צל של אמת - מי רצח את תאיר ראדה?

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: צל של אמת - מי רצח את תאיר ראדה?

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה מביך.
בכל מערכת משפט בעולם הודאה היא מלכת הראיות.

מסכת קידושין דף ס"ה ע"ב: "הודאת בעל דין כמאה עדים דמי"...
ווידוא לא אמור להיות בכלל ראייה בעולם הטכנולוגי של היום.
אחרת כל אחד שירצה לשבת בכלא ויהיה מטורף מספיק יודא שהוא רצח בנאדם ונגמר הסיפור.
ומילא ההודאה הייתה נלקחת ממנו כדין, אבל היא נלקחה ממנו אחריי התעללות נפשית ומסכת של שקרים ואיומים.
ולגביי מסכת קידושין? חחח הצחקת אותי, אתה מעדיף לחיות בעולם האתמול שיהיה לך בכיף, אני מאלו שחיים על הוכחות מוכחות ולא הודאה שנלקחת בכוח.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

יאוש טוטאלי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

כשיש ספק, אין ספק.
יש משהו מסריח בכל הסיפור. אי אפשר להתעלם מזה.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה מביך.
בכל מערכת משפט בעולם הודאה היא מלכת הראיות.

מסכת קידושין דף ס"ה ע"ב: "הודאת בעל דין כמאה עדים דמי"...
גם בקידושין וגם בגיטין מדובר להבנתי בהודאה מרצון, בגיטין לפי חלק מהדעות היא גם צריכה להיות כתובה.
במקרה של זדורוב למיטב זכרוני הוא לא מכחיש שהודה. הוא טוען שההודאה לא הייתה מרצון ולפיכך לא תקפה.
כבר היו לא מעט מקרים בארץ ובחו"ל של אנשים שהודו תחת לחץ ואיומים בעבירות שונות ונמצאו זכאים לימים.
כולל נאשם בשם פבל סמירנוב מת"א שהודה בחקירה ברצח של אדם שהתברר לימים שהוא בכלל בחיים.
ספק אם המשפט העברי שדורש שני עדים להרשעה וחקירה מרובה של העדים יכיר בהודאה שהתקבלה תחת אלימות, עינויים או איומים.
(ככתוב באבות א, ט: שמעון בן שטח אומר, הוי מרבה לחקור את העדים, והוי זהיר בדבריך, שמא מתוכם ילמדו לשקר, וראה דבריו של ר' עובדיה מברטנורא: והוי זהיר בדבריך - שלא יאמר הדיין שמא כך וכך היה מעשה, או אם היה הדבר כך היה פלוני זכאי, ומתוך דברים הללו לומד בעל הדין או העדים לומר דבר שלא היה).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

אריאל2 כתב: גם בקידושין וגם בגיטין מדובר להבנתי בהודאה מרצון, בגיטין לפי חלק מהדעות היא גם צריכה להיות כתובה.
במקרה של זדורוב למיטב זכרוני הוא לא מכחיש שהודה. הוא טוען שההודאה לא הייתה מרצון ולפיכך לא תקפה.
כבר היו לא מעט מקרים בארץ ובחו"ל של אנשים שהודו תחת לחץ ואיומים בעבירות שונות ונמצאו זכאים לימים.
כולל נאשם בשם פבל סמירנוב מת"א שהודה בחקירה ברצח של אדם שהתברר לימים שהוא בכלל בחיים.
ספק אם המשפט העברי שדורש שני עדים להרשעה וחקירה מרובה של העדים יכיר בהודאה שהתקבלה תחת אלימות, עינויים או איומים.
(ככתוב באבות א, ט: שמעון בן שטח אומר, הוי מרבה לחקור את העדים, והוי זהיר בדבריך, שמא מתוכם ילמדו לשקר, וראה דבריו של ר' עובדיה מברטנורא: והוי זהיר בדבריך - שלא יאמר הדיין שמא כך וכך היה מעשה, או אם היה הדבר כך היה פלוני זכאי, ומתוך דברים הללו לומד בעל הדין או העדים לומר דבר שלא היה).

המגדלור המשפטי ה"ה ד.אדום בנשמה דיבר על הודאה באופן כללי ואף הגדיל והוסיף ש"בעידן הטכנולוגי של היום (מה הקשר?) היא אינה צריכה להיחשב כראייה"...

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

לא ייאמן איך עם מיני סדרת טלוויזיה וקצת דיון ציבורי אפשר להפוך נאשם לאדם שיש קונצנזוס עליו שהוא זכאי.
אני לא יודע אם הוא אשם או לא, אבל גם לא מתיימר לדעת.
יש לנו מערכת משפט והיא זאת שצריכה להחליט, לא אנחנו. אין לנו(הציבור) זכות בכלל להתעסק בדברים כאלה לטעמי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Noam98 כתב:לא ייאמן איך עם מיני סדרת טלוויזיה וקצת דיון ציבורי אפשר להפוך נאשם לאדם שיש קונצנזוס עליו שהוא זכאי.
יש לנו מערכת משפט והיא זאת שצריכה להחליט, לא אנחנו. אין לנו(הציבור) זכות בכלל להתעסק בדברים כאלה לטעמי.
תודה רבה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אורי אדום בנשמה כתב:

המגדלור המשפטי ה"ה ד.אדום בנשמה דיבר על הודאה באופן כללי ואף הגדיל והוסיף ש"בעידן הטכנולוגי של היום (מה הקשר?) היא אינה צריכה להיחשב כראייה"...
כן כי הא. אדום בנשמה חושב שהודאה היא מלכת הראיות.
ואגב תצטט אותי באופן חלקי.
כתבתי שההודאה נלקחה מזדורוב תחת איוימים ושקרים ככה שגם אם הודאה היא מלכת הראיות לגביי רומן זה לא תקף כפי שאריאל כתב על פי התנ"ך.
ותסלח לי באמת שאני לא חושב שהודאה היא מלכת הראיות כמוך מלך מלכי האנשים א. אדום בנשמה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

דר אדום בנשמה כתב: כן כי הא. אדום בנשמה חושב שהודאה היא מלכת הראיות.
ואגב תצטט אותי באופן חלקי.
כתבתי שההודאה נלקחה מזדורוב תחת איוימים ושקרים ככה שגם אם הודאה היא מלכת הראיות לגביי רומן זה לא תקף כפי שאריאל כתב על פי התנ"ך.
ותסלח לי באמת שאני לא חושב שהודאה היא מלכת הראיות כמוך מלך מלכי האנשים א. אדום בנשמה.
דר, כל מצב בו הודאה לא תחשב למלכת הראיות יעשה חוכא ואיטלולא מכל הדין הפלילי ומבתי המשפט. לא בכל קייס אפשר להביא ראיות פורנזיות. אם זה יהיה התנאי היחיד להרשעה יהיה הרבה פחות נעים לחיות פה..., יש גם עדויות של גורמים מעורבים או כאלו שראו, יש גם ראיות נסיבתיות וכן, גם הודאות. בשביל זה יש בתי משפט, בשביל זה יש במקרים קשים יותר משופט אחד, בשביל זה יש זכות ערעור.
ואם תשאל, אז כן, אני מודע לכך שמערכת משפט כזו היא לא מושלמת, אני בטוח שיש גם טעויות, אך אני מאמין כי מערכת משפט כזו היא הטובה ביותר האפשרית.
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 06 יולי 2016, 18:33, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

Noam98 כתב:לא ייאמן איך עם מיני סדרת טלוויזיה וקצת דיון ציבורי אפשר להפוך נאשם לאדם שיש קונצנזוס עליו שהוא זכאי.
אם גורמים בפרקליטות עצמה טוענים לאי כשרות בפעולות שהפרקליטות מבצעת וכאשר גורמים אשר תפקידם מטעם המדינה לתחקר את תפקוד הפרקליטות מתפטרים במהלך תפקידם,
האם עדיין לדעתך לנו כציבור אין זכות להתעסק בדברים כאלה?

עזוב אחי, בסופו של יום אני איתך, כל הסדרות והדיון הציבורי על ראיות וכאלה הוא טיפשי כי יש שופטים והם יודעים יותר טוב מאיתנו.
אבל זה לא העניין פה, כי מה קורה ברגע שהשופטים דנים בראיות שאינן אמיתיות? מה קורה ברגע שהשופט מקבל תמונה לא נכונה? שופט יכול לפקפק בקביעה של מומחה רפואי? ומה קורה כאשר היא מפוברקת?

בסופו של יום מה שלי גרם להצטרף לאלה שלא בטוחים כי זדורוב אשם זה הדברים המחשידים הבאים:
https://www.calcalist.co.il/local/artic ... 07,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 27,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

nir767676 כתב:
אם גורמים בפרקליטות עצמה טוענים לאי כשרות בפעולות שהפרקליטות מבצעת וכאשר גורמים אשר תפקידם מטעם המדינה לתחקר את תפקוד הפרקליטות מתפטרים במהלך תפקידם,
האם עדיין לדעתך לנו כציבור אין זכות להתעסק בדברים כאלה?

עזוב אחי, בסופו של יום אני איתך, כל הסדרות והדיון הציבורי על ראיות וכאלה הוא טיפשי כי יש שופטים והם יודעים יותר טוב מאיתנו.
אבל זה לא העניין פה, כי מה קורה ברגע שהשופטים דנים בראיות שאינן אמיתיות? מה קורה ברגע שהשופט מקבל תמונה לא נכונה? שופט יכול לפקפק בקביעה של מומחה רפואי? ומה קורה כאשר היא מפוברקת?

בסופו של יום מה שלי גרם להצטרף לאלה שלא בטוחים כי זדורוב אשם זה הדברים המחשידים הבאים:
https://www.calcalist.co.il/local/artic ... 07,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340, ... 27,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
בהקשר ללינקים שנתת: הילה גרסטל היא אישה מבריקה ושופטת הגונה. מתוך ידע אישי.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

delta7 כתב: בהקשר ללינקים שנתת: הילה גרסטל היא אישה מבריקה ושופטת הגונה. מתוך ידע אישי.
ברור. הילה גרסטל בסדר גמור.
השאלה היא למה היא התפטרה? למה הפרקליטות לא איפשרה לה לבצע את עבודתה ולתחקר את תפקוד הפרקליטות במשפט זדורוב

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מי שחושב שמערכות החוק והמשפט בישראל נקיות משחיתויות ואינטרסים הוא תמים ונאיבי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ForeverRed כתב:מי שחושב שמערכות החוק והמשפט בישראל נקיות משחיתויות ואינטרסים הוא תמים ונאיבי.

99.8% הרשעות

איתמר בן גביר זוכה בלא פחות מ-45 כתבי אישום (כאשר בחלק לא מבוטל מהמקרים השופט שלא נחשד חלילה באג'נדה ימנית מותח על הפרקליטות ביקורת חריפה על עצם הגשת כתב האישום)

עכשיו תחבר את שתי הנקודות הללו, ואין כמו הקונטרסט הזה כדי לאשש את הדברים שלך.
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 06 יולי 2016, 20:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אורי אדום בנשמה כתב:

99.8% הרשעות

איתמר בן גביר זוכה בלא פחות מ-42 כתבי אישום (כאשר בחלק לא מבוטל מהמקרים השופט שלא נחשד חלילה באג'נדה ימנית מותח על הפרקליטות ביקורת חריפה על עצם הגשת כתב האישום)

עכשיו תחבר את שתי הנקודות הללו, ואין כמו הקונטרסט הזה כדי לאשש את הדברים שלך.
יש סיבה מאחורי הזיכויים החוזרים של בן גביר.

שלח תגובה