יורובאסקט 2017

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
niv1

Re: יורובאסקט 2017

שליחה על ידי niv1 »

לא יודע איך אחרי 5 שנים זכרתי את זה אבל זכרתי נכון
Casspi scored 12 points in 21 minutes, and Mekel scored 11 points and dished off 6 assists in 23 minutes in his best NBA game to date

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

niv1 כתב: אתם הייתם קמים ב4 בבוקר כדי לראות אותו משחק בדלאס?(או את כספי שבאותו עונה היה ביוסטון?) לא נראלי, אני כן
היה שחקן רוטציה לגיטמי לגמרי בדלאס כולל מספר משחקים (כמה שזוכר אחד מהם נגד כספי) בדו ספרתי של נק.. והוא גם פתח בחמישיה במשחק אחד.. לא פותחים בחמישיה בליגה הטובה בעולם בגלל קשרים..
אם לא היה נפצע כנראה היה נשאר שם לפחות עוד עונה שתיים..

אז הוא שחקן מוגבל אבל שחקן שעבד קשה והוא צריך להיות דוגמה לצעירים שגם השחקן הכי מוגבל עם עבודה קשה יכול להגיע רחוק
בעיה שלך שקמת ב4 בבוקר,רסמי.
דבר שני לאן הוא הגיע עם כל ה"שחקן רוטציה לגיטימי"?

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אדום זקן כתב: בעיה שלך שקמת ב4 בבוקר,רסמי.
דבר שני לאן הוא הגיע עם כל ה"שחקן רוטציה לגיטימי"?
לאן רצית שהוא יגיע?
היה שחקן רוטציה בליגה הטובה בעולם, נפצע, לא חזר כמו שהיה וגמר את הסרט שלו שם. זהו

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

niv1 כתב: לאן רצית שהוא יגיע?
היה שחקן רוטציה בליגה הטובה בעולם, נפצע, לא חזר כמו שהיה וגמר את הסרט שלו שם. זהו
נו.. אז מה עשית ממנו קווין גראנט משופר.
גבר!! הכל עניין של תוצאות.
הבחור נתן עונה במכבי חיפה ומאז התגלגל לדאלס,הכוכב האדום ומכבי שאחוז התרומה שלו הוא 0.
תפסיק לגנוב דעת.
גם דאמרי לא חזר כמו שהיה.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אדום זקן כתב: נו.. אז מה עשית ממנו קווין גראנט משופר.
גבר!! הכל עניין של תוצאות.
הבחור נתן עונה במכבי חיפה ומאז התגלגל לדאלס,הכוכב האדום ומכבי שאחוז התרומה שלו הוא 0.
תפסיק לגנוב דעת.
גם דאמרי לא חזר כמו שהיה.
מה קשור גארנט משופר.. שחקן רואציה לגיטימי זה שחקן שמקבל את הדקות שלו.. וזה מה שמקל היה עד לפציעה.. זה הכל.. גם נוריס קול היה שחקן לגיטימי במיאמי והנה הגיע השנה למכבי..

ראית איך התחיל הנושא בכלל? אני לא מעלל את מקל, בכלל לא. שחקן מוגבל אבל הרוויח מקום בליגה הטובה בעולם ביושר עם עבודה קשה מאוד וזה הכל. זה היה בתגובה לזה שהוא רשם שסוכן גאון סידר אותו שם

אתה מערבב דברים ומדבר על דברים לא קשורים.. מה קשור כוכב מה קשור מכבי.. אתה סתם זורק דברים לאוויר.. מדבר על תקופה שלפני הפציעה אני מדבר שלפני 5 שנים הגיע לנבא בצדק.. אם כבר הדוגמה של דמארי מחזקת את מה שאני אומר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

niv1 כתב: מה קשור גארנט משופר.. שחקן רואציה לגיטימי זה שחקן שמקבל את הדקות שלו.. וזה מה שמקל היה עד לפציעה.. זה הכל.. גם נוריס קול היה שחקן לגיטימי במיאמי והנה הגיע השנה למכבי..

ראית איך התחיל הנושא בכלל? אני לא מעלל את מקל, בכלל לא. שחקן מוגבל אבל הרוויח מקום בליגה הטובה בעולם ביושר עם עבודה קשה מאוד וזה הכל. זה היה בתגובה לזה שהוא רשם שסוכן גאון סידר אותו שם

אתה מערבב דברים ומדבר על דברים לא קשורים.. מה קשור כוכב מה קשור מכבי.. אתה סתם זורק דברים לאוויר.. מדבר על תקופה שלפני הפציעה אני מדבר שלפני 5 שנים הגיע לנבא בצדק.. אם כבר הדוגמה של דמארי מחזקת את מה שאני אומר
פארקר הגיע לשם בצדק.
שאראס הגיע בצדק.

מקל? תעשה לי טובה.

מעבר לכך, יכולת נמדדת לאורך זמן.
שני משחקים וחצי לא הופכים אותו לשחקן רוטציה לגיטימי באן בי איי.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

ForeverRed כתב: פארקר הגיע לשם בצדק.
שאראס הגיע בצדק.

מקל? תעשה לי טובה.

מעבר לכך, יכולת נמדדת לאורך זמן.
שני משחקים וחצי לא הופכים אותו לשחקן רוטציה לגיטימי באן בי איי.
יש בליגה באזור ה500 שחקנים.. בוא אני יגיד לך משהו, חלק מהם אפילו נס ציונה לא הייתה מביאה.. שחקן לא צריך להיות לברון או אפילו שאראס בשביל להיות שחקן רוטציה לגיטימי בליגה הזאת..יש באמריקה כל כך הרבה שחקנים שאפשר להביא ומבחר פשוט עצום שדוקא נחישות ועבודה קשה כמו מקל זה דברים שנותנים מקום שם.
עד הפציעה הוא שיחק ביותר מ30 משחקים והוכיח שיש לו מקום בליגה הזאת וזאת הנקודה. זה הכל. אחרי הפציעה זה לא אותו שחקן ו אני לא מדבר על הזמן הזה

אגב, לא משווה בכלל את מקל לשניהם, זה לא אותו ליגה. אבל לדעתי הרבה יותר מרשים להוביל 2 קבוצות שונות תוך 4 עונות לאליפות מקבוצה שהיא מונופול בליגה (ו הייתה בשיאה) וזה מוכיח שיש לך מקום בליגה הטובה בעולם לא פחות מלהיות כוכב בין כוכבים בקבוצת יורוליג..

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

niv1 כתב: יש בליגה באזור ה500 שחקנים.. בוא אני יגיד לך משהו, חלק מהם אפילו נס ציונה לא הייתה מביאה.. שחקן לא צריך להיות לברון או אפילו שאראס בשביל להיות שחקן רוטציה לגיטימי בליגה הזאת..יש באמריקה כל כך הרבה שחקנים שאפשר להביא ומבחר פשוט עצום שדוקא נחישות ועבודה קשה כמו מקל זה דברים שנותנים מקום שם.
עד הפציעה הוא שיחק ביותר מ30 משחקים והוכיח שיש לו מקום בליגה הזאת וזאת הנקודה. זה הכל. אחרי הפציעה זה לא אותו שחקן ו אני לא מדבר על הזמן הזה

אגב, לא משווה בכלל את מקל לשניהם, זה לא אותו ליגה. אבל לדעתי הרבה יותר מרשים להוביל 2 קבוצות שונות תוך 4 עונות לאליפות מקבוצה שהיא מונופול בליגה (ו הייתה בשיאה) וזה מוכיח שיש לך מקום בליגה הטובה בעולם לא פחות מלהיות כוכב בין כוכבים בקבוצת יורוליג..
הפסקה הראשונה רק מחזקת את הטענה שההישג לא כל כך גדול ולא מוכיח דבר לגבי היכולת של השחקן.

הפסקה השנייה שגויה בכל כך הרבה מובנים.. נסכים לא להסכים.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

ForeverRed כתב: הפסקה הראשונה רק מחזקת את הטענה שההישג לא כל כך גדול ולא מוכיח דבר לגבי היכולת של השחקן.

הפסקה השנייה שגויה בכל כך הרבה מובנים.. נסכים לא להסכים.
הדיון יצא מהקשרו..אתם סתם מכניסים לי מילים לפה ואז רושמים דברים נגד דברים שאני לא טוען בכלל.. בשום הודעה לא טענתי שזה הישג עצום, בשום הודעה גם לא טענתי שהוא איזה כוכב (לאדום זקן)

כל מה שרשמתי היה בתגובה להודעה ש משתמש שרשם שהסוכן שסידר למקל חוזה בנבא הוא קוסם.
כל מה שטענתי שבאותה נקודה בקריירה שלו (שחקן כשרוני בן 25 שלקח למכבי 2 אליפויות) הוא הרוויח את המקום שלו ביושר בליגה הזאת. זה הכל

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

לא אהבתי את אליהו
הוא כזה רך בהתקפה ובהגנה
גם נגמרה העונה של הגויאבות
הוא יעיל ובנבחרת בצדק אבל צריך בשר בצבע
זלמנסון או בלייזר(שלו יש גם ידית משלוש) יחד עם האוול... שווה נסיון מקווה שהוא יעשה שינויים בעמדת ה4

סמל אישי של משתמש
Cameo
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Cameo »

niv1 כתב: הדיון יצא מהקשרו..אתם סתם מכניסים לי מילים לפה ואז רושמים דברים נגד דברים שאני לא טוען בכלל.. בשום הודעה לא טענתי שזה הישג עצום, בשום הודעה גם לא טענתי שהוא איזה כוכב (לאדום זקן)

כל מה שרשמתי היה בתגובה להודעה ש משתמש שרשם שהסוכן שסידר למקל חוזה בנבא הוא קוסם.
כל מה שטענתי שבאותה נקודה בקריירה שלו (שחקן כשרוני בן 25 שלקח למכבי 2 אליפויות) הוא הרוויח את המקום שלו ביושר בליגה הזאת. זה הכל
כמו שכבר ענו לך פה, שחקן עם עונה אחת טובה בקריירה בליגה הישראלית, זו הייתה המקפצה שלו ל-NBA.
אמרת שהוא לקח 2 אליפויות למכבי בקבוצות אחרות, אחת מהן הייתה עם גליל של פארגו כשרק בפיינל פור הוא באמת היה טוב, וכשאני אומר "טוב" אני מתכוון ל-9 נקודות ו-3 אסיסטים למשחק, בליגה הישראלית!. "שחקן NBA לגיטימי" כמו שכינית אותו מתגבר על פציעה של חודשיים, או לפחות מוצא את עצמו היום בקבוצת יורוליג לגיטימית אם המזל והסיטואציה ממש לרעתו, המניה שלו בירידה מתמדת ולתלות את זה באיזו פציעה של חודשיים לפני 4 שנים זו גניבת דעת פר-אקסלנס.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

Cameo כתב:
כמו שכבר ענו לך פה, שחקן עם עונה אחת טובה בקריירה בליגה הישראלית, זו הייתה המקפצה שלו ל-NBA.
אמרת שהוא לקח 2 אליפויות למכבי בקבוצות אחרות, אחת מהן הייתה עם גליל של פארגו כשרק בפיינל פור הוא באמת היה טוב, וכשאני אומר "טוב" אני מתכוון ל-9 נקודות ו-3 אסיסטים למשחק, בליגה הישראלית!. "שחקן NBA לגיטימי" כמו שכינית אותו מתגבר על פציעה של חודשיים, או לפחות מוצא את עצמו היום בקבוצת יורוליג לגיטימית אם המזל והסיטואציה ממש לרעתו, המניה שלו בירידה מתמדת ולתלות את זה באיזו פציעה של חודשיים לפני 4 שנים זו גניבת דעת פר-אקסלנס.
אני רק מנסה להבין איך שחקן שנתן "רק עונה אחת טובה בקריירה" מחזיק ב2 תארים של השחקן המצטיין של העונה..

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

niv1 כתב: אני רק מנסה להבין איך שחקן שנתן "רק עונה אחת טובה בקריירה" מחזיק ב2 תארים של השחקן המצטיין של העונה..
מקל בעונה הסדירה של 2010-2011:
מקום 2 באסיסטים (6.1)
מקום 28 בנקודות (12)
מקום 18 במדד פלוס/מינוס (+40)
מקום 18 חטיפות (1.3)
מקום 10 יחס אס'/איבודים (2.2)
מקום 20 באחוזים מ-2 (52.8%) כשספרתי לפחות 10 גארדים מעליו
מקום 32 באחוזים מ-3 (32.3%)
מקום 21 באחוזים מהעונשין (70%)

השתדלתי ללכת פה על הסטטיסטיקות שבאות יותר לידי ביטוי אצל גארדים.
בוא נניח שהחלטה על המצטיין היא אובייקטיבית לחלוטין (6 ישראלים ורק 4 אמריקאים ב-10 השנים האחרונות קצת הזוי לי אבל מילא), אם אתה מפרק את הנתונים ולא זורק רק את הטייטל הבומבסטי הזה, זה רזומה של "שחקן NBA לגיטימי" ?

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

Cameo כתב:
מקל בעונה הסדירה של 2010-2011:
מקום 2 באסיסטים (6.1)
מקום 28 בנקודות (12)
מקום 18 במדד פלוס/מינוס (+40)
מקום 18 חטיפות (1.3)
מקום 10 יחס אס'/איבודים (2.2)
מקום 20 באחוזים מ-2 (52.8%) כשספרתי לפחות 10 גארדים מעליו
מקום 32 באחוזים מ-3 (32.3%)
מקום 21 באחוזים מהעונשין (70%)

השתדלתי ללכת פה על הסטטיסטיקות שבאות יותר לידי ביטוי אצל גארדים.
בוא נניח שהחלטה על המצטיין היא אובייקטיבית לחלוטין (6 ישראלים ורק 4 אמריקאים ב-10 השנים האחרונות קצת הזוי לי אבל מילא), אם אתה מפרק את הנתונים ולא זורק רק את הטייטל הבומבסטי הזה, זה רזומה של "שחקן NBA לגיטימי" ?
12 נק ו6 אסיסטים זה סטיסטיקה מעולה לבן 22-23. כספי בעונה האחרונה בישראל שהיה בן 21 העמיד 12.8 נק 1.8 ריבאונדים ו0.8 אסיסטים.

בשורה תחתונה מה שאני רוצה לומר, בגיל 25, היו לו 2 אליפויות עם קבוצות אנדרדוג, היה לו 2 תארים של השחקן המצטיין בליגה, תואר נוסף של תגלית העונה.
2008-9 (בן 21)- 6.9 נק ו2.6 (פליאוף- 13.3 נק ו 3.9 אסיסטים)- נבחרת לתגלית העונה
2009-10 (22)- 7.5 נק ו4.3 אסיסטים (9 ו3)- זכיה באליפות
2010-11 (23)- 12 נק ו6.2 אסיסטים (12 ו6.5)- זכיה בשחקן המצטיין של העונה
2011-12 (24)- עבר לאיטליה היה פצוע רוב העונה ועדיין נתן מספרים של 8.5 נק 4.5 אסיסטים
2012-13 (25)- הגיע לחיפה- 13.4 ו4.8 אסיסטים (13.1 ו6.8)- אליפות + שחקן המטיין של העונה

עם הנתונים האלה הוא יצא לנבא, אני לא אומר שהוא כוכב, לא אומר שהוא סופרסטאר, אני רק אומר שלא צריך לזלזל בו כמו שאתה אומר שהסוכן שלו קוסם/גאון.. הוא עשה דברים לפני שהגיע לליגה הזו.. לא היה איזה פרוספקט נחמד בלאומית שאיכשהו הגיע לשם שאז באמת אפשר להגיד סוכן גאון.. קצת כבוד לשחקן שקרע את התחת שלו בשביל לחפות על החוסר בכשרון עם עבודה קשה

אם אני יתחיל לחפור אני יכול למצוא לך מאות אם לא אלפי שחקנים שהגיעו לנבא עם רזומה פחות מרשים, חלק הצליחו יותר וחלק פחות.

סמל אישי של משתמש
Cameo

שליחה על ידי Cameo »

niv1 כתב: 12 נק ו6 אסיסטים זה סטיסטיקה מעולה לבן 22-23. כספי בעונה האחרונה בישראל שהיה בן 21 העמיד 12.8 נק 1.8 ריבאונדים ו0.8 אסיסטים.

בשורה תחתונה מה שאני רוצה לומר, בגיל 25, היו לו 2 אליפויות עם קבוצות אנדרדוג, היה לו 2 תארים של השחקן המצטיין בליגה, תואר נוסף של תגלית העונה.
2008-9 (בן 21)- 6.9 נק ו2.6 (פליאוף- 13.3 נק ו 3.9 אסיסטים)- נבחרת לתגלית העונה
2009-10 (22)- 7.5 נק ו4.3 אסיסטים (9 ו3)- זכיה באליפות
2010-11 (23)- 12 נק ו6.2 אסיסטים (12 ו6.5)- זכיה בשחקן המצטיין של העונה
2011-12 (24)- עבר לאיטליה היה פצוע רוב העונה ועדיין נתן מספרים של 8.5 נק 4.5 אסיסטים
2012-13 (25)- הגיע לחיפה- 13.4 ו4.8 אסיסטים (13.1 ו6.8)- אליפות + שחקן המטיין של העונה

עם הנתונים האלה הוא יצא לנבא, אני לא אומר שהוא כוכב, לא אומר שהוא סופרסטאר, אני רק אומר שלא צריך לזלזל בו כמו שאתה אומר שהסוכן שלו קוסם/גאון.. הוא עשה דברים לפני שהגיע לליגה הזו.. לא היה איזה פרוספקט נחמד בלאומית שאיכשהו הגיע לשם שאז באמת אפשר להגיד סוכן גאון.. קצת כבוד לשחקן שקרע את התחת שלו בשביל לחפות על החוסר בכשרון עם עבודה קשה

אם אני יתחיל לחפור אני יכול למצוא לך מאות אם לא אלפי שחקנים שהגיעו לנבא עם רזומה פחות מרשים, חלק הצליחו יותר וחלק פחות.
כמו שעניתי לך בהודעה הראשונה, מעולם לא החזקתי ממקל (מהנתונים הפיזיים והיכולות של כספי דווקא כן).
מקל ניצל את הכוח האירופי העולה ב-NBA באותם שנים והעובדה שהמנג'ר של דאלאס נקט בגישה פרו שחקנים אירופיים.
המסלול של שחקן NBA לגיטימי לא עובר דרך הליגה הישראלית כתחנה האחרונה, ללא אירופה וללא דרכון אמריקאי, לא משנה כמה הנתונים שלו היו מרשימים (והם בהחלט לא).

שלח תגובה