה עוד מה להשיג מהמשך המבצע.
מבצע ארוך יותר היה גורר גם את חמאס לסיפור, היה מביא הרוגים גם בצד שלנו ולפגיעה בבלתי מעורבים שם שהייתה גוררת לחץ בינלאומי.
מי שחשב שאנחנו הולכים למוטט את הגאפ חי בסרט.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אורי אדום בנשמה כתב:
07 אוגוסט 2022, 17:41
היה אפשר להתייחס לטיעונים שלך ברצינות אם היה לך איזשהו מועמד ראוי בעיניך... ברגע שאתה מעדיף כל אחד מלבדו, כולל אחד שחוסר כשירותו מתנוסס על ראשו כדגל שחור, אז ברור שהענייניות ממך והלאה וכל הטענות על סו קולד ''כישלונו'' וכו' הן טקטיות בלבד. יש לי גם יסוד סביר להניח שהרבה לפני לא ממש סימפטת את האיש....
ואני דיי בטוח שאתה מנשק את הקרקע שהוא דורך עלייה כחלק מפולחן אישיות לא ברור למישהו שברור שכבר מזמן הפסיק להתעניין בכל דבר שלא יבטיח את הישרדותו הפוליטית.

״אם היה לך מישהו אחר״ זאת סיסמה ריקה מתוכן, כי הרי אם לא ניתן צ׳אנס למישהו חדש (כמו שהיה עכשיו עם בנט ולפיד) לעולם לא נצא ממעגל הבחירות האין סופי הזה. אבל פולחן האישיות, הוי פולחן האישיות. ביבי זה המדינה והמדינה זה ביבי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

oren2792 כתב:
08 אוגוסט 2022, 12:42
ואני דיי בטוח שאתה מנשק את הקרקע שהוא דורך עלייה כחלק מפולחן אישיות לא ברור למישהו שברור שכבר מזמן הפסיק להתעניין בכל דבר שלא יבטיח את הישרדותו הפוליטית.

״אם היה לך מישהו אחר״ זאת סיסמה ריקה מתוכן, כי הרי אם לא ניתן צ׳אנס למישהו חדש (כמו שהיה עכשיו עם בנט ולפיד) לעולם לא נצא ממעגל הבחירות האין סופי הזה. אבל פולחן האישיות, הוי פולחן האישיות. ביבי זה המדינה והמדינה זה ביבי.

תעלעל כמה הודעות אחורה, ציינתי ברחל בתך הקטנה שהוא רחוק מלהיות כוס התה שלי (מעולם גם לא הצבעתי עבורו, אגב), ככה שכל התיאוריה שניסית לבנות כעת קרסה... באסה.

לא ענית עניינית על שום דבר ובנוסף גם הבאת וואחד יציאה ('' אם היה לך מועמד וכו' זו סיסמא ריקה מתוכן'') שדי מסגירה את העובדה שאין לך שום מושג ירוק על החיים או שבשם השנאה הקמאית שלך לגבי האיש כבר מזמן איבדת את כושר השיפוט שלך. הלו, בניהול מדינה מהלחוצה ביותר במזה''ת עסקינן, לא בשבט של הצופים... :נוגח:

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אורי אדום בנשמה כתב:
08 אוגוסט 2022, 15:55
תעלעל כמה הודעות אחורה, ציינתי ברחל בתך הקטנה שהוא רחוק מלהיות כוס התה שלי (מעולם גם לא הצבעתי עבורו, אגב), ככה שכל התיאוריה שניסית לבנות כעת קרסה... באסה.

לא ענית עניינית על שום דבר ובנוסף גם הבאת וואחד יציאה ('' אם היה לך מועמד וכו' זו סיסמא ריקה מתוכן'') שדי מסגירה את העובדה שאין לך שום מושג ירוק על החיים או שבשם השנאה הקמאית שלך לגבי האיש כבר מזמן איבדת את כושר השיפוט שלך. הלו, בניהול מדינה מהלחוצה ביותר במזה''ת עסקינן, לא בשבט של הצופים... :נוגח:
הרשה לי לצטט אותך לרגע - "ברגע שאתה מעדיף כל אחד מלבדו, כולל אחד שחוסר כשירותו מתנוסס על ראשו כדגל שחור", ואתה מדבר איתי על פוזיציה.

ראש - חמאה - שמש, נעים מאוד.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

oren2792 כתב:
08 אוגוסט 2022, 16:01
הרשה לי לצטט אותך לרגע - "ברגע שאתה מעדיף כל אחד מלבדו, כולל אחד שחוסר כשירותו מתנוסס על ראשו כדגל שחור", ואתה מדבר איתי על פוזיציה.

ראש - חמאה - שמש, נעים מאוד.

הופה... בטוקביקסט מדופלם עסקינן. :רעשן:
אז תקשיב לי טוב דמגוג חלול: אני מבין שהזרקור ששמו על הנכלוליות והבורות שלך (למרות מאמצי העל שלך לעשות דאווין של פרופסור) קצת הוציא אותך מאיזון, אבל מבטיח לך שזו רק הסנונית בכל הקשור לקרוע מעליך את המסיכה של הסו קולד אינטלקטואל. חרטטנים כמוך שמתעלמים בבוטות מכל מה שפחות נח ובמקביל קובעים כל מיני הנחות יסוד מופרכות כדי לפתח מהן תלי תלים של פרשנויות ולייצר לעצמם את יכולת הטיעון יש מאין כבר עברתי במאות... :סייף:

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אורי אדום בנשמה כתב:
08 אוגוסט 2022, 17:57
הופה... בטוקביקסט מדופלם עסקינן. :רעשן:
אז תקשיב לי טוב דמגוג חלול: אני מבין שהזרקור ששמו על הנכלוליות והבורות שלך (למרות מאמצי העל שלך לעשות דאווין של פרופסור) קצת הוציא אותך מאיזון, אבל מבטיח לך שזו רק הסנונית בכל הקשור לקרוע מעליך את המסיכה של הסו קולד אינטלקטואל. חרטטנים כמוך שמתעלמים בבוטות מכל מה שפחות נח ובמקביל קובעים כל מיני הנחות יסוד מופרכות כדי לפתח מהן תלי תלים של פרשנויות ולייצר לעצמם את יכולת הטיעון יש מאין כבר עברתי במאות... :סייף:
אוי לא פגעתי בציפור נפשך העדינה, איך אני אמשיך מכאן?

אני בניגוד אלייך לא מדבר בסיסמאות חלולות ומנסה ללכת בלי ולהרגיש עם.

תעשה טובה לכולנו, לך תפתח לשכה עם בן גביר בשיח ג׳ארח ותעזוב אותנו בשקט.

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

אורי אדום בנשמה כתב:
07 אוגוסט 2022, 13:28
חח אתה אמיתי? הבנאדם רבע שעה בתפקיד אתה אומר לי כל יום שעובר? או שמרוב שאתה שהשנאה הקמאית שלך מערפלת את כושר השיפוט שלך אתה מאבד את זה?
אתה צודק.
אני אמשיך לשנוא את כל מי שרוצה לפגוע במדינה שלי, במדינה שבה איבדתי חברים בקרב.
ביבי הוא האוייב הכי מסוכן כרגע לישראל, אוייב מבית.
אתה באמת תומך באלו שמתמודדים בפריימריז בליכוד?
אתה באמת מאמין בדרך של הליכוד?
במידה וענית כן ל2 השאלות אז,
אתה למעשה תומך בעבריינים שיהיו בממשלה ותומך באלימות כלפי כל מי שלא חושב כמוך.
אז כן,
אני שונא את ביבי ואם אתה דוגל בדרך שלו אז גם אותך.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

El_Medico כתב:
08 אוגוסט 2022, 19:28
אתה צודק.
אז כן,
העיקר שהשמאל מאשים את הימין בהסתה ושנאת חינם, אחלה.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

gooner כתב:
07 אוגוסט 2022, 16:23
הביביסטים לא בעד נתניהו כי יש לו פתרונות ביטחוניים, אלא כי הליכוד הוא מועדון חברים / ארגון עובדים שהם משתייכים אליו.
תמשיך בשם "הלפידניקים" להחליט עבור "הביביסטים" למה הם תומכים בנתניהו.
30 שנה השמאל מסביר לעצמו דרך העיניים שלו את הצד השני ולא מבין למה זה לא עובד.
היהירות שלך בsub-text היא בדיוק מה שאבישי בן חיים מדבר עליו. הגמוניה שלא מודעת להגמוניותה.

*שוב מחדד שאני לא מצביע לנתניהו וגם לא מת על כל התאוריה של אבישי בן חיים*
הצביעות וההתנשאות פשוט, זה מה שמחרפן בסיפור הזה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

שונא את המילה ביביסטים, תחליפו דיסקט

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

El_Medico כתב:
08 אוגוסט 2022, 19:28
אתה צודק.
אז כן,
אתה ושכמותך זקוקים לטיפול נפשי דחוף...
רק חברים שלך נפלו בקרב? בושה לאן הגעתם.
שחאדה כן ביבי לא. מקרה אבוד

שלח תגובה