בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
גדי

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי גדי »

אורי אדום בנשמה כתב:
איש לא טען שהשמאל לא תרם למדינה, אבל לבא ולהתכחש לזה שיש חלקים לא מבוטלים בשמאל עם שנאה יוקדת לחוגים מאוד מסויימים מצידו השני של המתרס? זה בערך כמו לומר שאין שנאת ערבים בחוגים של 'כהנא חי'...

אתה לא, אחרים כן. תעבור על התגובות ותראה.
אכן יש שנאה. לי אין שיח ושיח עם מרץ ושמאלה. שם נגמרת הציונות.

להפוך את כל מי שלא ביבי למוקצה זה שפל.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

גדי כתב:
בנט ושקד פטריוטים ישראלים ואני לא חושב שהם גזעניים.
עכשיו אני בסדר?
כן, תודה.
חבל שהרבה אנשים במחנה שלך לא מסוגלים לקיים דיון פוליטי ענייני מבלי לתייג מראש את הצד השני כגזען וחשוך.
וכן, גם בימין חוטאים בזה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

bs war כתב:
כן, תודה.
חבל שהרבה אנשים במחנה שלך לא מסוגלים לקיים דיון פוליטי ענייני מבלי לתייג מראש את הצד השני כגזען וחשוך.
וכן, גם בימין חוטאים בזה.
המחנה שלי זה החברים שלי בעבודה ומילואים. יש שם חילוניים, דתיים, אשכנזים, מזרחים, חרדים, מוסלמים, מתנחלים, קיבוצניקים ואוהדי מכבי תל אביב.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:
להפוך את כל מי שלא ביבי למוקצה זה שפל.
ולקרוא למי שתומך בו או בליכוד עדר זה לא שפל?
צר לי ידידי,במקרה של מרכז שמאל בארץ הם לא רואים את הדבשת של עצמם.
האובססיה לנתניהו מעבירה אותם על דעתם.
הליכוד הוכיח בבחירות הפנימיות האחרונות שהוא מתנער מכל אותם הזויים שהיו בו והעמיד נבחרת ראויה,הכי ראויה שהייתה כאן שנים,שמורכבת מאנשים שעשו כמה דברים בהיותם שרים,אם תאהב את הסגנון או לאו,מאנשי בטחון מוערכים,אנשי עסקים ואשכנזים.
הליכוד בבחירות הקרובות אם לא יקבל 40 מנדטים או קרוב לכך אהיה מאוכזב מאוד.
המפלגה היחידה שיציבנ כאן במדינה ולא עובדת לפי הלך רוח תקשורתי ומוצרי אופנה משתנים.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

The red one כתב:הטקסט מדבר על תכנית עתידית, לא כזו שכבר יושמה בפועל.

מה שאני בא לומר זה שזה לאו דווקא קשור לבנט עצמו. גם מנכ"ל המשרד אומר שהתכנית הזו היא כחלק מ"התכנית הלאומית שמוביל השר נפתלי בנט לצמצום פערים". זאת אומרת - משהו כללי, לאו דווקא חברה בדואית. להציג את זה כטענה לזה שהוא "לא גזען" זו דיי דמגוגיה. בשנים האחרונות, המדינה פירסמה 2 תכניות חומש הקשורות למגזר הבדואי ובתוכן נכללו תקציבים בכמה וכמה היבטים, ביניהם גם חינוך. זה משהו שהוא מעל לנפתלי בנט.

תשים לב שבלינק שאתה שמת (שזה העתק-הדבק מהודעה לעיתונות של משרד החינוך) השם של בנט לא מוזכר אלא כבדרך אגב. אני בספק אם הוא(בנט) בכלל הגיע לבקר בפזורות הבדואיות או במתקנים החינוכיים שלהם במהלך ארבע השנים האחרונות. למשל, בכתבה כתוב על סיור שנערך במקום. מי נשלח? מנכ"ל משרד החינוך, לא השר.

לעומת זאת, בנט דווקא כן עורך סיורים במקומות אחרים בארץ ומייחצ'ן אותם יופי יופי. אז כל ארבע השנים לא יכל לפנות מקום בלו"ז ולהגיע לרהט או תל שבע? תחשוב לבד.
אתה אונס את המציאות וזה נראה כאילו זה תחביב שלך.
כל כך הרבה כשלים לוגיים יש בטקסט הזה שאני לא יודע מאיפה להתחיל, שורה תחתונה לבנט יצא שם של גזען משום שהיה חלק מהבית היהודי וישב בכנסת לצד סמורטיץ ובגלל תקיפה בלתי מוסברת של הציבור הלהט"בי כשכל מה שנאמר לגביהם זה שאם הם רוצים להצביע למפלגה שתקדם נישואים אזרחיים במדינה שלא יצביעו לבית היהודי כי הם לא יעשו את זה (האמת הפשוטה ובלי שטיקים), זהו.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

לכתוב גם בפעם ה-17 שאני לא חושב שהוא גזען? מה נסגר איתכם? למה אתם לא קוראים?
סך הכול טענתי שאי אפשר ממש לשייך לו ״השקעה בחינוך במגזר הבדואי״ ואז יקיר הוכיח לי דבר שאני לפי מיטב ידיעתי סברתי שלא קרה אז אמרתי לו "וואלה, קנית אותי". נגמר סיפור.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

גדי היקר.
הבעיה לא בך.

הבעיה שיש נציגים כמו מירב מיכאלי, נכדה של ישראל קסטנר - סייען נאצים ומירב נתפשת כממשיכת דרכו בצורה דיפלומטית.

המנהיגים של השמאל (גנץ המושיע החדש) כל הזמן בעד לחלק מתנות ולעשות ניסויים בעם המוכה שלנו.
לא למדו מאוסלו שהביא פיגועים?
לא למדו מההתנתקות בעזה?

לא מחפשים פתרונות אחרים?
השמאל לא מצליח למכור את החזון שלו, המציאות חזקה מפנטזיה

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

RedRock כתב:
לא סביר שאצביע להם, ובכל זאת- תרבות הפייק ניוז יכולה להוציא אנשים מדעתם

1. נפתלי בנט - https://m.ynet.co.il/Articles/5004109" onclick="window.open(this.href);return false;
יעסיק יועצת תקשורת לסבית וייצא להגנתה מול המפלגה שלו אם הוא כל כך חשוך?
2. איילת שקד - https://www.kipa.co.il/" onclick="window.open(this.href);return false;חדשות/שקד-מוכנה-לקבל-להטבים-למפלגה/
כל כך חשוכה ולכן אומרת שלהטבים יכולים להיות חלק ממפלגת הבית היהודי בזמנו?
או שהיא חשוכה כשהיא אומרת שאין סיבה להפלות על רקע נטיות מיניות?
https://mobile.mako.co.il/tv-people/art ... 661006.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

רק אל תביא לי את הציטוט ההוא מ2015 שמעוות את הדברים שלה ורץ כבר כמה שנים ברשת.

הם אולי לא עושים מספיק בנושא והוא לא בראש מעיינם - זה אגב בסדר גמור. לדעתי ההיפרדות מהמפלגה הדתית באה בדיוק בשביל שיוכלו לפעול בחופשיות בנושאים האלה, כך אני מקווה לפחות.
הבעיה של הקהילה הגאה היא החרדים בקואליציה. ברגע שזה ישתנה, אני מאמין שהדברים ישתפרו (למרות שלפיד רק דיבר ולא קידם בהזדמנות ההיסטורית לפני כמה שנים)
אענה לך ועל הדרך לעוד כמה.
אם הכוונה בציטוט מ-2015 לפיו שקד מתנגדת לנישואי גאים אז היא אומרת זאת מפורשות בקולה. לא ברור לי מה מעוות שם.
https://elections.walla.co.il/item/2818484" onclick="window.open(this.href);return false;
בנוגע לחוק הלאום מבחינה שקד מפורשות בין יהודים ללא יהודים
https://he-il.facebook.com/ayelet.bensh ... 106281852/" onclick="window.open(this.href);return false;

לא מדובר בגזענות בנוסח סמוטריץ שלא מוכן שאשתו תחלוק חדר עם יולדת ערביה אלא בתחושת עליונות (על בני עמים אחרים) משולבת בשמרנות מפלה ושוללת זכויות.
יש לציין שמי שמוכן לחלוק מפלגה עם טיפוסים כמו אורי אריאל, בצלאל ומוטי יוגב מעמיד בספק רב את פתיחותו לשונה ממנו.
אלונה, שסביבה התחיל כל הדיון, לא יצרה רושם כזה מעולם.
ודבר אחרון, תקרא שלושה עמודים אחורה. אמרו שהשמאלנים הם מיעוט אשכנזי, שונאי יהודים (אני כתבתי את זה בצחוק), שונאי זרים שלא יחששו לתקוף ערבים בנשק גרעיני, ולסיום טען אלדר כי מירב מיכאלי נכדתו של ישראל קסטנר - סייען הנאצים ומירב נתפשת כממשיכת דרכו בצורה דיפלומטית. קסטנר הוא דמות שנויה במחלוקת אבל נמצא זכאי בערעור שנעשה אחרי הרצחו ומירב מיכאלי ממש לא קשורה למעשיו ואין שום קשר בין תפיסותיה לבינו.
אז לפני שמדברים עוד על יהירות, על שקרים ועל פייק ניוז כדאי להסתכל גם ימינה ולא רק שמאלה.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

אריאל2 כתב: אענה לך ועל הדרך לעוד כמה.
אם הכוונה בציטוט מ-2015 לפיו שקד מתנגדת לנישואי גאים אז היא אומרת זאת מפורשות בקולה. לא ברור לי מה מעוות שם.
https://elections.walla.co.il/item/2818484" onclick="window.open(this.href);return false;
https://he-il.facebook.com/ayelet.bensh ... 106281852/" onclick="window.open(this.href);return false;

לא מדובר בגזענות בנוסח סמוטריץ שלא מוכן שאשתו תחלוק חדר עם יולדת ערביה אלא בתחושת עליונות (על בני עמים אחרים) משולבת בשמרנות מפלה ושוללת זכויות.
יש לציין שמי שמוכן לחלוק מפלגה עם טיפוסים כמו אורי אריאל, בצלאל ומוטי יוגב מעמיד בספק רב את פתיחותו לשונה ממנו.
ודבר אחרון, תקרא שלושה עמודים אחורה. אמרו שהשמאלנים הם מיעוט אשכנזי, שונאי יהודים (אני כתבתי את זה בצחוק), שונאי זרים שלא יחששו לתקוף ערבים בנשק גרעיני, ולסיום טען אלדר כי מירב מיכאלי נכדתו של ישראל קסטנר - סייען הנאצים ומירב נתפשת כממשיכת דרכו בצורה דיפלומטית. קסטנר הוא דמות שנויה במחלוקת אבל נמצא זכאי בערעור שנעשה אחרי הרצחו ומירב מיכאלי ממש לא קשורה למעשיו ואין שום קשר בין תפיסותיה לבינו.
אז לפני שמדברים עוד על יהירות, על שקרים ועל פייק ניוז כדאי להסתכל גם ימינה ולא רק שמאלה.
אני לא הבנתי איפה השלילת זכויות בחוק הלאום אשמח להסבר.
לגבי שקד - הם אמרו באופן חד וחלק שלקדם נישואיםם אזרחיים במדינה יהודית דמוקרטית זה לא חלק מהמצע שלהם כי מבחינתם חוק כזה יפגע בצביונה היהודי של מדינת ישראל.
טענה שיכולה לעורר דיון משמעותי אבל בטח שלא מצוצה מהאצבע וממש לא גזענית.

בנט ושקד הם לא להטופובים ולא שונאי להטבים, סתם תדמית שהודבקה להם.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

oranu כתב: אני לא הבנתי איפה השלילת זכויות בחוק הלאום אשמח להסבר.
לגבי שקד - הם אמרו באופן חד וחלק שלקדם נישואיםם אזרחיים במדינה יהודית דמוקרטית זה לא חלק מהמצע שלהם כי מבחינתם חוק כזה יפגע בצביונה היהודי של מדינת ישראל.

במקום לרשום בחוק הזה שיש מיעוטים עם זכויות ולהוסיף את השפה הערבית באופן רשמי כשפה נוספת החליטו להעלים את השפה הערבית ולקבוע רק את החלק של היהודית.
שכחו שבמגילת העצמאות רשום גם דברים אחרים ולא רק על האופי היהודי.
יכלו בקלות לעשות בנוסף לחוק הלאום חוק המיעוטים.
צריך להכיר בזה שהערבים הם מיעוט.
בד בבד להכרה שהלאום שלנו במדינה הוא יהודי.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

דר אדום בנשמה כתב:במקום לרשום בחוק הזה שיש מיעוטים עם זכויות ולהוסיף את השפה הערבית באופן רשמי כשפה נוספת החליטו להעלים את השפה הערבית ולקבוע רק את החלק של היהודית.
זה לא ששללו מהם זכות הצבעה או החילו עליהם אפרטהייד, לא צריך להגזים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:במקום לרשום בחוק הזה שיש מיעוטים עם זכויות ולהוסיף את השפה הערבית באופן רשמי כשפה נוספת החליטו להעלים את השפה הערבית ולקבוע רק את החלק של היהודית.
מה זה אומר חוק המיעוטים?
תסביר לי בבקשה למה התכוונת.
מת לשמוע.
קראת את חוק הלאום? אתה בכלל יודע למה הוא נועד?
באמת שלא ציני איתך,פשוט חבל לי שאתה הולך כמו עיוור אחרי הזרם שעאלק שפוי,אבל בגדול לא מבין דבר וחצי בחוק הזה ולמה הוא באמת נועד.

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אריאל2 כתב: אענה לך ועל הדרך לעוד כמה.

בפסק הדין, השופט פסק כי קסטנר הפריד בין המוני העם לבין מיעוט של מיוחסים, קרובים וחברים, והעלים מידיעת חצי מיליון יהודים את סכנת ההשמדה הצפויה להם.

השופט הלוי הדגיש את ממצאיו הבאים: היהודים עלו בצייתנות לרכבות הגירוש, מתוך אי ידיעת המטרה האמיתית של נסיעתם, בהאמינם כי הם מועברים למחנות עבודה. הנאצים אפשרו לקסטנר ולחברי ועד ההצלה להציל את קרוביהם, כדי להביאם לשיתוף פעולה. עם הצלת המיוחסים ויתר קסטנר על פעולות הצלה נוספות ואף הפריע לפעולות ההצלה של משה קראוס, מנהל המשרד הארצישראלי בבודפשט אשר בעזרתו של הקונסול השווייצרי קרל לוץ, מחסידי אומות העולם, השיג תעודות חסות שווייצריות ליהודים. קסטנר גרם להסגרת צנחני היישוב והפקיר את חנה סנש למוות. קסטנר עזר בעדותו לקורט בכר להנצל מעונשו.

בסופו של דבר הוגש ערעור בבית המשפט העליון אשר טיהר ברוב דעות את ישראל קסטנר מאשמת שיתוף פעולה עם הנאצים, רצח בעקיפין של יהודי הונגריה ושותפות גזל עם הנאצים. השופט ד"ר שמעון אגרנט ציין בפסק דינו כי "את קסטנר תשפוט ההיסטוריה ולא בית המשפט".

————
תקרא בפסקה האחרונה.
בפסק הדין של הערעור נכתב בבירור
השופט ד"ר שמעון אגרנט ציין בפסק דינו כי "את קסטנר תשפוט ההיסטוריה ולא בית המשפט".

אם זה זיכוי בעיניך........

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

אלדר כתב: בפסק הדין, השופט פסק כי קסטנר הפריד בין המוני העם לבין מיעוט של מיוחסים, קרובים וחברים, והעלים מידיעת חצי מיליון יהודים את סכנת ההשמדה הצפויה להם.

השופט הלוי הדגיש את ממצאיו הבאים: היהודים עלו בצייתנות לרכבות הגירוש, מתוך אי ידיעת המטרה האמיתית של נסיעתם, בהאמינם כי הם מועברים למחנות עבודה. הנאצים אפשרו לקסטנר ולחברי ועד ההצלה להציל את קרוביהם, כדי להביאם לשיתוף פעולה. עם הצלת המיוחסים ויתר קסטנר על פעולות הצלה נוספות ואף הפריע לפעולות ההצלה של משה קראוס, מנהל המשרד הארצישראלי בבודפשט אשר בעזרתו של הקונסול השווייצרי קרל לוץ, מחסידי אומות העולם, השיג תעודות חסות שווייצריות ליהודים. קסטנר גרם להסגרת צנחני היישוב והפקיר את חנה סנש למוות. קסטנר עזר בעדותו לקורט בכר להנצל מעונשו.

בסופו של דבר הוגש ערעור בבית המשפט העליון אשר טיהר ברוב דעות את ישראל קסטנר מאשמת שיתוף פעולה עם הנאצים, רצח בעקיפין של יהודי הונגריה ושותפות גזל עם הנאצים. השופט ד"ר שמעון אגרנט ציין בפסק דינו כי "את קסטנר תשפוט ההיסטוריה ולא בית המשפט".

————
תקרא בפסקה האחרונה.
בפסק הדין של הערעור נכתב בבירור
השופט ד"ר שמעון אגרנט ציין בפסק דינו כי "את קסטנר תשפוט ההיסטוריה ולא בית המשפט".

אם זה זיכוי בעיניך........
זה זיכוי בעיני בית המשפט.
כמו כן אשמח אם תבהיר איך נכדתו ממשיכה את דרכו.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

oranu כתב: אני לא הבנתי איפה השלילת זכויות בחוק הלאום אשמח להסבר.

שלילת הזכויות זה בנוגע ללהטבים.
חוק הלאום מבחין בין אזרחים לפי מוצאם.

שלח תגובה