הישראליות באירופה 18/19

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: הישראליות באירופה 18/19

שליחה על ידי bs war »

oranu כתב: זה נכון אבל קאדר הזרים שלנו לא סגור, שלהם נראה שכן.
קורהוט (כשיחזור לכושר) לא יורד מסבוריט בשום מצב.
אוגו יותר טוב מכל מה שיש להם בקישור.
ויטור פצוע אמנם אבל גם 50 אחוז יכולת שלו יותר טובים מאמדור.
תחתים את נייגל ותשווה אותו לציקו ויש לך נוק אאוט בעמדה הזאת.
ראייקוביץ לא יותר טוב מהרוש וזה רק הולך ומדרדר.

שורה תחתונה - הסגל שלנו לא נופל משלהם.
הוייב סביב המועדון והלך הרוח הם דווקא הבעיה.
אצילי? מליקסון
עטר? עזרא
מיכה? ממן/אוחנה
פרץ? אוגו
ברסקי? אייבינדר
גולסה? קבהא
שכטר/שוינפלד? שהר/בבסט
יונתן כהן? זריהן
רייקו? הרוש
סבוריט/ריקן? קורהוט/שיימן
דסה/קנדיל? ביטון/דור אלו
טיבי? צדק
אמאדור? טהאא
פיבן? אלחמיד
וויטור מחוץ למשוואה.

בקיצור כמו שניתן לראות יש עמדות שהם ביתרון קל ויש עמדות שאנחנו ביתרון קל והרבה עמדות זה שווה בשווה.
תביא את האסלביינק וחזרה של ויטור ויש לך 2 שוברי שוויון לליגה.
העונה תקום ותיפול על האווירה סביב המועדון, אורך הרוח והיכולת של המאמנים לחבר קבוצה והקהל של שני המועדונים.

בנושא האימון אני סומך על ברק שיוציא את העגלה מהבוץ, הפעם יש לו יריב ראוי מנגד ללא ספק.
הבעיה שלי היא בעיקר האווירה והקהל,, הם בפער מאיתנו בנושא הזנ.
ניצחון בראשון יכול להפוך את הכיוון של המומנטום.
אם נחתים גם את נייגל זה לגמרי הופך את הקערה והמומנטום יעבור אלינו.
שבוע קריטי לפנינו.
האמת שכבר שבועיים אני עושה את המאצ'-אפים האלה ביני לבין עצמי וצר לי לאכזב, אבל לפחות איך שאני רואה את זה הם ביתרון עלינו.
מבחינת עומק בספסל אנחנו אולי שווים כמותית אבל איכותית גם בזה הם עולים עלינו לטעמי.
לגבי הזרים שלהם עדיין קשה להסיק מסקנות, רק התחילה העונה ויכול להיות שעוד כמה חודשים הם כבר ייראו יותר טוב.
אצלנו יש מלא "אם", אם ויטור יחזור בכושר, אם קורהוט יחזור בכושר, אם אוחנה ואלחמיד וצדק יחזרו בכושר, אם נייג'ל יגיע וכ'ו וכו', אצלם הרוב כבר סגור ודווקא לדעתי זה משחק לטובתם (רצים ממחנה אימונים ביחד, פחות זמן להתחבר). זה שהסגל שלנו לא סגור עד עכשיו זה לא משהו שאפשר להתנחם בו, גם אם תביא עד סוף החלון 2-3 זרים תותחים עד שהם יתחברו ויתאקלמו (אם בכלל) לך תדע מה יהיה.
אי אפשר להכחיש שהם עשו קיץ הרבה יותר נכון ומסודר מאיתנו ומכאן גם לדעתי ההבדל באווירה של הקהלים.

הנקודה האחרונה ושאולי הכי מדאיגה אותי (ולתחושתי גם אתה תסכים איתה) היא שהעתיד שלהם נראה הרבה יותר ורוד, בזמן שאנחנו הבאנו כל מיני עזרות ובן-בסטים הם החזירו מושאלים שעשו עונות טובות ונראה שהפעם הם גם הולכים לקבל יותר קרדיט. ועם כל הזלזול של אנשים פה זה יופי של שלד לבנות סביבו בעתיד, כשאצלנו עוד שנה-שנתיים יש לך מעט מאוד על מה להתבסס.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

הראל כתב:לא מסכים שריקן זה איבינדר , א ז אומנם ריקן לא מקריב את עצמו כמו איבינדר ונותן מלחמה אבל ריקן זה שחקן שיכול לתת פס קדימה וטוב וגם לאיים מרחוק מה שאיבינדר לא מסוגל . וגולסה זה בכלל למלם .

ויהונתן כהן מוכיח שהוא יותר טוב מעזרא כי הוא פשוט לא מתעסק בחרא ובחכמולוגיות והולך תכלס ומשחק תכלס .
מעריך אותך מאוד ככותב ותיק בפורום, אבל להגיד שיינתן כהן טוב מעזרא זה ממש חוצפה
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

התכוונתי לזריהן, לא יודע איך יצא לי עזרא :מסמיק: :משוגע:
תמונה

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

bs war כתב:
האמת שכבר שבועיים אני עושה את המאצ'-אפים האלה ביני לבין עצמי וצר לי לאכזב, אבל לפחות איך שאני רואה את זה הם ביתרון עלינו.
מבחינת עומק בספסל אנחנו אולי שווים כמותית אבל איכותית גם בזה הם עולים עלינו לטעמי.
לגבי הזרים שלהם עדיין קשה להסיק מסקנות, רק התחילה העונה ויכול להיות שעוד כמה חודשים הם כבר ייראו יותר טוב.
אצלנו יש מלא "אם", אם ויטור יחזור בכושר, אם קורהוט יחזור בכושר, אם אוחנה ואלחמיד וצדק יחזרו בכושר, אם נייג'ל יגיע וכ'ו וכו', אצלם הרוב כבר סגור ודווקא לדעתי זה משחק לטובתם (רצים ממחנה אימונים ביחד, פחות זמן להתחבר). זה שהסגל שלנו לא סגור עד עכשיו זה לא משהו שאפשר להתנחם בו, גם אם תביא עד סוף החלון 2-3 זרים תותחים עד שהם יתחברו ויתאקלמו (אם בכלל) לך תדע מה יהיה.
אי אפשר להכחיש שהם עשו קיץ הרבה יותר נכון ומסודר מאיתנו ומכאן גם לדעתי ההבדל באווירה של הקהלים.

הנקודה האחרונה ושאולי הכי מדאיגה אותי (ולתחושתי גם אתה תסכים איתה) היא שהעתיד שלהם נראה הרבה יותר ורוד, בזמן שאנחנו הבאנו כל מיני עזרות ובן-בסטים הם החזירו מושאלים שעשו עונות טובות ונראה שהפעם הם גם הולכים לקבל יותר קרדיט. ועם כל הזלזול של אנשים פה זה יופי של שלד לבנות סביבו בעתיד, כשאצלנו עוד שנה-שנתיים יש לך מעט מאוד על מה להתבסס.
מסכים לגבי הנקודה האחרונה.
מסכים שהקיץ שלהם היה יותר טוב.
עדיין חושב שהם לא יותר טובים (ברמת הסגל נכון לרגע זה).
גם בלי ויטור ואוחנה אנחנו לא יורדים מהם לא באיכות ולא בעומק, בעמדות מסוימות להם יש יתרון ובעמדות אחרות לנו.
מאמין ומקווה שהדברים יתחילו להתחבר לנו ועם רכש אחד טוב בקיץ והשלמה בינואר נפתח שוב פער מקצועי מהם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אורן אני מסכים איתך שחסר לנו קשר אגף אבל גם קשר אמצע איכותי חסר לנו על מנת להשתוות לסגל שלהם.
בשאר האספקטים של הסגל יש לנו סגל שווה כוחות.
אבל באגפים ובאמצע הם עולים עלינו.
בלי חיזוק של העמדות הללו אנחנו נסיים גג במקום 3...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

oranu כתב: מסכים לגבי הנקודה האחרונה.
מסכים שהקיץ שלהם היה יותר טוב.
עדיין חושב שהם לא יותר טובים (ברמת הסגל נכון לרגע זה).
גם בלי ויטור ואוחנה אנחנו לא יורדים מהם לא באיכות ולא בעומק, בעמדות מסוימות להם יש יתרון ובעמדות אחרות לנו.
מאמין ומקווה שהדברים יתחילו להתחבר לנו ועם רכש אחד טוב בקיץ והשלמה בינואר נפתח שוב פער מקצועי מהם.
באיזו עמדה אנחנו עולים עליהם חוץ מהעמדות של אוגו ואולי מליקסון?

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

דר אדום בנשמה כתב:אורן אני מסכים איתך שחסר לנו קשר אגף אבל גם קשר אמצע איכותי חסר לנו על מנת להשתוות לסגל שלהם.
א. אם נסיים גם במקום השלישי בוא תספר לי מי תסיים במקום השני על חשבונינו, ביתר? חיפה? זה שהיה קיץ לא טוב לא אומר שמתפרקים דר תהיה רגוע אח.
ב. הם לא יותר טובים באמצע, אולי יותר עמוקים וגם זה בספק.
להם יש את פרץ, ברסקי, גולסה, גלזר, מיכה
לנו את אוגו, קבהא, אייבינדר, ממן, אוחנה
באגפים יש להם עומק אבל ברגע שיגיע מחליף לטוני זה הופך לשוויון ואם זה יהיה נייגל אנחנו עוברים אותם מבחינת איכות.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

bs war כתב:
באיזו עמדה אנחנו עולים עליהם חוץ מהעמדות של אוגו ואולי מליקסון?
הרוש, אוגו, מליקסון.
הזדיינו עם הפציעה של ביטון אבל גם היום בעמדות המגנים אנחנו לא פחות טובים ועמוקים.
באגפים זה פחות או יותר אותו דבר ויש להם יתרון קל בעמדת החלוץ (שכטר) מבחינת איכות אבל מגבלה מאוד רצינית של עומק (שכטר נפצע והם בבעיה רצינית כי שוינפלד זה לא חלוץ והם יתחילו לאלתר עם עטר וכאלה).

בוא נשאל את זה אחרת, באיזה עמדה הם יותר טובים מאיתנו?
חוץ מעמדת החלוץ אני לא רואה יתרון שלהם בשום עמדה, אולי אולי בעומק באמצע (לא באיכות).

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

oranu כתב: הרוש, אוגו, מליקסון.
הזדיינו עם הפציעה של ביטון אבל גם היום בעמדות המגנים אנחנו לא פחות טובים ועמוקים.
באגפים זה פחות או יותר אותו דבר ויש להם יתרון קל בעמדת החלוץ (שכטר) מבחינת איכות אבל מגבלה מאוד רצינית של עומק (שכטר נפצע והם בבעיה רצינית כי שוינפלד זה לא חלוץ והם יתחילו לאלתר עם עטר וכאלה).

חוץ מעמדת החלוץ אני לא רואה יתרון שלהם בשום עמדה, אולי אולי בעומק באמצע (לא באיכות).
בעמדת השוער לא הייתי ממהר לצאת עם קביעה כזאת, צריך לראות את הרוש עוד כמה משחקים בשביל לקבוע את זה. גם לו היו עונות מאוד לא יציבות.
אני חושב שמרכז ההגנה שלהם עם אמאדור יותר טוב משלנו (עד שויטור חוזר).
דסה בכושר יותר טוב מביטון עד כה העונה. בעמדת המגן השמאלי גם יש להם יתרון עד שקורהוט יחזור ולך תדע מתי ואיך הוא יחזור.
הקישור המרכזי שלהם בגדול יותר טוב לדעתי (חוץ מאוגו-פרץ הם מנצחים במאצ'-אפים, לדעתי ברסקי/גלזר/גולסה יותר טובים מכל קשר 50/50 בסגל שלנו).
מליקסון מנצח במאצ'-אפ מול מיכה, אם זה מול אצילי לדעתי זה די שווה כי מה שמליקסון תורם לנו מבחינת ניהול משחק ומסירות מפתח אצילי תורם להם במספרים ויותר "תכל'ס".
ממן נראה רע עד עכשיו, לדעתי מפסיד במאצ'-אפ מול מיכה או אצילי, מי שתבחר.
עטר לטעמי כרגע יותר טוב מכל מה שאנחנו יכולים להציע באגף שמאל.
שכטר יותר טוב מכל חלוץ בסגל שלנו, מסכים שבלעדיו זה יהיה להם קשה.
לא רוצה להיכנס למאצ'-אפים על הספסל אבל גם שם לדעתי יש להם יתרון.

וכמו שאמרתי לדעתי הפער המשמעותי הוא שאנחנו תלויים בהמון משתנים שיצטרכו להסתדר לנו חלק (חזרת הפצועים בכושר טוב, רכש מדויק עד סוף הקיץ) ויש סיכוי יותר מסביר שזה לא יקרה, מנגד הם מתחילים את העונה הרבה יותר מוכנים והרבה פחות תלויים במשתנים שלא בשליטתם.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

oranu כתב: הרוש, אוגו, מליקסון.

אני לא מחזיק משהר בכלל אבל שכטר בשום צורה לא טוב יותר. אולי כרגע בכושר יותר טוב אבל כושר זה דבר דינאמי

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:אורן אני מסכים איתך שחסר לנו קשר אגף אבל גם קשר אמצע איכותי חסר לנו על מנת להשתוות לסגל שלהם.
למה לא שני?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אולי מספיק עם האגדה שדסה מגן?
חור בהגנה, בלי חוכמת משחק. טוב בסיוע להתקפה.
מיכה שחקן נהדר לליגה שלנו. סגירה שלו, תהרוג אותם.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

red guy כתב: אני לא מחזיק משהר בכלל אבל שכטר בשום צורה לא טוב יותר. אולי כרגע בכושר יותר טוב אבל כושר זה דבר דינאמי
מה זה "כרגע"? כבר שנה ששכטר יותר טוב.
לוקח את שהר כמעט בכל פרמטר סטטיסטי והראו את זה פה כבר בעונה שעברה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אני מקווה שהצוות המקצועי לא חושב כמוכם כי זה מה שהביא אותנו למצב הזה. אנחנו חייבים חיזוק כדי להיות טובים יותר. מה שיש לא מספיק

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אז מה.... אתם עדיין חושבים שהסגל שלנו לא נופל משלהם ?
תמונה

שלח תגובה