מתבייש בעיר ובמוסדות הדת שלי

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: מתבייש בעיר ובמוסדות הדת שלי

שליחה על ידי The red one »

אורי המצעד אתמול מלכתחילה לא תוכנן להיות פרובוקטיבי ועובדה שבסוף זה אכן מה שקרה.

שום עירום, שום התערטלות, שום דבר לא לגיטימי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

The red one כתב:אורי המצעד אתמול מלכתחילה לא תוכנן להיות פרובוקטיבי ועובדה שבסוף זה אכן מה שקרה.

שום עירום, שום התערטלות, שום דבר לא לגיטימי.

לא דיברתי על עניין ההתערטלות והמיניות הדוחה והמוחצנת, אלא על התנהלותם באופן כללי שמתבטאת גם בהשתלחות בראש העיר, דבר שאפילו אתה שתומך בהם הסכים שזה היה מכוער וחסר הגינות.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

bs war כתב:
שאל את נציגי הקהילה אם אי פעם היה בב"ש ראש עיר שדאג, תמך ועבד איתם יותר מרוביק.
באר שבע לא צריכה לחקות את תל-אביב, ובטח לא לקבל ממנה אישור בכתב על היותה עיר מודרנית ומתקדמת.

ראש העיר הוא של כולם. ובב"ש יש אנשים שמצעד הגאווה מפריע להם. הפתרון היה צריך להיות מו"מ בין כל הגורמים עם מעט התפשרות של כל אחד כדי להגיע להסכמה. המתווה של המשטרה היה מעליב ומגוחך, אבל גם הקהילה בכלל לא הייתה מוכנה להציע מתווה שונה מהמקורי, עם מעט התפשרות.
הכוונה היא שיחסית לראש עיר שמצייר עצמו כצעיר,מודרני,שואף להידמות או לקבל הכרה כמו ערי המרכז,זה קצת מפתיע.
מצעד הגאווה אם נאהב או לא מסמן את העיר ב"ש כאחת החזקות בארץ עד כמה שזה יישמע אבסורד.
אני גם יודע שהקהילה היא חבורה היסטרית שהשתן עם השנים עלה לה לראש.

סמל אישי של משתמש
The red one

מה רוביק קשור לביטול המצעד?
אדום זקן כתב: הכוונה היא שיחסית לראש עיר שמצייר עצמו כצעיר,מודרני,שואף להידמות או לקבל הכרה כמו ערי המרכז,זה קצת מפתיע.
מצעד הגאווה אם נאהב או לא מסמן את העיר ב"ש כאחת החזקות בארץ עד כמה שזה יישמע אבסורד.
אני גם יודע שהקהילה היא חבורה היסטרית שהשתן עם השנים עלה לה לראש.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

CrazyRed7 כתב: יש יותר מצביעים חרדים, דתיים ושומרי מסורת.
מי יצביע לו ההומואים והלסביות בעיר?

זה השיקול היחיד שלו בנושא.
אתה רציני? הבן אדם זוכה בבחירות עם 98% קמקולות הבוחרים. הוא יכול (ועושה) מה שבראש שלו ולהתמודד עם ידיים קשורות ועדיין לקחת את הבחירות ובגדול.
רוביק זה הדבר הכי טוב שקרה לעיר באר שבע מאז הקמת המדינה, בלי להגזים.

חבל שלא הגיעו לפשרה, סתם גררו פרסום שלילי על העיר, אבל אולי זאת היתה המטרה :/

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אפילו בירושלים עיר הקודש עושים מצעדי גאווה אבל רק אצלנו בבאר שבע זה מסוכן מדיי....
משטרה של עצלנים.
ואם רוביק באמת היה רוצה שזה יהיה הוא היה מזיז הרים כי שהוא רוצה הוא יודע טוב מאוד להלחם בבירוקרטיה...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

לא מצעד גאווה כן או לא קובע אם העיר מתקדמת או לא. די לחיקויים

סמל אישי של משתמש
The red one

דר אדום בנשמה כתב:אפילו בירושלים עיר הקודש עושים מצעדי גאווה אבל רק אצלנו בבאר שבע זה מסוכן מדיי....
משטרה של עצלנים.
ואם רוביק באמת היה רוצה שזה יהיה הוא היה מזיז הרים כי שהוא רוצה הוא יודע טוב מאוד להלחם בבירוקרטיה...
דר, היו איומים מפורשים על חיי המפגינים. גם מצד הגורמים נגד המצעד וגם מצד הגורמים בעד.

רוביק לא היה יכול לקחת על עצמו אחריות לחיי אדם. זה לא תפקידו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

דר אדום בנשמה כתב:אפילו בירושלים עיר הקודש עושים מצעדי גאווה אבל רק אצלנו בבאר שבע זה מסוכן מדיי....
משטרה של עצלנים.

נו, קשקשן. כרגיל.

גם בירושלים המצעד לא יאושר אם המסלול יהיה מעבר במאה שערים או בשייח ג'ארח... הוצע למארגנים בב"ש מסלול חלופי והם סירבו. אבל מה פתאום שהעובדות הללו יבלבלו אותך ויניאו אותך מלמחזר סיסמאות סרק בלי קשר למציאות.

ומה ציפית מרוביק? שירים טלפון למרים נאור (נשיאת ביהמ"ש העליון) ויאמר לה שדירבאלק והיא תדחה את עתירת הלהט"בים?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yedidel כתב:לא מצעד גאווה כן או לא קובע אם העיר מתקדמת או לא. די לחיקויים

+כמה שתרצה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

הסניגור האדום כתב:אז בו אסביר לך משהו אנחנו יהודים מאמינים בני מאמינים, חלק מאמונתנו היא כיהודים היא ההומניות לקבל את האחר והשונה, לקבל בלי צביעות ובלי תנאים

לפחות אל תסלף את המציאות ותאחז את המקל משתי קצותיו...

כי התורה - מקור אמונתנו ודתנו כיהודים - חד משמעית בעניין הזה:

"וְאֶת זָכָר לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה הִוא" (ויקרא, י"ח, כ"ב).

"וְאִישׁ אֲשֶׁר יִשְׁכַּב אֶת זָכָר מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה תּוֹעֵבָה עָשׂוּ שְׁנֵיהֶם מוֹת יוּמָתוּ דְּמֵיהֶם בָּם" (ויקרא, כ', י"ג).

סמל אישי של משתמש
The red one

מה עם דוד? הוא לא היה מאוהב ביונתן? "אהבתך נפלאה לי מאהבת נשים" או משהו כזה?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב:בשורה התחתונה מבלי לגלות סימני חיבה ללהט"ב.
עיריית ב"ש והעומד בראשה יצא פארש.
כל היום יושב וחופר בתקשורת שבש זה לא פרובינציה והיא עיר העתיד ומתקרבת בצעדי ענק לתל אביב.
דווקא שהייתה לו ההזדמנות לחקות הלכה למעשה את הערים הגדולות והנחשבות בארץ,במצעד שאפשר להסכים איתו או לא אבל מוסיף צבע והמון הווי בעיר אפורה כמו ב"ש,הוא יצא שפן כי לא נוח לו.
אם בירושלים אדון רוביק עשו מצעד גאווה,אז מי זאת בכלל ב"ש "שרגשות התושבים ייפגעו"?
ראש עיר שמתנהג כמו רבי נוח,רק שזה בא לו טוב הוא מתאמץ.
אז עכשיו אנחנו צריכים לעשות פה מצעדי גאווה כדי לקבל הכרה מכל הנפוחים האלה במרכז שאנחנו עיר גדולה ונאורה?
לא הבנתי עדיין מי קבע שאנחנו חייבים לחכות אותם. כל המצעדים המטופשים האלה מיותרים מלכתחילה.

רוצים להיות שווים בין שווים? תפסיקו "להתגאות" בשוני שלכם ולהבדיל את עצמכם מיתר האוכלוסיה.
תתנהגו בטבעיות ותחיו את החיים שלכם.

מי שלא רואה מה עומד מאחורי הקשקשת הזאת פשוט עיוור.
אכלו לי שתו לי. מה שלא תעשה תצא לא בסדר.
בדיוק כמו הפלסטינים במבצעים בעזה. מה שלא תעשה וכמה שלא תיזהר, בסוף הם תמיד יוצאים המסכנים. אלה שלא מקבלים אותם ולא מתחשבים בהם. כאילו להם אין שום יד או רגל בביזיון הזה.

אין לי כלום נגד הקהילה אבל הנושא הזה פשוט מרתיח אותי. אנשים ישר לוקחים צד, בלי לבדוק אפילו את העובדות.
בתור בנאדם נייטרלי אני יכול להגיד שהקהילה הצליחה להמאיס את עצמה עליי לחלוטין בימים האחרונים.

לאור הנסיבות, אני שמח שאין להם מצעד. שיזדיינו.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אורי אדום בנשמה כתב:

מכליל כי זו האמת. ישנה קורולציה מובהקת בין אלו שעומדים על רגליהם האחוריות כנגד זכויות יסוד של יהודים בארץ אבותם, לאלו שאומרים אמן אחרי כל גחמה פרובקטיבית של הקהילה הלהט"בית. כן - מוטיב השקר, הצביעות והמוסר הכפול הינו ציר מרכזי בהוויה של המילייה הפוליטי שלך, וזו רק דוגמא אחת מני רבות!!

יופי, אז נותנים פרס לטרור... בברכת השמאל הצבוע.
ומה בעצם אתה אומר בין השורות - שהחרדים צריך ללמוד מהערבים איך מייצרים מאזן אימה שיגרום להתקפל בפניהם? ששליסל אחד לא מספיק?

מבורך? אז יאללה, שיהיו מספיק כנים עם עצמם ויתחילו להלחם למען זה. מה שכמובן לא יקרה, כי הם עצמם יודעים ששם כבר יחכו להם רבבות של שליסלים, ומה עוד שלקהילה הלהט"בית אין רצון לעשות דווקא לציבור הערבי, להבדיל מהציבור החרדי.

יש לך את זה באנלוגיה יותר כוזבת?

שומע? אני הקמתי עמותה למתמטיקה אלטרנטיבית. אתה בחובות כבדים לבנק? אל דאגה. לפי שיטת החישוב שלנו, תהיה חייב סכום נמוך בהרבה, ואולי אפילו עוד יצא שהבנק הוא זה שחייב לך... אסור לתת לבנקים מונופול על תורת החשבון!!

הנמשל אוניברסלי, ואתה יודע את זה... גם בן-גוריון ידע את זה ולכן כל מה שנותר לו זה לגמגם על מצוות ישוב הארץ.
יש קורלציה בין השכלה לתמיכה בשמאל. ככל שאדם משכיל יותר הוא שמאלני יותר. זה אומר שכל מצביעי הימין הם מטומטמים עילגים? אמיר אוחנה לשיטתך בכלל לא קיים.
השמאל לא צד בהחלטות של נתניהו בנושא הר הבית ודעתם כאופוזיציה בכלל לא רלוונטית. מי שלשיטתך נותן פרס לטרור הוא נתניהו. תתלונן אצלו. הפרשנות הנוספת היא שלך.
אני לא חבר בקהילה הגאה ואין לי מושג מי מחליט איפה לצעוד ומתי.
האנלוגיה כוזבת רק לדעתך.
התפתחות של הדת קיימת גם ביהדות,גם בנצרות וגם באיסלאם. לקולא ולחומרא. זה שאתה אוחז בדעות ששוללות כל גישה דתית אחרת לא אומר כלום על דתות אחרות. אם היית נולד במכה היית סוני אדוק. זה היה הופך אותך לצודק יותר או פאנט פחות? כנראה שלא. אין שום קשר למתמטיקה שלה כללים אחידים בכל העולם ואין בה עניין של אמונה.
הנמשל האוניברסלי מחייב אותך לעמוד ולכבד אימאם או קרדינל שמלומדים הרבה יותר ממך. אני מסופק אם תעשה את זה.
בהזדמנות אשמח אם תתייחס לדברים שהתעלמת מהם בהודעה הקודמת שלי כמו ההיסטוריה של משכבי הזכר או איך הופכים ממבקרים למחנכים.
כמו כן אשמח לדעת האם לדעתך בימינו יש להוציא להורג הומוסקסואלים כמו שעושים בני דודינו מדעאש או שהציווי המקראי כבר אינו תקף (כי הדת או המציאות או שתיהן התקדמו מימי שלמנאסר השלישי).

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אריאל2 כתב: יש קורלציה בין השכלה לתמיכה בשמאל. ככל שאדם משכיל יותר הוא שמאלני יותר. זה אומר שכל מצביעי הימין הם מטומטמים עילגים? אמיר אוחנה לשיטתך בכלל לא קיים.
השמאל לא צד בהחלטות של נתניהו בנושא הר הבית ודעתם כאופוזיציה בכלל לא רלוונטית. מי שלשיטתך נותן פרס לטרור הוא נתניהו. תתלונן אצלו. הפרשנות הנוספת היא שלך.
אני לא חבר בקהילה הגאה ואין לי מושג מי מחליט איפה לצעוד ומתי.
האנלוגיה כוזבת רק לדעתך.
התפתחות של הדת קיימת גם ביהדות,גם בנצרות וגם באיסלאם. לקולא ולחומרא. זה שאתה אוחז בדעות ששוללות כל גישה דתית אחרת לא אומר כלום על דתות אחרות. אם היית נולד במכה היית סוני אדוק. זה היה הופך אותך לצודק יותר או פאנט פחות? כנראה שלא. אין שום קשר למתמטיקה שלה כללים אחידים בכל העולם ואין בה עניין של אמונה.
הנמשל האוניברסלי מחייב אותך לעמוד ולכבד אימאם או קרדינל שמלומדים הרבה יותר ממך. אני מסופק אם תעשה את זה.
בהזדמנות אשמח אם תתייחס לדברים שהתעלמת מהם בהודעה הקודמת שלי כמו ההיסטוריה של משכבי הזכר או איך הופכים ממבקרים למחנכים.
כמו כן אשמח לדעת האם לדעתך בימינו יש להוציא להורג הומוסקסואלים כמו שעושים בני דודינו מדעאש או שהציווי המקראי כבר אינו תקף (כי הדת או המציאות או שתיהן התקדמו מימי שלמנאסר השלישי).
כמה שאתה צודק. אני לא מכיר את אורי אבל מבחינתו אני מתרשם ישנה רק דרך אחת להיות יהודי וכל דרך אחרת היא חטא וצביעות.

איך אפשר לקיים כך חברה? למי בכלל יש מונופול על מה נכון?
העם זז ימינה וזו עובדה אבל מבחינת אורי אני מתרשם שרק מיכאל בין ארי זה באמת ימין.

אני מקווה שהמרחב הציבורי החדש יכיל גם אנשים כמוני.

באסה. קיבלתי 3 צווי מילואים לחודשיים הקרובים כי יש הכנות לתרגילים גדולים. צריך לחתום על התנדבות. אעשה זאת ללא היסוס אפילו שיש דברים שאני לא אוהב במדינה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה