המצב הביטחוני

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: המצב הביטחוני

שליחה על ידי Red Tiger »

אתם מתעסקים בשטויות.
בג״ץ שמג״ץ ושאר החירטוטים.
כולם נכשלו כולםםםם מראש הממשלה ועד שרי הבטחון לדורותיהם,ראשי מערכת הבטחון וכל אותם מי שייעצו.
בגץ יישר קו עם הקונספציה הזאת,אנחנו אשמים התבלבלנו בדרך,חשבנו שאנחנו הכי חזקים בעולם,הכי הומנים.
שכחו את הכלל הפשוט במזרח התיכון שרק החזק שורד.
העדפנו להדחיק את הבעיות הצידה,חיינו את החיים ושכחנו מי האוייב האמיתי עד שהוא הגיע והזכיר לנו שאנחנו חיים כאן במזרח התיכון.
איזור שאם אתה שוכח לדבר את השפה אתה מקבל בעיטה בראש.
אין לי ספק שלאחר המלחמה הדיבור יהיה אחר,בית משפט יתיישר ויבין גם הוא שבסוף יש מולנו אוייב אכזר שמנצל את ההומניות שלנו לטבוח בנו.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

בדיוק, ההתעסקות בשטויות, והיא לא מקרית.
זה מהות הביביזם, כי בעניינים החשובים באמת אין מה להגיד.

לא יודע למה, בעקבות הההבלים האלה, קראתי עכשיו עמודים ארוכים של פסק הדין, וכמו שחשבתי אין בדל אמת בשקרים של מכונת הרעל. בג"צ קיבל את כל טענות צה"ל, קיבל באופן עיוור את הסיטואציה כפי שצה"ל תאר אותה, וטען שאין לו כמעט כל מנדט להתערב בנושאים כאלה. הממשלה כמובן ידעה בדיוק מהי תשובת צה"ל ועמדה מאחוריה, אם לא הכתיבה אותה. דוגמא מצויינת להפרכת השקרים של פורום קהלת בקשר לבג"צ

מה כבר ביקשו מהביביסטים?
אם אתה אומרים לכולם "זה לא הזמן", אולי גם אתם צריכים לסתום את הפה?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
27 אוקטובר 2023, 18:26
בדיוק, ההתעסקות בשטויות, והיא לא מקרית.
זה מהות הביביזם, כי בעניינים החשובים באמת אין מה להגיד.

לא יודע למה, בעקבות הההבלים האלה, קראתי עכשיו עמודים ארוכים של פסק הדין, וכמו שחשבתי אין בדל אמת בשקרים של מכונת הרעל. בג"צ קיבל את כל טענות צה"ל, קיבל באופן עיוור את הסיטואציה כפי שצה"ל תאר אותה, וטען שאין לו כמעט כל מנדט להתערב בנושאים כאלה. הממשלה כמובן ידעה בדיוק מהי תשובת צה"ל ועמדה מאחוריה, אם לא הכתיבה אותה. דוגמא מצויינת להפרכת השקרים של פורום קהלת בקשר לבג"צ

מה כבר ביקשו מהביביסטים?
אם אתה אומרים לכולם "זה לא הזמן", אולי גם אתם צריכים לסתום את הפה?
סתמתי את הפה 3 שבועות אבל לאחרונה זה כבר מגעיל , כמות החרא שיוצאת מערוצי התקשורת הזאת . היה שקט בהתחלה אבל כנראה שנמאס לכם
הייתי בגישה של זה לא הזמן אבל דחיל ראבאק שחררו אותנו כבר יא גייס חמישי

רציתי לעזוב הכל ולריב אחרי המלחמה אבל אתם חייבים כאן ועכשיו אז תקבלו כאן ועכשיו

מהות הביביזם נו מה אני אגיד , לשכמותך אין מהות בכלל ולא ברור מה אתה ומי אתה . שלום עכשיו או שוברים שתיקה או שיט אחר בכל מקרה זן נכחד זה בטוח

ולהערה שלך שלבג"ץ אין שליטה על מה מגישים, אז אהרון ברק שינה את זה פעם היו מגישים רק עותרים שיש להם נגיעה בעתירה ועכשיו כל אחד יכול לעתור בשם כלאחד כי הכל שפיט. אז לא לא הכל שפיט ואחרי המלחמה זה יהיהכנראה ברטר יותר

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ממתי המנהל הראשי אחראי?
צודק ראש הממשלה אשר באקט מנהיגותי מדהים הוציא הודעה בשעה 1:10 בלילה שבה הוא מטיל את כל האחריות על ראשי מערכת הביטחון. מנהיג אמיתי! ליגה אחרת!
ככה מתנהלים בזמן מלחמה על הבית!
אות ומופת לכל מנהל ומנהיג באשר הוא!!!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
29 אוקטובר 2023, 08:12
ממתי המנהל הראשי אחראי?
צודק ראש הממשלה אשר באקט מנהיגותי מדהים הוציא הודעה בשעה 1:10 בלילה שבה הוא מטיל את כל האחריות על ראשי מערכת הביטחון. מנהיג אמיתי! ליגה אחרת!
ככה מתנהלים בזמן מלחמה על הבית!
אות ומופת לכל מנהל ומנהיג באשר הוא!!!
ציוץ מוזר ולא במקום למרות שאולי יש בו אמת זה לא הזמן וחבל.
שוב הטמטום נותן דלק למחאה שהתעוררה שוב במסווה של השבת חטופים.....אותו מקום חולצה אחרת
והתקשורת רק שמחה בציוץ הזה כי אפ'ר להמשיך להרעיל

כואב הלב שאף אחד לא רוצה לנצח למעט החיילים שבשטח שמקריבים את חייהם בשבילנו

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
29 אוקטובר 2023, 09:16
ציוץ מוזר ולא במקום למרות שאולי יש בו אמת זה לא הזמן וחבל.
שוב הטמטום נותן דלק למחאה שהתעוררה שוב במסווה של השבת חטופים.....אותו מקום חולצה אחרת
והתקשורת רק שמחה בציוץ הזה כי אפ'ר להמשיך להרעיל

כואב הלב שאף אחד לא רוצה לנצח למעט החיילים שבשטח שמקריבים את חייהם בשבילנו
אח שלי, אין קשר בין המחאה לבין השבת החטופים. אל תיתן למפלגים לפלג אותנו.אל תיתן למסיתים להסית.
כמו שאתה יודע אני 100 אחוז הייתי בעד המחאה אבל כרגע כל כולי וכל מי שעיניו בראשו וחפץ חיים- 100 אחוז במלחמה.
לצערי, מי שחושב על עניינים אחרים שלא קשורים למלחמה אלא לכסת"ח, זה ראש הממשלה והציוץ ב 1:00 בלילה זה חלק מזה. מקווה שיחדול מזה, כי הוא אמור לנהל כרגע את העניינים בלי להתעסק לשם שינוי בעצמו.
יש פה עם נפלא שמגוייס ומבין שזה אנחנו או הם.
יש את המשפחות שאפשר להבין אותן.
פה צריכה להתגלות מנהיגות אמיתית שתדע לקבל החלטות נכונות שישאירו אותנו חזקים במרחב הברברי בו אנו חיים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סימיוני כתב:
29 אוקטובר 2023, 11:07
אח שלי, אין קשר בין המחאה לבין השבת החטופים. אל תיתן למפלגים לפלג אותנו.אל תיתן למסיתים להסית.
כמו שאתה יודע אני 100 אחוז הייתי בעד המחאה אבל כרגע כל כולי וכל מי שעיניו בראשו וחפץ חיים- 100 אחוז במלחמה.
לצערי, מי שחושב על עניינים אחרים שלא קשורים למלחמה אלא לכסת"ח, זה ראש הממשלה והציוץ ב 1:00 בלילה זה חלק מזה. מקווה שיחדול מזה, כי הוא אמור לנהל כרגע את העניינים בלי להתעסק לשם שינוי בעצמו.
פה צריכה להתגלות מנהיגות אמיתית שתדע לקבל החלטות נכונות שישאירו אותנו חזקים במרחב הברברי בו אנו חיים.
אתה עושה פה פוליטיקה קטנה, בדיוק כמו אותם אלה שלקחו על עצמם לייצג את משפחות החטופים ועושים עליהם סיבוב.
כאחד שקרא לאחדות ונמנע מלהתייחס לנושא בתקופה האחרונה, אני נגעל ומתחלחל. מדינה שלמה במלחמה ובתקשורת כל היום טוחנים את המוח על אשמות, מחירים, פילוגים והסתה. איכס.

קח, תקרא ותפנים קצת איפה אתה חי.
למרות שברור לי שזה לא יעזור.

https://news.walla.co.il/item/3619150?u ... cialbutton

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

ForeverRed כתב:
29 אוקטובר 2023, 12:49
אתה עושה פה פוליטיקה קטנה, בדיוק כמו אותם אלה שלקחו על עצמם לייצג את משפחות החטופים ועושים עליהם סיבוב.
כאחד שקרא לאחדות ונמנע מלהתייחס לנושא בתקופה האחרונה, אני נגעל ומתחלחל. מדינה שלמה במלחמה ובתקשורת כל היום טוחנים את המוח על אשמות, מחירים, פילוגים והסתה. איכס.

קח, תקרא ותפנים קצת איפה אתה חי.
למרות שברור לי שזה לא יעזור.

https://news.walla.co.il/item/3619150?u ... cialbutton
אה באמת, אתה נגעל ומתחלחל?

יצא לך לראות ערוץ 14? אתה עוקב ברשתות החברתיות אחרי השופרות של ראש הממשלה? עוד באותה שבת ארורה הם התחילו בפוליטיקה קטנה, הטחת האשמות והמשך ההסתה והפילוג, רק שהפעם הם על סטרואידים, מעניין שזה לא גורם לך להתחלחל.

ומה לגבי תפקוד הממשלה, לא מחלחל אותך? הכל רקוב מהראש למטה, שום דבר לא מתפקד, שנים של מינויי מקורבים, חברי מרכז ליכוד שגורמים לנו להראות כמו מדינת עולם שלישית

שלא לדבר על השרים, אחד יותר בדיחה מהשני

טוב שיש לכם תמיד את התקשורת להאשים או את בתי המשפט או המחאה או את סבתא נחמה

הפעם לא יעזור לכם, המחדל הגדול ביותר בתולדות המדינה רשום באותיות קידוש לבנה על המנהיג שלכם ( מר בטחון עאלק, ליגה אחרת, ענק בין גמדים…)

ועל ממשלת הימין מלא מלא מלא מלא שלכם

לא יעזור לכם הפעם, מספיק אנשים התפכחו, נסיים את המערכה הזאת ונטאטא את כל הזבל החוצה

הגיע הזמן להתחיל לנהל פה מדינה כמו שצריך

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 14:06

יצא לך לראות ערוץ 14? אתה עוקב ברשתות החברתיות אחרי השופרות של ראש הממשלה? עוד באותה שבת ארורה הם התחילו בפוליטיקה קטנה, הטחת האשמות והמשך ההסתה והפילוג, רק שהפעם הם על סטרואידים, מעניין שזה לא גורם לך להתחלחל.

ומה לגבי תפקוד הממשלה, לא מחלחל אותך? הכל רקוב מהראש למטה, שום דבר לא מתפקד, שנים של מינויי מקורבים, חברי מרכז ליכוד שגורמים לנו להראות כמו מדינת עולם שלישית

הפעם לא יעזור לכם, המחדל הגדול ביותר בתולדות המדינה רשום באותיות קידוש לבנה על המנהיג שלכם ( מר בטחון עאלק, ליגה אחרת, ענק בין גמדים…)

לא יעזור לכם הפעם, מספיק אנשים התפכחו, נסיים את המערכה הזאת ונטאטא את כל הזבל החוצה

צודק
יש הרבה *** לטאטא, 120 כאלה
ויחד איתם האחראים הנוספים על המחדל הזה , ראש השב"כ, ראש המוסד , ראש אמ"ן , הרמטכ"ל
גם הלשעברים צריכים להיעלם אחרי מה שיצרו פה

כולם כולל כולם!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
29 אוקטובר 2023, 11:07
שוב הצליחו לפלג, היינו מאוחדים עד עכשיו
אתה תגיד ביבי אני אגיד תקשורת . שורה תחתונה מישהו באומנות רבה גורם לזה שוב לקרות

עובדה שיש שתי קבוצות להשבת החטופים אז כבר שם פילגו

לפחות את החברה בחזית אי אפשר לפלג כי הם חיים את חמאס וחיזבאללה וכל מה שמעניין אותה זה להיכנס בהם
לא תקשורת,לא פוליטיקה רק השטח והמוני הישראלים שנרתמים

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

שיש כתב:
29 אוקטובר 2023, 14:42
שוב הצליחו לפלג, היינו מאוחדים עד עכשיו
אתה תגיד ביבי אני אגיד תקשורת . שורה תחתונה מישהו באומנות רבה גורם לזה שוב לקרות

עובדה שיש שתי קבוצות להשבת החטופים אז כבר שם פילגו

לפחות את החברה בחזית אי אפשר לפלג כי הם חיים את חמאס וחיזבאללה וכל מה שמעניין אותה זה להיכנס בהם
לא תקשורת,לא פוליטיקה רק השטח והמוני הישראלים שנרתמים
אתה מתבלבל

תקשיב טוב

1400 הרוגים
230 חטופים
3000 פצועים

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו

כל השאר בילבולי לי ביצים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 14:06

לא מתכוון להיכנס לויכוחים האלה.
רק אומר שאם אתה חושב שלהחליף ראש ממשלה או שר כזה או אחר יפתור את הבעיה, אז אתה כנראה לא מודע לגודל הריקבון שנוגע בכל מערכות המדינה.
זה הרבה מעבר לעניין פוליטי וכפי שכתבתי עוד ביום הראשון, גם עם דחליל על הכיסא אסור היה להגיע למצב הזה.
כולם אשמים. החל במפגינים, דרך הסרבנים, אנשי מערכת הביטחון המלאים בעצמם, מובילי הרפורמה שניהלו לא נכון את המערכה, ועד הפוליטיקאים שמנסים לנקות את עצמם.
כולם.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לא, לא כולם אשמים.
מי שמנהל את כל הגורמים שכשלו הוא הנושא באחריות.
ובמקרה של ישראל, מפלגה אחת הייתה פה כמעט רצוף בשלטון עשרות שנים, והביאה לקצה מדינה שהייתה מבורדקת גם לפני כן.
מפלגה שחרטה על דגלה מינוי מקורבים, שחיתות, האדרת עבריינים, ביטול ביקורת, סגידה לשליט, תקשורת מטעם, קורבנות, בריחה מאחריות, אפלייה, גזענות, ומלחמה באזרחים שלא תומכים בה.
זאת התרבות שפשתה פה, ולפני שלושה שבועות התגלה שלא ניתן יותר להסתיר את זה באף תחום בחיינו.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

לא מבין את הטמטום הזה עכשיו?
מה יעזור לנו כרגע להילחם אחד בשני,כולם מאנייק,כולםםםם.
להלן עובדות:
1.ראש הממשלה הוא הראש הוא האחראי והוא ישלם בסיום הלחימה.
2. מחדל הצבא היה עצום ברמות שיום כיפור זה משחק ילדים,אחרי המלחמה ייצא הכל ותבינו את גודל המחדל.
3. התקשורת הישראלית מנצלת את המצב במלואו כדי להמשיך ולעשות כאן קמפיין גם באמצע מלחמה!!
4. הטענה שלי לנתניהו היא לא על המחדל של ה7.10,על זה יכול היה ליפול כל ראש ממשלה,הטענה שלי אליו היא מה הוא עשה מהרגע שהאירוע קרה או יותר נכון מה הממשלה שלו לא עשתה.
נראות היא הדבר החשוב ביותר באירועים כאלה ואם יש שרים שמתחבאים,חכ״ים שבורחים ושר אוצר שעדיין אני חוזר שוב עדיין לא הבין את האירוע אז המצב הוא חמור מאוד.
האירוע הזה לא יכול להיגמר בלי חיסול של חמאס,הרתעה לחיזבאללה והשתוללות חסרת תקדים שתוכיח לעולם שאנחנו לא בשר תותחים.
משפחות נשרפו,תינוקות נרצחו,נשים נאנסו פעם אחר פעם אל מול בעליהם הקשורים,עוברים של תינוקות הוצאו בעודם בחיים,גופות של נשים הושחטו ונשחטו,ראשים של חיילים נערפו,אין שום דרך אחרת לגמור את האירוע הזה.
נושא החטופים הוא עניין של מנהיגות,המשפחות צריכות וחייבות לדרוש את חזרתם,המנהיגים צריכים לקבל החלטה לטובת המדינה ואני אמנע מלהסביר מה יקרה כאן אם נשחרר 10,000 מחבלים.
ביום של אחרי ריסטארט במדינה בכל הנושאים,בצבא,בנאמנות,בחוק הגיוס ובהבנה שאין ולא יהיה כאן דו קיום.
כל ה120 אסור שיחזרו לאחוז בהגה השלטון,כולם מופקרים,פחדנים,שקרנים.
אם מישהו חושב שהאירוע יסתיים רק בסיום כהונת נתניהו הוא מתבלבל,כולם ישלמו את המחיר.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

ForeverRed כתב:
29 אוקטובר 2023, 14:51
לא מתכוון להיכנס לויכוחים האלה.
רק אומר שאם אתה חושב שלהחליף ראש ממשלה או שר כזה או אחר יפתור את הבעיה, אז אתה כנראה לא מודע לגודל הריקבון שנוגע בכל מערכות המדינה.
זה הרבה מעבר לעניין פוליטי וכפי שכתבתי עוד ביום הראשון, גם עם דחליל על הכיסא אסור היה להגיע למצב הזה.
כולם אשמים. החל במפגינים, דרך הסרבנים, אנשי מערכת הביטחון המלאים בעצמם, מובילי הרפורמה שניהלו לא נכון את המערכה, ועד הפוליטיקאים שמנסים לנקות את עצמם.
כולם.
לא ניפטר הזה בכזאת קלות עם ״כולם אשמים״

לא, לא ״כולם אשמים״

למפגינים מותר לצאת להפגין כשמשהו לא מוצא חן בעינהם ולתקשורת מותר לבקר את השלטון

מוזמן להוציא דרכון צפון קוראני ולהגר, תוכל לשבת בבית ולנשק את הפסל של המנהיג מדי יום, מבטיח לך שלא תשמע מילת ביקורת אחת על השלטון, אפילו לא בווצאפ המשפחתי.

על הריקבון במדינה אתה לא צריך לספר לי, רק בוא נזכור מי היה פה בשלטון ב 15-20 שנה האחרונות ואיך הגענו למצב הזה

אפרופו ״מפגינים״, מי שנכנס לוואקום הזה ומנהל את המדינה, החל מלדאוג למפונים לקורות גג, אוכל, צעצועים לילדים וביגוד, זה אותם מפגינים אנרכיסטים ששפכתם פה את דמם בשנה האחרונה

לגבי הצבא - מסכים לחלוטין, יש פה מחדל צבאי חסר תקדים והם כולם ילכו הביתה בתום המערכה

אבל לא נשכח שהמחדל הגדול מכל הוא מחדל אסטרטגי מדיני, מי שחשב לעשות הפרד ומשול בין רשות פלסטינאית וחמאס, טיפח מדיניות הכלה והעביר כספים לארגון טרור רצחני הוא האשם העיקרי במחדל הזה

העם יבוא איתם חשבון

1400 הרוגים, 230 חטופים, 3000 פצועים, ממשלת ימין מלא מלא, בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל.

שלח תגובה