המצב הביטחוני

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: המצב הביטחוני

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
01 דצמבר 2023, 21:01
מוכיח מה שאמרתי תכף תגיד לחזור ל67.......נקווה שתתפכח במהרה בימנו אבל מעניים כמה נרצחים צריך בשביל זה

גוש קטיף לא הגן אה? אתה אפילו רחוק יותר מ7/10 אתה עוד באוסלו

כמו שאמרתי לא נסכים לעולם
לא צריך התנחלויות כדי לשלוט ביהודה ושומרון.
להיפך, יותר קל לשלוט שם בלעדיהן.
אני הייתי בגוש קטיף. חוץ מהרוגים ופצועים הוא לא תרם לנו בכלום.
תפתח מפה ותראה איפה הוא היה ואיך אין שום קשר בינו לבין ההתקפה הזאת.
אפשר לא להסכים. כל זה לא קשור לעובדה שאתה בחרת להלל מישהו בגלל שהוא מתנחל, למרות שמסתבר שהוא לא תרם לחיסול המחבלים אלא ירה בצורה חסרת אחריות, ושוב זה בעדינות, רק ביהודי שחיסל אותם.
אפילו צבי סוכות הנציג שלהם בכנסת מחק את דברי השבח שלו לאדם הזה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ForeverRed כתב:
01 דצמבר 2023, 23:18
האלטרנטיבה של הממשלה הלא ימנית הזאת, היא ממשלה עוד יותר לא ימנית שבראשה יעמוד בובה של האמריקאים שתומך במינוי החבר מכחיש השואה שלו לשליט עזה.

אני מציע להתחיל לקדם את השיח מהתעסקות בפרסונות, להתעסקות במהות ולמקום שאליו האזרחים מעוניינים לנווט את המדינה. אחרת שום דבר לא ישתנה מלבד ויכוחי הסרק בין תומכים של איש כזה לאחר.
יש יותר ימני כביכול מהיום? והאמריקאים כיום לא אחראים על אם תתקוף בלבנון או לא?
אתה צריך ממשלה יציבה שתוכל לעבוד איתם בשיתוף.
הבובה זה מי שנמצא כרגע ושאר הימין על מלא מלא לא קיים.
אגב חצי מהממשלה הם חרדים שבכלל לא מעניין אותם העניינים האלה ( מדבר על הח"כים ולא על כלל הציבור).

ושוב שואל ממשלה עם גנץ, ליברמן, בנט היא ימנית פחות מהנוכחית? אני לא בטוח.
תהיה בובה יותר מכיום? לא בטוח בכלל,ההפך הם יציבים יותר ויוכלו לעבוד בהרבה יותר שתפ

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red guy כתב:
02 דצמבר 2023, 12:44
יש יותר ימני כביכול מהיום? והאמריקאים כיום לא אחראים על אם תתקוף בלבנון או לא?
אתה צריך ממשלה יציבה שתוכל לעבוד איתם בשיתוף.
הבובה זה מי שנמצא כרגע ושאר הימין על מלא מלא לא קיים.
אגב חצי מהממשלה הם חרדים שבכלל לא מעניין אותם העניינים האלה ( מדבר על הח"כים ולא על כלל הציבור).

ושוב שואל ממשלה עם גנץ, ליברמן, בנט היא ימנית פחות מהנוכחית? אני לא בטוח.
תהיה בובה יותר מכיום? לא בטוח בכלל,ההפך הם יציבים יותר ויוכלו לעבוד בהרבה יותר שתפ
לגנץ יותר מתאים לנהל בית ספר יסודי ממדינה.
לשאלתך, כן. תמיד יש יותר גרוע. לכן אני אומר, עזבו את הפרסונות בצד, כושלים יותר או פחות.
תתעסקו במהות. תגרמו לפוליטיקאים לבצע את רצון העם.
זה מה שחשוב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
02 דצמבר 2023, 13:34
לשאלתך, כן. תמיד יש יותר גרוע. לכן אני אומר, עזבו את הפרסונות בצד, כושלים יותר או פחות.
זה מה שחשוב.
למה זה רק ביבי או גנץ או לפיד? הימין יכול וצריך להעמיד אלטרנטיבה לעצמו בלי לזוז לגוש השני.
אני אישית בתור איש ימין מאוכזב לא מוצא נחמה בדור הזה של הפוליטיקאים, באף אחד מהם. עד שלא יבוא מנהיג חדש עם מפלגה נקייה מהשיט של היום אני לא מצביע יותר.
אני גם חושב שכל עוד השיח יהיה לעומתי ולא אידיאולוגי אנחנו נישאר במעגל הזה. השינוי צריך לבוא מהציבור ולא מהפוליטיקאים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

dor69 כתב:
02 דצמבר 2023, 14:06
למה זה רק ביבי או גנץ או לפיד? הימין יכול וצריך להעמיד אלטרנטיבה לעצמו בלי לזוז לגוש השני.
אני אישית בתור איש ימין מאוכזב לא מוצא נחמה בדור הזה של הפוליטיקאים, באף אחד מהם. עד שלא יבוא מנהיג חדש עם מפלגה נקייה מהשיט של היום אני לא מצביע יותר.
אני גם חושב שכל עוד השיח יהיה לעומתי ולא אידיאולוגי אנחנו נישאר במעגל הזה. השינוי צריך לבוא מהציבור ולא מהפוליטיקאים.
זה בדיוק מה שאני אומר. להתעסק במהות.
לדרוש מהנבחרים ליישם אידיאולוגיה שמוכתבת מהעם.
לשם כך הם נבחרו.
את ויכוחי הימין שמאל, כן ביבי לא ביבי ושאר הפיפי קקי אני באופן אישי מיציתי.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ForeverRed כתב:
02 דצמבר 2023, 13:34
זה מה שחשוב.
כשאתה אומר גנץ יותר מתאים לנהל בית ספר יסודי אתה הוא זה שמתעסק בפרסונה.
אני לא מחובביו של גנץ, אני איש ימין שלא הצביע ב5 מערכות בחירות האחרונות כי לא היה לו מישהו מתאים לאג'נדה (לא מעודד אי הצבעה אבל אישית קשה לי לתת את הקול למישהו שאני יודע שאקלל את הרגע שהוא בראש).
רצון העם לא מעניין את הפוליטיקאים, כי בשביל לעשות מה שהעם רוצה צריך לבצע גזרות קשות לפעמים וזה יגרום לאנשים לא להצביע להם פעם הבאה ואז זה כבר נוגד את האינטרס של הפוליטיקאי כי אין מה לעשות הכסא שלו חשוב יותר.
אני אומר 20 שנה אנחנו עם אותו אחד וכלום לא משתנה, צריך שינוי אבל אמיתי לא 61 מנדטים שכולם סוחטים את כולם.
רק אמרתי תשנה את התפיסה שלך מבחינת מה זה ימין, מה זה התנחלות ומה זה טובת העם.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
02 דצמבר 2023, 08:52
לא צריך התנחלויות כדי לשלוט ביהודה ושומרון.
להיפך, יותר קל לשלוט שם בלעדיהן.
אני הייתי בגוש קטיף. חוץ מהרוגים ופצועים הוא לא תרם לנו בכלום.
תפתח מפה ותראה איפה הוא היה ואיך אין שום קשר בינו לבין ההתקפה הזאת.
אפשר לא להסכים. כל זה לא קשור לעובדה שאתה בחרת להלל מישהו בגלל שהוא מתנחל, למרות שמסתבר שהוא לא תרם לחיסול המחבלים אלא ירה בצורה חסרת אחריות, ושוב זה בעדינות, רק ביהודי שחיסל אותם.
אפילו צבי סוכות הנציג שלהם בכנסת מחק את דברי השבח שלו לאדם הזה.
בחרתי להלל אותו בזכות מה שעשה ובכלל בהיותו משרת ונלחם בעזה ולמרות שהוא מתנחל שהרבה אוהבים להשמיץ רק כדי להזכיר לאלה שמסמנים אותם כאויבים הגדולים שלנו

איך שולטים ביהודה ושומרון בלי ההתנחלויות? כמו ששלטנו בעזה?
גוש קטיף כהתיישבות בתוך עזה היא חלק ממה שדמר אותנו מהיום הזה שהגיע באופן מפציע אחרי התנתקות.....

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
02 דצמבר 2023, 17:00
בחרתי להלל אותו בזכות מה שעשה ובכלל בהיותו משרת ונלחם בעזה ולמרות שהוא מתנחל שהרבה אוהבים להשמיץ רק כדי להזכיר לאלה שמסמנים אותם כאויבים הגדולים שלנו

גוש קטיף כהתיישבות בתוך עזה היא חלק ממה שדמר אותנו מהיום הזה שהגיע באופן מפציע אחרי התנתקות.....
אתה חייב ללמוד את העובדות, חיילים נהרגו שם, קסאמים נורו משם. אתה יודע מה הסיבה שאז זה הגיע רק לשדרות ורק אחרי ההתנתקות הגיע עד אשקלון? לא הצבא שלנו, אלא התפלות טכנולוגית. זה כמו להגיד שבזכות ההתנתקות יש לנו סייבר מתקדם יותר.
יהודה ושומרון זה סיפור אחר החמאס לא שולט שם כי מנגנוני הביטחון של הרשפ קצת יותר חזקים. אם החמאס ישלוט שם אתה תראה בדיוק אותה התפתחות.
בכל זאת מדובר בסוף בעם סוני אז איראן השעית לא הצליחה לשלוט בו והם מכוונים לאום ושאר הארגונים שונאי האדם האלה

ושלא תטעה אני לא נגד לכבוש ולהשתלט (וגם לא בעד כי אני באמת לא יודע משמעויות) אבל חשוב שתבחן דברים כי אתה זה אומר שצריך לשנות תפיסה אז צא מסיסמאות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

red guy כתב:
02 דצמבר 2023, 16:57
כשאתה אומר גנץ יותר מתאים לנהל בית ספר יסודי אתה הוא זה שמתעסק בפרסונה.
אני לא מחובביו של גנץ, אני איש ימין שלא הצביע ב5 מערכות בחירות האחרונות כי לא היה לו מישהו מתאים לאג'נדה (לא מעודד אי הצבעה אבל אישית קשה לי לתת את הקול למישהו שאני יודע שאקלל את הרגע שהוא בראש).
רצון העם לא מעניין את הפוליטיקאים, כי בשביל לעשות מה שהעם רוצה צריך לבצע גזרות קשות לפעמים וזה יגרום לאנשים לא להצביע להם פעם הבאה ואז זה כבר נוגד את האינטרס של הפוליטיקאי כי אין מה לעשות הכסא שלו חשוב יותר.
אני אומר 20 שנה אנחנו עם אותו אחד וכלום לא משתנה, צריך שינוי אבל אמיתי לא 61 מנדטים שכולם סוחטים את כולם.
רק אמרתי תשנה את התפיסה שלך מבחינת מה זה ימין, מה זה התנחלות ומה זה טובת העם.
הפרסונות לא מעסיקות אותי.
מי שחושב שעם דמות אחרת בראש התוצאה הייתה שונה משקר לעצמו. צריך להחליף דיסקט ולהתחיל להתעסק במה שחשוב. אם לא נדרוש שינוי, לא יהיה כזה. לא משנה מי אוחז בהגה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ForeverRed כתב:
02 דצמבר 2023, 18:05
מי שחושב שעם דמות אחרת בראש התוצאה הייתה שונה משקר לעצמו. צריך להחליף דיסקט ולהתחיל להתעסק במה שחשוב. אם לא נדרוש שינוי, לא יהיה כזה. לא משנה מי אוחז בהגה.
אחי אנחנו אומרים את אותו דבר אז רק בחשיבה שונה. צריך שינוי, מה שהיה הוא לא מה שיהיה. מי ראוי? לא יודע צריך לתת צ'אנס למשהו שונה. כל ממשלות הימין ימין לא עבדו כי הייתה שם חזירות. צריך מישהו ממלכתי, צריך שינוי בראש!
מי זה יהיה? לא יודע אבל מי שלא יספק את הסחורה צריך לעוף על שנמצא ולא לתת למישהו 20 שנה לשלוט ולהגיד צריך להמשיך איתו כי אין פרסונה אחרת.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
02 דצמבר 2023, 17:46
אתה חייב ללמוד את העובדות, חיילים נהרגו שם, קסאמים נורו משם. אתה יודע מה הסיבה שאז זה הגיע רק לשדרות ורק אחרי ההתנתקות הגיע עד אשקלון? לא הצבא שלנו, אלא התפלות טכנולוגית. זה כמו להגיד שבזכות ההתנתקות יש לנו סייבר מתקדם יותר.
יהודה ושומרון זה סיפור אחר החמאס לא שולט שם כי מנגנוני הביטחון של הרשפ קצת יותר חזקים. אם החמאס ישלוט שם אתה תראה בדיוק אותה התפתחות.
בכל זאת מדובר בסוף בעם סוני אז איראן השעית לא הצליחה לשלוט בו והם מכוונים לאום ושאר הארגונים שונאי האדם האלה

ושלא תטעה אני לא נגד לכבוש ולהשתלט (וגם לא בעד כי אני באמת לא יודע משמעויות) אבל חשוב שתבחן דברים כי אתה זה אומר שצריך לשנות תפיסה אז צא מסיסמאות.
בחייאת איזה ססמאות?
אשכרה אתה אומר לי שההתנתקוך לא גרמה למה שקורה כאן? היו קסאמים על שדרות אבל לא על תל אביב ירושךים וחיפה ובטח לא פלישה המונית ושחיטה

החמאס לא שולט באיו"ש באמת? והרש"פ שם שותפה לפעולות נגד צהל ונגד אזרחים.. .

לא מוכן ןמדינה פלשתינית ולא מוכן שהרשפ תנהל את עזה

ובמקום להגיד לי כמה אני טועה תגיד פשוט מהה דעתך ומה אתה מציע , יהיה נוח יותר להתווכח

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
02 דצמבר 2023, 17:00

מה שהוא עשה הוא חסר אחריות ויכול להביא אותו לכלא. לא צריך להלל אותו על זה. תהלל את הבחור שנורה למוות אחרי שהוא חיסל שני מחבלים.
הרבה אנשים משרתים בעזה. מתנחלים, קיבוצניקים, ימנים ושמאלנים. כל הכבוד לכולם.
יש מיעוט קטן בקרב המתנחלים שפוגע במדינה בהתנהגות שלו. אפשר לנסות להתעלם מזה ואפשר שלא.
אפשר לשלוט ביו"ש בלי התנחלויות כמו ששלטו בדרום לבנון בלי התנחלויות. לדו' היום שולטים בג'נין למרות שאין שם התנחלות.
בגוש קטיף חיו 10,000 אנשים בתוך מיליון + פלסטינים. ילדים נסעו לבית ספר בליווי נגמשים. פיגועים בלי סוף. קסאמים ופצמ"רים.
זה שיצאו משם היה דבר מצוין. זה שלא פירקו שם שכונה אחרי שכונה אחרי הקסאם הראשון או אחרי האחרון הביא לטבח הזה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
02 דצמבר 2023, 18:44
בחייאת איזה ססמאות?
אשכרה אתה אומר לי שההתנתקוך לא גרמה למה שקורה כאן? היו קסאמים על שדרות אבל לא על תל אביב ירושךים וחיפה ובטח לא פלישה המונית ושחיטה

החמאס לא שולט באיו"ש באמת? והרש"פ שם שותפה לפעולות נגד צהל ונגד אזרחים.. .

לא מוכן ןמדינה פלשתינית ולא מוכן שהרשפ תנהל את עזה

ובמקום להגיד לי כמה אני טועה תגיד פשוט מהה דעתך ומה אתה מציע , יהיה נוח יותר להתווכח
אני אגיד לך פשוט,מה אני רוצה לכבוש הכל ולהעיף אותם מפה.
האם אני חושב שזה מעשי? לא ולכן אני לא רץ להגיד בוא התיישב כאילו חיילים לא היו כמו ברווזים בציר פילדלפי.
הם ירו קסאם אומרים לך בתקופה שהיה שם צה''ל,למה לא ביוש? כי זה משהו אחר לגמרי!
למה זה הגיע לתא? כי הם התקדמו טכנולוגית!
גם בלבנון השנייה חיזבאללה הגיע רק עד חיפה והיום מכסה גם את אילת וגם יש לו טילים מדוייקים אז מה הקשר??
תראה איפה היה גוש קטיף ותראה את שאר הרצועה תבין שאין קשר בין דברייך.
אני חוזר בפעם ה400 הממשלה הזאת הכי בזיונית שהייתה פה, ביטחונית היא לא נותנת לנו גרם של ביטחון יותר משהיה בזמן אחר, אצל בנט לא נורה קאסם אחד למה אתה לא מחזק את זה?
אף אחד שיש הכסא בכיר לא רצה שנהיה חלק מעזה, יש סיבה.
מה שאני יכול להגיד על ממשלה הזאת זה שההגה נמצא כרגע בידיים לא נכונות, גנבו פה את התקציב ואתה תרגיש בשנים הקרובות מה זה אומר, הפקירו את הדרום וחייב להיות פה ביום שאחרי שינוי. לא רק בממשלה גם בשיח בין אנשים פה.
כולם פה עכשיו עם נשק נשבע לך שאני לא אופתע אם ביום שאחרי המלחמה תהיה פה מלחמת אזרחים.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב:
02 דצמבר 2023, 18:05
נסה לדמיין ממשלה שאשכרה עובדת עבור כל העם. זה מה שחשוב.
ממשלה שלא מחלקת ג'ובים לאנשים כושלים כמו שרת המודיעין גמליאל והשר לאלוהים יודע מה אמסלם ולמקורבים שלהם. במקום ממנים אנשים מקצועיים שמבינים במה שהם עושים. זה מה שחשוב.
ממשלה שלא מתעלמת מהתראות על איומים בטחוניים כדי להעביר חקיקה שנויה במחלוקת. זה מה שחשוב.
ממשלה שלא עוצמת עיניים כשיותר ויותר אנשים מפסיקים להתנדב למילואים והמדינה על סף מלחמת אזרחים. זה מה שחשוב.
ממשלה שהעומד בראשה לא חושב רק על עצמו כל הזמן, מקשיב להתראות ולא מפטר את שר הבטחון שבחר כן להקשיב להן. זה מה שחשוב.
הדברים שלך מנקים את ביבי מאשמה. לשיטתך כל דמות אחרת הייתה מביאה לאותו מצב. בינתיים הוא עשה את כל מה שרשמתי. אחרים לא.
*לכוחות הבטחון אשמה משלהם, זה לא קשור להפקרות של הממשלה הנוכחית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אריאל2 כתב:
02 דצמבר 2023, 19:13
נסה לדמיין ממשלה שאשכרה עובדת עבור כל העם. זה מה שחשוב.
ממשלה שלא מחלקת ג'ובים לאנשים כושלים כמו שרת המודיעין גמליאל והשר לאלוהים יודע מה אמסלם ולמקורבים שלהם. במקום ממנים אנשים מקצועיים שמבינים במה שהם עושים. זה מה שחשוב.
ממשלה שלא מתעלמת מהתראות על איומים בטחוניים כדי להעביר חקיקה שנויה במחלוקת. זה מה שחשוב.
ממשלה שלא עוצמת עיניים כשיותר ויותר אנשים מפסיקים להתנדב למילואים והמדינה על סף מלחמת אזרחים. זה מה שחשוב.
ממשלה שהעומד בראשה לא חושב רק על עצמו כל הזמן, מקשיב להתראות ולא מפטר את שר הבטחון שבחר כן להקשיב להן. זה מה שחשוב.
הדברים שלך מנקים את ביבי מאשמה. לשיטתך כל דמות אחרת הייתה מביאה לאותו מצב. בינתיים הוא עשה את כל מה שרשמתי. אחרים לא.
*לכוחות הבטחון אשמה משלהם, זה לא קשור להפקרות של הממשלה הנוכחית.
אני לא מתכוון להיכנס לויכוחי הסרק האלה.
על כל טענה שתביא, יכול לתת שתיים נגדיות.
בשורה התחתונה, כל ראש ממשלה, כל, היה נכשל במבחן הזה. מה שעשה חמאס היה קורה כך או כך, אם לא באוקטובר אז בנובמבר, ואם לא בנובמבר אז בדצמבר.
מי שאחראי קודם כל ולפני הכל זו מערכת הביטחון שכשלה בצורה אדירה. שום ניסיון שלכם לצייר מטרה סביב דמות כזאת או אחרת לא ישנה את זה.
ואחרי שכל זה נאמר, רק כדי לנפץ שוב את הקונספציה שלך, אין לי שום רצון להגן על ביבי או על כל אדם אחר.
כראש הממשלה האחריות היא עליו והוא מבחינתי סיים.
אני כן מעדיף שהוא ישב בראש כרגע, ולא גנץ או אייזנקוט שבהשוואה לביבי הרופס הם בובת שעווה אחרי 5 שעות בתנור. אני כן מתחבר ליעדים ולמסרים שהוא מעביר.
מבחינת הביצוע, חובת ההוכחה עליו וכרגע זה לא מספיק טוב. אבל עדיף מישהו שמכוון נכון ולא מצליח, מכזה שמראש מכוון לא נכון.

שלח תגובה