בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי אדום זקן »

yedidel כתב:
העלה את תשלומי הביטוח הלאומי (שגם ככה מטורפים לעצמאי)
וגם הוריד את מס החברות ל24%.
מי שבאמת עושק את העצמאים ובעלי העסקים אלה הרשויות אם כבר.
הארנונה ומס השילוט הם מיסים מופרכים,הזויים ובלתי נתפסים,שאגב בב"ש הם מהגבוהים בארץ.

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אדום זקן כתב:חברים יקרים,תמיד אפשר למצוא מה רע,לא טוב,מגעיל וכו.
בשורה התחתונה הבן אדם רשום על הרבה מאוד דברים שהכניסו לכולנו כסף לכיס.
המציא או לא,חייב או לא,הוא היחיד שעשה את זה
לשרוד 4 שנים כשר אוצר ולא לצאת עם הראש בין הברכיים זה חתיכת הישג,תבדקו את ההיסטוריה
בהחלט הייתי רוצה שימשיך עוד 4 וימשיך לתת.
למעלה יש מבוגר אחראי שידאג לברז,תהיו בטוחים,נתניהו לא מטומטם.
הנזק שהוא גורם לכלכלה עצום!
הקטע הזה בישראל שמי שלא מחלק כסף לכל עבר הוא לא ״חברתי״ גורם לכחלון להצטייר כרובין הוד.

את ההשלכות של כלכלת הבחירות שהוא מנהל בתור שר האוצר מהיום הראשון שלו בתפקיד אנחנו נרגיש בשנים הקרובות.
אותך בתור האזרח הקטן לא מעניינת העובדה שהגירעון בתקציב גבוה ביותר מחצי אחוז מהיעד, אותך מעניינת השורה של הנטו בתלוש השכר וקשה להאשים אותך בזה.

אתה מודע לזה שבסופו של דבר בכל תוכניות הנטו שלו אתה מממן מכספי המיסים שלך אוכלוסיות שמסרבות לצאת ולהשתתף בשוק העבודה ומעדיפות להמשיך ולחיות על הגב שלי ושלך?

ממליץ לקרוא קצת מאמרים של דוקטורים ופרופסורים לכלכלה כדי שתבין את גודל התהום שאליה מוביל אותנו כחלון.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

נראה מי הגבר שילחם ויסגור את רכבת ישראל

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yanivnew91 כתב: הנזק שהוא גורם לכלכלה עצום!
הקטע הזה בישראל שמי שלא מחלק כסף לכל עבר הוא לא ״חברתי״ גורם לכחלון להצטייר כרובין הוד.

את ההשלכות של כלכלת הבחירות שהוא מנהל בתור שר האוצר מהיום הראשון שלו בתפקיד אנחנו נרגיש בשנים הקרובות.
אותך בתור האזרח הקטן לא מעניינת העובדה שהגירעון בתקציב גבוה ביותר מחצי אחוז מהיעד, אותך מעניינת השורה של הנטו בתלוש השכר וקשה להאשים אותך בזה.

אתה מודע לזה שבסופו של דבר בכל תוכניות הנטו שלו אתה מממן מכספי המיסים שלך אוכלוסיות שמסרבות לצאת ולהשתתף בשוק העבודה ומעדיפות להמשיך ולחיות על הגב שלי ושלך?

ממליץ לקרוא קצת מאמרים של דוקטורים ופרופסורים לכלכלה כדי שתבין את גודל התהום שאליה מוביל אותנו כחלון.
כל עוד נתניהו מנווט את הכלכלה אני בטוח שזה יהיה שקול ואחראי.
ועם כל הכבוד,צריך קצת לתת ויש מספיק,אי אפשר לצעוק כל היום "שזה יביא אותנו לאסון".
זה המהות בתשלום מיסים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yedidel כתב:
העלה את תשלומי הביטוח הלאומי (שגם ככה מטורפים לעצמאי)
ושכירים לא משלמים ביטוח לאומי?

ומה עם הטבק שעלה במאות אחוזים? ולא חסר עוד עליות מיסים שפגעו בכולם ללא הבדלי מעמדות.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yanivnew91 כתב: הנזק שהוא גורם לכלכלה עצום!

מעניין אותי לדעת מה הפתרון( או הפתרונות האפשריים)? כי אני מניח שהפרופסורים מבינים ויודעים משהו . השאלה אם זה דעה חד משמעית או שיש כמה דעות?
נניח לגבי מה שפייגלין תיכנן בעניין הצבא, מאיפה יגיע הכסף הזה אם לא ממיסים?

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yanivnew91 כתב: אתה מודע לזה שבסופו של דבר בכל תוכניות הנטו שלו אתה מממן מכספי המיסים שלך אוכלוסיות שמסרבות לצאת ולהשתתף בשוק העבודה ומעדיפות להמשיך ולחיות על הגב שלי ושלך?.
תוכל להיות ספציפי?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שיש כתב: מעניין אותי לדעת מה הפתרון( או הפתרונות האפשריים)? כי אני מניח שהפרופסורים מבינים ויודעים משהו . השאלה אם זה דעה חד משמעית או שיש כמה דעות?
מה שפייגלין תיכנן בעניין הצבא לא אמור להעלות את הוצאות המדינה על צה"ל, אם כבר להוריד. והוא הציע עוד כל כך הרבה הפרטות וחסכונות אפשריים בתקציב המדינה שהיו מאפשרים לממן גם עלייה מסוימת בתקציב הביטחון

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שיש כתב: מעניין אותי לדעת מה הפתרון( או הפתרונות האפשריים)? כי אני מניח שהפרופסורים מבינים ויודעים משהו . השאלה אם זה דעה חד משמעית או שיש כמה דעות?
הפיתרון זה לבזבז פחות, לחלק פחות, לקחת לכולם פחות מיסים ולתת קצבאות והטבות רק למי שבאמת באמת צריך.
הדוגמא הכי בסיסית זאת קצבת ילדים. לא ברור לי למה אזרחי ישראל צריכים לממן לי 150 שח בחודש כי החלטתי להביא ילדה לעולם

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yedidel כתב:
הפיתרון זה לבזבז פחות, לחלק פחות, לקחת לכולם פחות מיסים ולתת קצבאות והטבות רק למי שבאמת באמת צריך.
הדוגמא הכי בסיסית זאת קצבת ילדים. לא ברור לי למה אזרחי ישראל צריכים לממן לי 150 שח בחודש כי החלטתי להביא ילדה לעולם
תגדיר מי לשיטתך באמת צריך?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
מה שפייגלין תיכנן בעניין הצבא לא אמור להעלות את הוצאות המדינה על צה"ל, אם כבר להוריד. והוא הציע עוד כל כך הרבה הפרטות וחסכונות אפשריים בתקציב המדינה שהיו מאפשרים לממן גם עלייה מסוימת בתקציב הביטחון
אני התבעתי לו בכל מקרה, חבל לי

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אורי אדום בנשמה כתב:
תוכל להיות ספציפי?
חרדים, בדואים וכו׳

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אורי אדום בנשמה כתב:
אנשים שיוצאים לעבוד ובכל זאת מתקשים ואין להם הרבה ילדים

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yanivnew91 כתב: חרדים, בדואים וכו׳
התכוונתי שתהיה ספציפי באיך בדיוק כחלון בתוכניותיו גרם שהאוכלוסיות הללו יקבלו יותר כסף? אלו תכניות בדיוק, ואיך כפועל יוצא מהם האוכלוסיות הללו הרוויחו?
שיש כתב: אנשים שיוצאים לעבוד ובכל זאת מתקשים ואין להם הרבה ילדים
''יוצאים לעבוד ובכל זאת מתקשים'' זו אמירה מאוד ערטילאית... ושאין להם הרבה ילדים? זו טעות הקלדה, או שלא שמת לב לפארדוקס בהודעה שלך?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אורי אדום בנשמה כתב:
בעיקר נכים, פיזית ונפשית.

שלח תגובה