בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:
מעולה. אז שיצא זכאי.
בנתיים יש עדות של מנכל וואלה שמספר איך נתניהו התערב בתוכני האתר באופן פעיל והפעיל לחצים על התוכן.
אין שום עדות שנתניהו התערב,הכל שקר.
בינתיים התיק הזה נשען על עדויות של אנשים.
אין שום שיחה מוקלטת,שום תיעוד כתוב,כלום.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אדום זקן כתב: אין שום עדות שנתניהו התערב,הכל שקר.
אין לי מושג על סמך מה אתה קובע שאין הקלטות. יש תיעוד של מיסרונים רבים על הלחצים והבקשות.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

1. נתניהו ניסה להשפיע ולשנות במעט את הסיקור העוין אליו או לאשתו, כמו שכל פוליטיקאי עושה עשה ויעשה.

2. לגבי בזק, לשאלות של כמה "תמימים", ברור ומדכא אותי כאזרח כשאני קורא שהוזמנו לעדות רק מי שברור איזה סחורה יספקו, וכל מי שידעו שיגידו משהוא שעלול להיטיב עם עדות נתניהו לא זומנו. התיק הזה יקרוס כבר בשלב השימוע

3. הוכחה להזניה של העתונות בארץ, היא זימון הצדיק אולמרט לתת "חוות דעת",

4. לכל המוסטים שמשווים בין מקרה אולמרט לנתניהו, או שאתם באמת תמימים או שאתם צבועים.
מעטפות כסף שעברו, שיבוש הליכי חקירה מצמררים כמו שעולה מהשיחות עים שולה, סכום כסף לאחיו יוסי והמפלצת שרואים מרחוק בירושלים, מול סיגרים מחבר שלא קיבל תמורה...

5. מקווה שזה יאחד את כל מי שחושב שביבי ראש ממשלה טוב (בעיניי מצויין) ושלא ייפלו בפח ויידחו בבוז את המהפכה שמתחוללת מול עינינו.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

אדום זקן כתב: אין שום עדות שנתניהו התערב,הכל שקר.
אני לא מבין איך אתה אוכל את הספינים האלו. יש הקלטות של השיחות טלפון זו הסיבה גם למה מאשימים את נתניהו ולפיד לא. כל הזין בשבילו עשה מה שרבים עשו לפניו רק שהוא נתפס. הטיעון שאחרים גם עושים את זה לא תופס תביא הוכחות ויאשימו גם אותם. אף אחד לא מעל החוק אין סיבה שנהפוך להיות רוסיה או טורקיה עם שליט דיקטטורי שגורם לדליגמטציה לכל המתנגדים שלו.
כמו כן לא צריך להיות תמים ולחשוב שהשוחד היה רק עבור סיקור חיובי.
קודם כל אלוביץ קיבל הטבת מס של מילארד שקל. מילצן קיבל הטבה כמונופול של חלקי חילוף לרכב. תיהיה בטוח שכמה חשבונות שקשורים לביבי קיבלו אחוזים.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

MikiRed כתב:1. נתניהו ניסה להשפיע ולשנות במעט את הסיקור העוין אליו או לאשתו, כמו שכל פוליטיקאי עושה עשה ויעשה.

2. לגבי בזק, לשאלות של כמה "תמימים", ברור ומדכא אותי כאזרח כשאני קורא שהוזמנו לעדות רק מי שברור איזה סחורה יספקו, וכל מי שידעו שיגידו משהוא שעלול להיטיב עם עדות נתניהו לא זומנו. התיק הזה יקרוס כבר בשלב השימוע

3. הוכחה להזניה של העתונות בארץ, היא זימון הצדיק אולמרט לתת "חוות דעת",

4. לכל המוסטים שמשווים בין מקרה אולמרט לנתניהו, או שאתם באמת תמימים או שאתם צבועים.
מעטפות כסף שעברו, שיבוש הליכי חקירה מצמררים כמו שעולה מהשיחות עים שולה, סכום כסף לאחיו יוסי והמפלצת שרואים מרחוק בירושלים, מול סיגרים מחבר שלא קיבל תמורה...

5. מקווה שזה יאחד את כל מי שחושב שביבי ראש ממשלה טוב (בעיניי מצויין) ושלא ייפלו בפח ויידחו בבוז את המהפכה שמתחוללת מול עינינו.
לפי התיאור שלך אם גונבים בסטייל ולא במעטפות זה בסדר?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

תאכלו את הספינים ואת ההדלפות.
אם אתם לא רואים את החדווה ואת האובר מוטיבצייה להוכיח שנתניהו עשה משהוא, ולא את המוטיבצייה לחפש את האמת.
אם אתם לא רואים את כל שיטפון ההדלפות המביש, וההדלפות הם עבירה על החוק.
אם אתם לא מבינים שיש נסיון הפיכה, נכון ללא כידונים.
אם אתם לא רואים את הסכנה לדמוקרטייה, ואת הרדיפה אחרי כל אחד שלא הולך בתלם שחרש הדיקטטור אהרון ברק (תקראו על נאמן ז"ל) תתעוררו יום אחד בישראל לא דמוקרטית, כשהיום היא סופר דמוקראטית.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גדי כתב:
אין לי מושג על סמך מה אתה קובע שאין הקלטות. יש תיעוד של מיסרונים רבים על הלחצים והבקשות.
בתיק 4000 אין כלום.
בתיק 2000 יש שיחות מוקלטות שכולן רכילות.
בתיק 1000 אני לא סגור.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

a-t כתב: אני לא מבין איך אתה אוכל את הספינים האלו. יש הקלטות של השיחות טלפון זו הסיבה גם למה מאשימים את נתניהו ולפיד לא. כל הז** בשבילו עשה מה שרבים עשו לפניו רק שהוא נתפס. הטיעון שאחרים גם עושים את זה לא תופס תביא הוכחות ויאשימו גם אותם. אף אחד לא מעל החוק אין סיבה שנהפוך להיות רוסיה או טורקיה עם שליט דיקטטורי שגורם לדליגמטציה לכל המתנגדים שלו.
כמו כן לא צריך להיות תמים ולחשוב שהשוחד היה רק עבור סיקור חיובי.
קודם כל אלוביץ קיבל הטבת מס של מילארד שקל. מילצן קיבל הטבה כמונופול של חלקי חילוף לרכב. תיהיה בטוח שכמה חשבונות שקשורים לביבי קיבלו אחוזים.
אני מודיע לך קבל עם ועדה,שאם הוא קיבל כסף חי אני הראשון שיתקיף אותו.
העניין יתברר בבית המשפט,שם נחשף להכל.
בינתיים חגיגות בר המצווה שכולם עושים עוד מאוד מאוד מוקדמות וברמה הארצית תקשורתית אפילו מביכות.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

MikiRed כתב:תאכלו את הספינים ואת ההדלפות.
אם אתם לא רואים את החדווה ואת האובר מוטיבצייה להוכיח שנתניהו עשה משהוא, ולא את המוטיבצייה לחפש את האמת.
אם אתם לא רואים את כל שיטפון ההדלפות המביש, וההדלפות הם עבירה על החוק.
אם אתם לא מבינים שיש נסיון הפיכה, נכון ללא כידונים.
אם אתם לא רואים את הסכנה לדמוקרטייה, ואת הרדיפה אחרי כל אחד שלא הולך בתלם שחרש הדיקטטור אהרון ברק (תקראו על נאמן ז"ל) תתעוררו יום אחד בישראל לא דמוקרטית, כשהיום היא סופר דמוקראטית.
הסכנה היחידה לדמוקרטיה קוראת כשאנשים שנראים נורמטיביים,
מעריצים את נבחרי הציבור שלהם, במקום להיות ביקורתיים כלפיהם.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

אהבתי את התגובה המתנשאת שלך, בגלל תגובות כאלו עוד שלושים שנה תהיו באופוזיצייה.
כבר עשרים שנה אני מנסה להסביר לבני הדודים שלי בקיבוץ למה הגישה המתנשאת שלהם מרחיקה והם פשוט לא מבינים.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אני ביקורתי כלפי נבחרי הציבור שלי.
היום החלטתי סופית לבחור בנתניהו, זהו.
תקשקשו על דמוקרטיה ועל חוק ועל כל מה שבא לכם, אני בוחר בביבי כי מבחינתי והאמת שלי היא שראש ממשלה לא צריך ליפול בגלל סיגרים, חמגשיות או משא ומתן עם משפיענים בתקשורת.
כ-ל פוליטיקאי וראש ממשלה אחר ניהל יחסים עם משפיעני תקשורת בשלב כזה או אחר והעדיף סיקור אוהד.
סיגרים וחמגשיות? יודע שהוא נהנתן ונרקסיסט וזה מעניין לי את הביצה הוא ראש ממשלה פגז.
כלכלית ובטחונית הוא מבצע הכל בצורה שמשקפת את עמדתי באופן מדויק והוא פשוט רמה מעל כל השאר בכל תחום.

אחלה ביבי

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

יום ששירת את נתניהו

מעריך שמחר נראה שוויון בסקרים

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

MikiRed כתב:אהבתי את התגובה המתנשאת שלך, בגלל תגובות כאלו עוד שלושים שנה תהיו באופוזיצייה.
כבר עשרים שנה אני מנסה להסביר לבני הדודים שלי בקיבוץ למה הגישה המתנשאת שלהם מרחיקה והם פשוט לא מבינים.
כלומר לדעתך אנשי הימין מצביעים מהרגש, מהכבוד, ולא מהרציונל?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

MikiRed כתב:אהבתי את התגובה המתנשאת שלך, בגלל תגובות כאלו עוד שלושים שנה תהיו באופוזיצייה.
כן הבנתי, תגובה מתנשאת.
שהגיעה בתגובה לכתיבה שלך שכללה רק "אתם לא רואים ואתם לא מבינים".
אני דיברתי באופן כללי על הערצה למנהיגים, אם נעלבת מזה אתה כנראה יודע למה.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

oranu כתב:אני ביקורתי כלפי נבחרי הציבור שלי.
היום החלטתי סופית לבחור בנתניהו, זהו.
תקשקשו על דמוקרטיה ועל חוק ועל כל מה שבא לכם, אני בוחר בביבי כי מבחינתי והאמת שלי היא שראש ממשלה לא צריך ליפול בגלל סיגרים, חמגשיות או משא ומתן עם משפיענים בתקשורת.
כ-ל פוליטיקאי וראש ממשלה אחר ניהל יחסים עם משפיעני תקשורת בשלב כזה או אחר והעדיף סיקור אוהד.
סיגרים וחמגשיות? יודע שהוא נהנתן ונרקסיסט וזה מעניין לי את הביצה הוא ראש ממשלה פגז.
כלכלית ובטחונית הוא מבצע הכל בצורה שמשקפת את עמדתי באופן מדויק והוא פשוט רמה מעל כל השאר בכל תחום.

אחלה ביבי
אפשר להגיד כמו אדום זקן שתופרים לו עלילה והוא נקי, ואפשר להגיד כמוך שלא משנה אם מדובר בנהנתן ומושחת העיקר שהוא בצד שלי.
לא יודע מה יותר גרוע. תחושת קונספירציה מצד הדיפ סטייט שגונב את השלטון כי הוא מצפה למנהל תקין (אותה אחת שעמדה מאחורי העמדת אולמרט לדין עומדת גם מאחורי העמדת נתניהו לדין) או תמיכה באדם שהתנהגותו לכל הפחות לא ראויה, כי הוא קפיטליסט ונניח איש ימין.
יאמר לזכותו שכל החקירות האלו מסיטות את הדיון ממה שחשוב באמת והוא אלוף בקביעת סדר היום הציבורי. הדרום השרוף והמופצץ אחת לחודש לפחות, הפשיעה המשתוללת, מערכת הבריאות הקורסת, משרד החינוך הכושל והפערים בחברה שרק הולכים וגדלים. דנים כל היום בהתנהגות שהיא בין לא ראויה לבין פלילית ולא בחיים עצמם.

שלח תגובה