אופיר דוידזאדה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: אופיר דוידזאדה

שליחה על ידי שמעון א »

RedBend כתב:קוואנקה למשל גדיר למשל אבל כל הניים דרופינג הזה זה לא העניין.
כמות הכסף שמתגלגלת אנחנו לא במקום של לשפוט אם היא מונעת מאגו או רצון של לא להידפק.
התדמית החיובית של משפחה וחיוכים היא כובע אחד שיש לה על הראש. אבל יש עוד כובע שבו היא נעקצת על ידי השחקנים ובעלי הקבוצות והיא עוקצת בחזרב איפה שרק אפשר. זה ביזנס וזה שוק לא שומדבר חדש.

לא חושב שהיא איזה איזה רעה תככנית ומחפשת להזיק לאנשים. גם אתה לא חוששב את זה אני יודע אבל אתה קצת הולך לכיוון לא טוב, במחילה חבר.
מה יש לה להיפגע מקואנקה?
החתימה שחקן יקר מהליגה הספרדית - לא התאקלם מקצועית - קורה בכל העולם.
לא זכור לי מקרים שמועדון תובע שחקן על סכומים כאלה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

ג'ון ג'ון כתב: זה כבר בעיה שלנו שהתפשרנו על סכום העברה
אבל אתה מבין שזה לא חוקי לחייב שחקן לחתום על איזה חוזה שהקבוצה מציעה? לא יודע מה חשבו שהלכו על התביעה הזאת חוץ מלעשוןת דווקא וללכת ראש בקיר
אני כן מבין למה השופט לא קיבל את התביעה אבל רק רציתי להראות שיש צד שני למה שכתבת בהודעה שציטטתי אותך, שזה לא היה ככה: "אופיר קיבל כ-ל מה שהוא רוצה, התחנן לחזור לאלונה וברוב חוצתפה היא דרשה ממנו לקצץ כשיש קבוצה אחרת שיכולה לשלם מה שהוא דורש".

אז צריך באותה נשימה להזכיר את הפרט הקטנטן הזה שאלונה "עשתה לו טובה" במעבר לגנט. ובעצם רק בגלל זה תבעו. אם זה היה כמו שתיארתי בפסקה למעלה, לא היו תובעים.

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

שמעון א כתב: מה יש לה להיפגע מקואנקה?
החתימה שחקן יקר מהליגה הספרדית - לא התאקלם מקצועית - קורה בכל העולם.
לא זכור לי מקרים שמועדון תובע שחקן על סכומים כאלה.
שמעון אני מבטיח לך שאם היה הולך טוב אז אנחנו לא מדברים לא על דווידזדה ולא על אלונה אם היא מונעת מאגו ונקמה.
היו אומרים לה כל הכבוד על זה שהיא עומדת על שלה ולא מוותרת.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

RedBend כתב: שמעון אני מבטיח לך שאם היה הולך טוב אז אנחנו לא מדברים לא על דווידזדה ולא על אלונה אם היא מונעת מאגו ונקמה.
היו אומרים לה כל הכבוד על זה שהיא עומדת על שלה ולא מוותרת.
אני לא אהבתי את התביעה הזאת מההתחלה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

שמעון א כתב: אני לא אהבתי את התביעה הזאת מההתחלה.
אני מבין גם אני לא, כי זה לא מסתדר עפ הכובע של החום והמשפחה, וככה עוד לעשות לשחקן בית שגדל אצלך??
אבל אז אתה רואה ש"הבית" הזה בכלל לא מתבלבל, הולך ליריבה היחידה שקיימת בשבילך ועוד אומר לך, רוצים אותי? תשווי לי את השכר שהם מציעים (מרוויח קרוב לבן שהר) ושקיבלתי בגנט שאליהם השתדרגתי כי את עזרת לי להגשים חלום ולהשתדרג כלכלית. אתה מבין?
אם היה חוסר עם הזנב בין הרגליים אחרי שלא הצליח, מגיעה בגישה יותר צנועה ופחות מסריחה מלנפנף בהצעה שיש לו ממכבי... אף אחד לא היה תובע.
יכול מאוד מאוד להבין את זה רק בשביל האמירה

סמל אישי של משתמש
ג'ון ג'ון

שליחה על ידי ג'ון ג'ון »

זה שהוא נבלה וירק לבאר שממנה שתה זה משהו אחר ובטח שלא עילה לתביעה
עשו טעות שפעלו מרגש ונכנסו לתביעה והפסידו
אבל יאללה נגמר עבר שיזדיין

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

CrazyRed7 כתב: כשנמכר לגנט הוא חתם על הסכם שאם יחזור לארץ זה יהיה להפועל באר שבע. אם לא הוא ישלם חצי מיליון יורו.
את זה אני יודע. שאלתי מדוע השופט דחה את התביעה. עוד בזמנו כתבתי שאם הוא היה במו"מ לחזור שלא צלח ואז הלך למקום אחר (זה היה בהשאלה), אז ההיגיון אומר שאין פה עילה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

izguy83 כתב: את זה אני יודע. שאלתי מדוע השופט דחה את התביעה. עוד בזמנו כתבתי שאם הוא היה במו"מ לחזור שלא צלח ואז הלך למקום אחר (זה היה בהשאלה), אז ההיגיון אומר שאין פה עילה.
הבורר כתב בין השאר בהחלטתו כי: "הגעתי לכלל דעה ומסקנה כי השחקן בחר לחזור ולשחק בשורות הקבוצה, אלא שבשל סיבות אלו ואחרות אשר לא ניתן לזקוף אותן לחובת השחקן, לא הסתייע הדבר".

על כך שדוידזאדה לא הגיע למועדון נעוריו בסופו של דבר הוסיף הבורר: "התוצאה הסופית של מגעים אלה הייתה שהקבוצה אינה מוכנה לעמוד בדרישות של גנט כתנאי לשחרור השחקן ממנה אליה. הפתרון שמצאה לכך הקבוצה היה פשוט, אך בעייתי, היא פנתה אל השחקן כדי שיתגמש בתנאי שכרו, בכדי לאפשר לה את קיום העסקה לגביו עם גנט. פתרון מעין זה אינו פסול, אלא שדורש הוא את הסכמת השחקן המועבר ‘לממן’ באמצעות הפחתת תנאי שכרו, את העסקה לגביו עם גנט, וזכותו גם לסרב לכך. סכום ההפרש הגבוה בין עמדת גנט, היא הקבוצה המעבירה, לבין זו של ב”ש, היא הקבוצה הקולטת, הביא לכך שהשחקן סרב לספוג זאת, אין לבוא אליו בטרוניה על כך. בסופו של דבר, הקבוצה המתחרה (מכבי ת"א, ג.ל) היא זו אשר עלה בידיה להגיע לכלל הסכמה עם גנט לשם שחרור השחקן אליה, אך זאת ביחס לעסקה מגוג אחר, עסקת השאלה, ולא מכירה".

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

מי הבורר? מקורב לעורך דין הכריש (והנבלה) של מכבי? משחק מכור.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב: הבורר כתב בין השאר בהחלטתו כי: "הגעתי לכלל דעה ומסקנה כי השחקן בחר לחזור ולשחק בשורות הקבוצה, אלא שבשל סיבות אלו ואחרות אשר לא ניתן לזקוף אותן לחובת השחקן, לא הסתייע הדבר".

על כך שדוידזאדה לא הגיע למועדון נעוריו בסופו של דבר הוסיף הבורר: "התוצאה הסופית של מגעים אלה הייתה שהקבוצה אינה מוכנה לעמוד בדרישות של גנט כתנאי לשחרור השחקן ממנה אליה. הפתרון שמצאה לכך הקבוצה היה פשוט, אך בעייתי, היא פנתה אל השחקן כדי שיתגמש בתנאי שכרו, בכדי לאפשר לה את קיום העסקה לגביו עם גנט. פתרון מעין זה אינו פסול, אלא שדורש הוא את הסכמת השחקן המועבר ‘לממן’ באמצעות הפחתת תנאי שכרו, את העסקה לגביו עם גנט, וזכותו גם לסרב לכך. סכום ההפרש הגבוה בין עמדת גנט, היא הקבוצה המעבירה, לבין זו של ב”ש, היא הקבוצה הקולטת, הביא לכך שהשחקן סרב לספוג זאת, אין לבוא אליו בטרוניה על כך. בסופו של דבר, הקבוצה המתחרה (מכבי ת"א, ג.ל) היא זו אשר עלה בידיה להגיע לכלל הסכמה עם גנט לשם שחרור השחקן אליה, אך זאת ביחס לעסקה מגוג אחר, עסקת השאלה, ולא מכירה".
בקיצור, שקוף.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אלדר כתב: י בדיוק!
——————
זה סעיף תקדימי בכדורגל שלנו, לא באמת ידענו עד כמה אפשר לאכול אותו (היה כאן דיון פעם אם כביל או לא)

בגלל שזה סעיף שהוא פתח לשימוש בעייתי בשחקנים אחרים, החליטו לא לקחת סיכון.

אני חושב שהפסדנו, כי אם שחקן מהפועל חיפה ירצה לעבור אלינו, יואב כץ יגיד לו שהוא הוא יכול לשחק בארץ רק בחיפה ואם לא, ישלם x כסף. זה יכול ליצור בלאגן שלם לשחקן הישראלי.
במיוחד בקבוצות הקטנות

אז הפסדנו בבוררות, לא ביג דיל. גם לא מדובר בסכומים כאלה גבוהים.
התביעה נדחתה נטו כי אופיר כן היה מוכן לחזור אבל תחת התנאים שהיו לו בחוזה בבלגיה ואלונה לא הייתה מוכנה לשלם לו את אותו שכר ורצתה לקצץ על חשבון דמי העברה.

ברגע שהוא רצה לבוא בתנאים הקיימים לו בחוזה והיא לא הייתה מוכנה לשלם לו את אותו שכר לא הייתה לה שום זכות לתבוע מלכתחילה וזו הייתה תביעה מיותרת כלכלית ותדמיתית.

במקרה הזה יש לי ביקורת להנהלה ולאלונה בפרט שפעלו מאגו ומשיקולי נקמנות וחשבו מהזין במקום מהראש, מקווה שילמדו להבא.

ודודזאדה יצא ילד ***** בלי קשר אבל הקייס המשפטי פה היה קלוש מלכתחילה.
נערך לאחרונה על ידי oranu ב 30 ינואר 2019, 00:38, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

ג'ון ג'ון כתב:זה שהוא נבלה וירק לבאר שממנה שתה זה משהו אחר ובטח שלא עילה לתביעה
עשו טעות שפעלו מרגש ונכנסו לתביעה והפסידו
אבל יאללה נגמר עבר שיזדיין
אתה בחור פיקח ואני נהנה לקרוא אותך, תמשיך לכתוב פה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

oranu כתב: התביעה נדחתה נטו כי אופיר כן היה מוכן לחזור אבל תחת התנאים שהיו לו בחוזה בבלגיה ואלונה לא הייתה מוכנה לשלם לו את אותו שכר ורצתה לקצץ על חשבון דמי העברה.

ברגע שהוא רצה לבוא בתנאים הקיימים לו בחוזה והיא לא הייתה מוכנה לשלם לו את אותו שכר לא הייתה לה שום זכות לתבוע מלכתחילה וזו הייתה תביעה מיותרת כלכלית ותדמיתית.

במקרה הזה יש לי ביקורת להנהלה ולאלונה בפרט שפעלו מאגו ומשיקולי נקמנות וחשבו מהז** במקום מהראש, מקווה שילמדו להבא.

ודודזאדה יצא ילד ***** בלי קשר אבל הקייס המשפטי פה היה קלוש מלכתחילה.
יש בעיה של אגו אצלנו בהנהלה. זה קרה כבר כמה פעמים וחבל

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הלוואי ויחזור.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שמעון א כתב:הלוואי ויחזור.
ביחד עם בוזגלו, ושיקבל גם את סרט הקפטן.