נותנים לגיטימציה למשתמטים...

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: נותנים לגיטימציה למשתמטים...

שליחה על ידי The red one »

אורי אדום בנשמה כתב:

הפואטיקה עשתה חאריקירי.
מדבר על דמגוגיה ובאותה נשימה "מנמק" את דבריו בצורה תלושה עד כדי גיחוך. מה הקשר בין לחימה אורבנית ופעילות מדינת לכן או לא חסר מושג ירוק על החיים? דיברתי נטו על הדינמיקה בהתנהלות וקבלת ההחלטות בכל ארגון היררכי נורמלי באשר הוא.

בא נסכם את הדיון שבמידה ובעתיד תואשם בעבירה פלילית ועוד שהעסק בחיתוליו טרם אפילו נחקרת באזהרה במשטרה, מפכ"ל המשטרה, פרקליט המדינה ונשיא ביהמ"ש העליון מנפקים תחת כל עץ רענן אמירות חד משמעיות לגבי אשמתך, אני מצפה ממך לגזור גזירה שווה ולא לזעוק חמס שכביכול העסק מכור מראשיתו. סגרנו?
תזכיר לי את ההתבטאויות של פרקליט המדינה ושל נשיא בית המשפט העליון?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

ברגע שלדעתכם ההליך היה תקין מה שנותר לי הוא רק לאחל שלא תעמדו חלילה יום אחד מול הליך כזה רקוב כשהוא נגדכם.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לפחות שימו ניקוד... אתם לא חברים
ידידאל תחסום אותםםםםםםם ;-)

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

שמעון א כתב:לפחות שימו ניקוד... אתם לא חברים
ידידאל תחסום אותםםםםםםם ;-)
חחח מלך

סמל אישי של משתמש
The red one

אלדר כתב:ברגע שלדעתכם ההליך היה תקין מה שנותר לי הוא רק לאחל שלא תעמדו חלילה יום אחד מול הליך כזה רקוב כשהוא נגדכם.
פעם חמישית - אולי תגיד לנו מה לדעתך היה לא תקין בהליך המשפטי(!! לא בכל הפרשה) במקום ללכת סחור וסחור וסחור וסחור?

שמעון יא מלך :מוציא לשון:

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

The red one כתב: פעם חמישית - אולי תגיד לנו מה לדעתך היה לא תקין בהליך המשפטי(!! לא בכל הפרשה) במקום ללכת סחור וסחור וסחור וסחור?

שמעון יא מלך :מוציא לשון:
אמרתי כבר
ואם לא הצלחת להבין עדיין, תלמד את הנושא ותפתח גוגל.
אני לא מתכוון לחזור מאה פעם ולעשות לך סיכומים כדי שתהיה מרוצה.

תתחיל בשר הביטחון ותתקדם לאט לאט עד שתגיע לקידום ומינוי השופטת מאיה הלר

סמל אישי של משתמש
The red one

אלדר כתב:
אמרתי כבר
ואם לא הצלחת להבין עדיין, תלמד את הנושא ותפתח גוגל.
אני לא מתכוון לחזור מאה פעם ולעשות לך סיכומים כדי שתהיה מרוצה.

תתחיל בשר הביטחון ותתקדם לאט לאט עד שתגיע לקידום ומינוי השופטת מאיה הלר
אתה שוב בורח למאקרו של הפרשה. אתה אמרת הליך משפטי לא תקין. מה בהליך עצמו היה לא בסדר? בדיונים? בקבלת ההחלטות? זה ששר הביטחון אמר מה שאמר באותו יום זה לא בסדר, בדיוק כמו שכל הדרג המדיני עשה (גם ראש הממשלה הנכבד) , בדיוק כמו שהשמטרה וארדן עשו במקרה של אום אל חירן ועכשיו הם תופסים את הראש (פשוט לא לומדים לקח)

אבל יש לך הוכחות שהאמירה של בוגי (שלפי מיטב זכרוני, במרבית המשפט לא כיהן) ו/או של הרמטכ"ל זיהמו את המשפט? הם הדרג הצבאי, לא המשפטי. שני דברים נפרדים. יש לך הוכחות לזה שכפי שאמרת, הרטמכל קידם את השופטת הלר כדי להרשיע את אלאור?

תכף תגיד לי גם שאתה מאמין שהיא אחותה של טלי פחימה

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

השופטת הלר קודמה בדרגה בדיוק למקרה הספציפי הזה.
בשלב הטיעונים דחתה על הסף כל טענה של אנשי צבא בכירים ואנשי מקצוע (לא מהמטכל) ולא קיבלה אפילו טענה אחת של ההגנה!
משפט שהיה מאוווד ארוך מהרגיל וסיפקו שם שואו בדמות סרט הוליוודי.
אחי, די להתממות.
שחיתות לא היתה שם.(כי אין הוכחות) סירחון? בשפע..

סמל אישי של משתמש
The red one

אלדר כתב:השופטת הלר קודמה בדרגה בדיוק למקרה הספציפי הזה.
בשלב הטיעונים דחתה על הסף כל טענה של אנשי צבא בכירים ואנשי מקצוע (לא מהמטכל) ולא קיבלה אפילו טענה אחת של ההגנה!
משפט שהיה מאוווד ארוך מהרגיל וסיפקו שם שואו בדמות סרט הוליוודי.
אחי, די להתממות.
שחיתות לא היתה שם.(כי אין הוכחות) סירחון? בשפע..
אולי היא דחתה על סף את הטענות כי הן פשוט לא היו מספיק חזקות ואמינות?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

The red one כתב: אולי היא דחתה על סף את הטענות כי הן פשוט לא היו מספיק חזקות ואמינות?
ושום מילה מצידך על המינוי ההזוי שלה והעלאת הדרגה במיוחד לתפקיד...
הבנתי

סמל אישי של משתמש
The red one

אלדר כתב:
הבנתי
לא התייחסתי כי אני לא מכיר לעומק. אני זוכר שהיא הועלתה בדרגה לקראת סוף שנה שעברה, כלומר, אחרי שהתחיל כל המשפט והכל...

איפה הבעייתיות?

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אלדר כתב:
הבנתי
שמע, מכבד את דעותיך בד"כ וזכותך המלאה לחשוב ככה.
אני איש צבא ולכן לא יכול להביע דעה נחרצת וגם לא לדבר על כל מה שאני יודע. מודה שאני לא אובייקטיבי, אבל חוסר הידע של הציבור בשילוב ההתלהמות והגועל, גרם לציבור לפקפק שלא בצדק באנשים שתרמו, תורמים ויתרמו לבטחון המדינה את מה שאני ואתה לא נתרום גם בעוד מליון שנה.
באמת עצוב שהגענו למצב כזה.
העובדות הן שהחייל עשה טעות חמורה. אמירה כזו או אחרת לא משנה הרבה, (השופטת בעצמה מתחה ביקורת על האמירות האלה).
העובדות גם אומרות שהוא קיבל עונש קל ביחס לעבירה שביצע. מעניין שבמקרה של החייל הבדואי שקיבל 8 שנים אף אחד לא עשה הפגנה והזדעק.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

The red one כתב: לא התייחסתי כי אני לא מכיר לעומק. אני זוכר שהיא הועלתה בדרגה לקראת סוף שנה שעברה, כלומר, אחרי שהתחיל כל המשפט והכל...

איפה הבעייתיות?
היא הועלתה בדרגה בשביל הדיון אחי
izguy83 כתב: שמע, מכבד את דעותיך בד"כ וזכותך המלאה לחשוב ככה.
אני איש צבא ולכן לא יכול להביע דעה נחרצת וגם לא לדבר על כל מה שאני יודע. מודה שאני לא אובייקטיבי, אבל חוסר הידע של הציבור בשילוב ההתלהמות והגועל, גרם לציבור לפקפק שלא בצדק באנשים שתרמו, תורמים ויתרמו לבטחון המדינה את מה שאני ואתה לא נתרום גם בעוד מליון שנה.
באמת עצוב שהגענו למצב כזה.
העובדות הן שהחייל עשה טעות חמורה. אמירה כזו או אחרת לא משנה הרבה, (השופטת בעצמה מתחה ביקורת על האמירות האלה).
העובדות גם אומרות שהוא קיבל עונש קל ביחס לעבירה שביצע. מעניין שבמקרה של החייל הבדואי שקיבל 8 שנים אף אחד לא עשה הפגנה והזדעק.
אחי אי אפשר לשפוט חייל באירוע כזה.
היתי בכמה אירועים (אמנם גזרת עזה) והאדרנלין והחדות שאתה נמצא בו במהלך אירוע זה טירוף. יכול להיות שחש סכנה ויכול להיות שחיסל חשבונות - העובדה העיקרית היא שחייל הרג מחבל(!).

לגבי הצבא, אני דיברתי על המטכל ופחות על החיילים או הקצינים הזוטרים יותר... שם זה כבר סיפור אחר. וכן יש במטכל חבורת נחשים שטובתם האישית קודמת לכל לצערי (להבדיל משנים קודמות)

גם אמנון אברמוביץ׳ נפצע במהלך הקרב ואיבד לגיטימציה בגלל אג'נדה צרה.
תאמין לי, אף אחד לא זוכר מה עשית אתמול, אנשים יש להם זיכרון קצר מאוד. יש אנשי צבא שתרמו למדינה פי כמה וכמה ממה שאני או רובנו יתרמו, אבל זה לא אומר שיש להם את הלגיטימציה לחרבן כל מה שבנו במו ידיהם וכדי לרצות את הממונים עליהם (שר הביטחון) והפקירו חייל.
המפקדים בצבא שכחו שהם לא בפוליטיקה והם עדיין מפקדים.

לגבי העונש - אם להסתכל על מה שהתביעה הגישה אז יצא בזול.
אם להסתכל לפי ההגיון והמציאות שאנחנו חיים בה - אז כל יום שהוא ישב בכלא זה אבסורד.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אלדר כתב:
היא הועלתה בדרגה בשביל הדיון אחי

אחי אי אפשר לשפוט חייל באירוע כזה.
היתי בכמה אירועים (אמנם גזרת עזה) והאדרנלין והחדות שאתה נמצא בו במהלך אירוע זה טירוף. יכול להיות שחש סכנה ויכול להיות שחיסל חשבונות - העובדה העיקרית היא שחייל הרג מחבל(!).

לגבי הצבא, אני דיברתי על המטכל ופחות על החיילים או הקצינים הזוטרים יותר... שם זה כבר סיפור אחר. וכן יש במטכל חבורת נחשים שטובתם האישית קודמת לכל לצערי (להבדיל משנים קודמות)

גם אמנון אברמוביץ׳ נפצע במהלך הקרב ואיבד לגיטימציה בגלל אג'נדה צרה.
תאמין לי, אף אחד לא זוכר מה עשית אתמול, אנשים יש להם זיכרון קצר מאוד. יש אנשי צבא שתרמו למדינה פי כמה וכמה ממה שאני או רובנו יתרמו, אבל זה לא אומר שיש להם את הלגיטימציה לחרבן כל מה שבנו במו ידיהם וכדי לרצות את הממונים עליהם (שר הביטחון) והפקירו חייל.
המפקדים בצבא שכחו שהם לא בפוליטיקה והם עדיין מפקדים.

לגבי העונש - אם להסתכל על מה שהתביעה הגישה אז יצא בזול.
אם להסתכל לפי ההגיון והמציאות שאנחנו חיים בה - אז כל יום שהוא ישב בכלא זה אבסורד.
אז זהו. שאף אחד לא הפקיר אף אחד. כמו שדעתך לגיטימית, כך גם דעתו של מי שחושב שהוא עומד לדין ונענש בצדק. גם אם הוא מאמין בכך באמת ובתמים ולא מתוך רצון לרצות ממונים. למה כשזה לא מסתדר לכם עם האג'נדה, תמיד יש סיבות לא כשרות???

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

izguy83 כתב: אז זהו. שאף אחד לא הפקיר אף אחד. כמו שדעתך לגיטימית, כך גם דעתו של מי שחושב שהוא עומד לדין ונענש בצדק. גם אם הוא מאמין בכך באמת ובתמים ולא מתוך רצון לרצות ממונים. למה כשזה לא מסתדר לכם עם האג'נדה, תמיד יש סיבות לא כשרות???
אני מכבד כל דעה של כל אדם אחי.
אני מכבד את דעתך מאוד.
תנתק אג'נדה - ותסתכל על העובדות.
דבר אחרי דבר - לא נעשה כאן צדק
הלהט בלהרשיע אותו גרם להם לעשות המון טעויות.
כל כך הרבה שגם אם הוא אשם, אי אפשר לקחת ברצינות את התביעה ופסק הדין.
תפרו דברים בפנים שלנו ובגלל זה גם היה הד גדול מהרגיל.

שלח תגובה