בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
The red one

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי The red one »

yakar כתב:

תן לי הוכחה אחת לגזענות של בנט או שקד. הם לא גזעניים. מההתחלה הם טענו שיש לשלב את הערבים בחברה בצורה טובה יותר. (הם נגד ערבים שמתנגדים למדינת ישראל וזה לא גזענות)
אני לא טוען שהם גזעניים, זה בכלל לא מה שרציתי להגיד, רק אומר שספציפית הטיעון של "השקיע בבדואים" לא ממש תקף כי בתכל'ס זה לא נכון.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב: אני לא טוען שהם גזעניים, זה בכלל לא מה שרציתי להגיד, רק אומר שספציפית הטיעון של "השקיע בבדואים" לא ממש תקף כי בתכל'ס זה לא נכון.
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/339569" onclick="window.open(this.href);return false;

"שר החקלאות אריאל ושר החינוך בנט סיירו במערכת החינוך של המגזר הבדואי בנגב במטרה לשמוע את צרכי המגזר בתחום החינוך."

מספיק טוב?

סמל אישי של משתמש
The red one

קנית אותי, יש לו פוסטרים של בדואים בחדר

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

The red one כתב:קנית אותי, יש לו פוסטרים של בדואים בחדר
גם של ״סתם״ ערבים-
https://m.ynet.co.il/Articles/5099027" onclick="window.open(this.href);return false;
https://news.walla.co.il/item/2881811" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב:קנית אותי, יש לו פוסטרים של בדואים בחדר
תגובה ישירה לזה:

תשים לב שבלינק שאתה שמת (שזה העתק-הדבק מהודעה לעיתונות של משרד החינוך) השם של בנט לא מוזכר אלא כבדרך אגב. אני בספק אם הוא(בנט) בכלל הגיע לבקר בפזורות הבדואיות או במתקנים החינוכיים שלהם במהלך ארבע השנים האחרונות. למשל, בכתבה כתוב על סיור שנערך במקום. מי נשלח? מנכ"ל משרד החינוך, לא השר.

לעומת זאת, בנט דווקא כן עורך סיורים במקומות אחרים בארץ ומייחצ'ן אותם יופי יופי. אז כל ארבע השנים לא יכל לפנות מקום בלו"ז ולהגיע לרהט או תל שבע? תחשוב לבד.

סמל אישי של משתמש
The red one

yakar כתב:
תגובה ישירה לזה:

תשים לב שבלינק שאתה שמת (שזה העתק-הדבק מהודעה לעיתונות של משרד החינוך) השם של בנט לא מוזכר אלא כבדרך אגב. אני בספק אם הוא(בנט) בכלל הגיע לבקר בפזורות הבדואיות או במתקנים החינוכיים שלהם במהלך ארבע השנים האחרונות. למשל, בכתבה כתוב על סיור שנערך במקום. מי נשלח? מנכ"ל משרד החינוך, לא השר.

לעומת זאת, בנט דווקא כן עורך סיורים במקומות אחרים בארץ ומייחצ'ן אותם יופי יופי. אז כל ארבע השנים לא יכל לפנות מקום בלו"ז ולהגיע לרהט או תל שבע? תחשוב לבד.
יודע אחי, אמרתי "קנית אותי". ביקר אז ביקר.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

eitam כתב: בול שיט
השמאל אוהב זרים כשהם רחוקים ו"לא מזיקים". ברגע שזה נהיה קרוב מידי- הכי גזענים שיש!
בול.
גם לגבי ערבים - בהכללה גסה, הימין שונא ערבים לא מעצם מהותם, אלא מעצם הסכסוך הלאומי ביננו לבינם ב-100 השנים האחרונות. שהרי ברובו הוא מורכב מבני עדות המזרח, על כל המשתמע מכך. השמאל הלבן לעומתו, שונא ערבים מעצם מהותם, בעיניהם הם עדר ניאדטרליים שרוקד בפראות עם כבשים, וכל ההומניות המזוייפת שלו מקורה בהתנשאות פטרונית קולניאלית. הם בעד להחזיר את עזה ויו''ש וירושלים על מגש כסף, אבל דבר איתם שסכנה קיומית תרחף מעל ההתנחלות בשייח מוניס... יוציאו את הגרעינים מדימונה בלי למצמץ.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אורי אדום בנשמה כתב:
בול.
גם לגבי ערבים - בהכללה גסה, הימין שונא ערבים לא מעצם מהותם, אלא מעצם הסכסוך הלאומי ביננו לבינם ב-100 השנים האחרונות. שהרי ברובו הוא מורכב מבני עדות המזרח, על כל המשתמע מכך. השמאל הלבן לעומתו, שונא ערבים מעצם מהותם, בעיניהם הם עדר ניאדטרליים שרוקד בפראות עם כבשים, וכל ההומניות המזוייפת שלו מקורה בהתנשאות פטרונית קולניאלית. הם בעד להחזיר את עזה ויו''ש וירושלים על מגש כסף, אבל דבר איתם שסכנה קיומית תרחף מעל ההתנחלות בשייח מוניס... יוציאו את הגרעינים מדימונה בלי למצמץ.
ממש חיות אדם השמאלנים האלו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גדי כתב:
ממש חיות אדם השמאלנים האלו.
מקודם היה מי שהאשים את השמאל באנטישמיות, נראה לי מקומם פי כמה, אבל משום מה קולך נדם... מקווה שזה רק כי זה חמק מהרדאר שלך ולא כי הוא נמנה על המילייה הפוליטי שלך :ugeek:

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

השמאלנים לא אנטישמיים, רק שונאים חובשי כיפה ומתנחלים.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

MikiRed כתב:השמאלנים לא אנטישמיים, רק שונאים חובשי כיפה ומתנחלים.
מאיפה אתם מביאים את זה? פשוט שטופי שנאה לאנשים שתורמים למדינה לא פחות מאף אחד אחר.
עשה עבודה טובה ראש הממשלה.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אורי אדום בנשמה כתב:
מקודם היה מי שהאשים את השמאל באנטישמיות, נראה לי מקומם פי כמה, אבל משום מה קולך נדם... מקווה שזה רק כי זה חמק מהרדאר שלך ולא כי הוא נמנה על המילייה הפוליטי שלך :ugeek:
אין לי מושג על מה אתה מדבר ואני לא מדבר ככה על אחים שלי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

גדי כתב:
מאיפה אתם מביאים את זה? פשוט שטופי שנאה לאנשים שתורמים למדינה לא פחות מאף אחד אחר.
מעניין שכשהדביקו פה גזענות ושנאה לנציגי הימין, לא דיברת על "שטופי שנאה"

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

גדי כתב:
איש לא טען שהשמאל לא תרם למדינה, אבל לבא ולהתכחש לזה שיש חלקים לא מבוטלים בשמאל עם שנאה יוקדת לחוגים מאוד מסויימים מצידו השני של המתרס? זה בערך כמו לומר שאין שנאת ערבים בחוגים של 'כהנא חי'...
גדי כתב:
אין לי מושג על מה אתה מדבר ואני לא מדבר ככה על אחים שלי.
אתה לא, אחרים כן. תעבור על התגובות ותראה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

bs war כתב:
מעניין שכשהדביקו פה גזענות ושנאה לנציגי הימין, לא דיברת על "שטופי שנאה"
בנט ושקד פטריוטים ישראלים ואני לא חושב שהם גזעניים.
עכשיו אני בסדר?

שלח תגובה