מהפכת הצעירים: קבוצות בת בדרך; הליגה הארצית תחזור?

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: מהפכת הצעירים: קבוצות בת בדרך; הליגה הארצית תחזור?

שליחה על ידי izguy83 »

שיש כתב: אז שוב אני שואל למה לא ליגת מילואים עם מאמן מטעם הקבוצה הבכירה ששם יתרגלו כל מה שרוצים ברמה של בוגרים ולא נוער וישתפשפו
כי זה הרבה כסף. גם ככה קבוצות פה בקושי פותחות את הליגה...

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

שיש כתב: אז שוב אני שואל למה לא ליגת מילואים עם מאמן מטעם הקבוצה הבכירה ששם יתרגלו כל מה שרוצים ברמה של בוגרים ולא נוער וישתפשפו
אין פה מספיק קבוצות שיעמידו קבוצת ב' בשביל ליגת מילואים.
קבוצות בת יכולות לעלות ולרדת ליגות כרגיל עד שהן מגיעות לליגה של קבוצת האם, שם הן כבר לא יכולות לשחק.
בספרד אני יודע שהמודל הזה עובד אחלה, גם בהולנד זה רץ טוב. לא יודע לגבי מדינות אחרות

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

bs war כתב:
אין פה מספיק קבוצות שיעמידו קבוצת ב' בשביל ליגת מילואים.
קבוצות בת יכולות לעלות ולרדת ליגות כרגיל עד שהן מגיעות לליגה של קבוצת האם, שם הן כבר לא יכולות לשחק.
בספרד אני יודע שהמודל הזה עובד אחלה, גם בהולנד זה רץ טוב. לא יודע לגבי מדינות אחרות
בספרד יש כמות מטורפת של קבוצות ילדים ונוער מה שמאפשר מאגר של המון שחקנים לאייש קבוצות ב' ללא מעט מועדונים.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לא מבין למה צריך התערבות חיצונית, וכל מיני הגבלות הזויות של קבוצות עד גיל 23.
כל מה שהיה צריך זה רק לתקן את החוק שהקמת קבוצת בת זה אפשרי. זה הכל.
בחוקים החדשים הפכו את הלאומית לבדיחה. ליגה לנוער מחוזקת.
כל הרעיון זה שנער בן 19-20 ישחק מול בוגרים בקצב של בוגרים. ברגע שהופכים את זה לקבוצות שרוב הסגל הוא עד 23 עם זר אחד בלבד, זו ליגה שאני בספק אם היא בכלל מקצוענית וזה איבד את כל התוכן.
צעירים צריכים לקבל דקות, אבל הם גם צריכים להרוויח אותם ביושר. להוריד רמה לא ישפר אף אחד.

להוריד את ההגבלות החדשות על הלאומית, אולי אפילו להקטין את ליגת העל כדי לחזק את הליגות הנמוכות יותר.
שם לאפשר הקמה של קבוצות בת שיתנהלו על פי איך שהם חושבים לנכון מקצועית מבחינת תמהיל גילאים וזרים, ולא איך שהחכמולוגים מהתאחדות\מנהלת חושבים וכופים את דעתם.
אפשר אולי לתת תמריצים כאלה ואחרים, כמו נניח המענק שיש בליגת העל למי שלא מחזיק ב-6 זרים, אבל לא לכפות על פי חוק.

שלח תגובה