תקשורת ספורט

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: תקשורת ספורט

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אסי, דגים כתב:רציני כתבת ששגיא כהן פרשן טוב? הנה כתבת שפחות או יותר מייצגת את מה שאני חושב עליו: https://m.ynet.co.il/Articles/4347603" onclick="window.open(this.href);return false;

הוא אשכרה הורס לי את חווית הצפייה
עמיר פלג שכתב את זה הוא לא יותר טוב ממנו, הוא אומנם לא מפרשן משחקים אבל בוא נגיד שהוא בין עיתונאי הספורט הפחות אהובים עליי ולא בגלל מה שהוא רשם על שגיא כהן.
וזכותך לא לאהוב את שגיא כהן, אני אישית אוהב את הפרשנות שלו, כל אחד וטעמו...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:עמיר פלג שכתב את זה הוא לא יותר טוב ממנו, הוא אומנם לא מפרשן משחקים אבל בוא נגיד שהוא בין עיתונאי הספורט הפחות אהובים עליי ולא בגלל מה שהוא רשם על שגיא כהן.
וזכותך לא לאהוב את שגיא כהן, אני אישית אוהב את הפרשנות שלו, כל אחד וטעמו...
טוב,זה לא כזה מפליא.
אותו שטאנץ

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

מכרז שידורי הספורט הישראלי לעונות הקרובות היה אמור להסגר אתמול, אבל לא תאמינו מי הוציאה צו מניעה והאריכה את המכרז עוד קצת -

חברת אורנג'!

כן, כן, אורנג' הולכים להוציא פלטפורמה כמו סלקום TV והם חושבים שהם יוכלו לזכות במכרז על שידורי הליגה הישראלית, לכן פנו לבית הדין וביקשו הארכה על מנת לתת הצעה. במנהלת סירבו בהתחלה, אבל לבסוף הוכרחו על ידי בית הדין להאריך את המכרז....

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:מכרז שידורי הספורט הישראלי לעונות הקרובות היה אמור להסגר אתמול, אבל לא תאמינו מי הוציאה צו מניעה והאריכה את המכרז עוד קצת -

חברת אורנג'!

כן, כן, אורנג' הולכים להוציא פלטפורמה כמו סלקום TV והם חושבים שהם יוכלו לזכות במכרז על שידורי הליגה הישראלית, לכן פנו לבית הדין וביקשו הארכה על מנת לתת הצעה. במנהלת סירבו בהתחלה, אבל לבסוף הוכרחו על ידי בית הדין להאריך את המכרז....
המרבה במשתתפים הרי זה משובח
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
The red one

לא במקרה הזה. לאורנג' הרי אין שום סיכוי לזכות, אןי להם בכלל פלטפורמה כרגע..אז נראה לך שמישהו יעלה בדעתו לתת להם את המושכות לשידור ליגת העל? וגם אם הייתה להם פלטפורמה - נתח שוק שלהם מאוד מאוד קטן, אז בטח לא ישאירו 96% ממדינת ישראל בעלי טלוויזיה בלי ליגת העל..

סתם מעכב את פתיחת המעטפות ואת הבחירה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:לא במקרה הזה. לאורנג' הרי אין שום סיכוי לזכות, אןי להם בכלל פלטפורמה כרגע..אז נראה לך שמישהו יעלה בדעתו לתת להם את המושכות לשידור ליגת העל? וגם אם הייתה להם פלטפורמה - נתח שוק שלהם מאוד מאוד קטן, אז בטח לא ישאירו 96% ממדינת ישראל בעלי טלוויזיה בלי ליגת העל..

סתם מעכב את פתיחת המעטפות ואת הבחירה.
א. מה הקריטריונים? אתה יודע? אחרת מאיפה הסקת "שאין להם סיכוי לזכות"

ב. מה תאריך היעד לתחילת השידורים? העונה הבאה כמדומני. איפה אורנג נמצאת ביחס להשלמת הפלטפורמה בשלב זה של השנה?

ג. צרלטון נגישה לכולם היום? משדרת בערוצים חינמים? לא כמדומני. אז מה ההבדל? מה מונע לצורך העניין מאורנג לרכוש את הזכויות, לשווק אותן במתכונת של ערוץ בתשלום לחברות המתחרות ולהציע אותו בחינם ללקחותיהם הפוטנציאלים, מהלך שיגרור הצטרפות גדולה.

נקודת המוצא שלך בכל דבר היא של "חכם גדול" ואני עדיין משוכנע שיושבים בחברת "פרטנר" (כך נהוג לכנות אותה), יושבים חכמים ממך שאם הם נגשים למכרז, יש להם מה "למכור". זה לא בהכרח אומר שיזכו, אבל הם לא שם כדי "לעכב את פתיחת המעטפות"

סמל אישי של משתמש
The red one

מוזמן לעיין בכתבה הזו
https://www.globes.co.il/news/article.a ... lders_2605" onclick="window.open(this.href);return false;
ושם תיווכח:
- הם יצטרכו להוסיף 20% במידה ויזכו על המחיר שהם נקבו בו, משום שהטכנלוגיה שלהם (OTT) שונה מהכבלים והלווין.
- המנהלת כיוונה לסיים את מרכז זכויות השידור אתמול, כי היום נסגר מכרז זכויות השידור של הליגה האנגלית, מה שמייצר סביבה תחרותית וצריך להגדיל את התחרות. בפועל - זה לא יקרה, כי אורנג' "הרסו" את זה.

ובוא נדבר דוגרי בלי מילים גבוהות של גלובס - נראה לך שיכולים למכור זכויות לשידור לפלטפורמה שעוד לא קיימת? נראה לך שימכרו זכויות שידור לפלטפורמה שצפוייה לקחת אחוז מאוד מאוד קטן מנתח השוק? זה ש'פרטנר' רוצים - זה יפה להם, בפועל אף אחד לא מאמין שיש להם סיכוי, ועל הדרך הם גם הרסו תכנית שהמנהלת בנתה לגבי סיומי התאריכים.

א - יש קריטריונים רבים שחברת 'פרטנר', שכלל אין לה שום פלטרפומה כרגע, תתקשה לעמוד בהם. מצלמות HD בכל משחק, כ3-4 במספר. תכניות סיכום מחזור. שידורים באינטרנט. מאיפה הם יקריצו את כל זה תגיד לי?

ב - הצפי שלהם כרגע זה מרץ 2016 לפי מיטב ידיעתי (שפה אני לא ממש בטוח בזה)

ג - צ'רלטון זה ערוץ פרימיום. פרטנר מתכוונת להקים רשת משלה, בדומה לסלקום TV. אתה רואה מצב שליגת העל תשודר רק ללקוחות סלקום TV? לגבי מה שהצעת - שילוב עם הוט ויס, זה אפשרי, אבל אז מה אורנג' עשו בזה? זה לא הופיע באף אחת מהכתבות, ולכן לא כללתי את זה כאופציה. אם זה עלה? אולי..

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום בלב בנשמהההה כתב:מוזמן לעיין בכתבה הזו
https://www.globes.co.il/news/article.a ... lders_2605" onclick="window.open(this.href);return false;
ושם תיווכח:
- הם יצטרכו להוסיף 20% במידה ויזכו על המחיר שהם נקבו בו, משום שהטכנלוגיה שלהם (OTT) שונה מהכבלים והלווין.
- המנהלת כיוונה לסיים את מרכז זכויות השידור אתמול, כי היום נסגר מכרז זכויות השידור של הליגה האנגלית, מה שמייצר סביבה תחרותית וצריך להגדיל את התחרות. בפועל - זה לא יקרה, כי אורנג' "הרסו" את זה.

ובוא נדבר דוגרי בלי מילים גבוהות של גלובס - נראה לך שיכולים למכור זכויות לשידור לפלטפורמה שעוד לא קיימת? נראה לך שימכרו זכויות שידור לפלטפורמה שצפוייה לקחת אחוז מאוד מאוד קטן מנתח השוק? זה ש'פרטנר' רוצים - זה יפה להם, בפועל אף אחד לא מאמין שיש להם סיכוי, ועל הדרך הם גם הרסו תכנית שהמנהלת בנתה לגבי סיומי התאריכים.

א - יש קריטריונים רבים שחברת 'פרטנר', שכלל אין לה שום פלטרפומה כרגע, תתקשה לעמוד בהם. מצלמות HD בכל משחק, כ3-4 במספר. תכניות סיכום מחזור. שידורים באינטרנט. מאיפה הם יקריצו את כל זה תגיד לי?

ב - הצפי שלהם כרגע זה מרץ 2016 לפי מיטב ידיעתי (שפה אני לא ממש בטוח בזה)

ג - צ'רלטון זה ערוץ פרימיום. פרטנר מתכוונת להקים רשת משלה, בדומה לסלקום TV. אתה רואה מצב שליגת העל תשודר רק ללקוחות סלקום TV? לגבי מה שהצעת - שילוב עם הוט ויס, זה אפשרי, אבל אז מה אורנג' עשו בזה? זה לא הופיע באף אחת מהכתבות, ולכן לא כללתי את זה כאופציה. אם זה עלה? אולי..
הנקודה היא שהם לא ניגשים סתם, יש אינטרסים בודאות וכנראה שגם תוכניות שנראת עבורם ריאלית לחלוטין.
לא הייתי פוסל אותם על הסף רק כי זה לא נראה לך הגיוני

סמל אישי של משתמש
The red one

ברור שהם לא נרשמים סתם, זו לא הייתה הכוונה שלי.

הכוונה הייתה שהסיכוי מאוד נמוך. ברור לי שחיים סבן לא מבזבז את זמן שלו על לגשת לבית משפט בשביל דבר כזה שהוא חושב שאין לו בו סיכוי.

יחד עם זאת, אני בספק גדול מאוד שפלטפורמה שלא קיימת תגבור על צ'רלטון, ערוץ הספורט, ערוץ 10 וONE שניגשו למכרז ושלחו מעטפות. אבל אולי אתה צודק, אולי רק לי זה לא נראה, ואולי בעוד שבועיים כשהמכרז ייסגר הכותרות יצעקו שיש מהפך ופרטנר זכו. נחכה ונראה.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

וואן לא מתמודדים
זה רק צ'רלטון ערוץ 1 וספורט 5
לדעתי ישאר אותו סטטוס כמו היום

סמל אישי של משתמש
The red one

ערוץ 10 לא הגישו? בגלובס כתוב ש5 מעטפות נשלחו כולל פרטנר.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

ערוץ 10 זה ערוץ הספורט אותם בעלים...
תכלס מעניין מי החמישי .
וואן אני יודע שלא כי השקיעו שם את כל הכסף בליגה הספרדית .
לשני הגופים צ'רלטון וערוץ הספורט יהיה מה להפסיד אם מישהו מהם לא יזכה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מקווה שספורט 5 יזכה.
הכי פחות שכונתי.

סמל אישי של משתמש
The red one

taltal כתב:ערוץ 10 זה ערוץ הספורט אותם בעלים...
תכלס מעניין מי החמישי .
וואן אני יודע שלא כי השקיעו שם את כל הכסף בליגה הספרדית .
לשני הגופים צ'רלטון וערוץ הספורט יהיה מה להפסיד אם מישהו מהם לא יזכה.
באייסוקר יש אחד שעושה רושם עם מקורות בברנז׳ה והוא אמר שערות הספורט, 10, וואן, פרטנר וספורט 5 הגישו.

זה ש10 וערוץ הספורט עם אותם בעלים זה לא משנה למכרז כי אלה 2 גופי שידור שונים .

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אדום בלב בנשמהההה כתב: באייסוקר יש אחד שעושה רושם עם מקורות בברנז׳ה והוא אמר שערות הספורט, 10, וואן, פרטנר וספורט 5 הגישו.

זה ש10 וערוץ הספורט עם אותם בעלים זה לא משנה למכרז כי אלה 2 גופי שידור שונים .
אתה באמת חושב שצרלטון לא הגישו?

שלח תגובה