ארה''ב תקפה את בסיס האוויר הצבאי אל-שרייט בחומס, סוריה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אלדר

ארה''ב תקפה את בסיס האוויר הצבאי אל-שרייט בחומס, סוריה

שליחה על ידי אלדר »

ארה''ב תקפה את בסיס האוויר הצבאי אל-שרייט בחומס, סוריה ממנו יצאו המטוסים שפיזרו את הגז

מעל שישים טילי טומהוק נורו על יעדים בסוריה כנראה מאחת משתי נושאות המטוסים בשישים שניות, שזה אומר מעל 20,000 קילו של פיצוצים ב60 שניות

https://rotter.net/forum/scoops1/394078.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: ארה''ב תקפה את בסיס האוויר הצבאי אל-שרייט בחומס, סוריה

שליחה על ידי אלדר »

אחרי לילה עמוס באיומים טראמפ תוקף בסוריה...
ממה שקורה ברשת כולם עדיין קצת בשוק... אי אפשר לדעת איך זה ישפיע עלינו כרגע... אבל זה נראה (הערכות) שאסד ופוטין ישתו מים קרים ויקבלו את הפצצת הבסיס כמחיר הגון.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

מהמלחיצים -
לדעתי מחר אין משחק.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

המוח הקרימינלי שלי אוטומטית חושב שכל עניין השימוש בנשק כימי זה פייק ניוז שנועד להכשיר את דעת הקהל העולמית לתקיפה בסוריה. כאילו מה, מאות האלפים שנטבחו שם בנשק קונבנציונלי כבר 5-6 שנים לא הזיזו לכם כי הוא זה ופתאום כמה עשרות בודדות הרוגים מגז מעירים אתכם?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אורי אדום בנשמה כתב:המוח הקרימינלי שלי אוטומטית חושב שכל עניין השימוש בנשק כימי זה פייק ניוז שנועד להכשיר את דעת הקהל העולמית לתקיפה בסוריה. כאילו מה, מאות האלפים שנטבחו שם בנשק קונבנציונלי כבר 5-6 שנים לא הזיזו לכם כי הוא זה ופתאום כמה עשרות בודדות הרוגים מגז מעירים אתכם?
לך תדע, אולי טראמפ היה מגיב גם לולא הנשק הכימי...

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

עד היום יש לי בארון את המסיכת אב"כ והמזרקי אטרופין, כל רגע סדאם אמור לקום מהקבר ולזרוק עלינו נשק ביולוגי אז כדאי להתגונן מפני יום הדין.
לא שאני מזלזל באכזריות של צבא אסד אבל גם הם יודעים שלזרוק נשק כימי בתוך מדינה שכוחת אל שאנשיה נטבחים במשך שנים ואת אף אחד זה לא מעניין זה לא קרוב אפילו ללזרוק נשק כימי על המדינה בעלת הצבא החזק ביותר במזרח התיכון עם אמצעי לחימה שיכולים למחוק מדינות שלמות באיזור במידת הצורך, וזה העימות האחרון שאסד או כל ראש ארגון טרור של מדינה מפורקת באזור צריך. הכול איומי סרק כמו תמיד, ושוב החששות נופחו מעבר לכל פרופורציות.
בקיצור, רק שיבואו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

South Boy כתב:עד היום יש לי בארון את המסיכת אב"כ והמזרקי אטרופין, כל רגע סדאם אמור לקום מהקבר ולזרוק עלינו נשק ביולוגי אז כדאי להתגונן מפני יום הדין.
לא שאני מזלזל באכזריות של צבא אסד אבל גם הם יודעים שלזרוק נשק כימי בתוך מדינה שכוחת אל שאנשיה נטבחים במשך שנים ואת אף אחד זה לא מעניין זה לא קרוב אפילו ללזרוק נשק כימי על המדינה בעלת הצבא החזק ביותר במזרח התיכון עם אמצעי לחימה שיכולים למחוק מדינות שלמות באיזור במידת הצורך, וזה העימות האחרון שאסד או כל ראש ארגון טרור של מדינה מפורקת באזור צריך. הכול איומי סרק כמו תמיד, ושוב החששות נופחו מעבר לכל פרופורציות.
בקיצור, רק שיבואו.
אפילו בצה"ל כבר הפסיקו ללמד את היחידות הלוחמות התגוננות מפני אב"כ. איום שמעולם לא התממש.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אורי אדום בנשמה כתב:המוח הקרימינלי שלי אוטומטית חושב שכל עניין השימוש בנשק כימי זה פייק ניוז שנועד להכשיר את דעת הקהל העולמית לתקיפה בסוריה. כאילו מה, מאות האלפים שנטבחו שם בנשק קונבנציונלי כבר 5-6 שנים לא הזיזו לכם כי הוא זה ופתאום כמה עשרות בודדות הרוגים מגז מעירים אתכם?
זה לא כזה רחוק מהמציאות לדעתי
יש למורדים אינטרס מאוד גדול בלגרום לעולם להאמין שאסד השתמש בנשק כימי. רע זה לא יכול לעשות להם

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yanivnew91 כתב: זה לא כזה רחוק מהמציאות לדעתי
יש למורדים אינטרס מאוד גדול בלגרום לעולם להאמין שאסד השתמש בנשק כימי. רע זה לא יכול לעשות להם

הייתי יותר בקטע שזה פייק ניוז ממטבחו של הבית הלבן, שבמקום לחכות לטריגר, החליט ליזום אותו בעצמו...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

+1
מביך ההתעסקות בזה פתאום.
באופן כללי בכל מה שקשור בסוריה, כמה שתקרא יותר כתבות בנושא ככה תדע פחות.
הכל אג'נדה, מכף רגל ועד ראש.

אין היום עיתונות, רק אג'נדה. ואנשים עוד פוחדים שהממשלה תשלוט בתאגיד... ממה יש לפחד? לפחות ככה אתה יודע מה האג'נדה של הערוץ, המצב השני הוא שיש אג'נדה, אתה רק לא יודע מהי.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

יש שם כלכך הרבה אירגונים, שאפילו לארה"ב אין מושג מי נגד מי.

שלח תגובה