אופיר דוידזאדה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: אופיר דוידזאדה

שליחה על ידי ForeverRed »

אסי, דגים כתב:
אני אישית גם הייתי נגד זה. אגב הקטע של ישראלים זה תירוץ. ג׳ורדי קונה זרים כמו מרסלו במיליון וחצי שיהיו עציצים בקרית שלום. כשאתה רווק כמו מיטש ואין לך למי להוריש את הכסף מוול-מארט אז קונים את שגיב יחזקאל ב-750 אלף.
ולחשוב שבתחילת העונה שעברה עוד השוו אותו לאוחנה.
איזו נפילה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ForeverRed כתב: ולחשוב שבתחילת העונה שעברה עוד השוו אותו לאוחנה.
איזו נפילה.
שמע, קח את שגיב יחזקאל, תן אותו לאלי טביב/בכר ובעוד שנתיים תקבל הייפ מוגזם כמו סביב אצילי.

יש לו כדורגל לילד. יש לו.

אפשר היה להפיק ממנו הרבה הרבה יותר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Totti כתב: שמע, קח את שגיב יחזקאל, תן אותו לאלי טביב/בכר ובעוד שנתיים תקבל הייפ מוגזם כמו סביב אצילי.

יש לו כדורגל לילד. יש לו.

אפשר היה להפיק ממנו הרבה הרבה יותר.
בטוח שאפשר להפיק ממנו יותר. מכבי הרי מתמחה מלהוציא משחקנים את המינימום. האמת שלא זכור לי שחקן אחד שעשה שם התקדמות בשנים האחרונות.
ועדיין, לא חושב שליחזקאל יש את מה שדרוש לרמות הגבוהות. הוא שחקן סטייל זריהן. מתאים לרוטציה, פחות להוביל.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 02 יוני 2017, 19:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

תאכלס? אף פעם הקהל הבארשבעי לא כיבד את אופיר
גם כשהיה נותן את התחת והנשמה שלו זה אף פעם לא הספיק.
מן סימפטום של שחקני בית במועדון.. זה קורה לכל שחקן בית בכל קבוצה בארץ...

אופיר עשה מהלך שגוי שיצא לאירופה. ואת התוצאות של זה רואים היום.
הוא כרגע לא בתוכניות של בש.
מה שנשאר לו זה בית קברות חיפאי במשכורת פחותה או משכורת יפה במועדון שמתמודד על אליפות (מכבי)
גם אם ממש תרצו אין סרט כזה שאופיר ישב ויחכה העיקר לא ״להתלכלך״

אני לא יכול לאחל לו שם הצלחה מקצועית אבל אין בי שנאה אליו על המהלך.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

1.3 מיליון יורו חחחחחחחחחחחחחחחחלח בחינם לא הייתי לוקח אותו להרכב

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

למעט 2 משחקים מעולים במוקדמות הצמפיונס אופיר לא התעלה על עצמו. הוא יכול לשחק על הרצון והמלחמה, אבל אין בו יותר מדי איכות לקבוצה שמכוונת גבוה. לחץ הכי קטן מהקהל מוציא אותו מאיזון ותיהיו בטוחים שלא בסמי עופר ולא בנתניה יעשו לו הנחות.
תודה רבה על הכל. סהכ עוד ליגיונר מנסה למקסם רווחים. לא שווה שום כעס, הבלוף יתגלה כבר במחזור 6-7, עונה אחכ הוא יגיע להפועל חיפה או משהו בסגנון.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Totti כתב:אגב הדוידזאדות, גם בגיל 31 ובלי דקה בבוגרים, אני לוקח את אחיו רמי לפניו בכל בחירות בשכונה שעושים, איזה פספוס!!!

אם מכבי תל אביב שדיברה על ריסטיץ, גורדי אלבה ופאולו מאלדיני ג'וניור, תסיים עם אופיר דוידזאדה, זה ניצחון כפול מבחינתי.

הכעס כלפי דוידזאדה הוא מאגו נטו, "שיליייד סורוקה ילבש צהוב????"

שילבש צהוב או כחול או ב'ז כהה, הוא מגן סביר, חיזוק בינוני ושחקן שאני כלל לא משוכנע שטוב יותר מהנמצא בסגל שלהם;

כמו במקרה אצילי, כך במקרה דוידזאדה. כשהשוק מת, כל קוץ במדבר הופך לורד.

שאלו יהיו הצרות שלנו, בהצלחה אופירו'ש, מעניין אם אבא שמעון ימצא את הבלטה הנוחה בנתניה לצעוק לך לעלות למעלה ויותר מעניין, כמה זמן יקח עד שיאבדו סבלנות להרמות העקומות שלך.

ופנייה אישית לוידאר קיירטנסון, אל תתאמן על הסיומת בשמאל, כדורי הרוחב ימשיכו להגיע מימין בלבד.
תאכלס.
מי שיכנס לכאן יחשוב שמתאבלים על רוברטו קרלוס בשיאו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

זה נכון שאלונה ירדה מהרעיון של החזרת אופיר כבר בינואר אחרי שאופיר אמר לה שאם היא רוצה אותו בקיץ היא תצטרך להשוות את ההצעה של מכבי תל אביב, אבל מישהו כאן באמת מאמין, שגם אם אופיר היה מסכים לחוזה נמוך יותר אצלנו, היינו מוכנים לשלם את הסכומים שהבלגים מבקשים?
בינואר הצענו 150 אלף יורו והצבנו סכום של 350 אלף יורו כמקסימום שאנחנו מוכנים לשלם, אז למה שבקיץ נסכים לשלם פי כמה וכמה?
לא רואה שום סיטואציה שהיינו משלמים את הסכומים שמפורסמים הקיץ (800 אלף יורו וצפונה) על אופיר דוידזאדה.
בגלל זה אני לא שונא את אופיר, כי די ברור שזה או יציע בבלגיה או קבוצה אחרת בישראל שהיא לא באר שבע, רק מאוכזב שעוד לפני שדיברנו עם הבלגים על מחירים לקראת הקיץ הוא התנהג בצורה של כפוי טובה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

להתאבל? על מה ולמה ?
אני יחסית מחזיק ממנו אבל בכל מה שקשור לפן ההתקפי של המשחק הוא חלש בצורה מחרידה .
יש לו טכניקה של כלב פיקינז .
כל אספקט הטיפול בכדור אצלו הוא לקוי מאוד , מסירה על הארץ , עצירת כדור או ניסיון דריבל והגבהה רחמנא לצלן. מרגיש שהוא מקל בגלגלים בקבוצה שמנסה לייצר משחק פוזשן י. זכורה לי המסירה שלו למליקסון באחד השערים במשחק האליפות נגד סכנין שהוא ניסה למסור לו במרחק 3 או 4 מטר והכדור היה עקום בקטע שרק אחד כמו מליקסון מצליח להשתלט.
היתרון שלו הוא בעיקר בכושר הגופני המחוייבות והיכולת הטובה בהגנה .

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

pirlo21 כתב:להתאבל? על מה ולמה ?
אני יחסית מחזיק ממנו אבל בכל מה שקשור לפן ההתקפי של המשחק הוא חלש בצורה מחרידה .
יש לו טכניקה של כלב פיקינז .
כל אספקט הטיפול בכדור אצלו הוא לקוי מאוד , מסירה על הארץ , עצירת כדור או ניסיון דריבל והגבהה רחמנא לצלן. מרגיש שהוא מקל בגלגלים בקבוצה שמנסה לייצר משחק פוזשן י. זכורה לי המסירה שלו למליקסון באחד השערים במשחק האליפות נגד סכנין שהוא ניסה למסור לו במרחק 3 או 4 מטר והכדור היה עקום בקטע שרק אחד כמו מליקסון מצליח להשתלט.
היתרון שלו הוא בעיקר בכושר הגופני המחוייבות והיכולת הטובה בהגנה .
בסופו של דבר הוא גדל במחלקות הילדים, הנערים והנוער שלנו.
הוא לוקה בהרבה דברים מכיוון שהוא לא קיבל את הערכים והיסודות הנכונים אצלנו או שפשוט הוא שחקן עצלן או חסר כישרון?
כי באיזשהו מקום, יכול להיות שאתה מבקר בכלל את המועדון(רמת האימון ורמת המאמנים) בעקיפין בלי שתשים לב ובצדק.
מאז ברדה, עוד לא יצא ממחלקות הנוער שלנו שחקן מוכח לאורך שנים שאתה יכול להגיד עליו שהוא תותח ויכול להיות שחקן מוביל בכדורגל שלנו.

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

E.H.A כתב:
בסופו של דבר הוא גדל במחלקות הילדים, הנערים והנוער שלנו.
הוא לוקה בהרבה דברים מכיוון שהוא לא קיבל את הערכים והיסודות הנכונים אצלנו או שפשוט הוא שחקן עצלן או חסר כישרון?
כי באיזשהו מקום, יכול להיות שאתה מבקר בכלל את המועדון(רמת האימון ורמת המאמנים) בעקיפין בלי שתשים לב ובצדק.
מאז ברדה, עוד לא יצא ממחלקות הנוער שלנו שחקן מוכח לאורך שנים שאתה יכול להגיד עליו שהוא תותח ויכול להיות שחקן מוביל בכדורגל שלנו.
לא אכפת לי איפה הוא גדל ולמה הוא לא טכני.
האספקטים שציינתי הם מתחת לכל ביקורת במשחק שלו , גם אם המועדון לא לימד אותו לעצור כדור או להרים כמו שצריך הייתי מצפה משחקן מקצוען להרים 2,000 פעמים ביום כדור עד שיבין את הטכניקה הנכונה להרמה .

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

במילה אחת - פינוקיו

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

לדעתכם זה צעד חכם להחזיר את דוידזאדה ובכך תהיה אפשרו להחתים קשר ימיני זר וחלוץ זר שיוכלו לשחק ? וסוארס ישמש כזר שישי
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

אכן צעד חכם להביא מגן בכמה רמות פחות טוב ממה שיש לך עכשיו כדי שתוכל להביא שני זרים שגם שניהם יכולים להתברר כנפילות.
שמע אני מבין שאתה חרמן על רכש אבל זה כבר מתחיל לייבש לך את התאים במוח.

סמל אישי של משתמש
סתיו רווח!.!
Title: למסגרת במספרת הללויה!
יצירת קשר:

שליחה על ידי סתיו רווח!.! »

South Boy כתב:אכן צעד חכם להביא מגן בכמה רמות פחות טוב ממה שיש לך עכשיו כדי שתוכל להביא שני זרים שגם שניהם יכולים להתברר כנפילות.
שמע אני מבין שאתה חרמן על רכש אבל זה כבר מתחיל לייבש לך את התאים במוח.
בכמה רמות פחות? לא בטוח.
ככה זה אצלי בכל קיץ, אני יום יום מחכה לרכש לשידרוג משמעותי בפן המקצועי, במיוחד אחרי שבוזגלו עזב ואין מחליף ראוי.
ברחובות, הולך שואל האם ישנם עוד מכורים להפועל :דגל:
לכל מקום הולך איתך הפסד או ניצחון אני נשאר שלך
תקראו לי מטומטם אוו אווו
תקראו לי משוגע אהה אההה :משוגע:
באר שבע גם בטוב אווו אווו :תופים:
באר שבע גם ברע להלהלהלהלהל.....!

שלח תגובה