בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי Red Tiger »

CrazyRed7 כתב:לגבי פרץ(ליצן) ושמולי - אם הם מקבלים תפקידי שרים זה מתוך כמות השרים שמיועדת לגנץ כך שאין קשר.

בנט ושקד נחמדים מדי. הם צריכים לדפוק את הליכוד פעם אחת כמו שצריך כדי שיבינו שהם לא הפראיירים של הימין.
מקווה מאוד שבסוף יסגרו משהו, ממשלה בלי בנט ושקד זה על הפנים מבחינתי.

נתניהו גם צריך לזכור שאין לדעת מה יקרה עוד חצי שנה-שנה. הוא חייב את גוש הימין מאוחד.
אני בטח לא חשוד כאיש שמאל אבל לקרוא לפרץ ליצן זה לא במקום,אחד האנשים שאני יותר מעריך ומכבד בגוש הזה וגם שמולי.
ובוא בסוף ימינה הביאה את זה על עצמה,הם מנותקים לא יודעים לעשות קמפיין ונכשלו פעם אחר פעם בבחירות האחרונות.
בנט הוא לא יותר מליצן חצר מתלהם ושקד היא אחת שמצטלמת טוב וזוכה ליחצ מצויין בחצר התקשורתית.
צריך להבין דבר פשוט,העולם ישתנה אחרי הקורונה,סדרי העדיפויות ישתנו,פחות יעניין את האנשים כרגע כל עניין גוש ימין וערבים אלה יותר איך הם מביאים פרנסה הביתה.
פרץ ושמולי הם אנשים שמחוברים לשטח,לעם צמחו מלמטה ולכן האינטרס שלהם יהיה עזרה לאנשים ונסיון לצלוח את המשבר המגיע לפתחנו בחמלה ועבודה קשה.
אני היום מאוד מאמין באחדות אין שום ברירה אחרת צריך לזנוח את השנאה בשלב הזה ולדאוג לעם ישראל.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

gooner כתב:
27 מרץ 2020, 11:43
יש הרבה סוגי בגידות,
יש בגידה בבוחרים, בגידה בעקרונות, בגידה בחברים, בגידה בבן זוג.
מילה לגיטימית בעברית שמתארת תחושה מאוד מסויימת.
לעומת זאת ״יא בוגד, מוכר את המדינה לערבים״ לאנשים שאתה
שונא מראש כמו אשכנזים/נאורים/שמאלנים/חילונים, לא מתאר בגידה במובנה המילולי אלא בעיקר הסתה פוליטית, שמטרתה לעודד אלימות.

ובפינתינו הבאה, ההבדל בין אידיוט להדיוט.

כפיים למכבסת המילים. הרי מה יש למכור חוץ מכושר ביטוי גבוה?
אריאל2 כתב:
27 מרץ 2020, 14:04
ניסית לחשוב עם עצמך למה באמת?
איך הגעת למצב שמרמור,נניח, של אדם אחר גורם לך סיפוק?

אנא עארף, אולי כי האדם האחר הזה חצה כמעט כל קו אדום אפשרי?

yossi כתב:
29 מרץ 2020, 22:23
בנט ושקד פשוט לא לומדים.
במקום לקרוא תיגר מזמן על המלך, לא מפסיקים לשמש כעבד נרצע.
ואיך הוא גומל להם?
כרגיל, זורק מתחת לגלגלי המשאית.

הציבור הדתי לאומי ציבור סופר איכותי שלא זוכה לשום ייצוג.
לא יודע איך הגענו למצב שהם ילדי הכאפות של הפוליטיקה בזמן שהחרדים נניח תמיד נותנים את הטון. מגזר שתורם הרבה פחות למדינת ישראל.

חבל שהציבור הזה לא משכיל להקים מנהיג. כנראה הם לא מספיק מלוכלכים לפוליטיקה. ברצינות. רובם רואים עליהם שהם לא פוליטיקאים, בטח לא מול אחד כמו ביבי שקונה ומוכר אותם 1000 פעם מבלי ששמו לב.

מקווה שהשמועות על פרץ שר כלכלה שקריות.
לא שאני אתפלא, תמיד אמרתי שביבי בחלומו מקים ממשלה עם השמאל ויזרוק את הימין אם רק יוכל.
את הסוציאליסט הזה במשהו שקשור לכלכלה. איכס.
ככה זה שיש 0 אידיאולוגיה.
שימשיכו להמציא משרדים ותיקים כדי לרצות את האגו של כולם, יש הרבה כסף מיותר לשרוף.

תרשה לי, כמי שהצביע לבנט ושקד: רשימת הדרישות שלהם היתה הזויה נוכח כוחם הפוליטי, מה שהוביל אותם אחר כבוד לאופוזיציה. עצוב, מאכזב, אבל צריך להביט לאמת בעיניים.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
19 מאי 2020, 10:04

תרשה לי, כמי שהצביע לבנט ושקד: רשימת הדרישות שלהם היתה הזויה נוכח כוחם הפוליטי, מה שהוביל אותם אחר כבוד לאופוזיציה. עצוב, מאכזב, אבל צריך להביט לאמת בעיניים.
מה בדיוק היו הדרישות שלהם שהם כאלה מוגזמות?
ותזכיר לכולנו עם כמה מנדטים ליברמן קיבל את הביטחון.

המציאות ברורה, ביבי לא סובל אותם וחיכה לרגע הראשון כדי לזרוק אותם.
מי שמכיר אותו ראה את זה הרבה לפני שזה קרה. ולא צריך להכיר יותר מדי, העיקר שבנט רץ להחתים עבורו את הגוש. והתכופף בכל פעם שהוא דרש.
לא מבין איך אדם שפוי עדיין סומך ומאמין למילה אחת שיוצאת לביבי מהפה.
אישית לא הצבעתי לימינה רק בגלל שהם מתעקשים להיות השטיחים של הליכוד.

ללכת לאופיזיציה, בעיקר בממשלה הפח הזו שנוצרה זו בחירה מצוינת.
אם ישכיל להקים עם פייגלין מפלגה ימנית ליברלית על שורשי זהות, הם גם יצליחו בענק בעידן שאחרי ביבי שנקווה שיבוא כבר בבחירות הבאות.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yossi כתב:
19 מאי 2020, 11:24
מה בדיוק היו הדרישות שלהם שהם כאלה מוגזמות?
ותזכיר לכולנו עם כמה מנדטים ליברמן קיבל את הביטחון.

המציאות ברורה, ביבי לא סובל אותם וחיכה לרגע הראשון כדי לזרוק אותם.
מי שמכיר אותו ראה את זה הרבה לפני שזה קרה. ולא צריך להכיר יותר מדי, העיקר שבנט רץ להחתים עבורו את הגוש. והתכופף בכל פעם שהוא דרש.
לא מבין איך אדם שפוי עדיין סומך ומאמין למילה אחת שיוצאת לביבי מהפה.
אישית לא הצבעתי לימינה רק בגלל שהם מתעקשים להיות השטיחים של הליכוד.

ללכת לאופיזיציה, בעיקר בממשלה הפח הזו שנוצרה זו בחירה מצוינת.
אם ישכיל להקים עם פייגלין מפלגה ימנית ליברלית על שורשי זהות, הם גם יצליחו בענק בעידן שאחרי ביבי שנקווה שיבוא כבר בבחירות הבאות.

מה היו הדרישות שלהם, אתה יודע?

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
21 מאי 2020, 14:01
מה היו הדרישות שלהם, אתה יודע?
בתור זה שטען שהדרישות שלהם לא פרופורציונאליות, חשבתי שאתה תביא.

לא מעורה עד הסוף, כן יודע שביבי כרגיל ניסה לערבב את הציבור עם משחקי מילים בין שרים ל"תפקידים בכירים" כדי להוציא אותם יותר סחטנים מהחרדים.
סמוטריץ' טען שהם לא ביקשו שום דבר יותר מהם ואף לא היה בכלל מו"מ. אני מאמין לו.
דבריו של נתניהו מבלי לשמוע אותם הם בחזקת שקר מוחלט, כך שסמוטריץ' ודוברות ימינה אמינות בעשרות מונים.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yossi כתב:
21 מאי 2020, 15:16
בתור זה שטען שהדרישות שלהם לא פרופורציונאליות, חשבתי שאתה תביא.

לא מעורה עד הסוף, כן יודע שביבי כרגיל ניסה לערבב את הציבור עם משחקי מילים בין שרים ל"תפקידים בכירים" כדי להוציא אותם יותר סחטנים מהחרדים.
סמוטריץ' טען שהם לא ביקשו שום דבר יותר מהם ואף לא היה בכלל מו"מ. אני מאמין לו.
דבריו של נתניהו מבלי לשמוע אותם הם בחזקת שקר מוחלט, כך שסמוטריץ' ודוברות ימינה אמינות בעשרות מונים.

לא הבאתי כי יצאתי מנק' הנחה ריאלית שזה ידוע לכולם, זה הרי לא סוד מדינה... ואם אתה לא מעורה בפרטים הבסיסיים, מן הראוי שלא תצא בכאלו הצהרות. והקטע עם סמוטריץ' לפיו הם לא דרשו יותר מהחרדים כאשר הם פי 3 מימינה, בכלל מעיד על חוסר הבנה מוחלט של המשחק הפוליטי. בקיצור ולעניין: ימינה ניצלו עד תום את התלות בהם בממשלת ימין צרה ודרשו לא פחות מ-4 תיקים בכירים, ביניהם הביטחון והמשפטים היותר נחשקים. לסיעה עם 6 ח''כים, זה בערך כמו להזמין אנטריקוט עם ח''י שקלים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
22 מאי 2020, 13:10
לא הבאתי כי יצאתי מנק' הנחה ריאלית שזה ידוע לכולם, זה הרי לא סוד מדינה... ואם אתה לא מעורה בפרטים הבסיסיים, מן הראוי שלא תצא בכאלו הצהרות. והקטע עם סמוטריץ' לפיו הם לא דרשו יותר מהחרדים כאשר הם פי 3 מימינה, בכלל מעיד על חוסר הבנה מוחלט של המשחק הפוליטי. בקיצור ולעניין: ימינה ניצלו עד תום את התלות בהם בממשלת ימין צרה ודרשו לא פחות מ-4 תיקים בכירים, ביניהם הביטחון והמשפטים היותר נחשקים. לסיעה עם 6 ח''כים, זה בערך כמו להזמין אנטריקוט עם ח''י שקלים.
בריאות, מקום בועדה למינוי שופטים (שגוש הימין כל היום זועק על נושא בתי המשפט, ובסוף בממשלה הזו הוא פשוט "הופקר"), עוד תיק בינוני היה מספק אותם.
שוב נדגיש שהליכוד בכלל לא הגיע מולם למו"מ.

את החרדים מעניינים תפקידים מאוד ספציפיים למגזר שלהם ואותם הם מקבלים כדרך קבע.
יו"ר ועדות של כספים מעניין אותם הרבה יותר מאיזה תפקיד שר, שגם שם הם דואגים בעיקר לסקטור הפרטי שלהם (ראו ליצמן שבכל המשבר הקורונה הדבר היחיד שמעניין אותו זה להמשיך את בתי הכנסת, המקוואות והחינוך החרדי כמה שרק אפשר).

בסופו של יום העבודה מקבלת 2 שרים, ליברמן עם 6 מנדטים קיבל את הביטחון. אם אלך אחורה בטוח שיש עוד מספר דוגמאות יפות שמפריכות את הטענות של הליכוד, ששוב אפילו לא הגיע עם הצעה, ויחשוף את האמת שהם פשוט זרקו אותם בהזדמנות הראשונה.

היחיד שנוצל פה זה בנט שכמו פראייר רץ להחתים את כל הגוש. לא נורא, מקווה בשבילו שהיום הוא יודע מול מי יש לו עסק ויפסיק להיות סחבה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yossi כתב:
22 מאי 2020, 17:57
בריאות, מקום בועדה למינוי שופטים (שגוש הימין כל היום זועק על נושא בתי המשפט, ובסוף בממשלה הזו הוא פשוט "הופקר"), עוד תיק בינוני היה מספק אותם.
שוב נדגיש שהליכוד בכלל לא הגיע מולם למו"מ.

את החרדים מעניינים תפקידים מאוד ספציפיים למגזר שלהם ואותם הם מקבלים כדרך קבע.
יו"ר ועדות של כספים מעניין אותם הרבה יותר מאיזה תפקיד שר, שגם שם הם דואגים בעיקר לסקטור הפרטי שלהם (ראו ליצמן שבכל המשבר הקורונה הדבר היחיד שמעניין אותו זה להמשיך את בתי הכנסת, המקוואות והחינוך החרדי כמה שרק אפשר).

בסופו של יום העבודה מקבלת 2 שרים, ליברמן עם 6 מנדטים קיבל את הביטחון. אם אלך אחורה בטוח שיש עוד מספר דוגמאות יפות שמפריכות את הטענות של הליכוד, ששוב אפילו לא הגיע עם הצעה, ויחשוף את האמת שהם פשוט זרקו אותם בהזדמנות הראשונה.

היחיד שנוצל פה זה בנט שכמו פראייר רץ להחתים את כל הגוש. לא נורא, מקווה בשבילו שהיום הוא יודע מול מי יש לו עסק ויפסיק להיות סחבה.

יפה שאתה מחליט מה היה מספק אותם, חבל שזה לא עונה בקנה אחד עם הדרישות שלהם... וברור שלא יכנסו איתם למו"מ עם כזו יריית פתיחה. ולא הבנתי מה הדוגמאות של העבודה וליברמן באות להוכיח? הם רק מחזקות את העובדה שהדרישות של ימינה היו מופרכות בכל קנה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
23 מאי 2020, 21:00
יפה שאתה מחליט מה היה מספק אותם, חבל שזה לא עונה בקנה אחד עם הדרישות שלהם... וברור שלא יכנסו איתם למו"מ עם כזו יריית פתיחה. ולא הבנתי מה הדוגמאות של העבודה וליברמן באות להוכיח? הם רק מחזקות את העובדה שהדרישות של ימינה היו מופרכות בכל קנה.
מהסיבה הפשוטה שימינה הוכיחו את עצמם כגמישים ונאמנים בכל פעם שנזדקקו לכך.
4 תפקידים הם רצו, לא 4 שרים, כשאחד מהם זה מקום בועדה למינוי שופטים. לא כ-זה בשמיים ועם מו"מ סביר מאוד להניח שגם היו מוותרים על תפקיד אחד.
הדוגמאות של העבודה וליברמן באות להראות שביבי ידע גם ידע לפנק אנשים עם מספר מועט של מנדטים. כל עוד זה האינטרס שלו.
אי הכניסה למו"מ חושף את האמת שיש פה מעבר ל'הם רק 6 מנדטים' או דיבורים על דרישות מופרכות, בפעם היחידה שביבי היה צריך לגמול להם הם הוא כצפוי זרק אותם לעזאזל.
אישית הימרתי שזה יקרה. כבר בבחירות מועד ב' בסנריו של ממשלת אחדות הימרתי על כך, לא זוכר אם פה כתבתי את זה.

שמח שבנט לא זחל לממשלה הזו, הצעד הפוליטי מהטובים שעשה לטעמי בזמן האחרון.
אם ישכיל לצרף את פייגלין ולאמץ מדיניות של ימין ליברלי כלכלי ומדיני כטייטל, בעידן שאחרי ביבי הוא גם יצמח לדו ספרתי.
זה היה החלק השני של ההימור שלי בזמנו, מקווה שגם יתממש .

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yossi כתב:
24 מאי 2020, 06:24
4 תפקידים הם רצו, לא 4 שרים, כשאחד מהם זה מקום בועדה למינוי שופטים. לא כ-זה בשמיים ועם מו"מ סביר מאוד להניח שגם היו מוותרים על תפקיד אחד.
הדוגמאות של העבודה וליברמן באות להראות שביבי ידע גם ידע לפנק אנשים עם מספר מועט של מנדטים. כל עוד זה האינטרס שלו.
אי הכניסה למו"מ חושף את האמת שיש פה מעבר ל'הם רק 6 מנדטים' או דיבורים על דרישות מופרכות, בפעם היחידה שביבי היה צריך לגמול להם הם הוא כצפוי זרק אותם לעזאזל.
אישית הימרתי שזה יקרה. כבר בבחירות מועד ב' בסנריו של ממשלת אחדות הימרתי על כך, לא זוכר אם פה כתבתי את זה.

אם ישכיל לצרף את פייגלין ולאמץ מדיניות של ימין ליברלי כלכלי ומדיני כטייטל, בעידן שאחרי ביבי הוא גם יצמח לדו ספרתי.
אני מוכן גם להצביע עבור מפלגה ימנית ליברלית.
אבל ליברליזם אמיתי ולא ימין דתי.
כרגע ימינה הם ימנים דתיים עם טיפה ליברליות.
ואישית אני גם חושב שבנט הוא שר נהדר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yossi כתב:

נתניהו לא אוהב לא את בנט ולא את שקד.
הם מאידך לא אוהבים אותו גם כן,הכל עניין של אינטרסים.
להגיד שימינה הייתה נאמנה לליכוד זאת בדיחה טובה,ימינה פעלה מאינטרסים כי גם היא הבינה שהמפלגה המומצאת הזאת,זאת שעומדת על 4 תנועות שונות יכולה במצב של חוסר לויאליות לא לעבור את אחוז החסימה במידה ורק הייתה מראה סימן קטן של חוסר נאמנות.
חייב לומר שבנט יורה לעצמו פעם אחר פעם ברגל ולא מצליח להתקדם,העובדה שההתנהלות שלו בעיקר התקשורתית גובלת באהבה והערצה עצמית גורמת לסלידה של המון אנשים שרוצים להצביע לימינה.
יחד עם זאת אני בטוח שהם יכנסו בעתיד,הם שום סיכוי שהם יישבו יותר מכמה חודשים בחוץ,מדגדג להם הטוסיק הם לא אנשים של אופוזיציה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אדום זקן כתב:
24 מאי 2020, 08:11
נתניהו לא אוהב לא את בנט ולא את שקד.
הם מאידך לא אוהבים אותו גם כן,הכל עניין של אינטרסים.
להגיד שימינה הייתה נאמנה לליכוד זאת בדיחה טובה,ימינה פעלה מאינטרסים כי גם היא הבינה שהמפלגה המומצאת הזאת,זאת שעומדת על 4 תנועות שונות יכולה במצב של חוסר לויאליות לא לעבור את אחוז החסימה במידה ורק הייתה מראה סימן קטן של חוסר נאמנות.
חייב לומר שבנט יורה לעצמו פעם אחר פעם ברגל ולא מצליח להתקדם,העובדה שההתנהלות שלו בעיקר התקשורתית גובלת באהבה והערצה עצמית גורמת לסלידה של המון אנשים שרוצים להצביע לימינה.
יחד עם זאת אני בטוח שהם יכנסו בעתיד,הם שום סיכוי שהם יישבו יותר מכמה חודשים בחוץ,מדגדג להם הטוסיק הם לא אנשים של אופוזיציה.
אחרי שליברמן התפטר בזמנו אחרי הסבב מול חמאס בו הם ירו מאות רקטות ולא זכו לתגובה, הממשלה הייתה עם 61 ח"כים.
גם בנט שקל להתפטר ובעצם להפיל את הממשלה, אבל ביבי הפציר בו שזה מסוכן "בעת זמן רגיש מבחינה ביטחונית", וייצר עננה שהממשלה הזו גם במצבה יכולה וצריכה להתקיים עד ספטמבר במלוא 4 שנים, כששוב, הכל תחת אווירה ביטחונית כביכול.
בנט התקפל, הממשלה אכן שרדה עד שביבי החליט שהגיע הזמן לבחירות על רקע המשפט שלו, העת הביטחונית הרגישה פתאום לא הייתה קיימת והלכנו לבחירות בהם ביבי רצה להגיע מעמדת כוח לכתב האישום.
ככה הכל התחיל.

כבר אז בנט נשמע לביבי, והמשיך להישמע לו בכל בחירות כשהוא זה שיזם אם אני זוכר נכון את אותו מסמך נאמנות לגוש.

איך זה מסתדר עם חוסר נאמנות אני לא מבין. וזה כשהם מקפידים לא לתקוף את הליכוד בבחירות שמאידך שותה אותם בלי לדפוק חשבון.
בנט לא עבר במועד א בעיקר בגלל זהות שלקחו לו כמה עשרות אלפי קולות. שניהם נדפקו ובסופו של דבר לא עברו. כשזהות לא רצה, מצביעים חזרו לימינה והעמידו אותם עם 6.

אפשר להתווכח על טיבו של בנט ופועלו, כולל התנהלות תקשורתית, את זה שהוא שימש סחבה לליכוד כשהיה די צפוי שהם יגמלו לו ביריקה בפנים אני לא מוצא דרך להפוך.
אישית אחרי ההצבעה לזהות לא הצבעתי ימינה בדיוק בגלל הסיבה הזו.

על הסיפא שלך אני מסכים, אם יזחלו פנימה זו תהיה טעות פתאלית.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yossi כתב:

אתה טועה - ימינה רצו 4 שרים. ביטחון, משפטים, תחבורה ולא זוכר מה הרביעי... הדוגמאות שהבאת מליברמן והעובדה רק מפריכות ולא מחזקות את דבריך, כי הם לא קיבלו אפילו משהו שמתקרב לדרישות של ימינה. תם ונשלם

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
24 מאי 2020, 22:24
אתה טועה - ימינה רצו 4 שרים. ביטחון, משפטים, תחבורה ולא זוכר מה הרביעי... הדוגמאות שהבאת מליברמן והעובדה רק מפריכות ולא מחזקות את דבריך, כי הם לא קיבלו אפילו משהו שמתקרב לדרישות של ימינה. תם ונשלם
הם דרשו 4 שרים בערבובים של ביבי שכדרכו חושב שהוא יכול לערבב חופשי את הציבור ולהנדס את המציאות.
אעדכן את סמוטריץ' שהיה נציג ימינה בתגובה לסרטון ה(עוד)שקר של ביבי, שהוא מתבלבל והוא בכלל דורש משהו אחר. הוא מודה לך על התיקון.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

yossi כתב:
25 מאי 2020, 00:42
הם דרשו 4 שרים בערבובים של ביבי שכדרכו חושב שהוא יכול לערבב חופשי את הציבור ולהנדס את המציאות.
אעדכן את סמוטריץ' שהיה נציג ימינה בתגובה לסרטון ה(עוד)שקר של ביבי, שהוא מתבלבל והוא בכלל דורש משהו אחר. הוא מודה לך על התיקון.

תראה לי את הסרטון של סמוטריץ'.

שלח תגובה