עונת 2016/17 :: העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

Re: עונת 2016/17 :: העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי South Boy »

dardasmiley כתב:

יש אמלק?
שימון מזרחי בן זונה

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

South Boy כתב:
שימון מזרחי בן ****

אההה ידוע כבר מיליוני שנים. אחת הסיבות להכחדת הדינזאורים היא המקצוע של אמא של דון שמון

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:https://www.youtube.com/watch?v=ewaxjlV8TDs&t

https://www.youtube.com/watch?v=ZTadkBcnCaw&t" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.youtube.com/watch?v=l94lKZZfzHI" onclick="window.open(this.href);return false;

חובת צפייה, כשמדברים על כל התחלואות של הספורט הישראלי בפרט ושל החברה הישראלית בכלל צריך קודם כל לדבר על זה. זה כבר לא בכי של אוהדי הפועל רנדומליים.
האיש הזה הוא חלאת המין האנושי, וגם מי שעד עכשיו הכחיש את זה או בחר להתעלם מהטענות האלה כבר לא יכול להישאר אדיש.
מוקדש באהבה לכל אוהדי ה"אני אוהד בית"ר\חיפה\באר שבע בכדורגל אבל בכדורסל רק מכבי, זה ישראל!".

אגב, אנשי התאגיד עושים עבודה פשוט נפלאה, כשהתאגיד עלה הייתי סקפטי ורק חשבתי שהם ימשיכו את הנפוטיזם והעושק של רשות השידור אבל כבר ראיתי הרבה תכנים וכתבות שהם מייצרים והם ממש מעניינים ומהנים לצפיה.
שמע, לא אוהב את מכבי, לא בכדורגל ולא בכדורסל. אני גם בטוח ששמעון מזרחי לא מלאך.
אבל "התחקירים" האלה די מביכים. לא אומרים כלום.
בפרק הראשון מניפולציות של עורך דין כמו שיש בכל תיק.
בפרק השני סיפור מוני פנאן, סיפור מוכר וידוע שגם בתחקיר הזה היא לא הצליחה להוכיח את הקשר שלו לשמעון מזרחי.
ובפרק השלישי מועדון גדול שמפעיל לחצים על מועדונים אחרים כדי לשרת את האינטרסים של עצמו (וב- 90% מהמקרים זה לא הצליח), משהו מאוד הגיוני שגם אנחנו ומכבי עשינו בקיץ האחרון בשביל להגדיל את מכסת הזרים בכדורגל.
ואגב, שיטת הפיינל פור לא ספורטיבית בעליל, גם אם תרמה לשיוויון.

שוב אני אומר, אני בטוח שמזרחי לא האדם הכי ישר והגון במדינה, אבל בחייאת, השקיעו כל כך הרבה בתחקיר שלא חושף כלום.
על אלי טביב שהגיליון הפלילי שלו הרבה יותר עשיר הגנו פה בפורום בחירוף נפש.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

bs war כתב:
שמע, לא אוהב את מכבי, לא בכדורגל ולא בכדורסל. אני גם בטוח ששמעון מזרחי לא מלאך.
אבל "התחקירים" האלה די מביכים. לא אומרים כלום.
בפרק הראשון מניפולציות של עורך דין כמו שיש בכל תיק.
בפרק השני סיפור מוני פנאן, סיפור מוכר וידוע שגם בתחקיר הזה היא לא הצליחה להוכיח את הקשר שלו לשמעון מזרחי.
ובפרק השלישי מועדון גדול שמפעיל לחצים על מועדונים אחרים כדי לשרת את האינטרסים של עצמו (וב- 90% מהמקרים זה לא הצליח), משהו מאוד הגיוני שגם אנחנו ומכבי עשינו בקיץ האחרון בשביל להגדיל את מכסת הזרים בכדורגל.
ואגב, שיטת הפיינל פור לא ספורטיבית בעליל, גם אם תרמה לשיוויון.

שוב אני אומר, אני בטוח שמזרחי לא האדם הכי ישר והגון במדינה, אבל בחייאת, השקיעו כל כך הרבה בתחקיר שלא חושף כלום.
על אלי טביב שהגיליון הפלילי שלו הרבה יותר עשיר הגנו פה בפורום בחירוף נפש.
מניפולציות של עורך דין זה לנצל היכרות עם עד ולשדל אותו לעדות שקר ולשתף פעולה בעבירה פלילית? מעבר לגועל המוסרי של לפעול לזכאות של אישה שדרסה אדם? טוב לדעת.
גם אם לא מתייחסים לבנק של מוני (והרי כולנו יודעים שכולם שם היו מעורבים בנושא אבל כמו שאמרת לא מוכח לא מתייחסים), הגיוני שיעמוד בראש הועדה לבחירת חתן פרס ישראל אחד מבן טיפוחיו של שמעון מזרחי? זה בערך כמו שאני ימנה את אבא שלי לסקאוטר של באר שבע ואבוא להבחן אצלו.
מועדון גדול שמפעיל לחצים זה לפעול לשינוי שיטת המשחקים וכשלא מסכימים אז לחתור תחת איגוד הכדורסל במטרה למנוע הזרמת כספים מהטוטו לקבוצות כדי שיישרו קו עם האג'נדה שלהם שיותר חזקה משל שאר הליגה ביחד? באמת אחי זה נשמע לך כזה טריוויאלי?
לחלק לשופטים מנויים ולקחת איתך את רות דוד (נחשדה בעבירות שחיתות ובאופן פלא נסגר התיק) לפיינל פור היורוליג (למה לשימון לא מפריע שיש פיינל פור ביורוליג?) כדי שתעזור לטייח תיק רצח שהנאשמת בו (או יותר נכון האבא העשיר והמקושר שלה) שכרה את שירותיו של הדון הכל יכול זה יותר ספורטיבי מפיינל פור בליגת העל? אני מסרב להאמין שאפילו אתה קונה את זה.
אלי טביב זה ילדה בצופים שמוכרת עוגיות לעומת שימון, במדינה מתוקנת האיש הזה כבר יושב בכלא.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:
1. מניפולציות של עורך דין זה לנצל היכרות עם עד ולשדל אותו לעדות שקר ולשתף פעולה בעבירה פלילית? מעבר לגועל המוסרי של לפעול לזכאות של אישה שדרסה אדם? טוב לדעת.
גם אם לא מתייחסים לבנק של מוני (והרי כולנו יודעים שכולם שם היו מעורבים בנושא אבל כמו שאמרת לא מוכח לא מתייחסים), 2. הגיוני שיעמוד בראש הועדה לבחירת חתן פרס ישראל אחד מבן טיפוחיו של שמעון מזרחי? זה בערך כמו שאני ימנה את אבא שלי לסקאוטר של באר שבע ואבוא להבחן אצלו.
3. מועדון גדול שמפעיל לחצים זה לפעול לשינוי שיטת המשחקים וכשלא מסכימים אז לחתור תחת איגוד הכדורסל במטרה למנוע הזרמת כספים מהטוטו לקבוצות כדי שיישרו קו עם האג'נדה שלהם שיותר חזקה משל שאר הליגה ביחד? באמת אחי זה נשמע לך כזה טריוויאלי?
4. לחלק לשופטים מנויים ולקחת איתך את רות דוד (נחשדה בעבירות שחיתות ובאופן פלא נסגר התיק) לפיינל פור היורוליג (למה לשימון לא מפריע שיש פיינל פור ביורוליג?) כדי שתעזור לטייח תיק רצח שהנאשמת בו (או יותר נכון האבא העשיר והמקושר שלה) שכרה את שירותיו של הדון הכל יכול זה יותר ספורטיבי מפיינל פור בליגת העל? אני מסרב להאמין שאפילו אתה קונה את זה.
אלי טביב זה ילדה בצופים שמוכרת עוגיות לעומת שימון, במדינה מתוקנת האיש הזה כבר יושב בכלא.
1. מגעיל ולא מוסרי, אבל לא פלילי. העד הסכים על דעת עצמו, לא היה איזה שוחד או משהו. אין על זה אפילו חקירה.

2. לא. אבל שמעון מזרחי קבע שהוא יעמוד בראש הועדה?

3. לא יודע מה זה "להפעיל לחצים על הטוטו", זה גם בגדר שמועה מבחינתי. הטוטו העביר את הכספים תמיד והשיטה שונתה דווקא לרעת מכבי.

4. לא מכיר את הסיפור עם תיק הרצח, הוא לא מוזכר בתחקיר. אשמח להכיר.

5. אלי טביב עבריין מורשע וביותר מתיק אחד. שמעון מזרחי עסקן גדול וקומבינטור מדופלם, אבל עבריין הוא עדיין לא.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

לא מתרגש מסדרת התחקירים הזו.
רואים בבירור שנקודת המוצא שלה היא אג'נדה קיצונית מבית, לגולל בזפת ונוצות מישהו שלשנוא אותו זה בון טון.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

bs war כתב:
1. מגעיל ולא מוסרי, אבל לא פלילי. העד הסכים על דעת עצמו, לא היה איזה שוחד או משהו. אין על זה אפילו חקירה.

2. לא. אבל שמעון מזרחי קבע שהוא יעמוד בראש הועדה?

3. לא יודע מה זה "להפעיל לחצים על הטוטו", זה גם בגדר שמועה מבחינתי. הטוטו העביר את הכספים תמיד והשיטה שונתה דווקא לרעת מכבי.

4. לא מכיר את הסיפור עם תיק הרצח, הוא לא מוזכר בתחקיר. אשמח להכיר.

5. אלי טביב עבריין מורשע וביותר מתיק אחד. שמעון מזרחי עסקן גדול וקומבינטור מדופלם, אבל עבריין הוא עדיין לא.
1. אז למה הוא נחקר ועמד למשפט (שהרשעה בו דינה מאסר בפועל) שנסגר בגלל "מחלוקות כספיות בין פרקליטות המדינה למדינה"? אם זה לא פלילי לא צריך להיות משפט. בכלל זה נראה לך הגיוני שלשדל בנאדם לעדות שקר זאת לא עבירה פלילית? זה האמא של הפלילי.

2. לא יודע, אבל חוסר האתיקה במהלך הזה זועק לשמיים. אם חבר הנהלה בכיר במכבי עמד בראש ההתנגדות למהלך הזה זה אומר דרשני.

3. להפעיל לחצים על הטוטו זה לנסות למנוע העברת כספים לקבוצות וזה משהו שכל בעלי הקבוצות שהתראיינו בכתבה העידו עליו, הם משקרים? כי אם כן זאת עילה לתביעה, שכנראה לא תגיע כי הם לא משקרים. ואני שואל שוב, אם במכבי מאשימים את השיטה למה הם לא מחזירים את ששת גביעי אירופה שהם לקחו בשיטה זהה? כי כשאתה מנצח כלום לא משנה וכשאתה מפסיד הרצפה עקומה.

4. זה מסביר הכול. פשוט תרשום גל בק בגוגל.

5. ישנם בבתי הכלא הרבה מאוד עבריינים מורשעים שבכלל לא ביצעו את המעשים שהרשיעו אותם בהם, ובמקביל יש הרבה מאוד פושעים גדולים יותר מהרבה אנשים שיושבים בכלא וגיליון ההרשעות שלהם צח כשלג. זה לא מעיד על שום דבר, האיש פושע נקודה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

עזבו את שימון יש לו צרות אחרות עכשיו
חחחחחח לא קלים החיים בת"א.
חחחחחח

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

המנהלת פירסמה את נתוני הקהל העונתיים.
מכבי ת"א, המועדון המעוטר במדינה בעונה של סוג של מאבק אליפות, עם ממוצע של 1,722 אוהדים במשחקי חוץ (חמישי בליגה).
בית"ר ירושלים, "הקהל הכי טוב בארץ" עם ממוצע של 6,900 אוהדים בטדי. ועוד בעונה טובה מבחינתם.

אנחנו וחיפה כמובן בפסגה. אנחנו גם מקום 3 בממוצע קהל במשחקי חוץ (2,200).

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

תמונה

וואו. באמת שאין לי מילים.
העיקר הקהל של באר שבע אוהדי הצלחות. פשוט לא יאומן.
אגב אני לא אתפלא אם הם יגידו שהנתונים לא מאומתים או מפוברקים כי כידוע המנהלת שונאת את מכבי, כבר שמעתי הכול.
אגב 2 במצטבר הבאנו העונה כמעט מ-א-ה א-ל-ף אוהדים יותר במשחקי הבית ממכבי הגדולה, זה פשוט בלתי נתפס איזה קהל עלוב ומביך יש להם.
נערך לאחרונה על ידי South Boy ב 09 יוני 2017, 15:29, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

הקהל של הפועל תל אביב הביא יותר קהל מהם למשחקי החוץ, מראה בעיקר על הנאמנות.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

כבוד!!

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

ראיתם תחולצה של מכבי?
יצא לי קיא
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

חולצה מזעזעת.
סקרן לראות מה יהיה אצלנו, נקווה שלא משהו הזוי כמו שפומה עושים מדי פעם. ראו בורדו.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אני לא מבקש הרבה, רק שהעונה שלהם תראה כמו החולצה הזאת.
יכול להיות שאצילי יתעוור מהחולצה ויברח מקריית שלום, אל תאבדו תקווה.

שלח תגובה