בחירות 2019S

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019S

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
25 מאי 2020, 18:39
תראה לי את הסרטון של סמוטריץ'.
לא מכיר סרטון, יש ציטוטים:
"‏אחלה סרטון ראש הממשלה", פתח סמוטריץ', "אבל גם כשאתה בקמפיין תשתדל לומר אמת ולא למרוח את הציבור באמצעות ערבוב בין 'שרים' ל'תפקידים'".
לדבריו, "ימינה ביקשה שני שרים, והחרדים קיבלו הרבה מאוד תפקידים בכירים. שלושה שרים, ארבעv יושבי ראש ועדות (מהן כספים ששווה לשר בכיר), ועוד כמה סגני שרים. לא ביקשנו ולא הצעת שום דבר יותר מהם".
"‏האמת היא שלא נפגשת איתנו אפילו פעם אחת ולא נהלת בכלל משא ומתן. החלטת מהרגע הראשון שאתה לא רוצה אותנו. וזו זכותך. אבל אז אל תצפה שנמליץ עליך בפני הנשיא", הוסיף סמוטריץ'.

חוזר לאותה נקודת התחלה, אני מאמין לימינה ולא לביבי.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yossi כתב:
25 מאי 2020, 23:14
לא מכיר סרטון, יש ציטוטים:
"‏אחלה סרטון ראש הממשלה", פתח סמוטריץ', "אבל גם כשאתה בקמפיין תשתדל לומר אמת ולא למרוח את הציבור באמצעות ערבוב בין 'שרים' ל'תפקידים'".
לדבריו, "ימינה ביקשה שני שרים, והחרדים קיבלו הרבה מאוד תפקידים בכירים. שלושה שרים, ארבעv יושבי ראש ועדות (מהן כספים ששווה לשר בכיר), ועוד כמה סגני שרים. לא ביקשנו ולא הצעת שום דבר יותר מהם".
"‏האמת היא שלא נפגשת איתנו אפילו פעם אחת ולא נהלת בכלל משא ומתן. החלטת מהרגע הראשון שאתה לא רוצה אותנו. וזו זכותך. אבל אז אל תצפה שנמליץ עליך בפני הנשיא", הוסיף סמוטריץ'.

חוזר לאותה נקודת התחלה, אני מאמין לימינה ולא לביבי.

לא מכיר סרטון?! נשמע תמוה בלשון המעטה בעידן בו הכל נגיש... אבל עזוב. תן לי את המקור לאותם ציטוטים ואז נדע איך להתייחס. בהנחה והם אותנטיים כמובן.

אגב - הטענה של נתניהו גם קיבלה חיזוק מעו"ד שפטל. אחד שבדעותיו נוטה באופן במובהק לכיוון ימינה הרבה יותר מאשר לליכוד, ומאוד רצה את ימינה בממשלה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
31 מאי 2020, 19:04
לא מכיר סרטון?! נשמע תמוה בלשון המעטה בעידן בו הכל נגיש... אבל עזוב. תן לי את המקור לאותם ציטוטים ואז נדע איך להתייחס. בהנחה והם אותנטיים כמובן.

אגב - הטענה של נתניהו גם קיבלה חיזוק מעו"ד שפטל. אחד שבדעותיו נוטה באופן במובהק לכיוון ימינה הרבה יותר מאשר לליכוד, ומאוד רצה את ימינה בממשלה.
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/436981
ביבי הוא שקרן פתולוגי שאני לא מאמין למילה אחת שיוצאת לו מהפה. הכל בחזקת שקר ותעתועים.
אז סלח לי שלא עשיתי עבודת מחקר מקיפה על דברי סמוטריץ' והסתפקתי בציטוטים, גם בלי לשמוע את נתניהו מערבב הייתי בוחר צד בקלות.

כבר עשו לי את העבודה וימינה היא הסיעה היחידה שלא קיבלה לא יו"ר ועדה ולא סגן שר.
אפילו המשותפת קיבלה.
נמחקו לחלוטין. אם אתה חושב שגם זה ביד המקרה, ולא ברדיפה אישית אז אין לי יותר מדי מה לומר. זכותך לעצום עיניים.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

yossi כתב:
31 מאי 2020, 21:09
ביבי הוא שקרן פתולוגי שאני לא מאמין למילה אחת שיוצאת לו מהפה. הכל בחזקת שקר ותעתועים.
אז סלח לי שלא עשיתי עבודת מחקר מקיפה על דברי סמוטריץ' והסתפקתי בציטוטים, גם בלי לשמוע את נתניהו מערבב הייתי בוחר צד בקלות.

אפילו המשותפת קיבלה.
נמחקו לחלוטין. אם אתה חושב שגם זה ביד המקרה, ולא ברדיפה אישית אז אין לי יותר מדי מה לומר. זכותך לעצום עיניים.
אולי זה מה שיגרום להם להפסיק להיות שטיח של הליכוד ושל נתניהו.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yossi כתב:
31 מאי 2020, 21:09

אפילו המשותפת קיבלה.

לא מאמין שעו"ד שפטל ירשה לעצמו לשקר במצח נחושה בעניין הזה בשידור חי... וזה שבשם הדעה הקדומה שלך אתה בקלות בוחר צד בקלות בלי לבדוק לעומק, די מסכם הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אורי אדום בנשמה כתב:
18 יוני 2020, 10:10
לא מאמין שעו"ד שפטל ירשה לעצמו לשקר במצח נחושה בעניין הזה בשידור חי... וזה שבשם הדעה הקדומה שלך אתה בקלות בוחר צד בקלות בלי לבדוק לעומק, די מסכם הכל.
את שלי כבר אמרתי.
אם אתה מאמין שזה מקרי בלבד שימינה היא המפלגה היחידה ללא שום ייצוג. אז שיהיה. לי זה בטח לא מפריע.
זה בטח בגלל הדרישות שלהם.

שלח תגובה