בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אלדר

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי אלדר »

CrazyRed7 כתב: הטענה העיקרית היא שבנושאים הנ״ל אפשר להאשים כל אחד בעצם.
לפיד נפגש עשרות פעמים עם מוזס בחשאי כשתמך בסגירת ישראל היום ולאף אחד זה לא מזיז.
אם ביבי עבר על החוק - שהחוק הזה יחול על כולם ולא רק על מי שלא מתאים להם - פה זה מתחיל ונגמר.
במדינה שלנו מעדיפים להפיל אדם רק שניה לפני שהוא מקבל תפקיד מאוד בכיר. או שהוא בכיר ואי אפשר להפתר ממנו.

אם לפיד יבחר להיות ראש ממשלה השדים יצאו מהארון.
כמו שחיכו שגלנט יומלץ להיות רמטכל כדי להפיל אותו.

מתנהגים כאן כמו מאפיה ושומרים ״שדים בארון״ כדי שביום הדין יצאו החוצה.

זו התנהגות של משפחות פשע רק בחסות החוק.

לכן זה לא עובד על אף אחד כאן.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

לפיד נפגש עשרות פעמים עם מוזס בחשאי כשתמך בסגירת ישראל היום ולאף אחד זה לא מזיז.
אם ביבי עבר על החוק - שהחוק הזה יחול על כולם ולא רק על מי שלא מתאים להם - פה זה מתחיל ונגמר.
אתה מתעלם מכך שיש הקלטות שביבי מציע במפורש למוזס שהוא ידאג לצמצם את תפוצת ישראל היום תמורת סיקור אוהד בידיעות אחרונות. לא מדובר פה על השערות או ספקולציות. זו הצעה מפורשת לשוחד ומתועדת. נתניהו גם מגלה פה שהוא אכן מעורב עד צוואר בישראל היום בניגוד לכל הצהרה שלו שאין לו שום קשר.

אם היה כדבר הזה עם יאיר לפיד אז אני הראשון שישמח שיחקרו אותו ושילך לכלא.השאלה היא האם הייתה מערכת יחסים כזו בין מוזס ללפיד? האם יש ראיות?
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

גדי כתב:
אתה מתעלם מכך שיש הקלטות שביבי מציע במפורש למוזס שהוא ידאג לצמצם את תפוצת ישראל היום תמורת סיקור אוהד בידיעות אחרונות. לא מדובר פה על השערות או ספקולציות. זו הצעה מפורשת לשוחד ומתועדת. נתניהו גם מגלה פה שהוא אכן מעורב עד צוואר בישראל היום בניגוד לכל הצהרה שלו שאין לו שום קשר.

אם היה כדבר הזה עם יאיר לפיד אז אני הראשון שישמח שיחקרו אותו ושילך לכלא.השאלה היא האם הייתה מערכת יחסים כזו בין מוזס ללפיד? האם יש ראיות?
היתה כתבה בערוץ 2 בבחירות הקודמות שכחלק ממנה שומעים את דוברת העבודה מכתיבה כותרות בטלפון לסגן העורך בYNET.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

העניין הוא שכולכם מתעסקים בצהוב, ברכילות, בתקשורת ובשמועות מסביב ואז מוסיפים ספקולציות ופרשניות אישיות

מציע להתעסק בעובדות בלבד

יש שילטון חוק במדינת ישראל, אם הוחלט להאמין לדין, יש לזה סיבה מוצדקת, נקודה סוף פסוק.

ברגע שנחליט לערער על שילטון החוק ( מה שעושה פה כרגע ראש ממשלה בישראל), סופנו כמדינה דמוקרטית קרב ובא, וזה לא סתם סיסמאות באוויר

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

+1
אם ראש הממשלה מושחת וגנב שיישב בכלא, גם אם זה ביבי הוא לא שונה מכל אזרח אחר.

אבל כשהפרשות שאתה שומע עליהן מתעסקות בחמגשיות וסיגרים או בפגישה עם נוני מוזס או בעאלק הטיית סיקור לטובתו בוואלה (עובדתית הסיקור של נתניהו בוואלה וידיעות הוא סופר דופר שלילי) זה נראה כמו רדיפה, נשמע כמו רדיפה, מריח כמו רדיפה וזו כנראה רדיפה.

אגב -
הפרשה החמורה ביותר שהיא פרשת הצוללות הוא נוקה מכל חשד וקשר, אם היה בשר וטעם לפגם שצריך לגרום לראש ממשלה מכהן להתפטר באחת מהפרשות הוא היה בפרשת הצוללות ואותה ביבי צלח בקלות.

מגייסים עדי מדינה, פרקליטים, יועצים משפטיים, הפגנות כל מוצש מחוץ לבתים פרטיים של אנשים שעומדי8 במשרות הציבוריות וכל זה על מה?
על חמגשיות וסיגרים או על דיבורים עם נוני מוזס?
וואלה מעדיף ראש ממשלה תותח כמו ביבי גם אם הוא נהנתן וחולה על סיגרים ואוהב מתנות יוקרתיות.
בואו נגיד את האמת -
מושחת הוא לא ולא היה חסר לו כסף מעולם, הוא עשה הון אדיר אחרי ההפסד בבחירות 99 והוא לא צריך את הכסף של אף אחד, הוא גם לא יצטרך.

נהנתן? כן
אישה משוגעת? כן
חיים בסרט שהם מעל המדינה? יכול להיות
האם הוא ראש ממשלה טוב בעיני?
הכי טוב שניתן לבקש, מדינית-כלכלית-בטחונית ובפער מכל השאר.

אינטילגנט ורהוט, שועל קרבות ותיק, יודע לעמוד על שלו ולשמור על האינטרסים של ישראל (לא התקפל לאובמה גם כשזה גרם לו לשלם מחיר פוליטי יקר מצד אחד וידע לכוון לרגיעה גם כשכל המדינה הייתה פה על קוצים ורצתה כניסה לעזה ושוב שילם מחירר פוליטי יקר).

אין לי ספק שטובת המדינה עומדת לנגד עיניו והוא עושה כל שביכולתו לנהל את המדינה המטורפת הזאת בצורה הכי טובה שניתן.
מדיניות ויחסי חוץ אנחנו במקום שמעולם לא היינו בו, הכלכלה יציבה בעיקר בגלל רפורמות ומהלכים שהוא בנה ובסך הכל הוא מתמרן נהדר לטעמי במדינה הכי קשה לניהול בעולם.

הכבוד שעושים לו בכל מקום הוא בלתי נתפס ואני מפחד פחד מוות לראות את לפיד-גנץ עושים רוטציה על תפקיד כל כך חשוב כאילו מדובר בחלוץ שיפתח בהרכב של מכבי תל אביב.

שורה תחתונה? גם לפיד וגנץ שצועקים סיסמאות אם וכאשר ירכיבו ממשלה ירדו כמו גדולים מכל המצע שלהם כי להקים קואליציה בלי חרדים הם לא יוכלו (בדיוק כמו ביבי) ואז כל הבבל"תים על תחב"צ בשבת, ברית הזוגיות, גיוס חובה לחרדים וכו וכו וכו ירדו לטמיון כי השיטה דפוקה.

אז את הסיפורים האלה נחמד ונעים לספר בוא נראה אותם מבצעים, מקווה מאוד שלא יבחרו ולא תהיה להם ההזדמנות להיכשל כי הם עלולים לעשות טעויות קריטיות של חוסר ניסיון והמדינה הזאת היא פצצה מתקתקת בכל רגע נתון.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

בחדשות 12 פותחים אולפן מיוחד בשעה 19:00. אתם מבינים?
שימשיכו כך הם יקבלו ליכוד עם 40 מנדטים.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

CrazyRed7 כתב:בחדשות 12 פותחים אולפן מיוחד בשעה 19:00. אתם מבינים?
שימשיכו כך הם יקבלו ליכוד עם 40 מנדטים.
מה הבעיה בזה?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שר האוצר מריץ סיעה יחד עם יו"ר ההסתדרות
(תוך כדי התפקיד של שניהם) ובודקים אם ביבי דיבר עם נוני

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

The red one כתב: מה הבעיה בזה?
אם זה היה איחוד בגוש הימיני. גם הייתה מהדורה מוקדמת? גם היית רואה חיוכים במהדורות החדשות?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ns75 כתב:העניין הוא שכולכם מתעסקים בצהוב, ברכילות, בתקשורת ובשמועות מסביב ואז מוסיפים ספקולציות ופרשניות אישיות

מציע להתעסק בעובדות בלבד

יש שילטון חוק במדינת ישראל, אם הוחלט להאמין לדין, יש לזה סיבה מוצדקת, נקודה סוף פסוק.

ברגע שנחליט לערער על שילטון החוק ( מה שעושה פה כרגע ראש ממשלה בישראל), סופנו כמדינה דמוקרטית קרב ובא, וזה לא סתם סיסמאות באוויר
אני חושב שמי שמתעסק בצהוב זה לאו דווקא אנחנו.
אני איתך,מושחת? שיילך הביתה.
רק תסביר לי איפה כאן השחיתות אני מאוד אשמח.
הרי לדבר עם עורך עיתון כזה או אחר כולם עשו ודיברו.
חבל שאמנון דנקנר כבר לא יכול לספר איזה דברים הוא אישר או לא כעורך ידיעות.
מצחיק גם שהטענה המרכזית של מי שמחפש זה שלטון החוק.
הרי,כל ההפגנות והתחקירים והפרשנויות מה הם אם לא ניסיון להטות את היועץ לכיוון שאליו הם רוצים שיזרום.
התקשורת בישראל מאוד חזקה וזו לא סיסמא.
האליטות ששולטות בה הם עדיין שמאלניות ואנטי ביבי.
מעניין להיכן נעלמה פרשת האי היווני ששרון החליט לבצע התנתקות.
שם כסף אילולה ההקלטות של סימה בן זקן,גם את אולמרט היו מוציאים נקי.
נתניהו זה התלבשות עליו,נטו.
מדהים איך כל היום מתעסקים במה ראש הממשלה אוכל,שותה,מעשן.
התנהגות טיפוסית של צרות עין וקנאה.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yakar כתב: אם זה היה איחוד בגוש הימיני. גם הייתה מהדורה מוקדמת? גם היית רואה חיוכים במהדורות החדשות?
חיוכים נו בחייך
וכן, אם ביבי היה מציג מגה איחוד חודש וחצי לפני הבחירות וקובע נאום ל-20:00 אני בטוח שמהדורות היו מתחילות לפניי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ns75 כתב:העניין הוא שכולכם מתעסקים בצהוב, ברכילות, בתקשורת ובשמועות מסביב ואז מוסיפים ספקולציות ופרשניות אישיות

מציע להתעסק בעובדות בלבד

מותר לבקר את הרשות השופטת בדיוק כמו שמותר לבקר את הרשויות המחוקקת והמבצעת. לא יודע מאיפה נוצר הטאבו הזה על מערכת המשפט, כמו שראינו בחודש האחרון גם שם לא הכל כשר

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

oranu כתב: אתה לא יכול לאחוז במקל בשני קצותיו.
אתה טוען שלא חקרת ולא בדקת מצד אחד ומצד שני אתה גם מחליט באופן חד משמעי שהועדה נקייה מכל רבב ללא שום אינטרס ולכן כלל אדם שאינו בור ועם הארץ חייב להסכים איתם

זה טיעון מגוחך סלח לי אחי משתי סיבות:
1. אם אינך מעורה בפרטי פרטים אני מסיק שלא חקרת את הרזומה והקשרים האפשריים של כלל חברי הועדה ואין לך שום יכולת לקבוע בוודאות על אמינותה ושוויון כפיה מבלי להכיר את האנשים שמרכיבים אותה, אם יש לך מידע שאני לא מכיר שמבסס את הטענה הזו תפדאל.

2. נניח ואכן מדובר בועדה סופר אובייקטיבית שמורכבת אך ורק מאנשים נקיי כפיים, האם עלה בדעתך שיכול להיות שאנשים טובים ואמינים יכולים לטעות? יותר מכך אני מוכן להתערב שיש ועדות בהיסטוריה של אנשים נקיי כפיים שהגיעו למסקנות שבמבחן הזמן הוכחו כשגויות וגם אני וגם אתה נסכים שהמסקנות שגויות.
ועוד שאלה -
האם עלה בדעתך שדעתם שלאותם אנשים טובים יכולה להיות שונה מדעתם של אנשים טובים אחרים? ואין פה צודק או טועה אלא השקפת עולם ושלא כל מי שלא מסכים עם הועדה הוא בור ועם הארץ?

אז סלח לי אחי, בתאכלס?
החלק הראשון של התגובה שלך רלוונטי וחשוב כדי לגבש דעה (במידה ונכון אך בדיון לא הצגת ביסוס מתאים לקביעה הזו) ובזה אני מסכים, לנקיון הועדה מאינטרסים זרים יש משמעת בנוגע לפרשנות ולרמת האמינות של מסקנותיה.
יחד עם זאת אותן המסקנות ממש לא נמצאות במעמד "תורה מהר סיני" וזה לא משנה כמה האנשים טובים, אמינים ונקיי כפיים, אין להם טאבו על האמת ועל נכון/לא נכון בנושאים כאלה.
עובדתית אנשים טובים חושבים באופן שונה מאנשים טובים אחרים כשלכולם מטרה זהה, זה קורה לא מעט בכל תחומי החיים.

לגבי התוכן עצמו של החוק וטיעונים אחרים שתציג? אשמח לשמוע ואולי גם אשתכנע אבל לא ככה, ציפיתי לקבל ממך הסבר מפורט עם טיעונים הרבה יותר מבוססים שיאירו את עיני כי בדר"כ אני כן נוטה להסכים איתך ולהשתכנע כי אתה מדייק ולא מסיט את הדיון למקומות אחרים, הפעם לא מסכים סורי.
1. אין פה אחיזת המקל משתי קצוות מהסיבה הפשוטה שעמדתי לגבי האובייקטיביות והמקצועיות של הוועדה נגזרת בעיקר מהעובדה שאפילו מתנגדי החוק החריפים ביותר, כאלו שמדבררים את הקהילה הלה''טבית, לא ניסו אפילו לערער את הלגיטימיות שלה והתמקדו נטו בלתקוף את הממשלה. יתרה מזו, כאשר הם נשאלו האם לדעתם הרכב הוועדה הינו מושחת ומסקנותיה הוזמנו מראש, או שמא מדובר במומחים רק מטעם עצמם הם התחמקו באלגנטיות מהשאלה הנוקבת הזו!!

2. לא להתבלבל. לא טוען שמי שלא מסכים עם הוועדה הוא בור וכו', אלא רק מי שמתנגד לחוק בלי לנמק באחת מהשתיים שבוועדה הכל היה מושחת או שמא המקצועיות ממנה והלאה.

3. מסכים איתך שלא כל מסקנות וועדה זו או אחרת הם בבחינת ''הלכה למשה מסיני''. רק שיואילו קודם מתנגדי החוק לטעון את זה, לנמק, ואז אפשר יהיה להתקדם בדיון!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

yakar כתב: אם זה היה איחוד בגוש הימיני. גם הייתה מהדורה מוקדמת? גם היית רואה חיוכים במהדורות החדשות?
עד כדי כך פרנדואידים?
הערב נסגרות הרשימות לכנסת כאשר יש איחודים על הפרק. גם בימין. מצדיק לחלוטין שידורים מיוחדים.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

bs war כתב:
מותר לבקר את הרשות השופטת בדיוק כמו שמותר לבקר את הרשויות המחוקקת והמבצעת. לא יודע מאיפה נוצר הטאבו הזה על מערכת המשפט, כמו שראינו בחודש האחרון גם שם לא הכל כשר
ברור שמותר לבקר. עשו זאת, עושים זאת ויעשו זאת.
רק שיש קצת אירוניה שראש הממשלה טוען ששני אנשים שהוא מינה (היועץ היה ממש איש אמונו) אשר ברור לכל שהם לא "שמאלנים" אלא באים מרקע ימיני שורשי, פועלים מתוך רדיפה כלפיו.

שלח תגובה