מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: מאור בוזגלו

שליחה על ידי clark kent »

באמת מעניין אם הפגישה תועדה, כי אם כן בטוח שהמלוכלך עשה תרגיל.

וגם. האם הארגון באמת מאמין שלא יקללו אותו שיגיע לטרנר? שהמערבי+זהב לא יקלל את יעקב בזמן המשחק? שהדרומי לא ישיר בשיר "בגוש הזה" את המילים בוזגלו מת? אז לפי דעתי אתם טועים כי השנאה כבר הושרשה, כמו שהקהל כבר לא מסוגל לא לשיר "ערן, תשבור ת'רגל" שזה הרבה יותר דבילי

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

תגידו אתם רציניים? נראה לכם שהיה צוות הפקה של הבוזגלוס?!
להזכירכם עדיין מדובר בארגון אולטראס שמתרחק מהתקשורת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RedHell כתב:תגידו אתם רציניים? נראה לכם שהיה צוות הפקה של הבוזגלוס?!
להזכירכם עדיין מדובר בארגון אולטראס שמתרחק מהתקשורת.
מהיכרות את הנפשות הפועלות, תהיה בטוח שגם בתוך הארגון היו חילוקי דעות קשים בנוגע לפגישה הזאת

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

נושא מתיש, נראה לכם שלא יהיו קלות בגלל הםגישה? חחחח

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

dor69 כתב: מהיכרות את הנפשות הפועלות, תהיה בטוח שגם בתוך הארגון היו חילוקי דעות קשים בנוגע לפגישה הזאת
לא דיברתי "מהערכה"...
על כל נושא בעולם שתכניס בו 2 יהודים תקבל 3 דעות.
ככ גם בארגון, המוןןןןן החלטות בעבר לא כולם היו שלמים איתם אך כשמתקבלת ההחלטה כולם עומדים מאחוריה.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

dor69 כתב: מהיכרות את הנפשות הפועלות, תהיה בטוח שגם בתוך הארגון היו חילוקי דעות קשים בנוגע לפגישה הזאת
1. חילוקי דעות תמיד יש בכל נושא, בסופו של יום הארגון כולל כל החברים בו עומד איתן מאחורי ההחלטה להיפגש כי מי שיודע מה היה מכלול השיקולים ובאילו לחצים התקיימה הפגישה ומה היה *באמת* בפגישה ומה *באמת* סוכם בה ישר הבין וקיבל את ההחלטה בהבנה גם אם היה אנטי בוזגלו הכי גדול (אני למשל).

2. תקשורת? הפקה? תגידו לי מה עובר עליכם? כל הבלאגאן נוצר בגלל ההדלפה של הפגישה, לא היה שום תכנון כזה ואם לא הייתה מודלפת לא היינו מדברים על זה פה ופשוט שני הצדדים היו שמים את הדם רע מאחוריהם בלי להסביר לאף אחד.

3. אני חייב להגיד לכם משהו -
אתם מפקפקים גם בכוונות הטהורות של הארגון (אין לי מושג למה, תמיד שמו את המועדון וטובת הקהל מעל הכל) וחושבים שיש אינטרס חבוי וגם ביכולות השכליות שלו.
עבדו עליהם, סתומים, פראיירים שלו - בואו נשמות מבלי לזלזל באף אחד פה האנשים שקיבלו את ההחלטה ללכת לפגישה וראו את *מכלול השיקולים לנגד עיניהם* הם צוות מצומצם של אנשים חכמים, אינטליגנטיים שחיים ונושמים את הפועל באר שבע ועשו ועושים בשבילה בהתנדבות מלאה ומגיע להם קצת יותר קרדיט מכולנו.

מילא להעביר ביקורת הכל טוב ומקובל אבל להשתמש בשמות ודיבור מסריח מבלי לדעת הכל? מבלי לשאול?
אתם שורפים פה אנשים שהפועל ב"ש חשובה להם לא פחות מכם במקרה הטוב ותרמו למענה מרצונם הרבה יותר.

כמו עם אלונה, ככה עם אליניב, ככה עם הארגון.
אין בעיה תבקרו, אבל כאלה שיוצאים יציאות ארסיות רק הופכים עצמם לחסרי משמעות.
אף אחד פה לא גאון הדור ומי שקרא לארגון טיפשים וסתומים הוא בוודאות הרבה פחות חכם ממי שקיבל החלטות בנוגע לפגישה הזאת הוא פשוט חסר מודעות, נקסט.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

oranu כתב: 1. חילוקי דעות תמיד יש בכל נושא, בסופו של יום הארגון כולל כל החברים בו עומד איתן מאחורי ההחלטה להיפגש כי מי שיודע מה היה מכלול השיקולים ובאילו לחצים התקיימה הפגישה ומה היה *באמת* בפגישה ומה *באמת* סוכם בה ישר הבין וקיבל את ההחלטה בהבנה גם אם היה אנטי בוזגלו הכי גדול (אני למשל).

2. תקשורת? הפקה? תגידו לי מה עובר עליכם? כל הבלאגאן נוצר בגלל ההדלפה של הפגישה, לא היה שום תכנון כזה ואם לא הייתה מודלפת לא היינו מדברים על זה פה ופשוט שני הצדדים היו שמים את הדם רע מאחוריהם בלי להסביר לאף אחד.

3. אני חייב להגיד לכם משהו -
אתם מפקפקים גם בכוונות הטהורות של הארגון (אין לי מושג למה, תמיד שמו את המועדון וטובת הקהל מעל הכל) וחושבים שיש אינטרס חבוי וגם ביכולות השכליות שלו.
עבדו עליהם, סתומים, פראיירים שלו - בואו נשמות מבלי לזלזל באף אחד פה האנשים שקיבלו את ההחלטה ללכת לפגישה וראו את *מכלול השיקולים לנגד עיניהם* הם צוות מצומצם של אנשים חכמים, אינטליגנטיים שחיים ונושמים את הפועל באר שבע ועשו ועושים בשבילה בהתנדבות מלאה ומגיע להם קצת יותר קרדיט מכולנו.

מילא להעביר ביקורת הכל טוב ומקובל אבל להשתמש בשמות ודיבור מסריח מבלי לדעת הכל? מבלי לשאול?
אתם שורפים פה אנשים שהפועל ב"ש חשובה להם לא פחות מכם במקרה הטוב ותרמו למענה מרצונם הרבה יותר.

כמו עם אלונה, ככה עם אליניב, ככה עם הארגון.
אין בעיה תבקרו, אבל כאלה שיוצאים יציאות ארסיות רק הופכים עצמם לחסרי משמעות.
אף אחד פה לא גאון הדור ומי שקרא לארגון טיפשים וסתומים הוא בוודאות הרבה פחות חכם ממי שקיבל החלטות בנוגע לפגישה הזאת הוא פשוט חסר מודעות, נקסט.
אורן חיים שלי אנחנו מכירים לא מהיום, אתה יודע שאין אצלי כוונה ללכלך על אנשים שהיו חברים שלי לארגון תקופה לא מבוטלת בעבר. כל מה שאמרתי הוא שמההיכרות שלי את הלך הרוח יותר מסביר שהמהלך הזה לא עבר ׳חלק׳ כמו שאומרים ועד עכשיו יש עליו חילוקי דעות
אני טועה?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מהלך אמיץ ונכון של הארגון. גאווה!!

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

dor69 כתב: אורן חיים שלי אנחנו מכירים לא מהיום, אתה יודע שאין אצלי כוונה ללכלך על אנשים שהיו חברים שלי לארגון תקופה לא מבוטלת בעבר. כל מה שאמרתי הוא שמההיכרות שלי את הלך הרוח יותר מסביר שהמהלך הזה לא עבר ׳חלק׳ כמו שאומרים ועד עכשיו יש עליו חילוקי דעות
אני טועה?
ממש לא הופנה אליך אח יקר אלא לאנשים שהשתמשו פה בביטויים ומילים עם יד קלה על המקלדת.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

MikiRed כתב:מהלך אמיץ ונכון של הארגון. גאווה!!
הבעיה העיקרית היתה התזמון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בדרך לחיפה.
כל המגעים מתנהלים מול עורך הדין של השחקן.
יעקב זז אחורה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ForeverRed כתב:בדרך לחיפה.
כל המגעים מתנהלים מול עורך הדין של השחקן.
יעקב זז אחורה.
:צופה בטלוזיה:

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

לא יגיע לחיפה. פורסם

סמל אישי של משתמש
LIAV00S

שליחה על ידי LIAV00S »

ואו איזה עונה מטורפת הולכת להיות בבוזגלוס,גם הפגישה עם ארגון האוהדים,גם הפגישה עם יעקב שחר והסירוב להצעה,ובסוף ימצא את עצמו בהפועל תל אביב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

טמע נשאר טמע.

שלח תגובה