עונת 2016/17 :: העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גיא חניה

Re: עונת 2016/17 :: העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי גיא חניה »

עיצוב made in gaza , עיצוב לבנים.
ועכשיו ברצינות חחחחחחחחחחחח

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

South Boy כתב:אני לא מבקש הרבה, רק שהעונה שלהם תראה כמו החולצה הזאת.
יכול להיות שאצילי יתעוור מהחולצה ויברח מקריית שלום, אל תאבדו תקווה.
חחחחח

מדי ליצן.
מדי נבחרת בית ספר נראים יותר טוב.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

ממתי מציגים חולצה על קולב? נשמע קצת פייק כל הדבר הזה
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

המשלוח מאליאקספס הגיעחחחחחחחחחחחחח

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חחחחח
והכל תודות הסקר המטופש שעשו באתר של מכבי. האוהדים שלנו ושל מכבי חיפה עשו אחלה עבודה :-D

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

לפי הכתבות זה נחשף בפרסומות בתחנות אוטובוס. אל תהיו בטוחים שזה לא איזה תרגיל יחסי ציבור שבסופו יגלו את הדבר האמיתי.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סניור כתב:לפי הכתבות זה נחשף בפרסומות בתחנות אוטובוס. אל תהיו בטוחים שזה לא איזה תרגיל יחסי ציבור שבסופו יגלו את הדבר האמיתי.
מה אני יגיד לך,לא ישן בלילה ממחשבות.
מה כבר יכול להיות? חולצה מעופפת?

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אדום זקן כתב: מה אני יגיד לך,לא ישן בלילה ממחשבות.
מה כבר יכול להיות? חולצה מעופפת?
:מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק: :מתגלגל מצחוק:

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שחם עוזב את כפ״ס ומעביר(ללא תמורה) את הבעלות לעמותת אוהדי כפ״ס.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:שחם עוזב את כפ״ס ומעביר(ללא תמורה) את הבעלות לעמותת אוהדי כפ״ס.
מפתיע

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב:שחם עוזב את כפ״ס ומעביר(ללא תמורה) את הבעלות לעמותת אוהדי כפ״ס.
איך עדיין לא צצו ברשת כל הכתבות שהיללו אותו לפני 4-5 שנים "מודל לחיקוי" וכו'

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

שחם עשה טעויות לאורך הקדנציה שלו בכפר סבא אבל הכוונות שלו באמת היו טובות ויש לזה כל כך הרבה הוכחות לאורך כל הדרך שלו עם כפר סבא, אני חושב שהאוהדים שלהם כרו לעצמם קבר עם הדרישה הבלתי מתפשרת הזאת שיעזוב כי עכשיו הם מנוהלים בידי עמותת אוהדים בלי שום יכולת להעמיד תקציב ולנהל מועדון בליגת העל ולמעשה הם גזרו מוות על השאיפות שלהם בעניין הזה, אני בספק גם אם הם יחזיקו בליגה הלאומית אם הם ינוהלו בידי עמותה. ובינינו גם הם יודעים שאף אחד לא עומד בתור לרכוש אותם, במקרה הכי טוב הם יצליחו לגייס עזרה משחקני עבר אבל זה לא משהו שבאמת יעזור להם לחזור.
לפעמים צריך לבלוע את הצפרדע ולא לעשות יותר מדי מהומות, האוהדים של כפר סבא החליטו לשרוף את כל הגשרים במקום להשתיק את העניין ולתת לקבוצה להתמקד במאבקי ההישארות ובעתיד הם ישלמו על זה לדעתי.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

South Boy כתב:שחם עשה טעויות לאורך הקדנציה שלו בכפר סבא אבל הכוונות שלו באמת היו טובות ויש לזה כל כך הרבה הוכחות לאורך כל הדרך שלו עם כפר סבא, אני חושב שהאוהדים שלהם כרו לעצמם קבר עם הדרישה הבלתי מתפשרת הזאת שיעזוב כי עכשיו הם מנוהלים בידי עמותת אוהדים בלי שום יכולת להעמיד תקציב ולנהל מועדון בליגת העל ולמעשה הם גזרו מוות על השאיפות שלהם בעניין הזה, אני בספק גם אם הם יחזיקו בליגה הלאומית אם הם ינוהלו בידי עמותה. ובינינו גם הם יודעים שאף אחד לא עומד בתור לרכוש אותם, במקרה הכי טוב הם יצליחו לגייס עזרה משחקני עבר אבל זה לא משהו שבאמת יעזור להם לחזור.
לפעמים צריך לבלוע את הצפרדע ולא לעשות יותר מדי מהומות, האוהדים של כפר סבא החליטו לשרוף את כל הגשרים במקום להשתיק את העניין ולתת לקבוצה להתמקד במאבקי ההישארות ובעתיד הם ישלמו על זה לדעתי.
שחם הפך את הפועל כפ"ס לשכונה, ההתנהלות שלו הייתה ביזיונית (במיוחד הניסיון לרכוש את הפועל וההצהרה על אהבתו כשהם מתחרות על הישארות בליגה).
ובכל מקרה, יש הרבה קבוצות שמנוהלות בידי האוהדים כולל אחת שנמצאת איתם באותה ליגה, הם יהיו בסדר.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

red and white כתב: שחם הפך את הפועל כפ"ס לשכונה, ההתנהלות שלו הייתה ביזיונית (במיוחד הניסיון לרכוש את הפועל וההצהרה על אהבתו כשהם מתחרות על הישארות בליגה).
ובכל מקרה, יש הרבה קבוצות שמנוהלות בידי האוהדים כולל אחת שנמצאת איתם באותה ליגה, הם יהיו בסדר.
אה כי טביב ורייכמן ושאר הליצנים שדרכו שם ניהלו את המועדון כמו אירופה אני מבין. תסתכל על הכול באופן יחסי כפר סבא זה לא מועדון גדול בישראל משום בחינה, היא לא תמשוך את הטופ של האנשים שרוצים להיות בעלי קבוצת כדורגל (שזה מצרך נדיר גם ככה).
סתיו שחם לא מנוסה בכדורגל הישראלי אז אין ספק שהוא עשה טעויות אבל הכוונות שלו היו טובות, לקח קבוצה מפאקינג ליגה א' והביא אותה לליגת העל, לאורך כל הדרך היה מחובר מאוד לאוהדים ולקהילה וגם עם המשאבים הכלכליים המוגבלים שיש לו הוא השקיע המון בקבוצה, בלי שום אינטרס לגנוב מקופת המועדון ובלי שום עבר מפוקפק שיגרום למישהו בתוך הפועל כפר סבא לרצות לדחוק אותו החוצה, ושוב במיוחד כשאין שום אלטרנטיבה אחרת.
הוא עשה טעות גדולה עם כל העניין של החיבור להפועל ואני מבין את האוהדים שנפגעו אבל בשורה התחתונה אפשר היה לבחור להשתיק את כל העניין הזה ליישר את ההדורים עם שחם (שאפילו התנצל אם אני לא טועה) ולהסתכל קדימה לעבר הבטחת הישארות אבל הם החליטו רק להעמיק את הקרע ולפגוע באופן ישיר בקבוצה בגלל סיבה שבינינו לא שווה את זה. לאן הם הולכים מכאן? איזה עתיד יש להם בלעדיו?
יש עוד קבוצות שמנוהלות בידי עמותות בלאומית, נראה לך שאי פעם קבוצה עם ניהול כזה תעלה לליגת העל? וגם אם תעלה נראה לך שהיא תצליח להתבסס בליגה? אז הם בעצם כועסים על סתיו שהביא אותם לליגת העל והיו מוכנים לוותר על שירותיו בגלל שלדבריהם הוא לא מספיק טוב כדי לנהל בעצמם ולגזור על עצמם ועל המועדון שלהם חיי נצח במרתפי הליגה הלאומית? חכם מאוד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אם יש קבוצה שפלטפורמת ניהול האוהדים מתאימה לה זו הפועל כ"ס.
קבוצה עם לא יותר מדי אוהדים,הרבה משפחות,ילדים בעיקר,רגועים בסה"כ,אין להם שאיפות אליפות למינהם ורוצים רק לבוא ולהנות מהקבוצה.
שום בעל ממון לא ייקח אותם,כי ההכנסות שם או לצורך העניין אי ההכנסות לא יחזיקו אותו לאורך זמן.
סתיו שחם התחיל טוב ומהר השתן עלה לו לראש,הוא גם אמר לא פעם שזה טוב לו לעסקים להחזיק קבוצת כדורגל.
אני חושב שגם הוא לא דמיין שהם יעלו כל כך מהר לליגת העל ושם האוהדים ידרשו רכש והשקעה מה שלא כל כך היה בא לו לעשות.
אני חושב שאת ההחלטה שלו הוא קיבל כבר באמצע העונה שעברה עם כל הדיבורים על הפועל והעובדה שהקבוצה שלו הייתה היחידה בתחתית שלא התחזקה בינואר.

שלח תגובה