בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי Noam98 »

ForeverRed כתב:
27 מרץ 2021, 11:37
סיסמאות ובילופים.
בפעם האחרונה שבדקתי אין שום חוק שמונע מנתניהו לכהן כראש ממשלה וטרם הוכחה אשמתו. כשזה יקרה, נדבר. בינתיים תנסה להחליט אם אתה מאמין בדמוקרטיה או שאתה מאמץ אותה רק כשזה נוח לך.

לגבי החלק השני, ממה שאני מכיר המועמד בעל הסיכוי הגבוה ביותר צריך להרכיב ממשלה והאחרים צריכים להתיישר. במקום שזה יקרה, פוליטיקאים בשקל תשעים עוסקים בחרמות ומצליחים להחדיר לתודעה שהם כאן כדי להציל את המדינה. זה רק ביבי אשם.
"...טרם הוכחה אשמתו. כשזה יקרה, נדבר". זה לא באמת רלוונטי מה יקרה שם, בשביל זה הוא מדבר מחשיפת הפרשות על ריקבון מערכת המשפט. אם יואשם- לחקור את החוקרים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מה בכלל האישומים?
הוא צריך קודם להתפטר ורק אחרי שתוכח חפותו ושכל מה שניסו זה לתפור לו תיק אז לחזור?
ואגב זה תופס רק על ראש ממשלה או כל פוליטיקאי שיש עליו משהו חייב להתפטר?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Noam98 כתב:
27 מרץ 2021, 11:39
ואתה שוב מוכיח שעבורך הטיעון לא רלוונטי, אלא רק הצד שבו הטיעון תומך.
למה בפוליטיקה הוא כבר לא מבין? כי הדברים שהוא אומר לא מתיישרים עם ביבי.
המשוואה ברורה, נאמן לביבי=טוב, לא נאמן לביבי=רע
קח את דוגמת סער, ליכודניק מובהק שמקדם את ערכי הימין(ולכן לעולם לא אצביע לו). ליכודניקים מאוד העריכו אותו לפני שהוא עשה מרדכי וסרב להשתחוות.
אני לא הערכתי את סער מעולם.
מעריך אותו היום אפילו פחות.

ניכר מדבריך (באופן כללי) שאתה עדיין צעיר.
צא ולמד והכר את החומר. מעריך שיבוא יום ותתפכח.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
27 מרץ 2021, 11:37
סיסמאות ובילופים.
בפעם האחרונה שבדקתי אין שום חוק שמונע מנתניהו לכהן כראש ממשלה וטרם הוכחה אשמתו. כשזה יקרה, נדבר. בינתיים תנסה להחליט אם אתה מאמין בדמוקרטיה או שאתה מאמץ אותה רק כשזה נוח לך.

לגבי החלק השני, ממה שאני מכיר המועמד בעל הסיכוי הגבוה ביותר צריך להרכיב ממשלה והאחרים צריכים להתיישר. במקום שזה יקרה, פוליטיקאים בשקל תשעים עוסקים בחרמות ומצליחים להחדיר לתודעה שהם כאן כדי להציל את המדינה. זה רק ביבי אשם.
השיח היה על מי אשם בזה שאין ממשלה מתפקדת כבר שנתיים. הדיון הזה הוא רק תיאורטי, לוגי, מוסרי.
כשאתה לוקח אותו שוב לטענות משפטיות או לספירת קולות, זה רק כדי לשנות נושא, כי אם היה פתרון למצב מבחינה משפטית או פרלמנטרית, ברור שהמצב התקוע לא היה נשמר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

gooner כתב:
27 מרץ 2021, 12:43
השיח היה על מי אשם בזה שאין ממשלה מתפקדת כבר שנתיים. הדיון הזה הוא רק תיאורטי, לוגי, מוסרי.
כשאתה לוקח אותו שוב לטענות משפטיות או לספירת קולות, זה רק כדי לשנות נושא, כי אם היה פתרון למצב מבחינה משפטית או פרלמנטרית, ברור שהמצב התקוע לא היה נשמר.
אין ממשלה מתפקדת כבר שנתיים כי אנשים בתפקידי מפתח החליטו לשים את עצמם מעל המדינה ולפעול ממניעים אישיים, אגו ונקמנות.
כל השאר קשקושים ועיצובי תודעה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

ForeverRed כתב:
27 מרץ 2021, 13:00
אין ממשלה מתפקדת כבר שנתיים כי אנשים בתפקידי מפתח החליטו לשים את עצמם מעל המדינה ולפעול ממניעים אישיים, אגו ונקמנות.
בדיוק בגלל זה יש פה כבר 4 סבבי בחירות, אמירות כמו נאחזים בכיסא ושמים עצמם מעל המדינה הן לא רציניות, אין פה הכרעה לשום גוש ברגע שיהיה שירכיבו מי מונע מהם?
גוש "השינוי" זו לא יותר מבדיחה עצובה ומכבסת מילים ל"העיקר שביבי לא יהיה פה", שיהיה להם בהצלחה בהקמת קואליציה הכוללת את הרשימה המשותפת,ליברמן,סער,בנט,מיכאלי,זנדברג,חרדים ולפיד.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
זה טעון כוללני ממעוף הציפור, תמיד יכולים להיות אשמים יותר ואשמים פחות.
אני מבין שאתה לא מעוניין להתייחס לטענות ספציפיות בדיון: לגבי ניגוד עניינים, העמדה הקודמת בסוגיה כשהליכוד היה באופוזיציה, התנהגות במצבים דומים במדינות דמוקרטיות אחרות, אי העברת התקציב, העובדה שבלעדיו כבר הייתה לך ממשלת ימין, שלכאורה הייתה עולה כבר עם D9 על בית המשפט.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
27 מרץ 2021, 11:58
מה בכלל האישומים?
הוא צריך קודם להתפטר ורק אחרי שתוכח חפותו ושכל מה שניסו זה לתפור לו תיק אז לחזור?
ואגב זה תופס רק על ראש ממשלה או כל פוליטיקאי שיש עליו משהו חייב להתפטר?
הבנת בדיוק.
למקרה שלא היית בעולם ב 2009, כך עשה אולמרט כשהמפלגה שלו, והשותפים שלו דרשו ממנו לפרוש, וראש האופוזיציה בנימין נתניהו הסביר מצויין את הסיבות.
גם במקרה שלו החוק לא חייב אותו להתפטר.

רבין, בכלל התפטר על חשבון דולרים אחרי שיחה עם היועמ״ש.
אבל זה מזמן, כשלאנשים עוד הייתה בושה.

ולשאלתך, לגבי מי צריך להתפטר, במדינות דמוקרטיות: כל מי שבאי התפטרותו יוצר ניגוד עניינים מובהק ו/או מטיל כתם מוסרי על המדינה שלו, על התפקיד שלו, או על עצמו.
ובעולם הביביסטי, אף אחד, אף פעם, ומשום סיבה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Noam98 כתב:
27 מרץ 2021, 11:39
ואתה שוב מוכיח שעבורך הטיעון לא רלוונטי, אלא רק הצד שבו הטיעון תומך.
למה בפוליטיקה הוא כבר לא מבין? כי הדברים שהוא אומר לא מתיישרים עם ביבי.
המשוואה ברורה, נאמן לביבי=טוב, לא נאמן לביבי=רע
קח את דוגמת סער, ליכודניק מובהק שמקדם את ערכי הימין(ולכן לעולם לא אצביע לו). ליכודניקים מאוד העריכו אותו לפני שהוא עשה מרדכי וסרב להשתחוות.
לא.
כי העובדות הינם נכונות ואני מכיר אותם,זאת הסיבה שרשמתי מה שרשמתי.
מקרה סער והניתוח שלך מוכיח שאתה ניזון ממידע תקשורתי שגוי שנועד בכוונה לתת לך להבין מה שהבנת.
סער התמודד על ראשות הליכוד והפסיד 72-28.
סער התמודד מול נתניה בבחירות והפסיד 30-6.
אז למה אף אחד לא אומר לסער "ניסית,לא הצלחת זוז מהדרך"?
חשבת על זה? למה?
וכן השני הוא בוט לגמרי,לך עוד יש תקנה ועכשיו בשביל שיחשבו שהוא לא בוט הוא התחיל לכתוב בנושאים שקשורים לכדורגל באופן יותר אינטנסיבי(התחיל ביומיים האחרונים) מהרגיל שהרגיל היה אולי הודעה בחודש,תבדוק אותי.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב:
איש אחד.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אדום זקן כתב:
27 מרץ 2021, 13:53
לא.
כי העובדות הינם נכונות ואני מכיר אותם,זאת הסיבה שרשמתי מה שרשמתי.
מקרה סער והניתוח שלך מוכיח שאתה ניזון ממידע תקשורתי שגוי שנועד בכוונה לתת לך להבין מה שהבנת.
סער התמודד על ראשות הליכוד והפסיד 72-28.
סער התמודד מול נתניה בבחירות והפסיד 30-6.
אז למה אף אחד לא אומר לסער "ניסית,לא הצלחת זוז מהדרך"?
חשבת על זה? למה?
וכן השני הוא בוט לגמרי,לך עוד יש תקנה ועכשיו בשביל שיחשבו שהוא לא בוט הוא התחיל לכתוב בנושאים שקשורים לכדורגל באופן יותר אינטנסיבי(התחיל ביומיים האחרונים) מהרגיל שהרגיל היה אולי הודעה בחודש,תבדוק אותי.
בדקתי. הוא חבר בפורום מ-2018. כתב 1,400 הודעות. יותר ממחציתן ביציע המרכזי. 20% בשרשור הזה.
זכותך לחשוב שמישהו שתל אותו פה כשנה לפני בחירות סבב א כדי להנדס תודעה שלוש שנים אחר כך אבל במקומך לא היית מהמר על זה עם אחד משני האשכים איתם נולדת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אין עם מי לדבר פה.
לא קיבלתי התייחסות עניינית אחת לשאלות שהעלתי.
לא הצלחתי להבין למה לפיד, ליברמן, סער ושות לא צריכים להתפטר הרבה לפני ביבי, שכן הם שמים את טובתם האישית מעל המדינה לא פחות ממנו, וזוכים לפחות אמון מהציבור.
חוץ מלהסיט את האש לכיוון המשפט המונפץ הזה שאין לו שום קשר להקמת הממשלה, אין לכם תשובות.
לא מפתיע.

פרשתי.
שיהיה לכולכם בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
27 מרץ 2021, 12:43
חייב לענות בסוגיית המוסרי. במדינה של כמעט עשרה מיליון תושבים שהיא גם לא הומוגנית ומתאפיינת במגזריות יותר מטבעי שתפיסה של ערכים ומוסר תהיה שונה מאדם לאדם וממגזר למגזר. פה נכנס החוק שקובע סטנדרט שהחברה חייבת לעמוד בה בכללותה, החוק הוא המוסר ואין שום צידוק לדרוש מצד כזה או אחר ״לקחת אחריות״ עד שלא ישתנה המצב באמצעות חוק (שאני אישית לא תומך בו בלי קשר לביבי, זה פתח לשחיתויות ולהתערבות גסה אפילו יותר של הרשות השופטת שממילא לא מרוסנת בשום צורה ברשויות האחרות)
לדעתי שיטת הבחירות ושיטת הממשל צריכות להשתנות פה באופן בהול כי בלי שום קשר למשבר של השנתיים האחרונות המדינה הזאת אף פעם לא הצטיינה ביציבות פוליטית. חבל רק שאין שום היתכנות שדבר כזה יקרה בקרוב, אין לזה רוב בשום סנריו כי משמעות הדבר היא מוות פוליטי של רוב המפלגות הקיימות היום

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:
27 מרץ 2021, 14:19
אין עם מי לדבר פה.
לא קיבלתי התייחסות עניינית אחת לשאלות שהעלתי.
לא הצלחתי להבין למה לפיד, ליברמן, סער ושות לא צריכים להתפטר הרבה לפני ביבי, שכן הם שמים את טובתם האישית מעל המדינה לא פחות ממנו, וזוכים לפחות אמון מהציבור.
חוץ מלהסיט את האש לכיוון המשפט המונפץ הזה שאין לו שום קשר להקמת הממשלה, אין לכם תשובות.
לא מפתיע.

פרשתי.
שיהיה לכולכם בהצלחה.
כן צודק,וואלה זה יותר מעייף ממסע אלונקות.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

ForeverRed כתב:
27 מרץ 2021, 12:19
אני לא הערכתי את סער מעולם.
מעריך אותו היום אפילו פחות.

ניכר מדבריך (באופן כללי) שאתה עדיין צעיר.
צא ולמד והכר את החומר. מעריך שיבוא יום ותתפכח.
גם אני לא הערכתי את סער מעולם, על זה אנחנו מיושרים.
לגבי הגיל שלי, אם לא עשית את זה אז יכלת לוותר על מלאכת הבילוש ולבדוק בפרופיל שלי, הגיל כתוב שם בכחול על גבי בז'. אני גם אחסוך לך תעבודה, 22. אם אתה רוצה לפסול דעה של משתמש בפורום בגלל הגיל שלו שיבושם לך.

אבל "מעריך שיבוא יום ותתפכח"? אתה יוצא מנקודת הנחה שיש אמת וצדק מוחלטים כאן, והם אצלך. וזה רק עניין של זמן/רמת בקיאות עד שכולם יתפכחו ויבינו את מה שאתה הבנת מזמן.
זה פוליטיקה אחי, אתה מתייחס לזה כאילו זה תחום מדעי אמפירי.

שלח תגובה