מאור בוזגלו

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: אוהדים יקרים בעניין בוזגלו

שליחה על ידי oranu »

אורי אדום בנשמה כתב:

להיפטר ממנו זו אכן הכי השכנת שלום. כי בינתיים זה מפלג את הקהל וגורם לכאוס שסופו מי ישורנו...
קודם כל תודה על הפגרגונים חברים היה ערב מרגש.

לגבי מה שאורי כתב -
מסכים, הדבר שיעשה את השקט ובצורה הכי טובה שיש היא עזיבה.

אבל ויש פה אבל גדול, השחקן מחזיק בחוזה מנופח, שנה אחרונה לחוזה, עם תג מחיר גבוה, יכול להיות שלא יעזוב וזה לא תלוי במו.

במידה והמועדון ומאור מחליטים שהוא נשאר, מה אנחנו צריכים לעשות אז?

לדעתי - לצאת מזה באופן הכי חכם ושיזיק הכי פחות לקבוצה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

oranu כתב:
קודם כל תודה על הפגרגונים חברים היה ערב מרגש.

לגבי מה שאורי כתב -
מסכים, הדבר שיעשה את השקט ובצורה הכי טובה שיש היא עזיבה.

אבל ויש פה אבל גדול, השחקן מחזיק בחוזה מנופח, שנה אחרונה לחוזה, עם תג מחיר גבוה, יכול להיות שלא יעזוב וזה לא תלוי במו.

במידה והמועדון ומאור מחליטים שהוא נשאר, מה אנחנו צריכים לעשות אז?

לדעתי - לצאת מזה באופן הכי חכם ושיזיק הכי פחות לקבוצה.

להיות "אומניקים". לא לשרוק בוז ולא לעודד.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אורי אדום בנשמה כתב:

להיות "אומניקים". לא לשרוק בוז ולא לעודד.
בהחלט כרגע זו הדרך הכי חכמה וזה מה שעושים.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אורי אדום בנשמה כתב:

:בהלם:
?
לא צריך להיות משחקי אגו וכבוד בקבוצת כדורגל מקצוענית.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

Re: פסטיבל יעקב בוזגלו: מאור יעזוב אחרי אולימפיאקוס

שליחה על ידי MikiRed »

אנחנו אוהבים להמליך ולמלוק את הראש באותה הנאה. מי שניהל פעם מספר עובדים (קטן או גדול) חווה בוודאי התנגשות עם עובדים. המנהל הגרוע יפטר מיד את העובד ויראה כמה שהוא גבר. למחרת יתחרט כיוון שלא היה לו מחליף הולם...
המנהל הטוב, יפתור את המשבר ויתקדם עד למשבר הבא..
כל זמן שמאור עצמו לא התבטא/קילל/ לא נתן את כולו במשחק, המשבר יכול להסתיים ללא "פיטורים". כמובן שצריך להיות הליך פנימי בין מאור לבכר, אבל המנהל (המצוין) הוא בכר ואם הוא מרגיש שמאור לא חצה את הגשר ויש דרך חזרה, זה מה שצריך להיות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yakar כתב:
?
לא צריך להיות משחקי אגו וכבוד בקבוצת כדורגל מקצוענית.

1. תחרוואת. בשם ה"התעלות מעל האגו" אליה אתה מטיף, אנחנו אמורים להכיל התנהגות עתידית דומה עוד אינספור פעמים. נראה לך הגיוני?

2. ושום משחקי אגו משחקי שמגו, שיקול קר וענייני של טובת הקבוצה. פקח עיניים - זו כרוניקה של פילוג וקרע בקהל ידוע מראש. אמש קיבלנו טעימה בזעיר אנפין.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אורי אדום בנשמה כתב:

1. תחרוואת. בשם ה"התעלות מעל האגו" אליה אתה מטיף, אנחנו אמורים להכיל התנהגות עתידית דומה עוד אינספור פעמים. נראה לך הגיוני?

2. ושום משחקי אגו משחקי שמגו, שיקול קר וענייני של טובת הקבוצה. פקח עיניים - זו כרוניקה של פילוג וקרע בקהל ידוע מראש. אמש קיבלנו טעימה בזעיר אנפין.
במידה ובוזגלו מתנצל/מאריך חוזה זה יאמר שהוא מבין את הסיטואציה שלו בקבוצה בתור שחקן רוטציה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yakar כתב:
במידה ובוזגלו מתנצל/מאריך חוזה זה יאמר שהוא מבין את הסיטואציה שלו בקבוצה בתור שחקן רוטציה.

לא בקטע מתנשא, אבל כשאני מצליב את התגובות שלך פה עם התגובות שלך לגבי כמה אלונה יכולה לשלם על קהת, אני מגיע לתובנה שאתה עוד בבחינת עלם צעיר חסר מושג ירוק על החיים.

עברנו כבר את נקודת האל-חזור אם זה טרם ברור לך, ויש יותר סיכוי שהערבים יוותרו על זכות השיבה מאשר שהמגלומן האגוצנטרי הזה יתנצל.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אורי אדום בנשמה כתב:

לא בקטע מתנשא, אבל כשאני מצליב את התגובות שלך פה עם התגובות שלך לגבי כמה אלונה יכולה לשלם על קהת, אני מגיע לתובנה שאתה עוד בבחינת עלם צעיר חסר מושג ירוק על החיים.

עברנו כבר את נקודת האל-חזור אם זה טרם ברור לך, ויש יותר סיכוי שהערבים יוותרו על זכות השיבה מאשר שהמגלומן האגוצנטרי הזה יתנצל.
כשאני מצליב תגובות עבר שלך אני מגלה בחור עקשן שלא מוכן לזוז סנטימטר מעמדתו גם אם אין שום שחר לטענות שלו.
אפילו אם נילך הרבה אחורה , זכורים לי הוויכוחים שלך בדיון על המגרש החדש , שאין שום סיכוי שהגודל יתאים לנו. אז אולי זה אתה שחסר חזון ואופטימיות ?

אני מסכים איתך שהסיכוי שבוזגלו יחזור בו הוא נמוך , אבל די חושב שהוא מבין שאין לו באמת ברירה טובה יותר (אולי אולי הסינים).
נערך לאחרונה על ידי yakar ב 04 אוגוסט 2016, 20:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yakar כתב: כשאני מצליב תגובות עבר שלך אני מגלה בחור עקשן שלא מוכן לזוז סנטימטר מעמדתו גם אם אין שום שחר לטענות שלו.
אפילו אם נילך הרבה אחורה , זכורים לי הוויכוחים שלך בדיון על המגרש החדש , שאין שום סיכוי שהגודל יתאים לנו. אז אולי זה אתה שחסר חזון ואופטימיות ?

אני מסכים איתך שהסיכוי שבוזגלו יחזור בו הוא נמוך מאוד , אבל די חושב שהוא מבין שאין לו באמת ברירה טובה יותר (אולי אולי הסינים).

אתה קולט? כל התיאוריה שלך מבוססת על משהו שאתה בעצמך מודה בפה מלא שהוא כמעט חסר סיכוי. תם ונשלם

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אורי אדום בנשמה כתב:

אתה קולט? כל התיאוריה שלך מבוססת על משהו שאתה בעצמך מודה בפה מלא שהוא כמעט חסר סיכוי. תם ונשלם
סיכוי נמוך , אך עדיין ריאלי. בהחלט רואה מצב של הודעה מצד בוזגלו שהוא נשאר עד סוף העונה.
נערך לאחרונה על ידי yakar ב 04 אוגוסט 2016, 20:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אורי אדום בנשמה, משברים גדולים מזה נפתרו. צריל להוציא את האגו של כולם מהמישוואה, המצב כיום הוא לוז לוז....

כמובן שאם יהיה שינוי דרמטי בעלילה, מאור יצטרך סוף סוף לצאת מהצל של אבא שלו ולהתנצל, כפי שיתבקש על ידי בכר...

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אם אני במקום אלונה אני מתנה הישארות שלו ברוטציה בהארכת חוזה + סעיף יציאה

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

MikiRed כתב:אורי אדום בנשמה, משברים גדולים מזה נפתרו. צריל להוציא את האגו של כולם מהמישוואה, המצב כיום הוא לוז לוז....

כמובן שאם יהיה שינוי דרמטי בעלילה, מאור יצטרך סוף סוף לצאת מהצל של אבא שלו ולהתנצל, כפי שיתבקש על ידי בכר...
לא בקטע של בעד או נגד, דרך המחשבה שלך נפלאה. אף אחד לא קבע איפה נקודות האל חזור שעברנו או לא.
עניינים בין בני אדם.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yakar כתב:
סיכוי נמוך מאוד , אך עדיין ריאלי. בהחלט רואה מצב של הודעה מצד בוזגלו שהוא נשאר עד סוף העונה.

וואחד אקסימורון דפקת :?

והתנצלות מצידו אם תגיע, חוץ מאשר תהיה הצגה מבחילה ופתאטית, גם לא תוריד את הלהבות בגזרת הקהל שנפשו קצה בשחקן. זה מה שאתה רוצה? פילוג ביציעים?

נעול