בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי gooner »

למי אכפת מה קרה לכחול-לבן, ומה יעשה גנץ בפנסיה?
רק ליכודניקים חושבים שחבורת צעקנים חסרי יכולת הם מותג ששווה לשמור עליו, והעומד בראשם הוא אל.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

דר אדום בנשמה כתב:
29 דצמבר 2020, 11:39
לדעתי יותר עצוב שאנשים מצביעים לבן אדם ומפלגה שכבר אין להם מצע וראש המפלגה מזגזג בין שמאל לימין ואני מדבר על ביבי, אם כל הכבוד לחלק נכבד מההישגים שלו הוא נכשל בהמון דברים ואנשים בוחרים בו רק כי זה ביבי ולא בגלל שהמדינה מצליחה ובמצב מעולה.
אני בכלל בעד להעלים את כל המפלגות והפוליטיקאים הקיימים ולהחליף באנשים שבאמת יעשו למען העם והמדינה.
צודק , לדעתי כל ה-120 צריכים לקבל בעיטה לבית שלהם, לצערי כרגע אין איזו מפלגה שבאמת אכפת לה מהציבור (אולי ימינה), לגבי ביבי עם כמה שהוא נכשל בתחומים מסויימים אני לא רואה את סער/בנט/לפיד מנהלים את המדינה יותר טוב, אלו שלושה פופוליסטיים שחוץ מלצעוק מהיציע לא עושים הרבה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

כל עוד החלופה לביבי היא "רק לא ביבי" נמשיך לדשדש.
עד שלא יקום פוליטיקאי שלא ידבר על ביבי וביבי נקבל ביבי

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
29 דצמבר 2020, 12:49
כל עוד החלופה לביבי היא "רק לא ביבי" נמשיך לדשדש.
עד שלא יקום פוליטיקאי שלא ידבר על ביבי וביבי נקבל ביבי
ככה זה בכל העולם, המעשים של המועמד המכהן הם במוקד הבחירות, למרות שעדיף גם להציג תפיסה אלטרנטיבית.
במדינה שבה אפילו לתיקים פליליים יש השפעה מאוד מוגבלת, כנראה שלבוחרים יש מניעים אחרים בהצבעה שלהם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
29 דצמבר 2020, 13:08
ככה זה בכל העולם, המעשים של המועמד המכהן הם במוקד הבחירות, למרות שעדיף גם להציג תפיסה אלטרנטיבית.
במדינה שבה אפילו לתיקים פליליים יש השפעה מאוד מוגבלת, כנראה שלבוחרים יש מניעים אחרים בהצבעה שלהם.
בגדול אין יותר מדי מקום לשחק עם קולות במפה הפוליטית פה, ההצבעה היא לרוב שבטית ומגזרית. אולי עוד 20 שנה נראה שינוי בעניין הזה כשהדור המבוגר שנשאר נעול יהיה פחות רלוונטי

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

השמאל הישראלי קווים לדמותו... בדיחה או הזייה?
אחרי שלקחו אותנו לבחירות בשם ההגנה על הדמוקרטיה ואחרי שנשכב בשבילו על הגדר הולך ניסנקורן ונוטש גם הוא.
פלא שהמחנה הזה הולך ונעלם? פלא שהמושיע הגדול שלו ימני יותר מנתניהו והם אחריו?
מחנה פח שלא יראה כאן שלטון ב40 שנים הקרובות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

דר אדום בנשמה כתב:
29 דצמבר 2020, 11:39
לדעתי יותר עצוב שאנשים מצביעים לבן אדם ומפלגה שכבר אין להם מצע וראש המפלגה מזגזג בין שמאל לימין ואני מדבר על ביבי, אם כל הכבוד לחלק נכבד מההישגים שלו הוא נכשל בהמון דברים ואנשים בוחרים בו רק כי זה ביבי ולא בגלל שהמדינה מצליחה ובמצב מעולה.
אני בכלל בעד להעלים את כל המפלגות והפוליטיקאים הקיימים ולהחליף באנשים שבאמת יעשו למען העם והמדינה.
ידידי היקר דר.
זאת מפלגה שיש לה ממע ויש לה מנהיג והוא לא מזגזג וחא נעליים הוא בסוף עושה מה שהוא רוצה ומאמין בו.
מעל מליון אנשים לא בוחרים בביבי בגלל שזה ביבי אלה שהם שמים על כך המאזניים את הטוב והפחות טוב,נוטה הכף עדיין לטוב.
הליכוד היא המפלגה הדמוקרטית היחידה במדינה הזאת ושאף אחד לא יבלבל אותך,נציגיה נבחרים ע"י מתפקדים,מנהיגה נבחר ע"י מתפקדים ושזה יקרה במקומות אחרים אז שידברו איתי על דמוקטיה וחופש הביטוי.
בינתיים כל מפלגות האופנה שקמו ויקומו מנוהלות ע"י איש אחד באופן הכי דיקטטורי שקיים,ע"ע ליברמן,לפיד,סער ושות.
וברור גם שבהקבלה לכדורגל הליכוד הוא מכבי,הקבוצה המצליחה שכולם אוהבים לשנוא במקום שיפשילו שרוולים וייתנו לה פייט ראוי.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
29 דצמבר 2020, 15:13
ידידי היקר דר.
זאת מפלגה שיש לה ממע ויש לה מנהיג והוא לא מזגזג וחא נעליים הוא בסוף עושה מה שהוא רוצה ומאמין בו.
מעל מליון אנשים לא בוחרים בביבי בגלל שזה ביבי אלה שהם שמים על כך המאזניים את הטוב והפחות טוב,נוטה הכף עדיין לטוב.
הליכוד היא המפלגה הדמוקרטית היחידה במדינה הזאת ושאף אחד לא יבלבל אותך,נציגיה נבחרים ע"י מתפקדים,מנהיגה נבחר ע"י מתפקדים ושזה יקרה במקומות אחרים אז שידברו איתי על דמוקטיה וחופש הביטוי.
בינתיים כל מפלגות האופנה שקמו ויקומו מנוהלות ע"י איש אחד באופן הכי דיקטטורי שקיים,ע"ע ליברמן,לפיד,סער ושות.
וברור גם שבהקבלה לכדורגל הליכוד הוא מכבי,הקבוצה המצליחה שכולם אוהבים לשנוא במקום שיפשילו שרוולים וייתנו לה פייט ראוי.
1000+
באמת מצחיק שמפלגות השמאל-מרכז חרדים לקיומה של הדמוקרטיה ש"נחרבת" לטענתם בידי נתניהו בזמן שהם הכי מעודדים דיקטטורה ואנרכיה. (ע"ע פריימריז ביש עתיד)

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
29 דצמבר 2020, 15:26
1000+
באמת מצחיק שמפלגות השמאל-מרכז חרדים לקיומה של הדמוקרטיה ש"נחרבת" לטענתם בידי נתניהו בזמן שהם הכי מעודדים דיקטטורה ואנרכיה. (ע"ע פריימריז ביש עתיד)
עם כל הכבוד לדמגוגיה של הליכוד, אין שום קשר בין דמוקרטיה במדינה לדמוקרטיה במפלגה.
דמוקרטיה של המדינה משפיעה על כל אזרח במדינה, מרמת החופש האישי עד לרמת התפקוד של המוסדות שלה.
דמוקרטיה במפלגה משפיעה בעיקר על רשימת המועמדים שלה לכנסת, וצריכה לעניין רק את בוחריה.
היצורים שמכניס הליכוד לכנסת אפילו מרמזים שלא בטוח שזו השיטה הטובה ביותר, למרות שאין לי הצעה טובה יותר.
נערך לאחרונה על ידי gooner ב 29 דצמבר 2020, 16:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אדום זקן כתב:
29 דצמבר 2020, 15:07
השמאל הישראלי קווים לדמותו... בדיחה או הזייה?
אחרי שלקחו אותנו לבחירות בשם ההגנה על הדמוקרטיה ואחרי שנשכב בשבילו על הגדר הולך ניסנקורן ונוטש גם הוא.
פלא שהמחנה הזה הולך ונעלם? פלא שהמושיע הגדול שלו ימני יותר מנתניהו והם אחריו?
מחנה פח שלא יראה כאן שלטון ב40 שנים הקרובות.
נטשו אותו כי הוא פישל בגדול כשהלך עם ראש ממשלה פלילי.
מה שלא יכול לקרות במפלגה שבה ההצבעה עוברת מאב לבן, כמו בלבנון, השיעים מצביעים לחיזבאללה, הדרוזים לדרוזי, והמרונים למרוני.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
29 דצמבר 2020, 16:01
נטשו אותו כי הוא פישל בגדול כשהלך עם ראש ממשלה פלילי.
מה שלא יכול לקרות במפלגה שבה ההצבעה עוברת מאב לבן, כמו בלבנון, השיעים מצביעים לחיזבאללה, הדרוזים לדרוזי, והמרונים למרוני.
חייב להגיד לך שבסה"כ להתדיין איתך זה די נחמד.
אתה איש עקבי מאוד,לא מזגזג,נחוש וחבל שהמחנה שלך לא כזה ואני אומר את זה בלי טיפת ציניות בחיי.
אין שום סיכוי שאתה תשכנע אותי או אני אותך,אני בניגוד לשאר אנשי הימין שעסוקים כל היום בתאוריות הקונספירציה התקשורתיות פשוט נהנה לראות אתכם חובטים בעצמכם ללא סוף.
רק תראה מה נשאר מהמחנה שלך,מרוב שכבר אין אף אחד שפוי שרוצה להנהיג אתכם אתם תולים תקוותכם בגדעון סער ימני אף יותר מנתניהו.
וזה גורם לי להתבשם מאושר כי בסוף גם אם נתניהו לא ינצח עדיין הימין יהיה בשלטון וזה מבחינתי הכי חשוב.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
29 דצמבר 2020, 15:57
עם כל הכבוד לדמגוגיה של הליכוד, אין שום קשר בין דמוקרטיה במדינה לדמוקרטיה במפלגה.
דמוקרטיה של המדינה משפיעה על כל אזרח במדינה, מרמת החופש האישי עד לרמת התפקוד של המוסדות שלה.
דמוקרטיה במפלגה משפיעה בעיקר על רשימת המועמדים שלה לכנסת, וצריכה לעניין רק את בוחריה.
היצורים שמכניס הליכוד לכנסת אפילו מרמזים שלא בטוח שזו השיטה הטובה ביותר, למרות שאין לי הצעה טובה יותר.
אוקיי ומה בדיוק נפגע בדמוקרטיה שלנו ע"י הליכוד?
ושלא יובן אחרת איני חסיד של הליכוד שלצערי בשנים האחרונות התמלא באנשים שמקומם ביציע של אוהדי בית"ר.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אדום זקן כתב:
29 דצמבר 2020, 17:27
חייב להגיד לך שבסה"כ להתדיין איתך זה די נחמד.
אתה איש עקבי מאוד,לא מזגזג,נחוש וחבל שהמחנה שלך לא כזה ואני אומר את זה בלי טיפת ציניות בחיי.
אין שום סיכוי שאתה תשכנע אותי או אני אותך,אני בניגוד לשאר אנשי הימין שעסוקים כל היום בתאוריות הקונספירציה התקשורתיות פשוט נהנה לראות אתכם חובטים בעצמכם ללא סוף.
רק תראה מה נשאר מהמחנה שלך,מרוב שכבר אין אף אחד שפוי שרוצה להנהיג אתכם אתם תולים תקוותכם בגדעון סער ימני אף יותר מנתניהו.
וזה גורם לי להתבשם מאושר כי בסוף גם אם נתניהו לא ינצח עדיין הימין יהיה בשלטון וזה מבחינתי הכי חשוב.
אכן, אם הייתם מעבירים את המושכות למישהו אחר בימין כשפרצו התיקים הפליליים, גם הימין היה מקבל יותר מנדטים משהשיג העבריין,
וגם לא היינו שנתיים בלי תקציב, צוברים גרעונות ענק, אותם תתחיל לשלם דקה אחרי שיבוטל המשפט ("אזרחים יקרים, וכו").
אבל תמשיך להתמוגג, כל הדרך לימי הביניים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
29 דצמבר 2020, 17:59
אכן, אם הייתם מעבירים את המושכות למישהו אחר בימין כשפרצו התיקים הפליליים, גם הימין היה מקבל יותר מנדטים משהשיג העבריין,
וגם לא היינו שנתיים בלי תקציב, צוברים גרעונות ענק, אותם תתחיל לשלם דקה אחרי שיבוטל המשפט ("אזרחים יקרים, וכו").
אבל תמשיך להתמוגג, כל הדרך לימי הביניים.
הכל זה בעיני המתבונן או שנאמר בשם הפוזיציה.
אני רואה מדינה שנמצאת במקום טוב בזמן מגיפה עולמית,מקום ראשון במתחסנים לנפש,הסכמי שלום או נרמול או איך שתקרא לזה עם מדינות שבעבר החרימו אותנו והכל מגיע מעמדה של כוח ולא רפיסות הולכת וחוזרת כמו שהורגלנו אליה מהמחנה שלך.
אני רואה הכרה ברמת הגולן,חמאס ורשות מוחלשים מאי פעם.
ו וואלה כן סבבה לי.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
29 דצמבר 2020, 17:56
אוקיי ומה בדיוק נפגע בדמוקרטיה שלנו ע"י הליכוד?
ושלא יובן אחרת איני חסיד של הליכוד שלצערי בשנים האחרונות התמלא באנשים שמקומם ביציע של אוהדי בית"ר.
כמה דוגמאות:
- ראש ממשלה מכהן עם תיקים פליליים - אין יותר ניגוד עניינים מזה.
- התקפה בלתי פוסקת על רשויות החוק במדינה
- הסתה נגד מיעוטים והאופוזיציה
- נסיונות חקיקה רטרואקטיביים כדי לבטל את המשפט שלו
- הגבלות על הפגנות בטענות שקריות, ואלימות כלפי מפגינים
- אי כיבוד הסכמים קואליציוניים בהגדרה
- התרגיל של אדלשטיין כשנעל את הכנסת כאילו זה רכוש שלו
- מניעת השיווין בנטל
- הסירוב להוסיף פסקת שיוויון זכויות לחוק הלאום.
- חוקים אינטרסנטיים כמו חוק החרם

זה רק בקצרה

שלח תגובה