צל של אמת - מי רצח את תאיר ראדה?

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: צל של אמת - מי רצח את תאיר ראדה?

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

דר אדום בנשמה כתב:ועדיין אין כל הוכחה פורנזית שמדובר ברומן.

יש לי בשורות בשבילך: חלק גדול אם לא רוב ההרשעות במשפט פלילי הן ללא ראיות פורנזיות. לא תמיד זקוקים להם.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אורי אדום בנשמה כתב:

יש לי בשורות בשבילך: חלק גדול אם לא רוב ההרשעות במשפט פלילי הן ללא ראיות פורנזיות. לא תמיד זקוקים להם.
ברור שרוב המקרים הפליליים לא זקוקים לראייה פורנזית, אבל במשפט רצח לבסס את פסק הדין רק על ראיה מבושלת והודאה+מדובב זה קצת איך לומר, מצחיק ומקומם.
תשמע אני לא מופתע שזה המצב, משטרת ישראל עובדת לפי שיטת תפירת תיקים, ובית המשפט מעדיף הודאות באשמה מאשר באמת לחפש את האמת, לכן כפי שגם כתבת יש 99.8 אחוז הרשעות.
הם לא מחפשים אחר האמת אלא רק מחפשים לסגור תיקים כמו מפעל.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

דר אדום בנשמה כתב:אבל במשפט רצח לבסס את פסק הדין רק על ראיה מבושלת והודאה+מדובב זה קצת איך לומר, מצחיק ומקומם.

1. "ראיה מבושלת" לדעתך.

2. אם הודאת נאשם לא תופס מבחינתך, אז מה כן? הטיעון של לחץ בחקירה לא מחזיק מים כאשר מדובר בהודאה בפני מדובב.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אורי אדום בנשמה כתב:

1. "ראיה מבושלת" לדעתך.

2. אם הודאת נאשם לא תופס מבחינתך, אז מה כן? הטיעון של לחץ בחקירה לא מחזיק מים כאשר מדובר בהודאה בפני מדובב.
מדובב ששילמו לו כסף על מנת ללחוץ את הנחקר אחריי יום קשה שעבר עליו אצל החוקרים שהכניסו לו לראש שאולי זה הוא.
תאמין לי כל אחד יודא אם היה עובר מה שעבר על רומן.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דר אדום בנשמה כתב:ועדיין אין כל הוכחה פורנזית שמדובר ברומן.
ההוכחות הן ההודאה המדובב וראיית נעליים לא אמינה על הג'ינס.
ולא בדקו את השיערות שהיו באסלה אלא רק שיערות שהיו על היד של תאיר ש3 מהן שלה ו2 לא היה ניתן למצוא למי הן שייכות בגלל שהן קצרות מדיי.
יודע.
ועדין, הודאה זו מלכת הראיות.
תוסיף לזה שחזור ובכלל קשה שלא להרשיע.
כמו שאתה רושם שאין ראיות פורנזיות, יש סימני שאלה גדולים סביב רומן, כמו - מדוע ניקה את הנעליים? מדוע זרק את המכנסיים לפח? מדוע כיבס את שאר הבגדים בעצמו כשכל הזמן הוא שולח אותם לכביסה בחנות?
מדוע חיפש שבוע לפני הרצח באינטרנט שיטות להרוג אדם עם סכין וכו...
ההבדל בין שני הצדדים במקרה הוא שהתביעה לא תבוא ותכין סרטים ותכניות טלויזיה שמסבירים למה הוא כן אשם ולכן אתה ניזון רק מצד אחד. אס קצת פרופורציות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

דר אדום בנשמה כתב: מדובב ששילמו לו כסף על מנת ללחוץ את הנחקר אחריי יום קשה שעבר עליו אצל החוקרים שהכניסו לו לראש שאולי זה הוא.
תאמין לי כל אחד יודא אם היה עובר מה שעבר על רומן.

אתה עצמך חוטא בחטא שאתה מייחס למשטרה ולמערכת המשפט. תקעת חץ שזאדורוב זכאי, וכעת אתה מצייר סביב עיגול. אתה בכלל לא במקום של לנהל דיאלוג, התוודעת לחלקיקי פרטים בפרשה שבעלי אג'נדה מאוד מסויימת חשפו, ואפילו לא ניסית לשאול את עצמך האם יש דברים מעבר. בא נאמר שלא אתפלא אם תמשיך בשלך גם אם לפתע תצוץ ראיה פורנזית חד משמעית נגד זאדורוב.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

izguy83 כתב: יודע.
כמו שאתה רושם שאין ראיות פורנזיות, יש סימני שאלה גדולים סביב רומן, כמו - מדוע ניקה את הנעליים? מדוע זרק את המכנסיים לפח? מדוע כיבס את שאר הבגדים בעצמו כשכל הזמן הוא שולח אותם לכביסה בחנות?
ההבדל בין שני הצדדים במקרה הוא שהתביעה לא תבוא ותכין סרטים ותכניות טלויזיה שמסבירים למה הוא כן אשם ולכן אתה ניזון רק מצד אחד. אס קצת פרופורציות.
את אותם סימני שאלה יש גם כלפי החברות של תאיר (איך זה שלא חיפשו אותה אחרי שהיא הלכה, איך אף אחד לא שם לב לתיק שלה שנשאר בכיתה, איך כל הילדות שביקשו לצאת לשירותים או סתם הסתובבו לא שמעו את הרצח, למה כולם המציאו את הסיפור על אבי מטבריה, איך בקצרין כ"כ סגורה וקטנה אף אחד לא יודע כלום ועוד הרבה שאלות) וגם בנוגע לא.ק יש לא מעט שאלות לא פתורות.
יש המון חורים בסיפור הזה מכל הצדדים, רומן לא צריך לשבת בכלא בסיטאוציה הזאת (ואני ממש לא חושב שהוא זכאי)

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועלעולה כתב: את אותם סימני שאלה יש גם כלפי החברות של תאיר (איך זה שלא חיפשו אותה אחרי שהיא הלכה, איך אף אחד לא שם לב לתיק שלה שנשאר בכיתה, איך כל הילדות שביקשו לצאת לשירותים או סתם הסתובבו לא שמעו את הרצח, למה כולם המציאו את הסיפור על אבי מטבריה, איך בקצרין כ"כ סגורה וקטנה אף אחד לא יודע כלום ועוד הרבה שאלות) וגם בנוגע לא.ק יש לא מעט שאלות לא פתורות.
יש המון חורים בסיפור הזה מכל הצדדים, רומן לא צריך לשבת בכלא בסיטאוציה הזאת (ואני ממש לא חושב שהוא זכאי)
יודע, מכיר ומסכים.
ועדין, צריך לקרות משהו מאוד חריג כדי שאדם שהודה ושיחזר רצח לא יורשע.
גם בשביל משפט חוזר צריך להציג ראיה בפני בית המשפט שטרם הוצגה עד היום ויכולה להשפיע על תוצאות המשפט.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

izguy83 כתב: יודע, מכיר ומסכים.
ועדין, צריך לקרות משהו מאוד חריג כדי שאדם שהודה ושיחזר רצח לא יורשע.
גם בשביל משפט חוזר צריך להציג ראיה בפני בית המשפט שטרם הוצגה עד היום ויכולה להשפיע על תוצאות המשפט.
זה לא בערך מה שא.ק עשתה? והיו לא מעט חורים בשיחזור של רומן.
אם יחקרו את החברות של תאיר בצורה אינטנסיבית כפי שחקרו את רומן אני מאמין שיתגלו לא מעט פרטים חדשים ומעניינים על הפרשה. אבל מבחינתם התיק סגור, חתום וגמור. מספיק להסתכל על שילה ענבר במהלך הפרקים ולהבין עם מי יש לנו עסק.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב: את אותם סימני שאלה יש גם כלפי החברות של תאיר (איך זה שלא חיפשו אותה אחרי שהיא הלכה, איך אף אחד לא שם לב לתיק שלה שנשאר בכיתה, איך כל הילדות שביקשו לצאת לשירותים או סתם הסתובבו לא שמעו את הרצח, למה כולם המציאו את הסיפור על אבי מטבריה, איך בקצרין כ"כ סגורה וקטנה אף אחד לא יודע כלום ועוד הרבה שאלות) וגם בנוגע לא.ק יש לא מעט שאלות לא פתורות.
תגיד
נשמע לך הגיוני שלפחות 2 חברות רצחו את חברתן הטובה(בנות 13-14) וכל הזמן אף אחד לא גילה?
מדובר בילדים. גם אם הן היו רוצחות אותה ברגע של שיגעון הן לא היו מתחמקות.
רק הלחץ של החקירה(והן נחקרו לא מעט) היה שובר אותן לגמרי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

CrazyRed7 כתב: תגיד
נשמע לך הגיוני שלפחות 2 חברות רצחו את חברתן הטובה(בנות 13-14) וכל הזמן אף אחד לא גילה?
מדובר בילדים. גם אם הן היו רוצחות אותה ברגע של שיגעון הן לא היו מתחמקות.
רק הלחץ של החקירה(והן נחקרו לא מעט) היה שובר אותן לגמרי.
ואיפה אמרתי שהילדות רצחו אותה? כמובן שאני לא חושב ככה.
לא יודע מי רצח, אין לי שמץ של מושג. רק אומר שהסיפור עם החברות מוזר מאוד ולא סתם הרבה חושדים בהן.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב: מדוע ניקה את הנעליים? מדוע זרק את המכנסיים לפח? מדוע כיבס את שאר הבגדים בעצמו כשכל הזמן הוא שולח אותם לכביסה בחנות?
תוסיף לזה את ההודאה והפירוט של זדורוב למדובב. לא רק שסיפר לו איך הוא עובד על החוקרים, הוא גם מראה איך רצח אותה ובנוסף סיפר איך ניקה כל ראייה מלבד טעות אחת - טיפות דם שאולי לא ניקה בשירותי בנים. גם את זה החוקרים טיפטפו לו?

אם הוא לא הרוצח אז הדברים שאמר מאוד תמוהים ומוזרים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב: ואיפה אמרתי שהילדות רצחו אותה? כמובן שאני לא חושב ככה.
לא יודע מי רצח, אין לי שמץ של מושג. רק אומר שהסיפור עם החברות מוזר מאוד ולא סתם הרבה חושדים בהן.
אני לא חושד אפילו במעט בחברות. אנשים אוהבים תיאוריות קונספירציה וכל מיני סיפורי סבתא.
חצי מהדברים שנכתבו על החברות והוצגו באינטרנט כעובדות לא נכונים בכלל.
בסופו של דבר הדביקו תווית של רוצחות לילדות בנות 14 ששום דבר בזירה לא קושר אותם.

תחושה שלי?זה זדורוב. אין עשן בלי אש

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

izguy83 כתב: יודע.
הוא לא ניקה את הנעליים מעולם, והוא זרק את המכנסיים כי הן היו קטנות עליו.
והסרטונים המדוברים הם סרטוני סנאף הם לא סרטונים על איך להרוג ילדות קטנות.
על פי הטענות שלך אני רצחתי את תאיר כי יש לי במחשב מלא סרטי אימה שמראים שם איך לרצוח אנשים בכל מיני דרכים.
שלא לדבר על GTA שאני משחק במחשב וכו'.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה עצמך חוטא בחטא שאתה מייחס למשטרה ולמערכת המשפט. תקעת חץ שזאדורוב זכאי, וכעת אתה מצייר סביב עיגול. אתה בכלל לא במקום של לנהל דיאלוג, התוודעת לחלקיקי פרטים בפרשה שבעלי אג'נדה מאוד מסויימת חשפו, ואפילו לא ניסית לשאול את עצמך האם יש דברים מעבר. בא נאמר שלא אתפלא אם תמשיך בשלך גם אם לפתע תצוץ ראיה פורנזית חד משמעית נגד זאדורוב.
אם תצוץ ראיה פורנזית חדש משמעית לגביי רומן זדורוב אז אני לא אמשיך בשלי, אבל העניין הוא שלא תצוץ ראייה כזאת כי המשטרה הרסה כל ראייה שהיא, את הג'ינס הם גזרו מאיזושהי סיבה בחלק התחתון, שלא לדבר על כל שאר הראיות הפורנזיות שהיו בתא השירותים הזה.

שלח תגובה