המצב הביטחוני

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ns75

Re: המצב הביטחוני

שליחה על ידי ns75 »

Red Tiger כתב:
29 אוקטובר 2023, 15:54
לא מבין את הטמטום הזה עכשיו?
מה יעזור לנו כרגע להילחם אחד בשני,כולם מאנייק,כולםםםם.
להלן עובדות:
1.ראש הממשלה הוא הראש הוא האחראי והוא ישלם בסיום הלחימה.
2. מחדל הצבא היה עצום ברמות שיום כיפור זה משחק ילדים,אחרי המלחמה ייצא הכל ותבינו את גודל המחדל.
3. התקשורת הישראלית מנצלת את המצב במלואו כדי להמשיך ולעשות כאן קמפיין גם באמצע מלחמה!!
4. הטענה שלי לנתניהו היא לא על המחדל של ה7.10,על זה יכול היה ליפול כל ראש ממשלה,הטענה שלי אליו היא מה הוא עשה מהרגע שהאירוע קרה או יותר נכון מה הממשלה שלו לא עשתה.
נראות היא הדבר החשוב ביותר באירועים כאלה ואם יש שרים שמתחבאים,חכ״ים שבורחים ושר אוצר שעדיין אני חוזר שוב עדיין לא הבין את האירוע אז המצב הוא חמור מאוד.
האירוע הזה לא יכול להיגמר בלי חיסול של חמאס,הרתעה לחיזבאללה והשתוללות חסרת תקדים שתוכיח לעולם שאנחנו לא בשר תותחים.
משפחות נשרפו,תינוקות נרצחו,נשים נאנסו פעם אחר פעם אל מול בעליהם הקשורים,עוברים של תינוקות הוצאו בעודם בחיים,גופות של נשים הושחטו ונשחטו,ראשים של חיילים נערפו,אין שום דרך אחרת לגמור את האירוע הזה.
נושא החטופים הוא עניין של מנהיגות,המשפחות צריכות וחייבות לדרוש את חזרתם,המנהיגים צריכים לקבל החלטה לטובת המדינה ואני אמנע מלהסביר מה יקרה כאן אם נשחרר 10,000 מחבלים.
ביום של אחרי ריסטארט במדינה בכל הנושאים,בצבא,בנאמנות,בחוק הגיוס ובהבנה שאין ולא יהיה כאן דו קיום.
כל ה120 אסור שיחזרו לאחוז בהגה השלטון,כולם מופקרים,פחדנים,שקרנים.
אם מישהו חושב שהאירוע יסתיים רק בסיום כהונת נתניהו הוא מתבלבל,כולם ישלמו את המחיר.
מה זאת אומרת מה שקרה ב 07.10 יכל לקרות לכל אחד? חמאס צמח ביום אחד? מי נתן למפלצת הזאת לצמוח ולהתעצם?

אני אפתיע אותך ואומר שאני לא חושב שנתניהו צריך להתפטר עכשיו, מי יחליף אותו, יריב לוין? נפזר את הכנסת ונלך לבחירות?

מזל שיש את גנץ ואיזנקוט לידו, שיתאפס על החיים שלו, יפסיק להתעסק בפוליטיקה והישרדות ( הוא לא מבין שהוא גמור?) וידאג להוציא אותנו מהחרא העמוק שאנחנו שקועים בו

שייצא לתקשורת, יגיד אני אחראי ובסוף המלחמה אני הולך הביתה, יוריד את כל הקופים מהגב שלו ויתחיל להתנהל כמו מנהיג ולא כמו פוליטקאי אפס מרוח בשמן תינוקות

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 14:48
אתה מתבלבל

תקשיב טוב

1400 הרוגים
230 חטופים
3000 פצועים

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו

כל השאר בילבולי לי ביצים
בעיניך בלבולי ביצים , בעיני כולם אשמים
הוא בראש אז שיילך ראשון אחרי המלחמה אבל האחרים לא יצאו נקיים , כולל אותם מובילי מחאה אל תטעה

תכתוב גם 100 פעם את זה לא יעזור , מחדל של שנים
מדינה רקובה ולא משנה מי בראש

ואם אתה חושב שאחריו יהיה פה טוב אז אתה סתם כועס ועצבני עכשיו

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 16:06
מה זאת אומרת מה שקרה ב 07.10 יכל לקרות לכל אחד? חמאס צמח ביום אחד? מי נתן למפלצת הזאת לצמוח ולהתעצם?

אני אפתיע אותך ואומר שאני לא חושב שנתניהו צריך להתפטר עכשיו, מי יחליף אותו, יריב לוין? נפזר את הכנסת ונלך לבחירות?

מזל שיש את גנץ ואיזנקוט לידו, שיתאפס על החיים שלו, יפסיק להתעסק בפוליטיקה והישרדות ( הוא לא מבין שהוא גמור?) וידאג להוציא אותנו מהחרא העמוק שאנחנו שקועים בו

שייצא לתקשורת, יגיד אני אחראי ובסוף המלחמה אני הולך הביתה, יוריד את כל הקופים מהגב שלו ויתחיל להתנהל כמו מנהיג ולא כמו פוליטקאי אפס מרוח בשמן תינוקות
הפסקה האחרונה זה החלום, זה יקרה והחברה שלך גנץ ואייזנקוט לא יצילו אותנו ( גנ"ץ ואייזנקוט היו רמטכלים בזמן שחמאס גדל ככה כן? )
ביבי צריך ללכת אין ספק אבל הבעיות כל כך עמוקות שזה לא משנה

חמאס לא צמח ביום אחד וגם לא נוהל פתיחה באש , כל מי שמתקרב לגדר חייב למות בכל מקום מתוקן אבל לא אצלנו . אצלנו מותר להפגין גם כשאתה אויב כי יש בג"ץ שנותן סעד לאויב!!!! זה מטריף

מה החלק של השב"כ והמוסד ואמן במחדל? הם נפגשו באותו לילה עד 4 לפנוץ בוקר ולא עשו כלום . חמאס מוחלש זאת סיסמת בחירות של ביבי

ושוב ביבי יילך ובכל מקרה אני כבר לא ייבחר בו. אולי אהוד ברק באמת יציל אותנו

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

שיש כתב:
29 אוקטובר 2023, 16:08
בעיניך בלבולי ביצים , בעיני כולם אשמים
הוא בראש אז שיילך ראשון אחרי המלחמה אבל האחרים לא יצאו נקיים , כולל אותם מובילי מחאה אל תטעה

תכתוב גם 100 פעם את זה לא יעזור , מחדל של שנים
מדינה רקובה ולא משנה מי בראש

ואם אתה חושב שאחריו יהיה פה טוב אז אתה סתם כועס ועצבני עכשיו
תקשיב בנאדם אתה אפילו לא מסוגל להבין את ההבדל בין ראש ממשלה, שאחראי על הביטחון של כל אזרחי המדינה שלו

לאנשים שיצאו עם דגל להפגין

אני סתם מבזבז אנרגיה באצבעות פה, באמת, מיותר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 15:58
לא ניפטר הזה בכזאת קלות עם ״כולם אשמים״

לא, לא ״כולם אשמים״

למפגינים מותר לצאת להפגין כשמשהו לא מוצא חן בעינהם ולתקשורת מותר לבקר את השלטון

מוזמן להוציא דרכון צפון קוראני ולהגר, תוכל לשבת בבית ולנשק את הפסל של המנהיג מדי יום, מבטיח לך שלא תשמע מילת ביקורת אחת על השלטון, אפילו לא בווצאפ המשפחתי.

על הריקבון במדינה אתה לא צריך לספר לי, רק בוא נזכור מי היה פה בשלטון ב 15-20 שנה האחרונות ואיך הגענו למצב הזה

אפרופו ״מפגינים״, מי שנכנס לוואקום הזה ומנהל את המדינה, החל מלדאוג למפונים לקורות גג, אוכל, צעצועים לילדים וביגוד, זה אותם מפגינים אנרכיסטים ששפכתם פה את דמם בשנה האחרונה

לגבי הצבא - מסכים לחלוטין, יש פה מחדל צבאי חסר תקדים והם כולם ילכו הביתה בתום המערכה

אבל לא נשכח שהמחדל הגדול מכל הוא מחדל אסטרטגי מדיני, מי שחשב לעשות הפרד ומשול בין רשות פלסטינאית וחמאס, טיפח מדיניות הכלה והעביר כספים לארגון טרור רצחני הוא האשם העיקרי במחדל הזה

העם יבוא איתם חשבון

1400 הרוגים, 230 חטופים, 3000 פצועים, ממשלת ימין מלא מלא, בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל.
אתה טועה בניתוח שלך.
אני לא ביביסט. רחוק משם.
גם אם הייתי, אצלי אין פרות קדושות.
לא בכדורגל, לא בחיים האמיתיים.
עוד יגיע הרגע שבו כולם יצטרכו לתת את הדין ולשלם את המחיר. זה לא הזמן.

אם כבר נגענו בסוגיה, אני כן מרגיש צורך לשים דברים במקומם. האינטרס שלכם ברור. האינטרס של התקשורת ברור. הניסיונות לכוון האשמות כלפי צד אחד ולהתעלם מכל היתר. ואז הציפייה שאותו צד ישב בשקט ויספוג ללא הרף בזמן שצולבים אותו על דברים שהוא לא תמיד אשם בהם.
זה גועל נפש טהור. זה רעל. זה מפלג בזמן שצריך לשמור על הביחד. נשבע שאני לא מסוגל לפתוח טלוויזיה. אותם פרצופים מנתחים בשקל וחצי את אותן סיטואציות נגועות באגנדה. לא מבין מאיפה אתם שואבים את הכוחות. די, שחררו. יהיה זמן לעסוק בדברים האלה. וכשהם יצאו החוצה אתה תבין שהכשל המודיעיני, המבצעי, האסטרטגי, הוא גדול עשרות מונים מאיש כזה או אחר שיושב על כיסא. תהיה זהותו אשר תהיה. מבחינתי אפשר להטיס את כולם הביתה, כולל האתרוגים שלכם שאשמים לא פחות ואף יותר מאלה שסופגים כרגע את החיצים. את כולם.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הטופיק הזה זה מראה של המצב שלנו
גם בשיא מלחמת קיום אין פה באמת אחדות
גם 10 משאיות של משחות שיניים ו 500 מנגלים של "על-האש" לא ישנו את זה
אף אחד פה לא יכול להתגבר על האגו
לא מימין ולא משמאל
אני כבר יותר משבוע לא רואה טלויזיה
גם התקשורת(11,12,13,14) לא רוצה אחדות

מתפלל שאצל המילואימניקים/חיילי הסדיר, ובכלל בצה"ל ושרותי הביטחון, המצב שונה.
אין לנו על מי לסמוך חוץ מהם

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
29 אוקטובר 2023, 16:57
אתה טועה בניתוח שלך.
אני לא ביביסט. רחוק משם.
גם אם הייתי, אצלי אין פרות קדושות.
לא בכדורגל, לא בחיים האמיתיים.
עוד יגיע הרגע שבו כולם יצטרכו לתת את הדין ולשלם את המחיר. זה לא הזמן.

אם כבר נגענו בסוגיה, אני כן מרגיש צורך לשים דברים במקומם. האינטרס שלכם ברור. האינטרס של התקשורת ברור. הניסיונות לכוון האשמות כלפי צד אחד ולהתעלם מכל היתר. ואז הציפייה שאותו צד ישב בשקט ויספוג ללא הרף בזמן שצולבים אותו על דברים שהוא לא תמיד אשם בהם.
זה גועל נפש טהור. זה רעל. זה מפלג בזמן שצריך לשמור על הביחד. נשבע שאני לא מסוגל לפתוח טלוויזיה. אותם פרצופים מנתחים בשקל וחצי את אותן סיטואציות נגועות באגנדה. לא מבין מאיפה אתם שואבים את הכוחות. די, שחררו. יהיה זמן לעסוק בדברים האלה. וכשהם יצאו החוצה אתה תבין שהכשל המודיעיני, המבצעי, האסטרטגי, הוא גדול עשרות מונים מאיש כזה או אחר שיושב על כיסא. תהיה זהותו אשר תהיה. מבחינתי אפשר להטיס את כולם הביתה, כולל האתרוגים שלכם שאשמים לא פחות ואף יותר מאלה שסופגים כרגע את החיצים. את כולם.
אתה מתבלבל. יש הנהלה אחת לכל ארגון לטוב ולרע.
מנהל המדינה מצייץ נגד החיילים שלו באישון לילה- לא רוצה לחשוב מה הייתם אומרים אם גנץ היה עושה את זה.
ביבי הוא האסון של המדינה וההוכחה הכי טובה היא זה שאנחנו מתווכחים על הדברים האלה בזמן מלחמה. בדיוק כמו ראש הממשלה שלנו.
אני עוצר פה. ממשיך לעשות מה שיכול לטובת הצבא ומפונים מאופקים ושדרות. לא בא לי להיכנס ללופים של ויכוחים חסרי תוחלת. כנראה שכלום לא ישתנה פה אחר כך אם יש סנגורים למי שמוביל אותנו כל כך הרבה שנים.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שמעון א כתב:
29 אוקטובר 2023, 17:12
לא מימין ולא משמאל

כשיש אשמים מובהקים כמו במקרה הזה, גם בין כוחות הבטחון וגם במערכת הפוליטית, חייב כל חייל לדעת שהוא מסכן את חייו למען המדינה, ולא כדי לחלץ אדם כלשהו מהפשלה שלו.
כל ראשי מערכת הביטחון לקחו אחריות ולא ימשיכו בתפקידם אחרי המלחמה, רק ראש הממשלה ב 15 שנים האחרונות מסרב, גם כשרבים ממצביעי הליכוד רוצים שיילך.
בערוצי החדשות וגם בציבור בכלל לא ראיתי שום דבר שפוגע באחדות, רק דרישה מהאדם בראש המערכת לקחת אחריות.
ערוץ 14 הוא היחיד שעסוק בלהפיל את האשמה על כולם, כמובן כולם חוץ מאחד.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

.
נערך לאחרונה על ידי gooner ב 29 אוקטובר 2023, 17:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שמעון א כתב:
29 אוקטובר 2023, 17:12
לא מימין ולא משמאל

כשיש אשמים מובהקים כמו במקרה הזה, גם בין כוחות הבטחון וגם במערכת הפוליטית, חייב כל חייל לדעת שהוא מסכן את חייו למען המדינה, ולא כדי לחלץ אדם כלשהו מהפשלה שלו.
כל ראשי מערכת הביטחון לקחו אחריות ולא ימשיכו בתפקידם אחרי המלחמה, רק ראש הממשלה ב 15 שנים האחרונות מסרב, גם כשרבים ממצביעי הליכוד רוצים שיילך.
בערוצי החדשות וגם בציבור בכלל לא ראיתי שום דבר שפוגע באחדות, רק דרישה מהאדם בראש המערכת לקחת אחריות.
ערוץ 14 הוא היחיד, ושופריו פה, שעסוק בלהפיל את האשמה על כולם, כמובן כולם חוץ מאחד.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ns75 כתב:
29 אוקטובר 2023, 16:06

נתפסת על משפט אחד.
ראש הממשלה הוא האחראי ואין לי שום כוונה לנקות אותו מהעניין.
יחד עם זאת בולט לעין הקמפיין העלוב בזמן המלחמה שכל מטרתו היא אחת: לסלק את נתניהו.
הלאה,סולק מה אז?
אם נראה לך ששני החבובות האלה גנץ ואייזנקוט הם המנהיגים הבאים זה אומר שלא למדנו כלום.
האנשים הללו ביחד עם נתניהו היו אחראיים לקונספציה הדבילית הזאת של ״חמאס מורתע״.
אני זוכר שלפני כמה שנים עשיתי מילואים באוגדת עזה בדיוק בתקופה של הבלונים שבכל יום מתקרבים לגדר עשרות ומאות חמאסניקים,ההנחיה הייתה לא לירות,לא לייצר פרובוקציה.
הרמטכל היה אז אדון אייזנקוט שבמלחמת לבנון השנייה היה גם ראש אמ״צ.
ואני אומר לך שהרבה אנשים סולקו מהצבא שהיו מפקדים תותחים כי היו ״קרביים מדי״ לצבא הלפטופים.
בשורה התחתונה שינוי אמיתי יהיה כאן אם ישנו הכל מהכל,להיפטר מנתניהו או רק להיפטר מנתניהו לא יפתור אחוז מהבעיות.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
29 אוקטובר 2023, 17:42
ערוץ 14 הוא היחיד, ושופריו פה, שעסוק בלהפיל את האשמה על כולם, כמובן כולם חוץ מאחד.
ייקח אחריות או לא זה לא מעניין עתידו ברור לכולם,זה בסהכ אובססיה תקשורתית מפגרת.
השאלה אם ביום של אחרי נלמד משהו מהאירוע ונעשה כאן ריסטארט כולל הקונספציה המופרכת שיש כאן צד שני לדבר איתו.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

משנה כיוון.
ארגון האוהדים שלנו עושה דברים מרגשים לטובת המאמץ המלחמתי. תציצו בדף הפייסבוק שלהם. לנשק אותם!!!!
אני התרגשתי כמו ילד מהג'סטה של מליקסון, תומר חמד ותורג'מן לדני קושמרו.
אני כאיש חינוך מנסה להניע מהלך שבו במקום לנסות ללמד את התיכוניסטים בכוח בזום, יגייסו את כיתות יא' יב' לטובת עזרה לחקלאים .
אנחנו במלחמת העצמאות מספר 2 וכמו אז, גם עכשיו הנוער צריך להיות מגוייס לטובת משימות לאומיות אחרי שרבים מהתאילנדים ברחו. הייתי שמח גם אם בחורי הישיבות ( שחלקם מבצע דברים נפלאים מתחילת המלחמה) יתגייסו לטובת החקלאים כדי שלא נצטרך לייבא מהתורכים החלאות האלה.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

Red Tiger כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:04
נתפסת על משפט אחד.
ראש הממשלה הוא האחראי ואין לי שום כוונה לנקות אותו מהעניין.
יחד עם זאת בולט לעין הקמפיין העלוב בזמן המלחמה שכל מטרתו היא אחת: לסלק את נתניהו.
הלאה,סולק מה אז?
אם נראה לך ששני החבובות האלה גנץ ואייזנקוט הם המנהיגים הבאים זה אומר שלא למדנו כלום.
האנשים הללו ביחד עם נתניהו היו אחראיים לקונספציה הדבילית הזאת של ״חמאס מורתע״.
אני זוכר שלפני כמה שנים עשיתי מילואים באוגדת עזה בדיוק בתקופה של הבלונים שבכל יום מתקרבים לגדר עשרות ומאות חמאסניקים,ההנחיה הייתה לא לירות,לא לייצר פרובוקציה.
הרמטכל היה אז אדון אייזנקוט שבמלחמת לבנון השנייה היה גם ראש אמ״צ.
ואני אומר לך שהרבה אנשים סולקו מהצבא שהיו מפקדים תותחים כי היו ״קרביים מדי״ לצבא הלפטופים.
בשורה התחתונה שינוי אמיתי יהיה כאן אם ישנו הכל מהכל,להיפטר מנתניהו או רק להיפטר מנתניהו לא יפתור אחוז מהבעיות.
מסכים,

כתבתי גם שלהיפטר מנתניהו בעת הזאת זו טעות, אין כרגע אפשרות ריאלית להלחליף אותו

מאמין שגם אתה רגוע יותר שגנץ ואיזנקוט לידו ולא בן דביר וסמוטריץ

מה יהיה אחרי המלחמה? אנחנו בבעיה גדולה, צריך להתחיל לבנות הכל מהתחלה

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Red Tiger כתב:
29 אוקטובר 2023, 18:06
ייקח אחריות או לא זה לא מעניין עתידו ברור לכולם,זה בסהכ אובססיה תקשורתית מפגרת.
השאלה אם ביום של אחרי נלמד משהו מהאירוע ונעשה כאן ריסטארט כולל הקונספציה המופרכת שיש כאן צד שני לדבר איתו.
לא אובססיה מפגרת.
חייל אמור להכנס למנהרה ולסכן את חייו עם מחשבה שהוא אולי הולך למות כי אולי יועץ תקשורתי או הבן שלו אמרו לנתניהו שזה יחזק את הבייס?

לגבי הפוליטיקה עוד יהיה זמן להתווכח, יש הרבה קוספציות להפריך.

שלח תגובה