בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי gooner »

The red one כתב:יום ששירת את נתניהו

מעריך שמחר נראה שוויון בסקרים
אני מעריך שאתה צודק.
אני חשבתי מלכתחילה שנתניהו מאוד רוצה שההמלצות יתפרסמו, ורק משחק את המתנגד,
כדי שגם היועץ המשפחתי יצא לא בסדר.
גם המהלך היום, של הגשת עתירה נגד הפרסום בשניה האחרונה,
נועד רק כדי שאפשר יהיה להאשים באותה הזדמנות את בית המשפט.
המנוע של ה D9 מתחמם.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

oranu כתב:אני ביקורתי כלפי נבחרי הציבור שלי.
היום החלטתי סופית לבחור בנתניהו, זהו.
תקשקשו על דמוקרטיה ועל חוק ועל כל מה שבא לכם, אני בוחר בביבי כי מבחינתי והאמת שלי היא שראש ממשלה לא צריך ליפול בגלל סיגרים, חמגשיות או משא ומתן עם משפיענים בתקשורת.
כ-ל פוליטיקאי וראש ממשלה אחר ניהל יחסים עם משפיעני תקשורת בשלב כזה או אחר והעדיף סיקור אוהד.
סיגרים וחמגשיות? יודע שהוא נהנתן ונרקסיסט וזה מעניין לי את הביצה הוא ראש ממשלה פגז.
כלכלית ובטחונית הוא מבצע הכל בצורה שמשקפת את עמדתי באופן מדויק והוא פשוט רמה מעל כל השאר בכל תחום.

אחלה ביבי
נדיר שדיונים כאלה שינו דעה של מישהו, לרוב הם רק מוציאים אמוציות שליליות.

ובכל זאת, אני אסתייג באופן כללי מהגישה שלך.
שחיתות היא לדעתי הסיבה מספר אחת להצביע בעד נבחר ציבור.
ולדוגמא כך את נתניהו, שכבר החל להשתין מהמקפצה בשנים האחרונות.
תאר לך שהוא יזכה בבחירות גם בתנאים האלה, והוא כנראה יזכה.
קשה לדמיין את החוצפה שעוד תהיה לו אחרי ההכרה שמוכנים לקבל אותו בכל תנאי.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

oranu כתב:אני ביקורתי כלפי נבחרי הציבור שלי.
היום החלטתי סופית לבחור בנתניהו, זהו.
תקשקשו על דמוקרטיה ועל חוק ועל כל מה שבא לכם, אני בוחר בביבי כי מבחינתי והאמת שלי היא שראש ממשלה לא צריך ליפול בגלל סיגרים, חמגשיות או משא ומתן עם משפיענים בתקשורת.
כ-ל פוליטיקאי וראש ממשלה אחר ניהל יחסים עם משפיעני תקשורת בשלב כזה או אחר והעדיף סיקור אוהד.
סיגרים וחמגשיות? יודע שהוא נהנתן ונרקסיסט וזה מעניין לי את הביצה הוא ראש ממשלה פגז.
כלכלית ובטחונית הוא מבצע הכל בצורה שמשקפת את עמדתי באופן מדויק והוא פשוט רמה מעל כל השאר בכל תחום.

אחלה ביבי
אני לא מבין למה תמיד מי שמגן עליו אומר זה רק סיגרים מה איכפת לי. אתה צריך לראות גם מה הצד השני קיבל לא ביבי.
גודל ההטבות שהוא חילק הור יותר ממיליארד שקל.
לגבי הנהנתנות שלו גם לי לא אכפת הוא ושרה פשוט מטומטמים שמתעסקים בשטויות של מימון ארוחות ורהיטים.
לדעתי חלק גדול מזה היה נחסך אם השכר של ראש הממשלה יהיה מיליון שקל לחודש.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

האמא של התפירת תיק,אין בכלל מה לדבר כאן.
עצוב שהשנאה שלכם לאיש מעבירה אותכם מדעתכם.
עצוב שיום כזה הפך ליום חג בתחנות הטלויזיה והרדיו.
בשורה התחתונה ניפגש בקלפי,שם כבר כולם יבינו מה הכח של הליכוד.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

אדום זקן כתב: אני מודיע לך קבל עם ועדה,שאם הוא קיבל כסף חי אני הראשון שיתקיף אותו.
העניין יתברר בבית המשפט,שם נחשף להכל.
בינתיים חגיגות בר המצווה שכולם עושים עוד מאוד מאוד מוקדמות וברמה הארצית תקשורתית אפילו מביכות.
טעות נפוצה היא שאם לא מקבלים כסף מזומן אז זה לא שוחד.
יש טענה שאחד הדרכים שאולמרט היה מקבל שוחד זה דרך מכירת ציורים של אישתו כל ציור מעל למאה אלף.
מעניין אותי לדעת אם זה לדעתך שוחד?
היום אנשים הרבה יותר מתוחכמים הדרך הנפוצה היא מתן "יעוץ" בתשלום של מקורבים.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אריאל2 כתב: אפשר להגיד כמו אדום זקן שתופרים לו עלילה והוא נקי, ואפשר להגיד כמוך שלא משנה אם מדובר בנהנתן ומושחת העיקר שהוא בצד שלי.
לא יודע מה יותר גרוע. תחושת קונספירציה מצד הדיפ סטייט שגונב את השלטון כי הוא מצפה למנהל תקין (אותה אחת שעמדה מאחורי העמדת אולמרט לדין עומדת גם מאחורי העמדת נתניהו לדין) או תמיכה באדם שהתנהגותו לכל הפחות לא ראויה, כי הוא קפיטליסט ונניח איש ימין.
יאמר לזכותו שכל החקירות האלו מסיטות את הדיון ממה שחשוב באמת והוא אלוף בקביעת סדר היום הציבורי. הדרום השרוף והמופצץ אחת לחודש לפחות, הפשיעה המשתוללת, מערכת הבריאות הקורסת, משרד החינוך הכושל והפערים בחברה שרק הולכים וגדלים. דנים כל היום בהתנהגות שהיא בין לא ראויה לבין פלילית ולא בחיים עצמם.
יאדה יאדה יאדה.
כשתרצה לדבר בעובדות ולא בסיסמאות אז ננהל דיון.
לי יש נתונים אחרים לגבי ה"כישלון בחינוך", פרשנות שונה לחלוטין להחלטה האמיצה שלקח במשבר האחרון עם זה ועם המחיר הפוליטי היקר ששילם, יש לי גם ביקורת עליו ואפילו דברים שאסכים איתך עליהם (מערכת בריאות למשל) אבל הוא חד משמעית עשה פה מבחינתי 10 שנים מצוינות וקידם אותנו כלכלית ומדינית ואת זה אני יכול לגבות בעובדות ולא בסיסמאות אלא בנתונים בר קיימא ומדדים להצלחתה של כלכלה ומדדים שיעידו על שיפור מעמד ישראל בעולם ובקשרי החוץ שלה באופן קבוע ב 10 השנים האחרונות, יש שיגידו בצורה מופלאה.

אם תרצה לנהל באמת דיון אשמח לשבת על בירה/לדבר בטלפון כאן זה לא יילך כמו שצריך.
רק קח הערה כביקורת בונה - אל תכפה את הדעה שלך ותציג אותה כאמת המוחלטת.
תמיד תסתייג ותבין שיש אנשים שחושבים אחרת ממך והם לא טיפשים/עדר כבשים/מהופנטי ביבי.

הם אנשים אינטילגנטיים שעברו כבר כמה מערכות בחירות בחיים, הם אנשים פוליטיים וערים לסביבה והם משכילים לא פחות ובמקרים רבים גם יותר ממך ומשדומיך.
אין לך טאבו על האמת ואין לך טאבו על דרך המחשבה שלי או של אחרים ואין לך שמץ של מושג על סמך מה אני מגיע למסקנות שלי ואיזה דרך עברתי עם עצמי ועם המידע שברשותי בכדי להגיע אליהן.

כשתדע ותבין? יש מצב שתצביע ביבי, או לכל הפחות תכבד הרבה יותר את הצד השני.
אני מאוד מכבד שמאלנים ואת דעתם ולגמרי מקבל את זה שהם מאמינים במשהו שאני לא וזה בסדר.
אני גם מקבל וחי עם העובדה הזאת שאני אחד מבין 8 מיליון אזרחים, ערבים, יהודים, מזרחים, אשכנזים, חילונים, חרדים, שחומים ולבנים, הכל מהכל ולכולם יש דעה ולכולם יש תפיסה ולכולם יש זווית אחרת, זה בסדר יש שיגידו אפילו מבורך כי יותר דמוקרטי מזה אין.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

אדום זקן כתב:האמא של התפירת תיק,אין בכלל מה לדבר כאן.
עצוב שהשנאה שלכם לאיש מעבירה אותכם מדעתכם.
עצוב שיום כזה הפך ליום חג בתחנות הטלויזיה והרדיו.
בשורה התחתונה ניפגש בקלפי,שם כבר כולם יבינו מה הכח של הליכוד.
אני מבין מאיפה באה הרגשה של הרדיפה.
גם אני עד לפני כמה שנים הייתי מתומכי ביבי ועם הרגשה שכל התקשורת מנסה להפיל אותו.
אבל זה כבר לא ככה יש לו עיתון וערוץ טלביזיה. בשאר העיתונים והערוצים יש עוד פרשנים שהם ימנים. זה לא שהיה לפני 10 שנים שאז באמת כל התקשורת היתה נגדו.
ולגבי הטענה של התפירת תיק אתה באמת מאמין שבתיק כזה שעבדו עליו לפחות 50 אנשים שונים לכולם היתה מטרה להפיל אותו?
כולם "שמאלנים" שרוצים להפיל את ביבי אתה באמת מאמין בזה?
הטענה שעושים הפיכה היא כל כל מגוכחת.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

כשכתבתי סכנה לדמוקרטייה, התכוונתי לזה שאין עדיין כתב אישום, רק הזמנה לשימוע, אבל כל מי שלא מסוגל לנצח בבחירות, מנסה לנצח על השולחן הירוק.
יש חוק ברור לגבי זכויות ראש הממשלה, לא מתאים, אז מדברים על "נורמות".
יש חוק נגד הדלפות ושיבוש הליכי חקירה, לא מתאים אז מדברים על "זכות הציבור לדעת".
נפגש בקלפיות, העם יכריע.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

oranu כתב: יאדה יאדה יאדה.
לי יש נתונים אחרים לגבי ה"כישלון בחינוך", פרשנות שונה לחלוטין להחלטה האמיצה שלקח במשבר האחרון עם זה ועם המחיר הפוליטי היקר ששילם, יש לי גם ביקורת עליו ואפילו דברים שאסכים איתך עליהם (מערכת בריאות למשל) אבל הוא חד משמעית עשה פה מבחינתי 10 שנים מצוינות וקידם אותנו כלכלית ומדינית ואת זה אני יכול לגבות בעובדות ולא בסיסמאות אלא בנתונים בר קיימא ומדדים להצלחתה של כלכלה ומדדים שיעידו על שיפור מעמד ישראל בעולם ובקשרי החוץ שלה באופן קבוע ב 10 השנים האחרונות, יש שיגידו בצורה מופלאה.

תמיד תסתייג ותבין שיש אנשים שחושבים אחרת ממך והם לא טיפשים/עדר כבשים/מהופנטי ביבי.

הם אנשים אינטילגנטיים שעברו כבר כמה מערכות בחירות בחיים, הם אנשים פוליטיים וערים לסביבה והם משכילים לא פחות ובמקרים רבים גם יותר ממך ומשדומיך.
אין לך טאבו על האמת ואין לך טאבו על דרך המחשבה שלי או של אחרים ואין לך שמץ של מושג על סמך מה אני מגיע למסקנות שלי ואיזה דרך עברתי עם עצמי ועם המידע שברשותי בכדי להגיע אליהן.

אני מאוד מכבד שמאלנים ואת דעתם ולגמרי מקבל את זה שהם מאמינים במשהו שאני לא וזה בסדר.
אני גם מקבל וחי עם העובדה הזאת שאני אחד מבין 8 מיליון אזרחים, ערבים, יהודים, מזרחים, אשכנזים, חילונים, חרדים, שחומים ולבנים, הכל מהכל ולכולם יש דעה ולכולם יש תפיסה ולכולם יש זווית אחרת, זה בסדר יש שיגידו אפילו מבורך כי יותר דמוקרטי מזה אין.
מסכים עם הדברים רובנו מסתמכים על המידע מהתקשורת או הפוליטקאים עצמם ואין לנו באמת לדעת מה נכון.
לגבי המשפט האחרון שלך - זה מה שהכי מפריע לי מהתנהלות שלו בשנים אחרונות כל פעם שמישהו הפריע לו ישר תוייג כשמאלני בוגד במקום להתמודד עיינינית עם הטיעונים שעלו נגדו.
אין ספק שהוא ראש ממשלה מוכשר אבל הנטייה שלו למנות אנשים לא מתאמים לתפקדי שר רק בגלל שיקולי פוליטיקה פוגעים בהתנהלות המדינה ובנו.

בנוסף יש בעייתיות ברגע שאין הגבלת קדנציות (לדעתי 3 זה מספיק) עם הזמן הכוח משחיט כל אחד ומהצד זה נראה שאנחנו נראים כמו טורקיה או רוסיה.

סמל אישי של משתמש
a-t

שליחה על ידי a-t »

MikiRed כתב:כשכתבתי סכנה לדמוקרטייה, התכוונתי לזה שאין עדיין כתב אישום, רק הזמנה לשימוע, אבל כל מי שלא מסוגל לנצח בבחירות, מנסה לנצח על השולחן הירוק.
נפגש בקלפיות, העם יכריע.
מאיפה אתה יודע מי הדליף?
לי אין מושג מי המדליף שני הצדדים יכולים באותו מידה להדליף לתקשורת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oranu כתב: יאדה יאדה יאדה.

1+

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

a-t כתב: אני מבין מאיפה באה הרגשה של הרדיפה.
גם אני עד לפני כמה שנים הייתי מתומכי ביבי ועם הרגשה שכל התקשורת מנסה להפיל אותו.
אבל זה כבר לא ככה יש לו עיתון וערוץ טלביזיה. בשאר העיתונים והערוצים יש עוד פרשנים שהם ימנים. זה לא שהיה לפני 10 שנים שאז באמת כל התקשורת היתה נגדו.
ולגבי הטענה של התפירת תיק אתה באמת מאמין שבתיק כזה שעבדו עליו לפחות 50 אנשים שונים לכולם היתה מטרה להפיל אותו?
כולם "שמאלנים" שרוצים להפיל את ביבי אתה באמת מאמין בזה?
הטענה שעושים הפיכה היא כל כל מגוכחת.
הלחץ(כולם יודעים מצוין מאיפה הוא מגיע) שהופעל על אותם חוקרים, אנשי משטרה, המפכל, הפרקליטות והיועמ״ש - זה לפי דעתי מה שהיה הכי לא כשר בסיפור הזה(הרבה יותר מכל סיגר, חמגשית ושיחות כאלה ואחרות עם מילצ׳ין ומוזס).

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

MikiRed כתב:כשכתבתי סכנה לדמוקרטייה, התכוונתי לזה שאין עדיין כתב אישום, רק הזמנה לשימוע, אבל כל מי שלא מסוגל לנצח בבחירות, מנסה לנצח על השולחן הירוק.
נפגש בקלפיות, העם יכריע.
להזכיר לך מי דיבר על נורמות לפני זכויות ראש הממשלה (ואף שמאלני לא חלק עליו אז)?
https://twitter.com/NewsChannelIL/statu ... 4622556160" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב: הלחץ(כולם יודעים מצוין מאיפה הוא מגיע) שהופעל על אותם חוקרים, אנשי משטרה, המפכל, הפרקליטות והיועמ״ש - זה לפי דעתי מה שהיה הכי לא כשר בסיפור הזה(הרבה יותר מכל סיגר, חמגשית ושיחות כאלה ואחרות עם מילצ׳ין ומוזס).
ומה אתה חושב על הלחץ שהנאשם בתפקידו כראש הממשלה מפעיל על כל אלה?
אני מניח שעם זה אין שום בעיה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

[quote="a-t"][/quote]
מאיפה אתה יודע מי הדליף?
לי אין מושג מי המדליף שני הצדדים יכולים באותו מידה להדליף לתקשורת.[/quote

כאן באמת הגזמת. כשהתיקים נמצאים גם אצל הסנגורים, אפשר לחשוד, כשכל החומר נמצא בהתחלה רק במשטרה ואחר כך רק בפרקליטות, אין ספק, גם לאחי השמאלנים מי המדליפים לאברמוביץ' ולשאר המשובטים שלו.

זו התממות

שלח תגובה