המצב הביטחוני

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: המצב הביטחוני

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
02 דצמבר 2023, 19:04
אני אגיד לך פשוט,מה אני רוצה לכבוש הכל ולהעיף אותם מפה.
האם אני חושב שזה מעשי? לא ולכן אני לא רץ להגיד בוא התיישב כאילו חיילים לא היו כמו ברווזים בציר פילדלפי.
הם ירו קסאם אומרים לך בתקופה שהיה שם צה''ל,למה לא ביוש? כי זה משהו אחר לגמרי!
למה זה הגיע לתא? כי הם התקדמו טכנולוגית!
גם בלבנון השנייה חיזבאללה הגיע רק עד חיפה והיום מכסה גם את אילת וגם יש לו טילים מדוייקים אז מה הקשר??
תראה איפה היה גוש קטיף ותראה את שאר הרצועה תבין שאין קשר בין דברייך.
אני חוזר בפעם ה400 הממשלה הזאת הכי בזיונית שהייתה פה, ביטחונית היא לא נותנת לנו גרם של ביטחון יותר משהיה בזמן אחר, אצל בנט לא נורה קאסם אחד למה אתה לא מחזק את זה?
אף אחד שיש הכסא בכיר לא רצה שנהיה חלק מעזה, יש סיבה.
מה שאני יכול להגיד על ממשלה הזאת זה שההגה נמצא כרגע בידיים לא נכונות, גנבו פה את התקציב ואתה תרגיש בשנים הקרובות מה זה אומר, הפקירו את הדרום וחייב להיות פה ביום שאחרי שינוי. לא רק בממשלה גם בשיח בין אנשים פה.
כולם פה עכשיו עם נשק נשבע לך שאני לא אופתע אם ביום שאחרי המלחמה תהיה פה מלחמת אזרחים.
אני גם לא חושב שלהתישב שם בחזרה זה מעשי אבל מדינה כמו שלנו שמוקפת ערפדים צמאי דם צריכה שלפחות הצבא יהיה הקו הראשון שלה כדי שהאזרחים לא יהיו ברווזים לכן לפחות פילדלפי חייב להיוץ בשליטה שלנו ובנוסף שליטה ביטחונית מוחלטת ( סיכול כל דבר שינסה להתרומם שם)

התקדמו טכנולוגית? לא! פשוט מבריחים( אולי גם מדענים מאיראן ) ואנחנו ישנו שינה עמוקה ושוב אם היינו בתוך הרצועה היה פשוט יותר לעצור את זה

נתפסת לגוש קטיף כאשר הרעיון הוא שאין לנו אחיזה בשטח וזו הבעיה( לפחוץ אחיזה ביטחונית)
בקיצור תקרא לזה סיסמאות ואיך שאתה רוצה אבל במקום שאנחנו לא נמצאים יש טרור

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ForeverRed כתב:
02 דצמבר 2023, 19:54
אני לא מתכוון להיכנס לויכוחי הסרק האלה.
על כל טענה שתביא, יכול לתת שתיים נגדיות.
בשורה התחתונה, כל ראש ממשלה, כל, היה נכשל במבחן הזה. מה שעשה חמאס היה קורה כך או כך, אם לא באוקטובר אז בנובמבר, ואם לא בנובמבר אז בדצמבר.
מי שאחראי קודם כל ולפני הכל זו מערכת הביטחון שכשלה בצורה אדירה. שום ניסיון שלכם לצייר מטרה סביב דמות כזאת או אחרת לא ישנה את זה.
ואחרי שכל זה נאמר, רק כדי לנפץ שוב את הקונספציה שלך, אין לי שום רצון להגן על ביבי או על כל אדם אחר.
כראש הממשלה האחריות היא עליו והוא מבחינתי סיים.
אני כן מעדיף שהוא ישב בראש כרגע, ולא גנץ או אייזנקוט שבהשוואה לביבי הרופס הם בובת שעווה אחרי 5 שעות בתנור. אני כן מתחבר ליעדים ולמסרים שהוא מעביר.
מבחינת הביצוע, חובת ההוכחה עליו וכרגע זה לא מספיק טוב. אבל עדיף מישהו שמכוון נכון ולא מצליח, מכזה שמראש מכוון לא נכון.
מתחיל להיות מעייף אז אענה פעם אחרונה בשפה שכולנו נבין.
אתה אומר רוני לוי נכשל אני יודע את זה, אבל אנחנו באמצע העונה עכשיו למה לפטר? הרי כולם היו נכשלים.
ברדה? בובה של אלונה. לרוני לוי יש אליפויות כמאמן להורדה אין ניסיון אימון. תנו לו לסיים את העונה ושישים את המפתחות.

ועכשיו ברצינות אף אחד לא אמר שיתפטר עכשיו , זה עוד ניצחון לחמאס. אבל שייקח אחריות שלא יזרוק על אחרים ושלא יתדלק קונספירציות על בגידה, שיכנס בהם.

הכישלון שלו גדול, מדברים פה על לשנות דיסקט ולהפסיק להגיד זה בובה זה לא למה מה אתה יודע? נראה לך שבנאדם נהיה אלוף ואז רמטכל אם הוא כזה כישלון?
אני לא אומר שהם ראויים אני לא אומר שלא.
מישהו פה במהלך 800 ההודעות אחרונות אמר שביבי יילך הביתה עכשיו? מישהו פה אמר שגנץ צריך להחליף אותו?
הדיבור פה היה שממשלת הימין ימין לא עשתה שום דבר ימני.
תמצא לי משהו ימני אחד שביבי הוביל ב14 שנה האחרונות? תמצא לי משהו ימני אחד שהממשלה הזאת עשתה בשנה האחרונה?
גם הרפורמה המשפטית דיברה על פסקת התגברות ועילת הסבירות איפה זה קשור לבגץ ונוהל פתיחה באש וחיזוק הביטחון? זה היה פייק שעבד על בייס שלם.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
02 דצמבר 2023, 21:33
אני גם לא חושב שלהתישב שם בחזרה זה מעשי אבל מדינה כמו שלנו שמוקפת ערפדים צמאי דם צריכה שלפחות הצבא יהיה הקו הראשון שלה כדי שהאזרחים לא יהיו ברווזים לכן לפחות פילדלפי חייב להיוץ בשליטה שלנו ובנוסף שליטה ביטחונית מוחלטת ( סיכול כל דבר שינסה להתרומם שם)

התקדמו טכנולוגית? לא! פשוט מבריחים( אולי גם מדענים מאיראן ) ואנחנו ישנו שינה עמוקה ושוב אם היינו בתוך הרצועה היה פשוט יותר לעצור את זה

נתפסת לגוש קטיף כאשר הרעיון הוא שאין לנו אחיזה בשטח וזו הבעיה( לפחוץ אחיזה ביטחונית)
בקיצור תקרא לזה סיסמאות ואיך שאתה רוצה אבל במקום שאנחנו לא נמצאים יש טרור
לא הבנתי, היה גוש קטיף הייתה לנו אחיזה בעזה והיה קסאמים והברחות, וביוש אנחנו אוחזים ולא היה מעולם קסאם, איך זה אין שם טרור? אתה לא ברמאללה מה הבעיה להעיף קסאם על ירושלים? אתה לא בטוח כרם וקלקליה מה הבעיה להעיף גראד על כפס והסביבה? הרבה יותר קל להבריח מירדן הפלסטינאית דברים מאשר ממצרים לא?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
02 דצמבר 2023, 21:38
לא הבנתי, היה גוש קטיף הייתה לנו אחיזה בעזה והיה קסאמים והברחות, וביוש אנחנו אוחזים ולא היה מעולם קסאם, איך זה אין שם טרור? אתה לא ברמאללה מה הבעיה להעיף קסאם על ירושלים? אתה לא בטוח כרם וקלקליה מה הבעיה להעיף גראד על כפס והסביבה? הרבה יותר קל להבריח מירדן הפלסטינאית דברים מאשר ממצרים לא?
אתה משווה הברחות של אז לעכשיו? אם כן אז תיהיה בריא אני התעייפתי

אנחנו עמוק עמוק באיוש ולצאת משם משמע לתתלהם את המפתחות כמו בעזה ואז יהיה שמח
ואם אתה חושב שלצאת משם פיזית ורק לשמור מבחוץ יעזור אז ע"ע רצועת עזה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
02 דצמבר 2023, 21:53
אתה משווה הברחות של אז לעכשיו? אם כן אז תיהיה בריא אני התעייפתי

אנחנו עמוק עמוק באיוש ולצאת משם משמע לתתלהם את המפתחות כמו בעזה ואז יהיה שמח
ואם אתה חושב שלצאת משם פיזית ורק לשמור מבחוץ יעזור אז ע"ע רצועת עזה
בהכי אמיתי עכשיו עושים התיישבות בלב עזה אתה עובר?
באיזה התנחלות אתה גר היום?
הבנת למה סיסמאות.
אני בכלל מפחד מכאלה שיש להם תעודה כחולה שמסתובבם פה חופשי ועם אותה אג'נדה וזאת בעיה שגם צריך לפתור.

אתה צריך או לכבוש ולגרש תושבים או לשבת על הגדרות ולהיות תקיף ולא לתת למפלצת להתעצם ולהביא להם כסף תמורת שקט הבנת?
אתה הולך על האמצע כי מה איכפת לך? אתה לא תגור שם ולא תשמור שם.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red guy כתב:
02 דצמבר 2023, 21:35
מתחיל להיות מעייף אז אענה פעם אחרונה בשפה שכולנו נבין.
אתה אומר רוני לוי נכשל אני יודע את זה, אבל אנחנו באמצע העונה עכשיו למה לפטר? הרי כולם היו נכשלים.
ברדה? בובה של אלונה. לרוני לוי יש אליפויות כמאמן להורדה אין ניסיון אימון. תנו לו לסיים את העונה ושישים את המפתחות.

ועכשיו ברצינות אף אחד לא אמר שיתפטר עכשיו , זה עוד ניצחון לחמאס. אבל שייקח אחריות שלא יזרוק על אחרים ושלא יתדלק קונספירציות על בגידה, שיכנס בהם.

הכישלון שלו גדול, מדברים פה על לשנות דיסקט ולהפסיק להגיד זה בובה זה לא למה מה אתה יודע? נראה לך שבנאדם נהיה אלוף ואז רמטכל אם הוא כזה כישלון?
אני לא אומר שהם ראויים אני לא אומר שלא.
מישהו פה במהלך 800 ההודעות אחרונות אמר שביבי יילך הביתה עכשיו? מישהו פה אמר שגנץ צריך להחליף אותו?
הדיבור פה היה שממשלת הימין ימין לא עשתה שום דבר ימני.
תמצא לי משהו ימני אחד שביבי הוביל ב14 שנה האחרונות? תמצא לי משהו ימני אחד שהממשלה הזאת עשתה בשנה האחרונה?
גם הרפורמה המשפטית דיברה על פסקת התגברות ועילת הסבירות איפה זה קשור לבגץ ונוהל פתיחה באש וחיזוק הביטחון? זה היה פייק שעבד על בייס שלם.
אתה ממשיך לקחת את הדיון למקומות שאין לי רצון להיכנס אליהם. כן ביבי, לא ביבי. כן גנץ, לא גנץ. זה בדיוק הדיסקט שאני אומר לך לשנות.

אף אחת מהדמויות שהזכרת לא נחתה מהירח.
את כולם אנחנו מכירים, שומעים יום יום, מודעים למה שעשו או לא עשו בצבא, בפוליטיקה, במגזר הפרטי.

השינוי צריך לבוא קודם כל מהעם.
מי שלא יתיישר לפי הרצונות, שילך לעשות חמוצים בבית.
לבחור מישהו שטרם ישב על הכיסא רק בשל העובדה המטופשת הזאת, זה לא מה שיביא שינוי לטובה.
זה הכל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
02 דצמבר 2023, 21:58
בהכי אמיתי עכשיו עושים התיישבות בלב עזה אתה עובר?
באיזה התנחלות אתה גר היום?
הבנת למה סיסמאות.
אני בכלל מפחד מכאלה שיש להם תעודה כחולה שמסתובבם פה חופשי ועם אותה אג'נדה וזאת בעיה שגם צריך לפתור.

אתה צריך או לכבוש ולגרש תושבים או לשבת על הגדרות ולהיות תקיף ולא לתת למפלצת להתעצם ולהביא להם כסף תמורת שקט הבנת?
אתה הולך על האמצע כי מה איכפת לך? אתה לא תגור שם ולא תשמור שם.
לישב את עזה לא ריאלי כבר אמרנו בהודעות קודמות, באיוש כבר יושבים ואני לא תומך בלעקור אותם

ובכדי לתמוך ברעיון מסויים אתה חייב לממש אותו בעצמך? אז אם ככה אתה הולך לגור באזורים סמוכי גדר כשצה"ל יושב על הגדר והוא יהיה תקיף( אגב סיסמאות....) נניח העוטף או גבול הצפון?

מה זה הולך על האמצע? שם צבא שזה התפקיד שלו? אנחנו שוודיה ולא סיפרו לי?
אולי הילדים שלי ישמרו שם או הנכדים בע"ה בעתיד הרחטק יותר, מה לעשות ששקט לא יהיה פה עד שלא ימותו כל העמלקים האלה

ועם כל הססמאות שלי לא הבנתי בכלל מה העמדה שלך ומה הפתרון שלך?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
03 דצמבר 2023, 07:58
לישב את עזה לא ריאלי כבר אמרנו בהודעות קודמות, באיוש כבר יושבים ואני לא תומך בלעקור אותם

ובכדי לתמוך ברעיון מסויים אתה חייב לממש אותו בעצמך? אז אם ככה אתה הולך לגור באזורים סמוכי גדר כשצה"ל יושב על הגדר והוא יהיה תקיף( אגב סיסמאות....) נניח העוטף או גבול הצפון?

מה זה הולך על האמצע? שם צבא שזה התפקיד שלו? אנחנו שוודיה ולא סיפרו לי?
אולי הילדים שלי ישמרו שם או הנכדים בע"ה בעתיד הרחטק יותר, מה לעשות ששקט לא יהיה פה עד שלא ימותו כל העמלקים האלה

ועם כל הססמאות שלי לא הבנתי בכלל מה העמדה שלך ומה הפתרון שלך?
אני קודם כל הייתי מתנהג כמו בעל הבית השתגע.
הטפטופים האלה מלבנון זה בלתי נסבל.
הייתי מפעיל עוצמות אש שהשכנים שלנו לא ראו מעולם וגורם להם להתחנן לעזוב למדינה שלישית.
גם בעזה וגם בלבנון וגם באיראן.
יודע שזאת תהיה תקופה על העורף, תבודד אותנו כלכלית למספר שנים וכן נצטרך לחזור אחורה באיכות חיים כדי להסיר מפה איומים.
להגיד לשים התנחלות בעזה זה בקטן, הצורך לא מובן. אתה יכול לשלוט צבאית גם בלי התנחלות שתסכן אזרחים וחיילים לצורך מה?
אני חושב שאנחנו צריכים להיות רעים. עכשיו אתה זורק פה לשנות דיסקט כל הזמן, מה זה אומר?
לקחת m16 ולהתחיל לרסס לבד? לכבוש בסיס צבאי וללחוץ על הכפתור האדום בעצמי? אני לא מצליח להבין כבר 700 הודעות מה זה לשנות דיסקט? אז אמרתי לשנות ממשלה זה כרגע הדבר הראשון שצריך לעשות (לא לא בזמן מלחמה ביום שאחר). למה? כי זאת לא מובילה אותי לכלום אולי אחרת כן. מה שבטוח זה שהעומדים בראש צריכים להבין,לא תדאג לי לביטחון,לכלכלה ולשקט אתה תוחלף באחר. וגם אם הוא נראה פחות מתאים הוא יוחלף בטיל באחר עד שנמצא.
הדבר השני שאמרתי זה להפסיק את השינוי אפשר לחשוב אחרת.
הדבר השלישי אחרי שהכל טוב הייתי מחזיר את הביטחון בתוך ישראל בענישה קשה כלפי כל חצי עבריין שחושב שיכול להרוג מישהו בכביש כי מישהו צפצף לו וההוא שפתח חברה כדי לעקוץ כמה אנשים ואז לכאורה פשט רגל וגם את ההוא שבא למשחק כדורגל כדי להרביץ לאוהדים אחרים.
מבין עכשיו?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
03 דצמבר 2023, 08:23
אני קודם כל הייתי מתנהג כמו בעל הבית השתגע.
הטפטופים האלה מלבנון זה בלתי נסבל.
הייתי מפעיל עוצמות אש שהשכנים שלנו לא ראו מעולם וגורם להם להתחנן לעזוב למדינה שלישית.
גם בעזה וגם בלבנון וגם באיראן.
יודע שזאת תהיה תקופה על העורף, תבודד אותנו כלכלית למספר שנים וכן נצטרך לחזור אחורה באיכות חיים כדי להסיר מפה איומים.
להגיד לשים התנחלות בעזה זה בקטן, הצורך לא מובן. אתה יכול לשלוט צבאית גם בלי התנחלות שתסכן אזרחים וחיילים לצורך מה?
אני חושב שאנחנו צריכים להיות רעים. עכשיו אתה זורק פה לשנות דיסקט כל הזמן, מה זה אומר?
לקחת m16 ולהתחיל לרסס לבד? לכבוש בסיס צבאי וללחוץ על הכפתור האדום בעצמי? אני לא מצליח להבין כבר 700 הודעות מה זה לשנות דיסקט? אז אמרתי לשנות ממשלה זה כרגע הדבר הראשון שצריך לעשות (לא לא בזמן מלחמה ביום שאחר). למה? כי זאת לא מובילה אותי לכלום אולי אחרת כן. מה שבטוח זה שהעומדים בראש צריכים להבין,לא תדאג לי לביטחון,לכלכלה ולשקט אתה תוחלף באחר. וגם אם הוא נראה פחות מתאים הוא יוחלף בטיל באחר עד שנמצא.
הדבר השני שאמרתי זה להפסיק את השינוי אפשר לחשוב אחרת.
הדבר השלישי אחרי שהכל טוב הייתי מחזיר את הביטחון בתוך ישראל בענישה קשה כלפי כל חצי עבריין שחושב שיכול להרוג מישהו בכביש כי מישהו צפצף לו וההוא שפתח חברה כדי לעקוץ כמה אנשים ואז לכאורה פשט רגל וגם את ההוא שבא למשחק כדורגל כדי להרביץ לאוהדים אחרים.
מבין עכשיו?
מבין עכשיו והבנתי קודם
אנחנו חושבים אותו דבר כמעט בהכל, אולי חלוקים על האיך

כתבת בהתחלה בדיוק מה זה ל'שנות דיסקט......
בנוסף גם בהבנה שאין פה פרטנר , או אנחנו או הם ומההבנה הזאת לחשוב על תוכניות ריאליות איך ליישם ומה ליישם( אין לי את כל הרעיונות)

לגבי הממשלה אני בעד להחליף, ביבי והליכוד גמרו אצלי, האופוזיציה לא עשתה כלום כדי לאחות את הקרע אז גם משם אני לא רואה אופציה. אני עוד לא ממש יודע במי אני אבחר כי החוסר אמון שיש לי בפוליטיקאים הוא עצום אבל בתור התחלה אני אלך עם מי שיבין ויצהיר שבצד השני יש אויב מר שמעונייןצלהשמיד וכה נתנהג אליו

אגב לא הבנתי מה הכוונה להפסיק את השינוי?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
03 דצמבר 2023, 09:04
מבין עכשיו והבנתי קודם
אנחנו חושבים אותו דבר כמעט בהכל, אולי חלוקים על האיך

כתבת בהתחלה בדיוק מה זה ל'שנות דיסקט......
בנוסף גם בהבנה שאין פה פרטנר , או אנחנו או הם ומההבנה הזאת לחשוב על תוכניות ריאליות איך ליישם ומה ליישם( אין לי את כל הרעיונות)

לגבי הממשלה אני בעד להחליף, ביבי והליכוד גמרו אצלי, האופוזיציה לא עשתה כלום כדי לאחות את הקרע אז גם משם אני לא רואה אופציה. אני עוד לא ממש יודע במי אני אבחר כי החוסר אמון שיש לי בפוליטיקאים הוא עצום אבל בתור התחלה אני אלך עם מי שיבין ויצהיר שבצד השני יש אויב מר שמעונייןצלהשמיד וכה נתנהג אליו

אגב לא הבנתי מה הכוונה להפסיק את השינוי?
חח להפסיק את השיסוי (תיקון אוטומטי). אמרתי לך שאנחנו בגדול חושבים אותו דבר, האיך לגמרי שונה והרעיון הוא שזה בסדר שנחשוב שונה. ואני לא מצפה שיהיה לך פתרונות, גם לי אין. בגלל זה אנחנו לא מקבלים כמה עשרות אלפי שקלים בחודש כדי לאכול בורקסים ונהג,לשכה ופנסיה תקציבית ( וגם כי לא מכרנו את נשמתנו לשטן).
הלוואי ובסוף נצא מפה מאוחדים ותהיה פה ממשלה שתבוא לעבוד בשבילנו ולא עלינו. לא רוצה לראות ליצנים בכנסת,לא רוצה לראות פיזור רעל אחד על השני. והלוואי ונהיה מדינה טובה יותר. זה שכולם מסביבנו אויבים זה ידוע לכולם.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

red guy כתב:
03 דצמבר 2023, 09:43
חח להפסיק את השיסוי (תיקון אוטומטי). אמרתי לך שאנחנו בגדול חושבים אותו דבר, האיך לגמרי שונה והרעיון הוא שזה בסדר שנחשוב שונה. ואני לא מצפה שיהיה לך פתרונות, גם לי אין. בגלל זה אנחנו לא מקבלים כמה עשרות אלפי שקלים בחודש כדי לאכול בורקסים ונהג,לשכה ופנסיה תקציבית ( וגם כי לא מכרנו את נשמתנו לשטן).
הלוואי ובסוף נצא מפה מאוחדים ותהיה פה ממשלה שתבוא לעבוד בשבילנו ולא עלינו. לא רוצה לראות ליצנים בכנסת,לא רוצה לראות פיזור רעל אחד על השני. והלוואי ונהיה מדינה טובה יותר. זה שכולם מסביבנו אויבים זה ידוע לכולם.
+1000

שלח תגובה