בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב: לתמוך במחבלים זה להיות נורמלי?
לא לגנות טרור זה להיות נורמלי?
לבכות על פשיעה ואלימות במגזר כשאתה עצמך יחד עם חבריך חסמתם ניסיונות להילחם בזה והלהטתם ציבור שירגום תחנת משטרה באבנים זה להיות נורמלי?

ואגב בהישג של הרשימה המשותפת אשמים כל השאר. בתור מצביע ליכוד הייתי רוצה לראות יותר ערבים בתוך המפלגה ויש לא מעט שחיים בשלום עם היותם מיעוט במדינה יהודית. במידה ויהיה להם ייצוג הולם בתוך המפלגות הציוניות הם בהחלט יכולים להיות שותפים לדרך ואפילו בצורה שתצמצם דרסטית את כוחם האלקטורלי של תומכי המחבלים מהרשימה המשותפת
עודה גינה לא מעט פיגועים, יש לי תחושה שיותר מאשר בן גביר וסמוטריץ'.
אני מניח שהוא גם בעד סיום הכיבוש ובעד הקמת מדינה פלסטינית, הוא בכל זאת לא חבר מרכז הליכוד.
אני מניח שאם אתה הייתה נולד ערבי בארץ, היו לך דעות דומות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב:פףףף... איזה דיון מעייף.
בבירור לכל אחד מכם יש דעה מוצקה, בואו נשחרר. אף אחד לא ישנה את דעתו.
3 מערכות בחירות עם תוצאות גושיות כמעט זהות מבהירות את זה טוב מאוד.

אם הייתי ליכודניק הייתי תומך בממשלת מיעוט כי ככל זה נראה זה יסמן את הסוף של כחול לבן. אם הייתי ביביבסט הייתי מודאג.
למה לא?בבחירות האחרונות זזו 3 מנדטים מהשמאל-ליברמן-ערבים לימין.
אם יהיו בחירות רביעיות אני מהמר שהמגמה הזו תימשך.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב: עודה גינה לא מעט פיגועים, יש לי תחושה שיותר מאשר בן גביר וסמוטריץ'.
אני מניח שהוא גם בעד סיום הכיבוש ובעד הקמת מדינה פלסטינית, הוא בכל זאת לא חבר מרכז הליכוד.
אני מניח שאם אתה הייתה נולד ערבי בארץ, היו לך דעות דומות.
בתור אחד ששומע המון פוליטיקאים מתראיינים כל יום בתכניות רדיו וטלוויזיה למיניהן יצא לי לשמוע את עודה לא פעם ולא פעמיים. מעולם לא נתן תשובה ישירה לשאלה האם אתה מגנה טרור והתחמק או החליף נושא.
מה לגבי הצבעתו נגד חוק שיעזור למדינה להקים תחנות משטרה במגזר הערבי והפגנות בנושא (כולל קריאות בגנות המשטרה) בהובלתם של חבריו לרשימה? (חבריו בוודאות, אני זוכר שגם הוא עצמו הוביל הפגנות כאלה אבל אל תתפוס אותי במילה לגביו ספציפית)
אתה יודע, אפשר להתווכח על זה כמה שאתה רוצה אבל דבר אחד בטוח מעל לכל ספק- הרשימה הזאת מעולם לא גינתה טרור וגם לא תגנה.
לא רק שהם לא מכירים במדינת ישראל כמדינה יהודית אלא הם ישמחו אם לא תהיה פה בכלל. אני בטוח שאם היה אפשר לפתוח חלון למוח של כל אחד ואחד מהם ולראות מה החלום שלהם היית רואה את עצמך בים, לא לפני שהם וידאו מעל לכל ספק שתטבע כמובן

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב: בתור אחד ששומע המון פוליטיקאים מתראיינים כל יום בתכניות רדיו וטלוויזיה למיניהן יצא לי לשמוע את עודה לא פעם ולא פעמיים. מעולם לא נתן תשובה ישירה לשאלה האם אתה מגנה טרור והתחמק או החליף נושא.
מה לגבי הצבעתו נגד חוק שיעזור למדינה להקים תחנות משטרה במגזר הערבי והפגנות בנושא (כולל קריאות בגנות המשטרה) בהובלתם של חבריו לרשימה? (חבריו בוודאות, אני זוכר שגם הוא עצמו הוביל הפגנות כאלה אבל אל תתפוס אותי במילה לגביו ספציפית)
אתה יודע, אפשר להתווכח על זה כמה שאתה רוצה אבל דבר אחד בטוח מעל לכל ספק- הרשימה הזאת מעולם לא גינתה טרור וגם לא תגנה.
לא רק שהם לא מכירים במדינת ישראל כמדינה יהודית אלא הם ישמחו אם לא תהיה פה בכלל. אני בטוח שאם היה אפשר לפתוח חלון למוח של כל אחד ואחד מהם ולראות מה החלום שלהם היית רואה את עצמך בים, לא לפני שהם וידאו מעל לכל ספק שתטבע כמובן
לגבי הגינויים זה פשוט לא נכון, אני זוכר גינויים ברורים, ואתה גם יכול למצוא בקלות כאלה בעיתונים.

ולגבי המוח שלהם, בוא אני אגלה לך סוד, אם אף אחד לא שומע.
כמעט כל היהודים, כולל כל השמאלנים, היו שמחים עם כל ערביי האיזור היו טובעים בים.

לא גילית כלום, ככה נראים הרבה סיכסוכים בעולם, וכרגע המחשת שיש לך בעייה לא עם הרשימה המשותפת אלא עם ערבים ככלל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב: לגבי הגינויים זה פשוט לא נכון, אני זוכר גינויים ברורים, ואתה גם יכול למצוא בקלות כאלה בעיתונים.

ולגבי המוח שלהם, בוא אני אגלה לך סוד, אם אף אחד לא שומע.
כמעט כל היהודים, כולל כל השמאלנים, היו שמחים עם כל ערביי האיזור היו טובעים בים.

לא גילית כלום, ככה נראים הרבה סיכסוכים בעולם, וכרגע המחשת שיש לך בעייה לא עם הרשימה המשותפת אלא עם ערבים ככלל.
מאיפה היהירות הזאת לחשוב שאתם יודעים הכל? (כן, אתם. אצילים שכמוכם)
לידיעתך, אני עובד ומתפרנס אצל בוס ערבי, לומד עם ערבים ומכבד אותם בדיוק כמו שאני מכבד יהודים. אם היית עסוק בלהתדיין כמו בן אדם ולא להתנשא על אנשים ולזרוק הערות מטומטמות היית שם לב שכתבתי בתגובות הקודמות שבתור מצביע ליכוד הייתי רוצה מאוד לראות ייצוג של ערבים בתוך המפלגה שאני מצביע לה, כזה שבאמת מתייחס לבעיות ובא לטפל בהן ולא מנציח אותן בשביל לגרוף קולות.
ותן לי לחדש לך משהו- אפשר לרצות מדינה יהודית מובהקת עם זכויות פרט מלאות למיעוט (ולא זכויות קולקטיביות כלאום) ובמקביל לכבד את השונה ממך ולקבל אותו ולא לרצות לזרוק אותו לים (ולמען הסר ספק, כשדיברתי על זה שהם רוצים אותך בים התכוונתי לתומכי הטרור שברשימה המשותפת ולא לערבים ככלל)... איזה קטע אה? אני לא כזה פאשיסט כמו שהצהרת הרגע. צא מהבועה שלך אחי, המציאות יותר מורכבת

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לא יודע ממה נעלבת, אני קצת סרקסטי, אתה יכול לצחוק עלי חופשי.
כתבתי מה שכתבתי, אחרי שרשמת על ניתוח המוח שלהם ולא פרטת, הנחתי שאתה מדבר על כלל הערבים בארץ.

ועדיין אני לא חוזר בי ממה שכתבתי, רוב הערבים בארץ היו לדעתי שמחים אם לא היית פה, ורוב היהודים היו שמחים אם לא היו ערבים בעולם בכלל.
אבל השאלה היא מה עושים אחרי שמתעוררים מהפנטזיות הילדותיות, מבינים את מגבלות הכוח, וההשלכות של המעשים שלנו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא חושב שגינוי צבוע לאיזה פיגוע כזה או אחר עושה לי את זה כשמאחורי הקלעים ברור לכולם(כנראה חוץ מלשמאל הישראלי) שהרשימה המשותפת פועלת נגד מדינת ישראל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

הגינוי הוא רק גינוי. צבוע או אותנטי זו קביעה של המתבונן שגם לו יש אינטרסים.
אני לא בטוח שההגדרות שלנו לגבי "פועלת נגד מדינת ישראל" הן זהות.

לחפש תמיד מה הערבי עשה לא בסדר, זה בסך הכל שיטה הגיונית, שמאפשרת לימין הישראלי (וגם לרוב השמאל-מרכז)
לחיות בשלום עם מדיניות כיבוש שהיה הרבה יותר קשה להצדיק, אם הנכבשים היו מצטיירים כעם חביב במיוחד.
למזלו של הימין, הערבים יודעים הרבה פעמים לספק את הסחורה הזו.
כמובן, גם לצבוע את כל הערבים בורוד, זה לא מציאותי במיוחד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

gooner כתב:הגינוי הוא רק גינוי. צבוע או אותנטי זו קביעה של המתבונן שגם לו יש אינטרסים.
אני לא בטוח שההגדרות שלנו לגבי "פועלת נגד מדינת ישראל" הן זהות.

לחפש תמיד מה הערבי עשה לא בסדר, זה בסך הכל שיטה הגיונית, שמאפשרת לימין הישראלי (וגם לרוב השמאל-מרכז)
לחיות בשלום עם מדיניות כיבוש שהיה הרבה יותר קשה להצדיק, אם הנכבשים היו מצטיירים כעם חביב במיוחד.
למזלו של הימין, הערבים יודעים הרבה פעמים לספק את הסחורה הזו.
כמובן, גם לצבוע את כל הערבים בורוד, זה לא מציאותי במיוחד.
איך עוד לא הגלו אותך מפה.
עוכר ישראל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב: איבדתם את זה.
חופשי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב: איך עוד לא הגלו אותך מפה.
עוכר ישראל.
העיקר אומרים שהשמאל סותם פיות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אריאל2 כתב: העיקר אומרים שהשמאל סותם פיות.
גם אומרים שהימין מסית, נו בסדר.
יש פורום של הפועל סג'עיה, שם אפשר לשתף דעות על הכיבוש ולהינות מחופש הביטוי. פה ימנים חשוכים כמוני מרגישים צורך לשים את הגבול כשהקיא מתחיל להמיס את המקלדת.
איך אמר הפוליטיקאי החדש ונקי הכפיים שאף פעם לא משקר לאף אחד? "להתקדם".

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

סליחה, אני מתנצל ומרכין ראש בפני אדון הפורום.
אין כיבוש, זו טעות שלי ושל אלוף פיקוד מרכז.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

אז המפלגה שכל השנה האחרונה פימפמה שביבי הוא ארדואן מראה לנו מה קורה למי שלא מתיישר אצלה עם הקו של היו"ר.
דמוקרטים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

gooner כתב:סליחה, אני מתנצל ומרכין ראש בפני אדון הפורום.
אין כיבוש, זו טעות שלי ושל אלוף פיקוד מרכז.

ככה ביננו? אם אתה היית אדון הפורום, היית מסלקץ פה לפחות 50%...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה