ציטוטים 2016/17

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: ציטוטים 2016/17

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

delta7 כתב: וגם השנה השופטים התחילו בכושר טוב. איך כל משחק הם מקבלים את משיח? יש איזה משחק שלא שרקו פנדל לזכותם?
רק במשחק שהם ניצחו 3-0 את רעננה...
חוץ מזה הם קיבלו 4 פנדלים מפוקפקים...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

זה הורג אותי הקלות ששורקים לטובתתם במקרה גבולי
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

"מביך אותי שזאת הקבוצה היריבה שלנו לאליפות, איזה חבורה של יצורים. שיחזרו ללאומית עם האלפיים אוהדים שלהם"
ציטוט על התפאורה שלנו...
אם הם היו יורדים ללאומית איי פעם אני דיי בטוח שהם לא היו מביאים אלף אוהדים, אוהדי הצלחות יהירים ושחצנים...
אם יש קבוצה שאני באמת מקווה שתרד ליגה במיליון אחוז בלי שום חרטות זה הם, שיגלו שמיץ' משחד שופטים ויורידו אותם כמו שהורידו את יובנטוס.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

דר אדום בנשמה כתב:"מביך אותי שזאת הקבוצה היריבה שלנו לאליפות, איזה חבורה של יצורים. שיחזרו ללאומית עם האלפיים אוהדים שלהם"
ציטוט על התפאורה שלנו...
אם הם היו יורדים ללאומית איי פעם אני דיי בטוח שהם לא היו מביאים אלף אוהדים, אוהדי הצלחות יהירים ושחצנים...
אם יש קבוצה שאני באמת מקווה שתרד ליגה במיליון אחוז בלי שום חרטות זה הם, שיגלו שמיץ' משחד שופטים ויורידו אותם כמו שהורידו את יובנטוס.
הם יודעים שאתם מצטטים אותם, וכותבים לכם את זה בכוונה. די לאינפנטיליות.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

בדוגרי כמות האוהדים שלנו במשחקי חוץ די מביכה. לעומת שאר הגדולות בארץ.

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

yakar כתב:בדוגרי כמות האוהדים שלנו במשחקי חוץ די מביכה. לעומת שאר הגדולות בארץ.
אולי רק במשחק מול בני יהודה הייתה נפילה עם 2000 אוהדים, בשאר מביאים כמויות יפות ואם אני לא טועה אנחנו ממוצע הקהל הכי גבוה בליגה למשחקי חוץ אחרי מכבי חיפה, בודאות יותר מהקוקסינלים הצהובים האלה.
הילדי כאפות האלה תמיד היו מתנשאים ותמיד כל קבוצה שנלחמה מולם הביכה אותם כי הם לא הם, כי הרי ידוע שהם הקהל הכי טוב והקבוצה הכי טובה והמועדון הכי גדול ובלה בלה בלה.
בפועל, הם הביאו לרעננה 500 אוהדים במשחק חוץ במגרש שהם מארחים, יש להם את התפאורות ה-כ-י חלשות בליגה (ושימשיכו לספר סיפורים על ההגבלות של המשטרה, גם כשהמשטרה אישרה להם להכניס את התפאורה על יוהאן קרויף זה היה נראה כמו מחווה לסלובודאן דראפיץ'), הקהל שלהם הוא בית קברות אחד גדול אפילו ביחס אלינו שיש לנו מה לשפר מבחינה ווקאלית, והם פשוט מסרבים להשלים עם זה שהם כבר לא הקבוצה הטובה בארץ. לא מובן לי מאיפה החוצפה בכלל לדבר על רמת היצירתיות והתפאורות שלנו, אנחנו בפער על כל הליגה בנושא הזה ושברנו שיאים ששום קבוצה לא הגיעה אליהם מהבחינה הזאת, בטח שלא מכבי עם התפאורות הכי עלובות שראיתי מקבוצה גדולה.
נכון להיום חוץ מהגביעים שיושבים להם בארון שסבא של סבא של סבא של סבא שלי ראה בימי הפלמח הם לא עולים עלינו בשום דבר, ההיפך הוא הנכון, אבל אל תפריעו לחבורת הטרולים העלובים האלה להמשיך להרים את האף לשמיים בזמן שבכל יום שעובר הם רק עושים עוד צעד אחורה על כל צעד שלנו קדימה, השיטה היא להיות צנועים לא להקל ראש ולזלזל באף אחד ולהמשיך לתת את הכול בשביל הפועל, על הדשא וביציעים. עד שיגיע היום שבו החלאות המטונפות והצהובות האלה ישלמו על הזלזול שלהם.
אוי אלוהים כמה שאני שונא אותם!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

yakar כתב:בדוגרי כמות האוהדים שלנו במשחקי חוץ די מביכה. לעומת שאר הגדולות בארץ.
אחי, בשבילנו כל משחק חוץ זה מינימום שעה ורבע נסיעה.. בשבילם מקסימום 40 דק נסיעה

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

שמעון א כתב: אחי, בשבילנו כל משחק חוץ זה מינימום שעה ורבע נסיעה.. בשבילם מקסימום 40 דק נסיעה
+1
מה גם שיש להם לפחות כמה מאות אוהדים בכל עיר כך שאפילו 40 דקות לא צריכים לנסוע.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

שמעון א כתב: אחי, בשבילנו כל משחק חוץ זה מינימום שעה ורבע נסיעה.. בשבילם מקסימום 40 דק נסיעה
תוסיף על זה את כמות המשחקים המטורפת.
לא פשוט להיעדר כ"כ הרבה פעמים מבית/עבודה. באופן אישי, לא נסעתי לסמי השנה, מה שלא היה עולה על דעתי בשנים קודמות.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

izguy83 כתב: תוסיף על זה את כמות המשחקים המטורפת.
לא פשוט להיעדר כ"כ הרבה פעמים מבית/עבודה. באופן אישי, לא נסעתי לסמי השנה, מה שלא היה עולה על דעתי בשנים קודמות.
כנ'ל.. לא הייתי מסוגל, בטח כשבוקר לפני חזרנו ממילאנו.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

סאות׳בוי אני די בטוח שמכבי דווקא עם הממוצע הכי גבוהה בשנה שעברה במשחקי חוץ.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

אני די בטוח שמכבי , חיפה וביתר עם ממוצע קהל חוץ גבוה יותר מאיתנו(למרות הצלחה הרבה יותר קטנה).
לחיפה יש גם את מרחקי הנסיעה.
למושבה למשל אין סיבה שלא יבואו הרבה אוהדים שלנו. זה פחות משעה נסיעה , ונסיעה מאוד נוחה.

מעניין מה יקרה בתקופות פחות טובות.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

yakar כתב:אני די בטוח שמכבי , חיפה וביתר עם ממוצע קהל חוץ גבוה יותר מאיתנו(למרות הצלחה הרבה יותר קטנה).
לחיפה יש גם את מרחקי הנסיעה.
למושבה למשל אין סיבה שלא יבואו הרבה אוהדים שלנו. זה פחות משעה נסיעה , ונסיעה מאוד נוחה.

מעניין מה יקרה בתקופות פחות טובות.
בדרך כלל למושבה אנחנו מביאים יותר אנשים ממה שהיה השבוע, אבל הסיבה העיקרית היא שזה היה ביום ראשון. אם זה היה בשבת, לדעתי, היו לפחות אלף יותר.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

את העובדה הכי בסיסית שכחתם - אין לנו את המסות קהל שיש להם, לחיפה ובית"ר.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

לנו יש כמות מביכה בקהל חוץ? יש לנו את הקהל חוץ הכי טוב בארץ. הכי קלב שלנו זה אשדוד וגם זה 50 דקות נסיעה במקרה הטוב.
כל משחק חוץ יש לנו 2000 אוהדים ומעלה כש99 אחוז באים מבש לעומת ביתר ומכבי שהמון אוהדים שלהם הם בדכ מקומיים (יחסית לאצטדיון החוץ).
בחיי שלפעמים יש פה אנשים מביכים וחסרי מושג

שלח תגובה