המצב הביטחוני

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: המצב הביטחוני

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

אדום זקן,
הפלת האשם על מי שעולה להר הבית היא לגיטימציה פראקסלנס לאלימות והתרפסות יהודית בפני הטרור. להזכירך פה זו מדינת ישראל ועם ישראל הוא הריבון. ההתרפסות הזו היא היא אם כל חטאת. אם במקומה היתה עמידה והודית איתנה מאז שהר הבית שוחרר לידינו אחרי 2000 שנה, מצבנו היום היה שונה בתכלית.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: מה אפשר לעשות? מאוד פשוט.
לעצור את המסיתים,להוציא מחוץ לחוק את התנועה האיסלמית,לגרום לתג מחיר על כל פיגוע כזה,לשלול אזרחות למפגעים,לאטום בתים,לעשות סגר כללי בגדה וירושליים.
עוד משהו גבר?
קודם שיעשו דבר אחד מהרשימה.
ואתה דר קשקשן בלתי נלאה שחושב שהוא מבין בהכל,לבנט לא הייתי נותן להיות סגן עמדת הג"ס בחולייה אחורית.
האדם הזה וחבורת ההזויים שלו הם שגרמו לתבערה הזאת בעלייה להר הבית ותצלומי סלפי של השר הכי הזוי במדינה אורי אריאל,בזמן שחל איסור חמור ע"י הרבנים הגדולים ביותר לא לעלות לשם.
וסתם רק בשביל להזכיר לך הוא חלק מהממשלה והפילגש שלו היא שרת המשפטים שיכולה בארבע דקות להוציא חוקים מחמירים ולעשות לעניין סוף.
די עם ההאשמה עצמית הזאת.
עוד מעט תגיד שאתה חושב שהאינתיפאדה השנייה התחילה באופן ספונטני כי שרון עלה להר הבית.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
די עם ההאשמה עצמית הזאת.
עוד מעט תגיד שאתה חושב שהאינתיפאדה השנייה התחילה באופן ספונטני כי שרון עלה להר הבית.
ברור שהיא התלקחה ששרון עלה להר,אבל משום מה זה החליק בתקשורת שהייתה בידיים שלו באותה תקופה.
אורי יקירי,אסור לנו הלכתית לעלות להר הבית!
המקום הזה טמא,מזוהם וכיום יש עליו מסגד.
הסיפורים האילו על "הזכות שלנו לעלות",היא קשקוש,התגרות ןמשחק לידיים של הקיצוניים,שגם מי שעולה להר הבית לא פחות הזוי.
מדינה שלמה היום משלמת מחיר על זה שכמה הזויים ובראשם הרב דב ליאור וחבר הזוייו החליטו שהם עולים להר ויהי מה.
ומי משלם את המחיר? אתה,אני והמשפחות שלנו שגרים בב"ש,נתניה,תל אביב ולא בהתנחלויות הזויות בשטחים.
יודעים שהמצב נפיץ,יודעים זה לא סוד,כל המזרח התיכון בוער היום בגלל דת,אז בשביל מה להוסיף שמן למדורה,למה זה עוזר לאינטרסים שלנו כמדינה? חבורה של הזויים גורמת היום למדינה שלמה לחיות בפחד,כלכלה מדשדשת,אנשים לא יוצאים מהבתים ולמה?כי הם רוצים לנצל את זכותם לעלות להר,אגואיסטיות וטמטום ובעיניי הם לא פחות מסוכנים מהתנועה האיסלמית ואף אחד לא יכןל לחשוד בי שאני שמאלני.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ד"א לגביי הר הבית יש עוד בעיה עם העניין הזה, אם חלילה באמת נקים את בית המקדש ואין אלוהים והמשיח לא יגיע או שאלוהים בעד המוסלמים, יש אינספור תרחישים אני לא נכנס לדיון על הדת, אם חלילה נעשה משהו נגד מסגד אל אקצה מיליארד וחצי מוסלמים יקומו עלינו!
מיליארד וחצי, לא רק פלסטינאים/ערבים ישראלים...
שלא לדבר על זה שהשלום שלנו עם המצרים שהוא השלום שהכי קרוב לשלום אמיתי יפגע, השלום עם הירדנים שהוא שלום קר.
אני לא טוען שהפלסטינים תמימים אבל מסכים עם אדום זקן....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:ד"א לגביי הר הבית יש עוד בעיה עם העניין הזה, אם חלילה באמת נקים את בית המקדש ואין אלוהים והמשיח לא יגיע או שאלוהים בעד המוסלמים, יש אינספור תרחישים אני לא נכנס לדיון על הדת, אם חלילה נעשה משהו נגד מסגד אל אקצה מיליארד וחצי מוסלמים יקומו עלינו!
מיליארד וחצי, לא רק פלסטינאים/ערבים ישראלים...
שלא לדבר על זה שהשלום שלנו עם המצרים שהוא השלום שהכי קרוב לשלום אמיתי יפגע, השלום עם הירדנים שהוא שלום קר.
אני לא טוען שהפלסטינים תמימים אבל מסכים עם אדום זקן....
תדע לך שכתבתי מונולוג אחד החזקים והרסת לי אותו עם שתי המשפטים הראשונים שלך.
למה אתה חייב לקלקל?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אדום זקן כתב: תדע לך שכתבתי מונולוג אחד החזקים והרסת לי אותו עם שתי המשפטים הראשונים שלך.
למה אתה חייב לקלקל?
אחי, אלוהים בעד המוסלמים, שם עליהם בווינר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אדום זקן כתב: אורי יקירי,אסור לנו הלכתית לעלות להר הבית!
הסיפורים האילו על "הזכות שלנו לעלות",היא קשקוש,התגרות ןמשחק לידיים של הקיצוניים,שגם מי שעולה להר הבית לא פחות הזוי.
מדינה שלמה היום משלמת מחיר על זה שכמה הזויים ובראשם הרב דב ליאור וחבר הזוייו החליטו שהם עולים להר ויהי מה.
ומי משלם את המחיר? אתה,אני והמשפחות שלנו שגרים בב"ש,נתניה,תל אביב ולא בהתנחלויות הזויות בשטחים.
יודעים שהמצב נפיץ,יודעים זה לא סוד,כל המזרח התיכון בוער היום בגלל דת,אז בשביל מה להוסיף שמן למדורה,למה זה עוזר לאינטרסים שלנו כמדינה? חבורה של הזויים גורמת היום למדינה שלמה לחיות בפחד,כלכלה מדשדשת,אנשים לא יוצאים מהבתים ולמה?כי הם רוצים לנצל את זכותם לעלות להר,אגואיסטיות וטמטום ובעיניי הם לא פחות מסוכנים מהתנועה האיסלמית ואף אחד לא יכןל לחשוד בי שאני שמאלני.

האישיו פה הוא לא האם מותר לעלות להר הבית, אלא מי הריבון פה. כל הנוכחות שלנו בארץ ישראל היא פרובוקציה ועצם בגרון המוסלמים, אז אולי נהגר כולנו לאוגנדה?

אגב - רוב הפוסקים אכן אוסרים עליה להר הבית, אבל יש גם כאלו בדעת מיעוט שמתירים וזו המשענת ההלכתית של עולי הר הבית.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אורי אדום בנשמה כתב:

האישיו פה הוא לא האם מותר לעלות להר הבית, אלא מי הריבון פה. כל הנוכחות שלנו בארץ ישראל היא פרובוקציה ועצם בגרון המוסלמים, אז אולי נהגר כולנו לאוגנדה?

אגב - רוב הפוסקים אכן אוסרים עליה להר הבית, אבל יש גם כאלו בדעת מיעוט שמתירים וזו המשענת ההלכתית של עולי הר הבית.
לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה גם הריבון באום אל פאחם,בקה אל גרבייה,קלנסוואה,אז מה זה אומר?
מתי היית שם פעם אחרונה?
יש להיות צודק ויש להיות חכם.
מחר בבוקר יחליטו במדינה x שלא מתאים להם בית כנסת איפה שהוא נמצא ובא להם להיכנס לשם ולעשות ממנו כנסייה מה אז?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

למען האמת הריבון על הר הבית מתחלק בין המשטרה שלנו בפאן הבטחוני, לוואקף הירדני...
וזה לא בגלל הסכמי אוסלו, זה אחריי מלחמת ששת הימים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ForeverRed כתב: לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק.

אז בא נהיה אובר חכמים ונעוף כולנו מכאן. הרי כל מעשי הרציחות של יהודים ממאורעות תר''פ ועד היום, הם בשל נוכחתנו כאן.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אדום זקן כתב: ברור שהיא התלקחה ששרון עלה להר,אבל משום מה זה החליק בתקשורת שהייתה בידיים שלו באותה תקופה.
מציע לך לקרוא את הספר "בן החמאס".

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
מציע לך לקרוא את הספר "בן החמאס".
קראתי.
נכון שהכל תוכנן,אבל בוא נגיד בעדינות שהעלייה שלו להר לא הועילה.
ושוב חוזרים על אותו סינאריום.
מרקם היחסים הוא עדין גם ככה,אז בשביל להוסיף עוד שמן למדורה?
היום ישראל נמצאת במצב שהיא צריכה חשמור על האינטרסים שלה ולהתעסק באיומים קצת יותר גדולים מהר הבית.
מנהיג אמיץ מונע עלייה עוד טרום המהומות בדיוק בגלל שהוא דואג לאינטרסים ולא מתווכח למי יש יותר גדןל

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אדום זקן כתב: אתה גם הריבון באום אל פאחם,בקה אל גרבייה,קלנסוואה,אז מה זה אומר?
מתי היית שם פעם אחרונה?
יש להיות צודק ויש להיות חכם.
מחר בבוקר יחליטו במדינה x שלא מתאים להם בית כנסת איפה שהוא נמצא ובא להם להיכנס לשם ולעשות ממנו כנסייה מה אז?
זאת הנקודה שאני הכי לא מבין. אי אפשר יותר לעצום את העין כלפי ערבי ישראל, איפה הם בכל הסיפור הזה? מתי יקום הרוב השפוי שהם טוענים שיש להם ויצאו נגד כל מה שקורה שם? אני חושב שאנחנו צריכים להיות יותר מודאגים מהסרטן הזה שיושב לנו במדינה עם תעודת זהות כחולה, והייתי רוצה לראות פתרונות לגבי מה עושים אם אותם חברי כנסת שמתסיסים, ועם אותם אזרחים שרק מחכים לפעולות כאלו כדי להראות את פרצופם האמיתי

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אדום זקן כתב: ברור שהיא התלקחה ששרון עלה להר,אבל משום מה זה החליק בתקשורת שהייתה בידיים שלו באותה תקופה.
אורי יקירי,אסור לנו הלכתית לעלות להר הבית!
שכנעת אותי
ואורי תבדוק מי הרבנים שהסכימו לעלות ומי אמר שאסור לעלות להר הבית.

שלח תגובה