בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי Red Tiger »

יום קשה מאוד יהיה כאן אחרי משבר הקורונה,השנאה רק הולכת ומתגברת.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אתה מוזמן לתקן אותי בכל פעם שאתה חושב שאני רושם פייק ניוז.
לגבי ניצול מצב חירום לרווח פוליטי, אני לא חושב שיש מישהו שיכול להתחרות באומן החושים שמופיע בשעות הערב.

ובינתיים בכנסת, למרבה הפלא, יו"ר הכנסת לא מקיים את פסיקת בג"צ, ואף סוגר את הכנסת שוב.
כעס גדול בליכוד מצד הגורמים שטענו כי יש לקיים את פסיקת בג"צ. אה, לא - זה פייק ניוז.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

gooner כתב:אתה מוזמן לתקן אותי בכל פעם שאתה חושב שאני רושם פייק ניוז.
לגבי ניצול מצב חירום לרווח פוליטי, אני לא חושב שיש מישהו שיכול להתחרות באומן החושים שמופיע בשעות הערב.

ובינתיים בכנסת, למרבה הפלא, יו"ר הכנסת לא מקיים את פסיקת בג"צ, ואף סוגר את הכנסת שוב.
כעס גדול בליכוד מצד הגורמים שטענו כי יש לקיים את פסיקת בג"צ. אה, לא - זה פייק ניוז.
יו"ר הכנסת התפטר כי מצפונית הוא לא מרגיש שהוא יכול לקיים את הפסיקה. קשה לי להאשים אותו וזה נראה לי כמו "פשרה" במקום.
מציע לך לקרוא את תגובתו המלאה לבג"צ ולנסות להבין מה הוביל אותו לצעד כזה תקדימי, גם אם אתה לא מסכים. יש פה נושא הרבה יותר גדול מסתם פוליטיקה.
סוגייה מעניינת ותקדימית, מה ראוי לעשות כשאתה מקבל פסיקה בלתי חוקית מבית המשפט. זה צעד הצהרתי שמתישהו היה צריך לקרות כתגובה למלחמה שפתח בג"צ בין הרשויות. לא הפסיקו למתוח את החבל ועכשיו הוא נקרע.
חבל שהגענו למצב הזה.

ולאור בקשתך- הכנסת לא סגורה. פייק ניוז.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

בדרך כלל כשמדברים על ענייני מצפון אני מצפה לעניינים של חיי אדם, חירות אישית, זכויות אדם, גזענות, הפלייה,
אבל מסתבר שגם לגבי פרשנות לתקנון הכנסת אפשר לפתח מצפון, ביחוד אם הנושא הוא התפקיד האישי שלך,
ובייחוד כשבוחרי המפלגה שלך מעריצים אנשים שמתנגחים במוסדות במדינה. לפחות מצא את המצפון.
בנוסף, מסתבר שאפשר באותו משפט גם להפר את פסיקת בג"צ, וגם לטעון שאתה דמורקט. אכן, סטארט אפ ניישן.

ובקשר לפייק ניוז, כתבתי מוקדם יותר, על סמך סיום הנאום של צ'ה גווארה: "הישיבה הבאה תתקיים ביום שני, 30 במרץ 2020".
מסתבר שאין לו את הצרור הראשי של הכנסת, והוועדות עדיין יכולות להתכנס, אולי אפילו המזנון פתוח.
נערך לאחרונה על ידי gooner ב 25 מרץ 2020, 18:48, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

gooner כתב:בדרך כלל כשמדברים על עניינים מצפוניים אני מצפה לעניינים של חיי אדם, חירות אישית, זכויות אדם, גזענות, הפלייה,
אבל מסתבר שגם לגבי פרשנות לתקנות הכנסת אפשר לפתח מצפון, ביחוד אם הנושא הוא התפקיד האישי שלך,
ובייחוד כשבוחרי המפלגה שלך מעריצים אנשים שמתנגחים במוסדות במדינה. לפחות מצא את המצפון.
בנוסף, מסתבר שאפשר באותו משפט גם להפר את פסיקת בג"צ, וגם לטעון שאתה דמורקט. אכן, סטארט אפ ניישן.

ובקשר לפייק ניוז, כתבתי מוקדם יותר, על סמך סיום הנאום של צ'ה גווארה: "הישיבה הבאה תתקיים ביום שני, 30 במרץ 2020".
מסתבר שאין לו את הצרור הראשי של הכנסת, והוועדות עדיין יכולות להתכנס, אולי אפילו המזנון פתוח.
אתה יודע טוב מאוד שהסיפור פה הרבה יותר גדול ומשמעותי מתפקיד יו"ר הכנסת.
וכן, רמיסת עצמאות הרשות המחוקקת במדינה דמוקרטית הוא עניין מהותי מאוד, לא פחות מאלה שציינת.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

bs war כתב:
אתה יודע טוב מאוד שהסיפור פה הרבה יותר גדול ומשמעותי מתפקיד יו"ר הכנסת.
ברור, הסיפור הוא המשפט של נתניהו, וכך אפשר להשיג שתי מטרות חשובות:
1. למנוע מכחול-לבן לבצע מהלכים בכנסת הזו.
2. להתנגח בבג"צ כדי להגיע לסיבוס הרביעי עם בייס משולהב.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

bs war כתב:
וכן, רמיסת עצמאות הרשות המחוקקת במדינה דמוקרטית הוא עניין מהותי מאוד, לא פחות מאלה שציינת.
רמיסת עצמאות הרשות המחוקקת במדינה דמוקרטית הוא עניין מהותי מאוד, ולכן נדרשה התערבות בג"צ.
אף אחד לא חלם שיו"ר כנסת יחליט שהוא השרת של הכנסת, ועו"ד יו"ר מטעם ממשלה שאין לה רוב כבר שנה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

צריך להגיד את האמת שמאלן קטן שלי והאמת על אף הדמגוגיה הזולה והעאלק אינטלקטואלית שלך היא פשוטה מאוד מאוד.
האמת היא שכחול לבן מפלגת קדימה המשופרת לא מצליחה על שלל הגנרלים והסלב שבה לנצח את נתניהו החבוט,השנוא,המסית,שונא ועוכר ישראל ומחריב הדמוקרטיה ובעל 3 כתבי אישום.
אז מה הפתרון? להוציא חוק שהוא לא יוכל להיות ראש הממשלה בבחירות הבאות.
כי ביננו שמאלן קטן שלי גם הם מבינים שאין להם שום סיכוי להרכיב ממשלה וכנראה שהולכים לבחירות רביעיות ובבחירות האלה הם יקבלו אולי 25-26 מנדטים כי יצא המרצע מהשק וכל האמת על המפלגה הבזויה הזאת התגלה.
הם כן הולכים עם ערבים,המדינה מעניינת להם תביצה,ישראל בטח לא לפני הכל אלה נתניהו לפני הכל.
ולכן הכל אישי,פשוט הם משתמשים באמתלת החוסר דמוקטיה,קשקוש שהם ישלמו עליו לכן אני מציע לך להפסיק להתבשם יותר מדי,שים אלכוג'ל זה מוריד צביעות.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אתה מסביר לי שהכל אישי? הרי זה מה שאני אומר לך כל הזמן, ובשביל זה הוקמה כחול-לבן.
אם נתניהו היה שני ברוטציה עד לסיום משפטו, או מישהו אחר מהליכוד היה יכול להיות ראשון,
לא היה לנו ראש ממשלה עם כתבי אישום, הייתה אחדות כבר בסיבוב הראשון,
ולא היו צריכים לחפש ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת.
אבל כמו שאמרת, המדינה מעניינת לכם את הביצה, וביבי לפני הכל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בני גנץ יהיה יור הכנסת הבא, ע"פ עמית סגל ושאר המקורות.
כנראה הסוף של כחול לבן. בעיניי גם של גנץ. עשה שאול מופז בעצם, ונתן כאן גלגל הצלה לנאשם.
נו טוב, אחדות היה מה שרציתי מההתחלה, נקווה שתהיה חלוקת תיקים סבירה והכי חשוב, שתהיה כבר ממשלה פעילה במדינת ישראל. בהצלחה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כחול לבן ז״ל

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

כל הכבוד לגנץ. בלי טיפת ציניות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אוקיי, אחרי שהתמונה קצת מתבהרת זה נראה טוב.
מאוד אוהב את הממשלה החדשה שנבנית. בנט שר חינוך, אשכנזי ביטחון, גנץ חוץ ומ"מ.
נקווה שהפלונטר הזה ייגמר וכמה שיותר מהר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

והכי חשוב לפיד, בוגי, ליברמן והשותפים הטבעיים שלהם(תומכי הטרור) נשארים ביחד. באופוזיציה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

CrazyRed7 כתב:והכי חשוב לפיד, בוגי, ליברמן והשותפים הטבעיים שלהם(תומכי הטרור) נשארים ביחד. באופוזיציה.
אכן, ליברמן אכל זרנוק מהסרטים.
אין מה להגיד, שחמט של ביבי בהקשר הזה. השיג את מה שרצה.

ידוע מה יהיה עם הנדל והאוזר עכשיו כשבוגי הגיש בקשה להתפצל? ואם העבודה ואורלי לוי בעניין? הבנתי שעמית סגל רשם משהו על זה בטלגרם.

שלח תגובה