רשמי: אמיר כבירי לוקח את הפועל תל אביב להקפאה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אלדר

רשמי: אמיר כבירי לוקח את הפועל תל אביב להקפאה

שליחה על ידי אלדר »

מי שהגיע בתור הבעלים-אוהד במטרה להציל את המועדון לפני שנה וחצי, הוא זה שמביא אותו לאחד מרגעי השפל הגדולים בתולדותיו. המשמעות: 9 נקודות יירדו מיידית ממאזנה

הסערה סביב הפועל ת"א נמשכת. בעלי הקבוצה, אמיר כבירי, הגישה רשמית בקשה להקפאת הליכים, בניגוד לדעתם של בעלי המניות, העמותה והספקים. גורמים במועדון סיפרו לערוץ הספורט כי הבעלים אמיר כבירי לא שיתף אותם בהחלטה כזאת וכי הם לא מודעים לנושא. הוא נפגש בשעה זו עם מנכ"ל המנהלת, אורן חסון, יו"ר הרשות לבקרה תקציבית, עופר אורליצקי ומנכ"ל ההתאחדות, רותם קמר, בנושא, כאשר גם היועץ המשפטי של ההתאחדות, עו"ד אפרים ברק, נוכח. עוד לפני כן הוא אמר ליו"ר ההתאחדות, עופר עיני: "אין מנוס מהקפאת הליכים. לא נותרה לי ברירה אחרת".

יו"ר הרשות לבקרה תקציבית, עופר אורליצקי, הבהיר מה המשמעות: "תקציב הפועל ת"א נבנה על פי חובות של 30 מיליון שקל. אם החובות גדלו, אין כיסוי לזה. אני שומע שמדברים על חובות של 70 מיליון, אבל אני עובד על פי המאזן של מאי ולזה אין כיסוי. פנייה להקפאת הליכים לא תיתן לקבוצה פטור מתשלום החובות, אבל היא תעניק פטור לכבירי, שכבר לא יהיה בקבוצה".

הבעלים נמצא בנתק מוחלט עם מני וייצמן, איש העסקים שתומך הקבוצה, ולא בקשר גם עם שאר אנשי ההנהלה של המועדון. כבירי מתייעץ ונעזר באנשים מחוץ למערכת מה שמעיד על חוסר האמון והנתק עם סביבתו, כאשר במהלך הבוקר ניסו מספר גורמים לתפוס את הבעלים, אך לא זכו לתשובה.

איש שהיה קרוב מאוד לכבירי עד הימים האחרונים אמר הבוקר לאתר ערוץ הספורט: "אם כבירי אכן הולך על הקפאה בסוף זה כי אמיר כבירי חושב על עצמו ומטביע את הפועל תל אביב. הפועל יכולה לסחוב בלי הקפאה עד סוף העונה, זה בטוח". על פי אותו מקורב, המצב של המועדון הכלכלי של המועדון רעוע, אך עדיין לא מצריך הליך דרמטי של פירוק או הקפאת הליכים, שעלול להוביל להורדת 9 נקודות באופן מיידי.

https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 31379.html" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: רשמי: אמיר כבירי לוקח את הפועל תל אביב להקפאה

שליחה על ידי אלדר »

איך קבוצות מתרסקות בגלל בעלים לא שפויים ומהלכים הזוים כדי לחיות את הרגע.

נגמרו ימי ההסתדרות והאוהדים משלמים את המחיר.
חייב לבדוק את הבעלים שבאים לקנות קבוצת כדורגל ולחייב אותם לתקופת זמן מסויימת. כל שנה לבדוק גרעונות ולא להחתים שחקנים עד שחוב מסוים לא שולם. מקסימום בעיכוב של שנה.

כואב הלב לראות אימפריות מתרסקות, זה יכול לקרות לכל קבוצה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני יכול להגיד שהם המועדון השנוא ביותר עליי,אבל באותה נשימה אני אגיד שזה כל כך עצוב שמועדון כזה גדול מגיע למצב כזה.

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

אדום זקן כתב:אני יכול להגיד שהם המועדון השנוא ביותר עליי,אבל באותה נשימה אני אגיד שזה כל כך עצוב שמועדון כזה גדול מגיע למצב כזה.
שנוא או לא שנוא, הם קבוצה שחובה בליגה.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

אני באמת לא מבין איך מגיעים ל100 מיליון שח חובות.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

יש לי תחושה, אין לי מושג על סמך מה, שיגיע בקרוב מושיע ויציל אותם, לפחות מהליך הפירוק.

מה שכבירי עשה בהפועל תל אביב זה פשע, שאשמים בו גם אנשים כמו הבקרה התקציבית. אני באמת לא מבין בזה לעומק אבל כל טמבל יכול לשים לב שאין מצב שקבוצה שמחתימה עשרות שחקנים ב2-3 עונות וכל הזמן נכנסת לחובות מהעסקתם ו/או העסקת שחקנים קודמים נמצאת במצב רע.

ואם מדברים מבחינה מקצועית - הם יותר טובים מהקבוצות שהם יתמודדו איתם בתחתית. במידה וזה קורה, הם הופכים כרגע להיות בפער 6 נקודות מהקו האדום. אני חושב שהם יכולים להנצל מזה. חבל שדבר כזה קורה לקבוצה בסדר גודל שלהם, ובסדר גודל של נתניה למשל.

למה כל המשקיעים הנחמדים שמצליחים להחזיק קבוצות בצורה סבירה (אשר אלון, סתיו שחם) לא משקיעים בקבוצות האלה והולכים לרעננה וכפ"ס...

סמל אישי של משתמש
avivgolan

שליחה על ידי avivgolan »

The red one כתב:יש לי תחושה, אין לי מושג על סמך מה, שיגיע בקרוב מושיע ויציל אותם, לפחות מהליך הפירוק.

מה שכבירי עשה בהפועל תל אביב זה פשע, שאשמים בו גם אנשים כמו הבקרה התקציבית. אני באמת לא מבין בזה לעומק אבל כל טמבל יכול לשים לב שאין מצב שקבוצה שמחתימה עשרות שחקנים ב2-3 עונות וכל הזמן נכנסת לחובות מהעסקתם ו/או העסקת שחקנים קודמים נמצאת במצב רע.

ואם מדברים מבחינה מקצועית - הם יותר טובים מהקבוצות שהם יתמודדו איתם בתחתית. במידה וזה קורה, הם הופכים כרגע להיות בפער 6 נקודות מהקו האדום. אני חושב שהם יכולים להנצל מזה. חבל שדבר כזה קורה לקבוצה בסדר גודל שלהם, ובסדר גודל של נתניה למשל.

למה כל המשקיעים הנחמדים שמצליחים להחזיק קבוצות בצורה סבירה (אשר אלון, סתיו שחם) לא משקיעים בקבוצות האלה והולכים לרעננה וכפ"ס...
להפך, עדיף לרוכשים להיכנס אחרי פירוק ולא במצב כזה.

לענייו הבעלים האחרים, הפועל תא זאת לא כס או רעננה. לא בחובות כמובן ולא בהשקעה העתידית.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

מצחיק איך נמני מעורבב גם פה... אתמול אצל אופירה הוא פירשן את הבעיות של מכבי ת״א אחרי שמכר להם את יוסי בניון... רקוב
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

The red one כתב:יש לי תחושה, אין לי מושג על סמך מה, שיגיע בקרוב מושיע ויציל אותם, לפחות מהליך הפירוק.

אל תיפול לפח של התקשורת.
כבירי עשה את מה שנמנעו גדולים ממנו לעשות בעבר והיה בלתי נמנע וזה ללכת לפירוק.
כל אותם נחשים שעכשיו מפיצים ארס לא עשו כלום להציל את הפועל ת"א.
הבעיה שלהם תמיד הייתה כל הטמבלים האלה שמחזיקים 5-6% וחושבים שהם מנהלים את המועדון.
הבעיה היא מני וויצמן שבחש ובחש ובחש מבלי להיות חלק מהעניין,ופיזר הבטחות שווא,כל אילו פרקו את מועדון הפועל ת"א.
הכל התחיל באובססיה שלהם להיפטר מטביב.
מרוב שהם היו כל כך אובססיביים כלפיו הם פשוט חתמו ושיחררו אותו,מבלי לבדוק מה חובות העבר? מה המצב הפיננסי במועדון?
ותוסיף לכל זה את הפשעים שהם בעצמם עשו.
כבירי בשנה שם מכיסו 30 מליון!!

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel

שליחה על ידי YallaHapoel »

אדום זקן כתב: אל תיפול לפח של התקשורת.
כבירי עשה את מה שנמנעו גדולים ממנו לעשות בעבר והיה בלתי נמנע וזה ללכת לפירוק.
כל אותם נחשים שעכשיו מפיצים ארס לא עשו כלום להציל את הפועל ת"א.
הבעיה שלהם תמיד הייתה כל הטמבלים האלה שמחזיקים 5-6% וחושבים שהם מנהלים את המועדון.
הבעיה היא מני וויצמן שבחש ובחש ובחש מבלי להיות חלק מהעניין,ופיזר הבטחות שווא,כל אילו פרקו את מועדון הפועל ת"א.
הכל התחיל באובססיה שלהם להיפטר מטביב.
מרוב שהם היו כל כך אובססיביים כלפיו הם פשוט חתמו ושיחררו אותו,מבלי לבדוק מה חובות העבר? מה המצב הפיננסי במועדון?
ותוסיף לכל זה את הפשעים שהם בעצמם עשו.
כבירי בשנה שם מכיסו 30 מליון!!
איך אתה יכול לנקות את כבירי? יש גרעון עובדתי והבן אדם מחתים 40 שחקנים בשנתיים.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

כבירי אדם טוב אבל הזוי... מושפע מכל "היועצים", איבד כל פרופורציה ליד גוטמן.

כמה שצחקנו על אייל ברקוביץ, הוא הבין את המצב וצמצם עלויות. השארתו למספר שנים הייתה יכולה לרפא את הפועל.
מי שעמד מולו זה כרגיל האוהדים, שגרשו כבר בעלים, ושחלקם בנפילה משמעותי מאד.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

avivgolan כתב:
בדיוק. אותו דבר לגבי מכבי תא וביתר.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

avivgolan כתב:

לא רואה אותה יורדת.

מאידך - גם לא ראיתי את מכבי פ"ת יורדת ב-2012...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

YallaHapoel כתב: איך אתה יכול לנקות את כבירי? יש גרעון עובדתי והבן אדם מחתים 40 שחקנים בשנתיים.
על מה אתה מדבר תגיד לי??
חוץ מהעובדה שהוא טיפש שלא עשה עבודה יסודית טרום הקנייה הבן אדם יצא פארייר לא נורמלי את כל התחלואים של המועדון הזה מפילים עליו.
גרעון של 100 מליון לא נוצר בשנה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: על מה אתה מדבר תגיד לי??
חוץ מהעובדה שהוא טיפש שלא עשה עבודה יסודית טרום הקנייה הבן אדם יצא פארייר לא נורמלי את כל התחלואים של המועדון הזה מפילים עליו.
גרעון של 100 מליון לא נוצר בשנה.
מאז כבירי רכש את המועדון הגירעון הכפיל את עצמו. וזה לא היה קורה אם לא היה מנהל את הקבוצה כאילו זה שמירה במנג׳ר ומחתים מיליון שחקנים במשכורות גבוהות.

שלח תגובה