הישראליות באירופה 18/19

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: הישראליות באירופה 18/19

שליחה על ידי RedBend »

yossi כתב: חבל שאנחנו כאלה חלשים, אליפות רביעית על הרצפה.
לא מסכים, ככה זה מתחיל. בדינימיקה של המשחק, המגמה נראית לכיוון שלהם כרגע.
ביחס לשנה שעברה וללפני שנתיים יש שם הרבה סיבות לאופטימית לדעתי.
הסגל ברובו בנוי ומנוהל טוב, 17-18 שחקנים שנמצאים בעניינים. הרבה כוחות חדשים וישנים שמזרימים דם חדש ורעב. בקישור ובהתקפה הדברים נראים יחסית טוב, גם באיכות וגם בעומק. יש להם את נק' התורפה שלהם כמובן אבל הם כן השתדרגו ביחס לשנתיים האחרונות, על זה אני חותם לך בביטחון.
הדבר הכי מהותי בעיני זה שיש שם בעל בית. לא מכיר את איביץ' אבל התרשמתי שהוא יודע מה הוא עושה. כבר עכשיו אפשר להגיד שהוא שדרוג ללקרדות שהיו שם על הקווים בשנתיים של ג'ורדי-שוטא-וידיגל.

בטווח הרחוק אנחנו עוד נרים תראש, הלוואי שכבר בראשון. אני כן חושב שמזה שנתיים מכבי עושה קולות מהכיוון שלה. גם הקהל שלהם חזר להאמין בקבוצה ונראה ונשמע רעב היום, אני בדעה שזו אינדיקציה לא פחות חשובה למצב בריא של מערכת.

לקראת ראשון ובכלל, אנלא אומר שהם ברצלונה ואנחנו מרמורק וזה קרשים לראש... ממש לא. הולך להיות מעניין העונה ואנחנו חייבים להרים את הרמה כבר בראשון. אחר כך פגרה עוד זמן להתחבר ואולי קצת בשורות טובות לסיום החלון.
יצא לי קצת ארוך, אבל האליפות לא על הרצפה. היא איפשהו על מדף, אולי לא המדף הכי גבוה שיש אבל מדף מספיק רחוק מהרצפה כדי שחס וחלילה לא נחשוב לנזלזל (במיוחד כשאצלנו יש בעיות גב וקורדינציה)

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

RedBend כתב: לא מסכים, ככה זה מתחיל. בדינימיקה של המשחק, המגמה נראית לכיוון שלהם כרגע.
ביחס לשנה שעברה וללפני שנתיים יש שם הרבה סיבות לאופטימית לדעתי.
הסגל ברובו בנוי ומנוהל טוב, 17-18 שחקנים שנמצאים בעניינים. הרבה כוחות חדשים וישנים שמזרימים דם חדש ורעב. בקישור ובהתקפה הדברים נראים יחסית טוב, גם באיכות וגם בעומק. יש להם את נק' התורפה שלהם כמובן אבל הם כן השתדרגו ביחס לשנתיים האחרונות, על זה אני חותם לך בביטחון.
הדבר הכי מהותי בעיני זה שיש שם בעל בית. לא מכיר את איביץ' אבל התרשמתי שהוא יודע מה הוא עושה. כבר עכשיו אפשר להגיד שהוא שדרוג ללקרדות שהיו שם על הקווים בשנתיים של ג'ורדי-שוטא-וידיגל.

בטווח הרחוק אנחנו עוד נרים תראש, הלוואי שכבר בראשון. אני כן חושב שמזה שנתיים מכבי עושה קולות מהכיוון שלה. גם הקהל שלהם חזר להאמין בקבוצה ונראה ונשמע רעב היום, אני בדעה שזו אינדיקציה לא פחות חשובה למצב בריא של מערכת.

לקראת ראשון ובכלל, אנלא אומר שהם ברצלונה ואנחנו מרמורק וזה קרשים לראש... ממש לא. הולך להיות מעניין העונה ואנחנו חייבים להרים את הרמה כבר בראשון. אחר כך פגרה עוד זמן להתחבר ואולי קצת בשורות טובות לסיום החלון.
יצא לי קצת ארוך, אבל האליפות לא על הרצפה. היא איפשהו על מדף, אולי לא המדף הכי גבוה שיש אבל מדף מספיק רחוק מהרצפה כדי שחס וחלילה לא נחשוב לנזלזל (במיוחד כשאצלנו יש בעיות גב וקורדינציה)
על הרצפה אומר מבחינתי שאין קבוצה עם עליונות ברורה.

יש להם סגל טוב, אבל פרופורציות. אלה אותם עטר, שכטר, גולסה, אצילי, מיכה שלא נוצץ במאני טיים ושאר הח'ברה.
הרמה יורדת, התקשורת רוצה אלופה חדשה ומציירת את עטר ושכטר כאיזה רובן ולבנדובסקי, מיכה דה בריינה הישראלי.
שיתקדמו.

כנ"ל איביץ' שהפכו כבר למאמן העונה. יש מצב הוא מאמן טוב, אפילו טוב מאוד.
על הדשא עדיין לא ראיתי ממנו יוצא דופן. ברור שהוא צריך עוד זמן.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

תשנו את הנושא לישראליות כבר לא באירופה....

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

דרך אגב, קלוז של הובאן מודחים מול קבוצה מלוכסמבורג!

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

yossi כתב: על הרצפה אומר מבחינתי שאין קבוצה עם עליונות ברורה.

יש להם סגל טוב, אבל פרופורציות. אלה אותם עטר, שכטר, גולסה, אצילי, מיכה שלא נוצץ במאני טיים ושאר הח'ברה.
הרמה יורדת, התקשורת רוצה אלופה חדשה ומציירת את עטר ושכטר כאיזה רובן ולבנדובסקי, מיכה דה בריינה הישראלי.
שיתקדמו.

כנ"ל איביץ' שהפכו כבר למאמן העונה. יש מצב הוא מאמן טוב, אפילו טוב מאוד.
על הדשא עדיין לא ראיתי ממנו יוצא דופן. ברור שהוא צריך עוד זמן.
מסכים לגבי הפרופורציות, מי יידע מה יהיה. מי שקושר כתרים באוגוסט רק מכין את הקרקע להלקאה עצמית במאי.

מה שאנחנו כן יודעים זה שלמכבי לא היה מאמן. אם הוא יתברר כאחד שמרים את השחקנים תחתיו, אותם שחקנים שמנית מתישהו יסמנו וי. כדורגל יש ואם יוצקים אותו לתבניות מקבלים קבוצה, זה בדיוק החשיבות של הפונקציה שנקראת מאמן.
הכל מוקדם, זה ברור.
מבחינתי עד מחזור 10 לפחות הנחרצות נזרקת מהחלון ועדיין יש איזה תחושה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

איביץ' עושה חילופים טובים (היום נפל בענק כשהוציא את עטר והכניס את כהן, יהירות ששילם עליה ביוקר תרתי משמע) והבין שיש לו אחלה צעירים שלא נופלים מבאטוקיו, פיליפנקה וגולסה שהחוזה שלו כפול פי 6 משל ברסקי, גלזר ופיבן.
זאת כבר התחלה טובה אחרי ג'ורדי הדביל שהותיר בור כלכלי עצום אחריו.

אנחנו צריכים להיות מעודדים שבגזרת הזרים מכבי לא טובים מאיתנו בהרבה, אם בכלל.
על הנייר וידאר וראיקו זרים איכותיים לליגה הישראלית אבל הראש של שניהם לא כאן והיכולת בהתאם. אמאדור וסבוריט סולידיים אבל לא נראים איכותיים יתר על המידה. אופאודו שקצת חששתי מההגעה שלו עדיין לא בעניינים והגיע שמנמן.
בנוסף אני חושב שההתלהבות מהקיץ הנהדר של עטר עוד תתנקם בהם, הוא לא שחקן שאפשר לשים עליו את הז'יטונים לאורך עונה שלמה.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הפועלעולה כתב: אנחנו צריכים להיות מעודדים שבגזרת הזרים מכבי לא טובים מאיתנו בהרבה, אם בכלל.
איך אפשר להגיד דבר כזה כשלהם יש 5 זרים פעילים ולנו 1 ?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הפועלעולה כתב: בנוסף אני חושב שההתלהבות מהקיץ הנהדר של עטר עוד תתנקם בהם, הוא לא שחקן שאפשר לשים עליו את הז'יטונים לאורך עונה שלמה.
בול.
אמן שיבנו עליו כל העונה.
הוא כבר ידאג לחרבן את זה איכשהו.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

bs war כתב:
איך אפשר להגיד דבר כזה כשלהם יש 5 זרים פעילים ולנו 1 ?
זה נכון אבל קאדר הזרים שלנו לא סגור, שלהם נראה שכן.
קורהוט (כשיחזור לכושר) לא יורד מסבוריט בשום מצב.
אוגו יותר טוב מכל מה שיש להם בקישור.
ויטור פצוע אמנם אבל גם 50 אחוז יכולת שלו יותר טובים מאמדור.
תחתים את נייגל ותשווה אותו לציקו ויש לך נוק אאוט בעמדה הזאת.
ראייקוביץ לא יותר טוב מהרוש וזה רק הולך ומדרדר.

שורה תחתונה - הסגל שלנו לא נופל משלהם.
הוייב סביב המועדון והלך הרוח הם דווקא הבעיה.
אצילי? מליקסון
עטר? עזרא
מיכה? ממן/אוחנה
פרץ? אוגו
ברסקי? אייבינדר
גולסה? קבהא
שכטר/שוינפלד? שהר/בבסט
יונתן כהן? זריהן
רייקו? הרוש
סבוריט/ריקן? קורהוט/שיימן
דסה/קנדיל? ביטון/דור אלו
טיבי? צדק
אמאדור? טהאא
פיבן? אלחמיד
וויטור מחוץ למשוואה.

בקיצור כמו שניתן לראות יש עמדות שהם ביתרון קל ויש עמדות שאנחנו ביתרון קל והרבה עמדות זה שווה בשווה.
תביא את האסלביינק וחזרה של ויטור ויש לך 2 שוברי שוויון לליגה.
העונה תקום ותיפול על האווירה סביב המועדון, אורך הרוח והיכולת של המאמנים לחבר קבוצה והקהל של שני המועדונים.

בנושא האימון אני סומך על ברק שיוציא את העגלה מהבוץ, הפעם יש לו יריב ראוי מנגד ללא ספק.
הבעיה שלי היא בעיקר האווירה והקהל,, הם בפער מאיתנו בנושא הזנ.
ניצחון בראשון יכול להפוך את הכיוון של המומנטום.
אם נחתים גם את נייגל זה לגמרי הופך את הקערה והמומנטום יעבור אלינו.
שבוע קריטי לפנינו.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

מסכים אבל ריקן בקישר עולה על אייבינדר. כרגע גם דור פרץ עולה על אוגו וברסקי ויונתן כהן מפאת גילם יכולים עוד להעלות את הרמה שלהם. ושם בקישור הם עולים עלינו כל משחק, מחזיקים יותר בכדור והורסים לנו את כל ההתקפה. מסכים שנייג׳ל יכול להפוך את המשוואה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אסי, דגים כתב:מסכים אבל ריקן בקישר עולה על אייבינדר. כרגע גם דור פרץ עולה על אוגו וברסקי ויונתן כהן מפאת גילם יכולים עוד להעלות את הרמה שלהם. ושם בקישור הם עולים עלינו כל משחק, מחזיקים יותר בכדור והורסים לנו את כל ההתקפה. מסכים שנייג׳ל יכול להפוך את המשוואה.
אני לא טוען שאנחנו ביתרון בכל העמדות.
רשמתי שאנחנו לא פחות טובים מהם, ברמת הסגל.
יש עמדות שלהם יש יתרון ויש עמדות שלנו יש יתרון.
דור פרץ עם כל הכבוד להתקדמות שלו (ויש כבוד) לא יכול להיות גון אוגו גם ביקום מקביל.
ריקן ואייבינדר דומים מאוד ברמה, אם כבר אז גולסה טיפה יותר טוב לפי דעתי בעמדה הזאת.
במה כהן יותר טוב מזריהן? במה ברסקי יותר טוב מקבהא?
כי הוא שחקן בית והם מתלהבים ממנו?
שוב, הסגלים ברמה דומה מאוד כרגע.
החתמה של נייגל שוברת את השוויון ברמת הסגל, חזרה טובה של ויטור ואוחנה באוקטובר-ינואר וזה נוק אאוט.
שברק יישאר ברק ושהקהל יחזור לאנרגיות טובות ואנחנו יכולים לקחת את זה.
נייגל או שחקן בדמותו עד סוף החלון זה מאסט מבחינתי.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

נייג'ל לא יבוא
היתרון שלנו זה טרנר

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אורן מסכים איתך מילה במילה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא מסכים שריקן זה איבינדר , א ז אומנם ריקן לא מקריב את עצמו כמו איבינדר ונותן מלחמה אבל ריקן זה שחקן שיכול לתת פס קדימה וטוב וגם לאיים מרחוק מה שאיבינדר לא מסוגל . וגולסה זה בכלל למלם .

ויהונתן כהן מוכיח שהוא יותר טוב מעזרא כי הוא פשוט לא מתעסק בחרא ובחכמולוגיות והולך תכלס ומשחק תכלס .
תמונה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הראל כתב:לא מסכים שריקן זה איבינדר , א ז אומנם ריקן לא מקריב את עצמו כמו איבינדר ונותן מלחמה אבל ריקן זה שחקן שיכול לתת פס קדימה וטוב וגם לאיים מרחוק מה שאיבינדר לא מסוגל . וגולסה זה בכלל למלם .

ויהונתן כהן מוכיח שהוא יותר טוב מעזרא כי הוא פשוט לא מתעסק בחרא ובחכמולוגיות והולך תכלס ומשחק תכלס .
נכון.
וטיבי טוב בהרבה מטאהא,עטר לא רואה את מליקסון ושכטר חלוץ על.
יהונתן כהן עאלק,הבן אדם לא קרע זוג נעליים.

שלח תגובה