מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dardasmiley

Re: מאור בוזגלו

שליחה על ידי dardasmiley »

הפועלעולה כתב:להיפרד מהובאן, להיפרד מסוארס.. עוד מעט בוזגלו יהיה פחות טוב ויגידו להיפרד גם ממנו.
זה לא פוטבול מנג'ר. אי אפשר לפרק את השלד ולעשות מהפכות בכל שנה.

סוארס וצדק היו מדהימים לפני הפציעה של ווילי בחיפה והם משלימים אחד את השני. כמו הובאן, לא מחליף אותו בחיים.
מדויק.
לא רק שלא בטוח שנמצא משהו טוב יותר, לשחקן זר לוקח שנה להתאקלם בארץ, לרוב.
ולכן, כל זר שיגיע כנראה שלא יראה את כל היכולת שלו עד שתגמר לקהל/מאמן הסבלנות אליו.
הקונספט של להביא מקבוצות אחרות יותר מוצא חן בעיניי, לא הייתי ממהר לשחרר אף זר שלנו אם אין לי משהו שמוכח שיותר טוב. מת על הובאן, אני חושב שחלק גדול מהקהל שלנו פשוט לא מבין איזו תרומה ענקית יש לאיש הזה השנה. כי זה לא מדיד, זה לא בישולים או גולים או חילוצי כדור מהקו.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

כרגע יש לנו שני בלמים ישראלים מהטופ. אין הרבה ישראלים טובים מטאהה, ואין אף ישראלי טוב מצדק. זה צמד העתיד לדעתי. לכן ההתפשרות בעניין סוארס, במידה ויש משהו טוב יותר וגיבוי ישראלי טוב, היא לא נוראית.
לגבי הובאן אני חושב שהוא ענק וגדול על הליגה הזו ביכולות שלו (לאו דווקא הכמותיות). מה שכן, הגיל, השחיקה מהקיץ הצפוי, והשכר, הם בהחלט שיקול שצריך לקחת בחשבון. כמו כן, התפתחויות שלא קשורות באופן ישיר יכולת להשפיע בואפן הפוך- מכירה של אוגו וואקמה, תמנע כמעט בוודאות החלפה של ווילי והובאן. לא נביא 5 זרים חדשים בקיץ אחד.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

לא מבין למה נהיה פה כזה קונצנזוס מוחלט על זה שתהיה לחובאן ירידה דרסטית ביכולת אחרי היורו.
יכול גם להיות גם שזה ייתן לו מוטיבציה להמשך, אולי גם זה יוריד ממנו את העול של להוכיח ברמה בינלאומית, אולי המון דברים.
אתם לא יודעים איך זה ישפיע עליו, וגם אני לא, וזאת הפואנטה שלי כאן. אי אפשר לקחת דברים כאלה כעובדה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

במוקדם או במאוחר, יש עמדות שיצטרכו לקבל שדרוג.
כתבתי על זה כבר באחד הדיונים.
מגן ימני, בלם, קשר מרכזי, חלוץ.
אין מה לעשות, צריך לשים את הסנטימנטים בצד ולהמשיך להתקדם בכל קיץ.

לא הייתי ממהר להספיד את סוארס.
צריך לזכור שהוא חזר אתמול אחרי תקופה ארוכה בחוץ ומן הסתם הייתה חסרה לו חדות.
מניע כדור גדול הוא מעולם לא היה, אבל אתמול לא מדד לכלום.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

יש לי פנטזיה שיהיו לנו שני מגנים זרים, אחד בימין ואחד בשמאל.

אבל לא סתם זו רק פנטזיה.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אני לא מבין את הקהל שלנו בכלל ומסתבר שכמה מחברי הפורום פה בפרט.
אנחנו באמצע עונה אולי הכי מטורפת שהייתה פה ב 40 שנה האחרונות, לפני רבע שעה נגמר חלון ההעברות של ינואר והקבוצה עכשיו מתחילה את המרתון שהאחרון של העונה בתקווה שבחודש וחצי הקרובים היא תגיע לשיא שלה ואנשים עסוקים פה בלהעיף חצי קבוצה בינואר ואיזה שחקנים חדשים להביא. מה יש לכם? השתגעתם? תקופת המלפפונים מדליקה אתכם? למה להתעסק בדיבורים תאורטיים על מה יקרה או לא יקרה עוד חצי שנה, תהנו מהרגע, תהנו מסוארס ומהובאן ומאוגו ובוזי ותהנו מהעונה הזאת כמה שיותר, בתקווה שיהיו לנו רק עונות כאלו וכשיגיע הזמן נדון באם צריך להחליף או לא להחליף שקחן כזה או אחר. לדון חצי שנה מראש ולהגיד שלסוארס או לשחק כזה או אחר לא מגיע חוזה לעונה הבאה זה מעליב ולא מכבד את השחקן ואת הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

blueman כתב:אני לא מבין את הקהל שלנו בכלל ומסתבר שכמה מחברי הפורום פה בפרט.
אנחנו באמצע עונה אולי הכי מטורפת שהייתה פה ב 40 שנה האחרונות, לפני רבע שעה נגמר חלון ההעברות של ינואר והקבוצה עכשיו מתחילה את המרתון שהאחרון של העונה בתקווה שבחודש וחצי הקרובים היא תגיע לשיא שלה ואנשים עסוקים פה בלהעיף חצי קבוצה בינואר ואיזה שחקנים חדשים להביא. מה יש לכם? השתגעתם? תקופת המלפפונים מדליקה אתכם? למה להתעסק בדיבורים תאורטיים על מה יקרה או לא יקרה עוד חצי שנה, תהנו מהרגע, תהנו מסוארס ומהובאן ומאוגו ובוזי ותהנו מהעונה הזאת כמה שיותר, בתקווה שיהיו לנו רק עונות כאלו וכשיגיע הזמן נדון באם צריך להחליף או לא להחליף שקחן כזה או אחר. לדון חצי שנה מראש ולהגיד שלסוארס או לשחק כזה או אחר לא מגיע חוזה לעונה הבאה זה מעליב ולא מכבד את השחקן ואת הקבוצה.
יפה כתבת.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

אני מסכים איתך לחלוטין! אבל עדיין, כשעולה דיון תיאורטי אין פסול בלהביע בו את הדיעה. תאמין לי שאני נהנה מכל רגע ורגע, כמו שלא נהנתי ב 23 שנה שאני אחרי הקבוצה הזו בשום שלב.
אבל כן, הנושא עלה, אז פוזלים גם לעתיד, במקביל ללחיות את הרגע.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

בתכלס עונת המלפפונים זו התקופה הכי יפה כי אתה יכול לתת לדמיון להשתולל. בסופו של דבר הדיון במשחק הקרוב או זה שאחריו די מוגבל, כמה כבר מערכים אפשר לשנות כמה טקטיקות. דיון על רכש הוא תמיד אינסופי.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

dardasmiley כתב:
בתכלס עונת המלפפונים זו התקופה הכי יפה כי אתה יכול לתת לדמיון להשתולל. בסופו של דבר הדיון במשחק הקרוב או זה שאחריו די מוגבל, כמה כבר מערכים אפשר לשנות כמה טקטיקות. דיון על רכש הוא תמיד אינסופי.
מסכים שעונת המלפפונים זה תקופה נחמדה, אפשר להילות אינסוף שמות ולהריץ בראש תסריטים של פוטבול מנג'ר אבל כל דבר בעיתו, יש 2 תקופות בעונה שאפשר לדון על הדברים האלו ולהתגרות מהמחשבה על שחקן כזה או אחר, בכל זמן אחר להתחיל לדבר על להעיף שחקנים כאלו או אחרים לפי דעתי לא מכבד אותם ולא מכבד אותנו, יש המון דברים שאפשר לדבר עליהם חוץ מהמשחק השבועי ומערכים ורק היום גיל העלה נושא של קבוצת בת שהוא נושא מעניין וחשוב בפני עצמו ויש בו אולי 6 תגובות, אבל איך שמישהו רושם תגובה על להעיף שחקן נהיה פה דיון מטורף ואיכשהו יוצא שיותר מחצי קבוצה צריכה להתחלף, העפתם כבר את בוזי את הובאן את סוארס דווידזאדה ביטון ותורגמן, אוגו וטוני כבר בחול ודר כבר עושה סקאוטינג למחליפים בחול.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

dardasmiley כתב:
מדויק.
לא רק שלא בטוח שנמצא משהו טוב יותר, לשחקן זר לוקח שנה להתאקלם בארץ, לרוב.
ולכן, כל זר שיגיע כנראה שלא יראה את כל היכולת שלו עד שתגמר לקהל/מאמן הסבלנות אליו.
הקונספט של להביא מקבוצות אחרות יותר מוצא חן בעיניי, לא הייתי ממהר לשחרר אף זר שלנו אם אין לי משהו שמוכח שיותר טוב. מת על הובאן, אני חושב שחלק גדול מהקהל שלנו פשוט לא מבין איזו תרומה ענקית יש לאיש הזה השנה. כי זה לא מדיד, זה לא בישולים או גולים או חילוצי כדור מהקו.

הובאן שנה שעברה היה מדהים, שני בארץ רק לזהבי

לקראת סוף שנה שעברה/תחילת השנה הוא כבש כמה שערים והיה יותר מעורב ב"מספרים" ההתקפיים

נראה לי שזה עלה לו לראש והוא מנסה להיות משהו שהוא לא, אם הוא יחזור לפשטות ולמה שהוא היה טוב בו בהתחלה, הוא יחזור להיות הזר הכי טוב בארץ

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

ns75 כתב:

הובאן שנה שעברה היה מדהים, שני בארץ רק לזהבי

לקראת סוף שנה שעברה/תחילת השנה הוא כבש כמה שערים והיה יותר מעורב ב"מספרים" ההתקפיים

נראה לי שזה עלה לו לראש והוא מנסה להיות משהו שהוא לא, אם הוא יחזור לפשטות ולמה שהוא היה טוב בו בהתחלה, הוא יחזור להיות הזר הכי טוב בארץ
אני חושב שזה נובע מההשתתפות של נבחרת רומניה ביורו, אין ספק שזו תהיה פסגת הקריירה של הבחור ולי נראה שהראש שלו שם והוא "קצת שומר "על עצמו לקראת הקיץ ,למרות זאת הוא עדיין אחד השחקנים שנותנים עבודה במגרש ותורמים למשחק שלנו גם אם זה לא מתבטא במספרים .

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

+1
תהנו מהרגע, דאגות לעתיד תשאירו למי שמקבל על זה משכורת.

בבוא הזמן נוכל לדבר על מחליפים.

חצי פורום פה היה נגד אליניב בהרכב (יכול להבין כי הוא לא הציג יכולת טובה בעונה שעברה) והיום כולנו פעורי פה שבגיל 34 הוא נותן את העונה הטובה ביותר בקריירה שלו בישראל.

סוארס, הובאן ושאר השמות שהוזכרו פה ראויים למינימום של כבוד לתת עבודה עד סוף העונה ואז להביע דעות בעדם או נגדם.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

זה לא פשע לחשוב שיש שחקנים שלא מתאימים לשיטה שבה אנחנו משחקים, או לקצב משחק מסויים.
וכן כמה שלסוארז הובאן ובוזגלו יש יתרונות, יש להם לא מעט חסרונות וזה הכל שאלה מה מתאים לקבוצה בעתיד.
מסכים שזה דיון שיותר מתאים לשנה הבאה, אבל לפעמים יש משחקים שהחסרונות שלהם פשוט זועקים לשמיים.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

הבעיה בשירשורים כאלה זה שאחר כך שי מוגילבסקי הופך אותם לכתבה ב-YNET. מחר תראו "אוהדי באר-שבע נגד מאור בוזגלו"
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

שלח תגובה