צל של אמת - מי רצח את תאיר ראדה?

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: צל של אמת - מי רצח את תאיר ראדה?

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב: תוסיף לזה את ההודאה והפירוט של זדורוב למדובב. לא רק שסיפר לו איך הוא עובד על החוקרים, הוא גם מראה איך רצח אותה ובנוסף סיפר איך ניקה כל ראייה מלבד טעות אחת - טיפות דם שאולי לא ניקה בשירותי בנים. גם את זה החוקרים טיפטפו לו?

אם הוא לא הרוצח אז הדברים שאמר מאוד תמוהים ומוזרים.
גם אם אתה היית נחקר ונמצא 12 יום בכלא במוסקבה שמאיימים עלייך שלא תראה את המשפחה שלך היית מודא שרצחת גם את היטלר...
הודאה בתנאים שהיו לרומן זה לא ראייה רצינית בכלל.
זה לא שהשוטרים לחצו אותו בשיטה של שוטר טוב ושוטר רע או הפעילו עליו לחץ פיזי, הם התישו אותו נפשית וגרמו לו לחשוב שהוא אשם למרות שהוא לא, שבנאדם נמצא בסיטואציה שהמשטרה אומרת לו חד משמעית שנמצאו ראיות פורנזיות במעבדה שמקשרות אותו לזירת הפשע הוא יאמין בסוף שזה נכון, עממה המשטרה שיקרה לו, החוקרים שלו הראו לו איך הוא לכאורה דקר את תאיר ואת זה הוא הדגים למדובב.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

CrazyRed7 כתב: תגיד
נשמע לך הגיוני שלפחות 2 חברות רצחו את חברתן הטובה(בנות 13-14) וכל הזמן אף אחד לא גילה?
מדובר בילדים. גם אם הן היו רוצחות אותה ברגע של שיגעון הן לא היו מתחמקות.
רק הלחץ של החקירה(והן נחקרו לא מעט) היה שובר אותן לגמרי.
ילדים מסוגלים להכל, אל תהפוך ילדים לשה תמים.
ואגב אני לא מאשים אף אחד, אני טוען שזדורוב חף מפשע ושצריך למצוא את הרוצח-רוצחים אמיתיים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

הבן אדם שרצח את תאיר בכזאת אכזריות חייב להיות פסיכופת. לא נראה לי שאלו חברות שלה מהכיתה/שכבה.

א.ק. הזאת היא החשודה מס אחד(שלי חחח). אולי אפילו עם עזרה של בן אדם נוסף.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב: גם אם אתה היית נחקר ונמצא 12 יום בכלא במוסקבה שמאיימים עלייך שלא תראה את המשפחה שלך היית מודא שרצחת גם את היטלר...
הודאה בתנאים שהיו לרומן זה לא ראייה רצינית בכלל.
זה לא שהשוטרים לחצו אותו בשיטה של שוטר טוב ושוטר רע או הפעילו עליו לחץ פיזי, הם התישו אותו נפשית וגרמו לו לחשוב שהוא אשם למרות שהוא לא, שבנאדם נמצא בסיטואציה שהמשטרה אומרת לו חד משמעית שנמצאו ראיות פורנזיות במעבדה שמקשרות אותו לזירת הפשע הוא יאמין בסוף שזה נכון, עממה המשטרה שיקרה לו, החוקרים שלו הראו לו איך הוא לכאורה דקר את תאיר ואת זה הוא הדגים למדובב.
לא הבנתי מה אתה רוצה. ראית יותר מדי סרטונים נראה לי.
איך אתה רוצה שיחקרו אותו?בבית שלו על כוס קפה?
כל מי שנחקר בחשד לרצח עובר חקירות כאלה. הוא לא עבר עינויים או משהו כזה.
דווקא על משהו שלא קרה - אונס - הוא נאבק על כך ולא ״נכנע״. אז למה על הרצח עצמו הוא כן נכנע?

לשיטתך כל אחד שדגימות DNA שלו לא נמצאו בזירה יוצא נקי מכל הסיפור.
על הזין ההודאה למדובב, על הזין כל הקטע עם הבגדים, על הזין שידע כל מיני פרטים מוכמנים, על הזין שהוא נכנע בפני חוקר והודא לבסוף, על הזין הכל - אין ראיה פורנזית(למדת מילה חדשה אה?) אז הוא חף מפשע.

מאות אנשים הורשעו גם ללא ״ראייה פורנזיתתתתתת״. כי אם יחכו לראיות הפורנזיות שלך רוצחים יסתובבו חופשי.
אין משהו אחר. כמו בכל דבר בחיים, אין 100%, אבל אם לא היו מספיק ראיות לא היו מרשיעים אותו ברצח תקשורתי כזה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

CrazyRed7 כתב: אני לא חושד אפילו במעט בחברות. אנשים אוהבים תיאוריות קונספירציה וכל מיני סיפורי סבתא.
חצי מהדברים שנכתבו על החברות והוצגו באינטרנט כעובדות לא נכונים בכלל.
בסופו של דבר הדביקו תווית של רוצחות לילדות בנות 14 ששום דבר בזירה לא קושר אותם.

תחושה שלי?זה זדורוב. אין עשן בלי אש
מה ממה שרשמתי לא נכון? הרוב הגיע מעדויות שלהם אגב.
גם אילנה אגב (האמא) חושדת בהם.. לא מדבר איתך על טוקביקסטים בשקל.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שמעון א כתב:הבן אדם שרצח את תאיר בכזאת אכזריות חייב להיות פסיכופת. לא נראה לי שאלו חברות שלה מהכיתה/שכבה.

א.ק. הזאת היא החשודה מס אחד(שלי חחח). אולי אפילו עם עזרה של בן אדם נוסף.
לא שאני מאשים אותן, אבל תאמין לי שילדים מסוגלים לרצוח, במיוחד שמדובר בקנאה.
שוב אני לא מאשים אותן אבל לא צריך להוציא מכלל אפשרות שילדים עומדים מאחוריי כל זה.
ובכלל למה כל הבנות הללו הסתובבו בשירותים לפחות איזה 5 בנות הסתובבו בשירותים הללו בזמן הרצח!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב: לא הבנתי מה אתה רוצה. ראית יותר מדי סרטונים נראה לי.
דווקא על משהו שלא קרה - אונס - הוא נאבק על כך ולא ״נכנע״. אז למה על הרצח עצמו הוא כן נכנע?

על הז** ההודאה למדובב, על הז** כל הקטע עם הבגדים, על הז** שידע כל מיני פרטים מוכמנים, על הז** שהוא נכנע בפני חוקר והודא לבסוף, על הז** הכל - אין ראיה פורנזית(למדת מילה חדשה אה?) אז הוא חף מפשע.

מאות אנשים הורשעו גם ללא ״ראייה פורנזיתתתתתת״. כי אם יחכו לראיות הפורנזיות שלך רוצחים יסתובבו חופשי.
אין משהו אחר. כמו בכל דבר בחיים, אין 100%, אבל אם לא היו מספיק ראיות לא היו מרשיעים אותו ברצח תקשורתי כזה.
הוא חזר שוב ושוב על כך שהיה לו הכי חשוב לא להיות מורשע באונס, כי ברוסיה זאת עבירה קשה מאוד שגוררת התעללות גם בתוך הכלא.

ההודאה שלו שהזכרת מלאה בחורים. יש הרבה סימני שאלה בסיפור הזה שאין לי כוח לפרט כאן.

יכול להיות שרומן רצח ויכול להיות שלא. רק בשל הספק הוא צריך לצאת זכאי.
אני בטוח שאם היה לו עורך דין טוב מההתחלה היום הוא כבר היה אדם חופשי.

הבעיה שלי עם כל הסיפור הזה שגם אם רומן ישוחרר, זה יהיה רק מחמת הספק.
התיק כנראה לא ייפתח מחדש וזה העוול הכי גדול.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

ForeverRed כתב: הוא חזר שוב ושוב על כך שהיה לו הכי חשוב לא להיות מורשע באונס, כי ברוסיה זאת עבירה קשה מאוד שגוררת התעללות גם בתוך הכלא.

ההודאה שלו שהזכרת מלאה בחורים. יש הרבה סימני שאלה בסיפור הזה שאין לי כוח לפרט כאן.

יכול להיות שרומן רצח ויכול להיות שלא. רק בשל הספק הוא צריך לצאת זכאי.
אני בטוח שאם היה לו עורך דין טוב מההתחלה היום הוא כבר היה אדם חופשי.

הבעיה שלי עם כל הסיפור הזה שגם אם רומן ישוחרר, זה יהיה רק מחמת הספק.
התיק כנראה לא ייפתח מחדש וזה העוול הכי גדול.
מסכים איתך לחלוטין, טוב חוץ מזה שאני חושב שרומן זכאי ב100 אחוז, אבל אני לא אתווכח איתך על זה :)
ותציין מה הם החורים:
בהודאה שלו וגם בשחזור רומן מתאר את הרצח כפי שהחוקרים שלו הובילו אותו לתאר את הרצח, כלומר הוא שיסף לתאיר את הגרון ותוך כדיי מאבק חתך אותה ביד, אבל משום מה את 7 המכות שהיו לתאיר על הראש, או זה שהחתך המדובר ביד היה בכלל אחריי המוות, או את העובדה שלתאיר היה חתך בסנטר, כל זה רומן לא תיאר.
שלא לדבר על הממצא הכי חשוב אולי, כלי הרצח, רומן טען מהרגע שהוא חשב שהוא אשם שהוא רצח את תאיר עם סכין יפנית, אבל הרצח נעשה על ידי סכין משוננת ואין פה בכלל מקום לספק.
וכמובן יש את העניין הזה שהמדובב בעצמו טען זמן מה אחריי שרומן חף מפשע...

ד"א אני מבין את ההנחה שלך שייתכן ורומן אשם, לא מסכים איתה אבל מבין אותה.
מה שבאמת כואב שגם אם רומן ישוחרר ייתכן ובאמת לא יחקרו מי הרוצח האמיתי כי המשטרה במקום לחקור את הראיות כפי שהן החליטו מההתחלה לחקור רק חשודים שהיה להם נוח לחקור אותם, כמו הומלס או אב בית, ואז שלשניהם היה אליבי הם נפלו על רומן, שגם לו היה אליבי כי הרצח נעשה ככל הנראה ב13:20 מתי שרומן היה ליד השער ודיבר עם המעסיק שלו!

חקירה אמיתית מאפס ומבלי לחקור אנשים שנראים חשודים אלא לחקור את כל מי שהיה בבית ספר כולל לקיחה של DNA מכל מי שהיה בבית ספר וכו'....

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דר אדום בנשמה כתב: הוא לא ניקה את הנעליים מעולם, והוא זרק את המכנסיים כי הן היו קטנות עליו.
והסרטונים המדוברים הם סרטוני סנאף הם לא סרטונים על איך להרוג ילדות קטנות.
על פי הטענות שלך אני רצחתי את תאיר כי יש לי במחשב מלא סרטי אימה שמראים שם איך לרצוח אנשים בכל מיני דרכים.
שלא לדבר על GTA שאני משחק במחשב וכו'.
יש לך בעיה קשה. מאוד קשה. אתה אטום ולא מבין שלכל דבר יש שני צדדים.
מאיפה אתה יודע שלא ניקה את הנעליים? זה מה שטוענת המשטרה. הנעליים שלו נמצאו נקיות ברמה גבוהה מאוד עם סימני אקונומיקה. לא מצאו בהם גרגר אבק. ואלו נעלי עבודה של פועל כן?
לגבי זה שהוא זרק את המכנסיים כי הן קטנות עליו - זה מה שהוא טוען. לפי מה קבעת שזה נכון? מדוע זה לא מעלה אצלך חשד?
אתה חוזר וחוזר וחוזר על אותן הטענות שרואים בסרט היוטיוב בן השעתיים שערוך בצורה מאוד מגמתית ובחלקו שקרית (לא חקרו את החברות, לא בדקו את טענת נהג המונית וכו...) שמתועדות שחור על גבי לבן בתמלילי החקירה.
משטרה, פרקליטות ובית משפט מסתכלים על כל החומר, חוקרים עדים על הדוכן בצורה מאוד נוקבת ואתה קובע לי כאן בנחרצות שהוא לא הרוצח בגלל איזה סרט יוטיוב.
בחיי שאתה הזוי.
אני ממש לא בטוח שרומן הוא הרוצח. רק מציג את טענות התביעה / משטרה. הכי קל לתמוך בטיעונים שהוא זכאי, מכיוון שאלו הנתונים שדוחפים לציבור. מעט מאוד אנשים ישבו לקרוא את פסק הדין (המון חומר שקשה מאוד לקרוא מבלי להירדם) ולכן לא מכירים את הצד של התביעה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: לא הבנתי מה אתה רוצה. ראית יותר מדי סרטונים נראה לי.

על הז** ההודאה למדובב, על הז** כל הקטע עם הבגדים, על הז** שידע כל מיני פרטים מוכמנים, על הז** שהוא נכנע בפני חוקר והודא לבסוף, על הז** הכל - אין ראיה פורנזית(למדת מילה חדשה אה?) אז הוא חף מפשע.

פרונזי זה לא הבובה מהחבובות?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

izguy83 כתב: יש לך בעיה קשה. מאוד קשה. אתה אטום ולא מבין שלכל דבר יש שני צדדים.
מאיפה אתה יודע שלא ניקה את הנעליים? זה מה שטוענת המשטרה. הנעליים שלו נמצאו נקיות ברמה גבוהה מאוד עם סימני אקונומיקה. לא מצאו בהם גרגר אבק. ואלו נעלי עבודה של פועל כן?
לגבי זה שהוא זרק את המכנסיים כי הן קטנות עליו - זה מה שהוא טוען. לפי מה קבעת שזה נכון? מדוע זה לא מעלה אצלך חשד?
אתה חוזר וחוזר וחוזר על אותן הטענות שרואים בסרט היוטיוב בן השעתיים שערוך בצורה מאוד מגמתית ובחלקו שקרית (לא חקרו את החברות, לא בדקו את טענת נהג המונית וכו...) שמתועדות שחור על גבי לבן בתמלילי החקירה.
משטרה, פרקליטות ובית משפט מסתכלים על כל החומר, חוקרים עדים על הדוכן בצורה מאוד נוקבת ואתה קובע לי כאן בנחרצות שהוא לא הרוצח בגלל איזה סרט יוטיוב.
בחיי שאתה הזוי.
אני ממש לא בטוח שרומן הוא הרוצח. רק מציג את טענות התביעה / משטרה. הכי קל לתמוך בטיעונים שהוא זכאי, מכיוון שאלו הנתונים שדוחפים לציבור. מעט מאוד אנשים ישבו לקרוא את פסק הדין (המון חומר שקשה מאוד לקרוא מבלי להירדם) ולכן לא מכירים את הצד של התביעה.
תעשה לי טובה.
התביעה והמשטרה החליטו לתפור אחלה תיק.
נניח והוא ניקה את הנעליים איך לא נמצא שום בדל של דם או אפילו של חומר ניקוי?
ונניח והוא באמת רצח אותה איך הטביעות נעל היחידות מזירה שמלאה במימצאים הן על הג'ינס שעל המנוחה אבל בפועל על המנוחה לא היה שום סימן דריכה ומדובר באדם ששוקל 100 קילו שדורך על גופה.
לא משנה מה תגיד להסתמך על הודאה שגם היא מלאה בחורים זה פשוט לא מתאים לחקירת רצח.
ושוב כתבתי כבר אני קראתי את פסק הדין וסלח לי אבל השופטים כולל דנצינגר נתנו משקל יותר מדיי גדול להודאה שנכפתה על הבחור.
לא תגיד שמצאו ראיות שלו בזירה על אמת ואז באמת ההודאה שלו הגיונית.
הפרקליטות והמשטרה חיפשו בכוח לתפור לו תיק והשופטים אכלו את זה בלי מלח.

סמל אישי של משתמש
matanred
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי matanred »

דר, אין לי צל של ספק שלא קראת את פס"ד - לכל היותר קראת את הרציו.
לכל השאר שמפקפקים, לא צריך להיות משפטן או אפילו סטודנט למשפטים בשביל לקרוא את פס"ד ולגבש את דעתכם בנושא - ממליץ מאוד לעשות זאת.
מעבר לכך, תסכולים על "תפירת התיקים של המשטרה" ואוזלת היד של מערכת המשפט הן בגדר ספין ותו לא.
התיק נדון במחוזי, לאחר מכן בפני הרכב מורחב ולבסוף בבית המשפט העליון בהרכב שכלל את הנשיא, הנשיא הבא והשופטת חיות. כל ניסיון להטיל דופי ביכולתם המקצועית של שופטים אלו הוא מצחיק. שופטים אינם קוסמים, ואין להם יכולת על טבעית לדעת מה קרה בשעת מעשה, אבל יש להם את התבונה ניסיון וידע לפרש את הנתונים שעומדים בפניהם ולקבל החלטה. אם כל ההרכבים הללו קבעו שהוא הרוצח - אפשר להסיק שיש דברים בגו. רק שופט אחד בערכאות האלו קבע שהוא לא הרוצח ולא מדובר על זיכוי של זדורוב אלא בסה"כ מחמת הספק.

למרות זאת, אכן יש בתיק הזה מספר נעלמים - בעיניי הם לא מספיקים לקבוע שהוא לא הרוצח, לכל היותר להצביע על כך שהיה איתו אדם נוסף שם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

matanred כתב:דר, אין לי צל של ספק שלא קראת את פס"ד - לכל היותר קראת את הרציו.
לכל השאר שמפקפקים, לא צריך להיות משפטן או אפילו סטודנט למשפטים בשביל לקרוא את פס"ד ולגבש את דעתכם בנושא - ממליץ מאוד לעשות זאת.
מעבר לכך, תסכולים על "תפירת התיקים של המשטרה" ואוזלת היד של מערכת המשפט הן בגדר ספין ותו לא.
התיק נדון במחוזי, לאחר מכן בפני הרכב מורחב ולבסוף בבית המשפט העליון בהרכב שכלל את הנשיא, הנשיא הבא והשופטת חיות. כל ניסיון להטיל דופי ביכולתם המקצועית של שופטים אלו הוא מצחיק. שופטים אינם קוסמים, ואין להם יכולת על טבעית לדעת מה קרה בשעת מעשה, אבל יש להם את התבונה ניסיון וידע לפרש את הנתונים שעומדים בפניהם ולקבל החלטה. אם כל ההרכבים הללו קבעו שהוא הרוצח - אפשר להסיק שיש דברים בגו. רק שופט אחד בערכאות האלו קבע שהוא לא הרוצח ולא מדובר על זיכוי של זדורוב אלא בסה"כ מחמת הספק.

למרות זאת, אכן יש בתיק הזה מספר נעלמים - בעיניי הם לא מספיקים לקבוע שהוא לא הרוצח, לכל היותר להצביע על כך שהיה איתו אדם נוסף שם.
כל ההרכבים?
שני הרכבים בלבד קבעו את זה, בשני משפטים במחוזי היו אותם שופטים ובעליון.
וזה אומר דבר אחד שבמדינה הודאה ברצח שווה יותר מראיות ממשיות.
וכבר אמרתי בפעם האלף שקראתי את פסק הדין מהמשפט האחרון...

סמל אישי של משתמש
matanred
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי matanred »

https://www.google.co.il/url?sa=t&sourc ... hztQkyTUmA" onclick="window.open(this.href);return false;

תקרא את הדברים של דורנר לגבי הודאות במשפט הישראלי ואולי תנוח דעתך

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

matanred כתב:https://www.google.co.il/url?sa=t&sourc ... hztQkyTUmA

תקרא את הדברים של דורנר לגבי הודאות במשפט הישראלי ואולי תנוח דעתך
דורנר דווקא אומרת שאין לסמוך על הודאת החשוד ויש צורך בממצא נוסף. (למשל עדות ראיה, דנ"א, טביעות אצבע וכו').
במקרה של זדורוב התובעת נופפה בטביעת הנעל על מכנסיה של הנרצחת, שלדעת חלק מהחוקרים כלל לא הייתה טביעת נעל, לטובת הרשעתו הוודאית.
מספיק חפים מפשע העידו עדויות מפורטות וישבו ויושבים בכלא בגלל יוקרת המשטרה או הפרקליטות בלי שחטאו בדבר. כולל הרוצחים הראשונים של אולג שייחט ז"ל, כנופיית מע"צ, עמוס ברנס שהשופט חיים כהן חתם בשמו על בקשת החנינה שלו, ועוד אומלל אחד שהודה וישב בכלא על רצח של אדם שהסתבר בדיעבד שהוא עדיין בחיים.
די במקרים האלה כדי להעלות ספק בכל הודאה שגובה המשטרה, וחבל שכך.
גם עדותו באזני המדובב אין בה דבר. מי שמספר לשוטרים דברים שלא ידע, לא עשוי לספר לשותפו לתא, בדיעבד מדובב, על אותם דברים שלא ידע לפני שנחקר?
במקרה הזה אולי הוא הרוצח, אבל אין ראיה חיצונית שתתמוך בכך.
בהתחשב בטביעות נעליים שהיו בזירה נעולה שאינם שלו או של המנוחה, בשערות בידה של תאיר ובהעדר רמז של דנ"א של זדורוב בזירה אפשר להבין את מי שמטילים ספק באשמתו.

שלח תגובה