בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
29 דצמבר 2020, 23:12
אני חושש לתמוך בדבריך שלא יציגו גם את שנינו כלהקה.
לא להקה, הרכב.....אתם רק שניים

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני לא מבין מה אתם יורדים על gooner והשמאל. השמאל שולט יפה מאוד בשנים האחרונות דרך ביבי ומערכת המשפט.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
30 דצמבר 2020, 07:30
לא להקה, הרכב.....אתם רק שניים
אנחנו במגעים מתקדמים עם דר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אריאל2 כתב:
30 דצמבר 2020, 08:23
אנחנו במגעים מתקדמים עם דר.
היי, מה זה השמועות האלו? באמת, לא הצעתם לי שום דבר.
אני אלך עם מי שייתן לי הכי הרבה 😂😂😂
ועכשיו ברצינות אני לא שמאלני התפכחתי מחלום השלום עם העם השקרי שנקרא "פלסטין", אני יותר בכיוון של ימין, אבל אני נגד ביבי, ביבי בעיניי מסמל פולטיקה של שחיתות וכוח.
אני מקווה שיהיו פה מנהיגים ולא פוליטיקאים אבל מכיוון שזה לא יקרה כנראה שבבחירות הקרובות אני אצביע לגדעון סער.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

gooner כתב:
29 דצמבר 2020, 23:41
שניים זה לא מספיק ללהקה. צמד רעים - הבוגדים שהורסים את המדינה.
להסית נגד עצמך זה סטארטאפ קטלני אחי. אהבתי.
פתרון מעולה למצב מעצבן שבו שאתה מתדיין עם מלא "ביביסטים" והמעצבנים האלה לא מוכנים להסית כמו שמצופה מהם.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

yedidel כתב:
30 דצמבר 2020, 08:22
אני לא מבין מה אתם יורדים על gooner והשמאל. השמאל שולט יפה מאוד בשנים האחרונות דרך ביבי ומערכת המשפט.
השמאל לא שולט דרך ביבי ומערכת המשפט, הוא מבחינה פוליטית כמעט לא קיים, ואני בטוח לא שולט באף אחד, אפילו לא בילדים שלי.
הסיבה שזה נדמה לך, זה רק בגלל האידיאולוגיה המשיחית שמוכרים בימין, שבפועל אין סיכוי לממש אותה, כי אנחנו כבר במאה ה 21.
אתה תמשיך להתאכזב מפוליטיקאים ימנים, גם אם לא ישאר שמאלני אחד במדינה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

nir767676 כתב:
30 דצמבר 2020, 12:30
להסית נגד עצמך זה סטארטאפ קטלני אחי. אהבתי.
פתרון מעולה למצב מעצבן שבו שאתה מתדיין עם מלא "ביביסטים" והמעצבנים האלה לא מוכנים להסית כמו שמצופה מהם.
אתה צודק, יצאתי קצת מיושן - אנרכיסט זה הבוגד החדש.
אני מבין שגם קומוניסט חזר לאופנה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
30 דצמבר 2020, 15:21
אתה צודק, יצאתי קצת מיושן - אנרכיסט זה הבוגד החדש.
אני מבין שגם קומוניסט חזר לאופנה.
האמת לא צריך לקחת אתכם קשה מדי אתם לא בדיוק אפויים אתה והמחנה שלך.
שנים צועקים לנו שמערכת הבריאות קורסת והופ היא פתאום הטובה בעולם והכל בזכות הפטיש והמגל ומפא"י הגדולים אבל אממה כבר 40 שנה אתם לא בשלטון ומי שתיחזק והעצים אותה לאורך השנים זה מממממ בוא נחשוב..
צעקתם לנו שהחיסונים לא יהיו כאן אפילו בינואר וכבר בסוף דצמבר כמעט 800 אלף מחוסנים.
צעקתם שחייבים אבל חייבים לפתור את הנושא הפלסטיני כי כל העולם בסוף יחרים אותו וממממ לא נעים אבל אנשים נוסעים היום לדובאי,מרוקו,אמירויות,בחריין ועוד מעט לעוד מדינות ערביות נוספות.
לא נשאר ממכם בגדול כלום חוץ מחמיצות,מרמור ויחזקאל הבגדדי.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אדום זקן כתב:
31 דצמבר 2020, 00:19
האמת לא צריך לקחת אתכם קשה מדי אתם לא בדיוק אפויים אתה והמחנה שלך.
שנים צועקים לנו שמערכת הבריאות קורסת והופ היא פתאום הטובה בעולם והכל בזכות הפטיש והמגל ומפא"י הגדולים אבל אממה כבר 40 שנה אתם לא בשלטון ומי שתיחזק והעצים אותה לאורך השנים זה מממממ בוא נחשוב..
צעקתם לנו שהחיסונים לא יהיו כאן אפילו בינואר וכבר בסוף דצמבר כמעט 800 אלף מחוסנים.
צעקתם שחייבים אבל חייבים לפתור את הנושא הפלסטיני כי כל העולם בסוף יחרים אותו וממממ לא נעים אבל אנשים נוסעים היום לדובאי,מרוקו,אמירויות,בחריין ועוד מעט לעוד מדינות ערביות נוספות.
לא נשאר ממכם בגדול כלום חוץ מחמיצות,מרמור ויחזקאל הבגדדי.
כן, התרומה של הליכוד לבריאות בארץ היא עצומה.
כל בתי החולים החדשים שנבנו ב 40 שנה האחרונות, מספר הרופאים והמיטות בבתי החולים שגדל בהתאם לגידול באוכלוסיה, חוק הבריאות הממלכתי שהוא יזם והמנגנון האוטומטי להגדלת סל הבריאות.
אבל כיוון שכל זה לא קרה, אולי זה הניהול המופתי מבית מרכז הליכוד. אבל קופות החולים מתנהלות עצמאית, אפילו מרבית בתי החולים הם לא בבעלות המדינה, ולך תמצא חבר מרכז ליכוד שהוא גם רופא.
אז אולי התרומה היא בכך שמן הידועות הן שמצביעי הליכוד והחרדים הם אלה שמשלמים את מרבית מס הבריאות שממן את המערכת.
גם זה לא? לא נורא, עכשיו הסתבר שחוקרי הליכוד הצליח לקצר את זמן הפיתוח של חיסון הקורונה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יצא הגזען מן השק.

ומה הכי מצחיק?כמעט שנה מזיינים לנו תשכל כמה הרעיבו והרסו את מערכת הבחירות ושהאשם המרכזי זה נתניהו.
היום כשיש איזושהי הצלחה במערכת הבריאות ורואים כמה היא טובה למרות הכל, פתאום זה ״מה קשוררר נתניהוווו???זה בכלל בזכות הממשלות שהיו לפניו!״

ובשביל להביא כל כך הרבה חיסונים לארץ הרבה לפני כל העולם כולל מעצמות כמו גרמניה ובריטניה צריך ראש ממשלה שפיץ וחד שלא עושה חישובים פאתטיים ״למה אנחנו משלמים 30 דולר ובריטניה/גרמניה 19 דולר???״.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
31 דצמבר 2020, 12:38
כל בתי החולים החדשים שנבנו ב 40 שנה האחרונות, מספר הרופאים והמיטות בבתי החולים שגדל בהתאם לגידול באוכלוסיה, חוק הבריאות הממלכתי שהוא יזם והמנגנון האוטומטי להגדלת סל הבריאות.
אבל כיוון שכל זה לא קרה, אולי זה הניהול המופתי מבית מרכז הליכוד. אבל קופות החולים מתנהלות עצמאית, אפילו מרבית בתי החולים הם לא בבעלות המדינה, ולך תמצא חבר מרכז ליכוד שהוא גם רופא.
אז אולי התרומה היא בכך שמן הידועות הן שמצביעי הליכוד והחרדים הם אלה שמשלמים את מרבית מס הבריאות שממן את המערכת.
גם זה לא? לא נורא, עכשיו הסתבר שחוקרי הליכוד הצליח לקצר את זמן הפיתוח של חיסון הקורונה.
אתן לך לדוגמה את ח"כ יאיר גולן ממרצ אאל"ט, לפני כמה חודשים רק התלונן כמה מערכת הבריאות קורסת בידי נתניהו ש"מרעיב" את המערכת, כיום הוא כותב הצלחת החיסונים היא הישג של השמאל שטיפח מערכת איתנה. פתטיות לשמה.
מערכת הבריאות תפקדה בצורה טובה פלוס בתקופת הקורונה. יש איזשהו סיסטם בשמאל, מה שטוב ומוצלח נזקף לכל אדם שאינו נתניהו וכל כישלון מודבק לנתניהו, דבר אחד לי אליך תהיו אובייקטיביים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

CrazyRed7 כתב:
31 דצמבר 2020, 12:46
יצא הגזען מן השק.

ומה הכי מצחיק?כמעט שנה מזיינים לנו תשכל כמה הרעיבו והרסו את מערכת הבחירות ושהאשם המרכזי זה נתניהו.
היום כשיש איזושהי הצלחה במערכת הבריאות ורואים כמה היא טובה למרות הכל, פתאום זה ״מה קשוררר נתניהוווו???זה בכלל בזכות הממשלות שהיו לפניו!״

ובשביל להביא כל כך הרבה חיסונים לארץ הרבה לפני כל העולם כולל מעצמות כמו גרמניה ובריטניה צריך ראש ממשלה שפיץ וחד שלא עושה חישובים פאתטיים ״למה אנחנו משלמים 30 דולר ובריטניה/גרמניה 19 דולר???״.
מספיק לראות במהדורות חדשות שבמקום להתמקד בזה שבדצמבר חוסנו כמעט מיליון איש הם מתמקדים ב-30 מנות שנזרקות לפח עקב התוקף שלהם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
31 דצמבר 2020, 12:38
כן מה לעשות גבר זאת האמת,קשה כואב מבאס אבל זאת האמת.
מפא"י אכן הקימו את קופות החולים וכדומה אבל הליכוד שיכלל אותם בעיקר בעזרת מס הבריאות שאותו נתניהו הגה בשנת 2005 שהיה שר אוצר כדי שלא יפלו על תקציבי המדינה.
מצחיק אותי לשמוע אנשים כמוך שמספרים לי שמי שהמציא את קופות החולים זה השמאל,המצאתם נכון אבל שנים השארתם אותם גוועות ברעב.
זה כמו שתגיד לי שהפועל בש הייתה קיימת לפני אלונה,נכון קיימת אבל היא שיכללה אותה זה בערך הדימוי.
עכשיו תראה בסגנון שלך כמה אתה גזען,מסית,משסה ותוקע סטריאוטיפים.
"החרדים וחברי הליכוד מימנו את קופות החולים"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אבל הימין מפלג ומשסע לא?
ביבי הוא ציר הרשע? מה הדיבור?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
31 דצמבר 2020, 12:46
יצא הגזען מן השק.

הליכוד זה גזע? מי שמתפאר שהכל בזכותו, כדאי שיהיה מסוגל להסביר למה זה בזכותו.
אם ביבי הוא זה שסגר את העסקה מול פייזר (אין לי מושג אם זה הוא או משרד הבריאות), ואם הוא סגר אותה במחיר כפול מתוך מטרה לקבל עדיפות, כל הכבוד לו על זה, זה שווה את הכסף.
הניחוש שלי הוא שכמדינה קטנה דפקו אותנו במחיר, אבליצא מזה רק טוב.
בכל מקרה, מבצע החיסונים, זה באמת הפרויקט הראשון שמתנהל כמו שצריך מאז פרוץ הקורונה, ומגיע גם לו קרדיט על כך.

שלח תגובה