כדורגל עולמי 19/20

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: כדורגל עולמי 19/20

שליחה על ידי אסי, דגים »

איבן פרישיץ', מהפסד בטרנר לזכייה בליגת האלופות ;)
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

נוייר הביא להם את הגביע, מפגן שוערות מדהים בעיקר במשחק הרגל, רגליים מגומי

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מסי אשכרה עוזב את בארסה.
וואו.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

אני לא מאוהביו אז לא אוביקטבי אבל וואלה בתור בן אדם שכל השנים דברו כמה שהוא לויאלי לברסה כמה מחובר וכמה אוהב אותה זה קצת אבסורד לראות שהוא מבקש לעזוב בחינם, אתה כל כך מחובר לקבוצה סגור איתם על מחיר שירוויחו משהו...

ואני שמח שזה קורה, בוא נראה מה הוא שווה מחוץ לבית שלו..

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

niv1 כתב:
25 אוגוסט 2020, 19:51
אני לא מאוהביו אז לא אוביקטבי אבל וואלה בתור בן אדם שכל השנים דברו כמה שהוא לויאלי לברסה כמה מחובר וכמה אוהב אותה זה קצת אבסורד לראות שהוא מבקש לעזוב בחינם, אתה כל כך מחובר לקבוצה סגור איתם על מחיר שירוויחו משהו...

ואני שמח שזה קורה, בוא נראה מה הוא שווה מחוץ לבית שלו..
חחחחחחחחח

קודם כל הבדיחה על לויאליות. אין אפילו איך להגיב לדבר כזה. הבן אדם משחק מגיל אפס עד גיל 33 באותו מועדון ואתה מדבר על לויאליות. אם יעזוב זה רק בשביל להעיף לכל הרוחות את ההנהלה הגרועה בהיסטוריה של המשחק.
דבר שני גם אם יצא עכשיו לאיזה סיטי או אינטר ולא יבקיע שער אחד בשנתיים הוא עדיין הגדול בהיסטוריה מכל נקודה שלא תבחן את זה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

הדבר הכי טוב שמסי יכול לעשות עבור ברצלונה זה לעזוב אותם.

לגבי המה הוא שווה מחוץ לבית שלו... מניח שהוא ילך לסיטי. תהיה לו נחיתה רכה מאוד.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא לא בשלב שהוא צריך להוכיח משהו למישהו

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:
25 אוגוסט 2020, 20:40
חחחחחחחחח

קודם כל הבדיחה על לויאליות. אין אפילו איך להגיב לדבר כזה. הבן אדם משחק מגיל אפס עד גיל 33 באותו מועדון ואתה מדבר על לויאליות. אם יעזוב זה רק בשביל להעיף לכל הרוחות את ההנהלה הגרועה בהיסטוריה של המשחק.
דבר שני גם אם יצא עכשיו לאיזה סיטי או אינטר ולא יבקיע שער אחד בשנתיים הוא עדיין הגדול בהיסטוריה מכל נקודה שלא תבחן את זה.
לא הבנתי מה אתה רוצה.. אמרתי שהוא לא יואלי? אמרתי שמאכזב שבן אדם שככה לויאלי ובן אדם שכביכול סמל בוחר לעזוב את הקבוצה שלו מגיל 0 בחינם בלי לסגור איתה על איזה סכום.. ציפיתי ממנו ליותר

והגדול בהיסטוריה? אני לא מתכוון להכנס לויכוח אבל ברגע שיש המון אנשים שחולקים על המשפט הזה, זה דעה שלך ולא יותר.. רחוק מלהיות עובדה..

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

איך בדיוק זה טוב עבור ברצלונה?

מילא הייתה שם הנהלה נורמלית. גם ריאל וגם ברצלונה מנוהלות מקצועית באופן גרוע מאוד.
בריאל המצב הכלכלי הוא עוד טוב, אבל מה זה עוזר שכבר שנים לא פוגעים בכלום ושורפים כסף בצורה עקומה על כל מיני פרוספקטים כאילו הם ארסנל (להחתים את ויניסיוס ורודריגו שהם על אותה עמדה כל אחד ב50 מיליון, ואז להביא להם על הבלטה את הזארד. וזה כשבימין אין כלום. אין ספק שזו גאונות)

שני מועדונים שלא מצליחים או רוצים, לא יודע מה יותר גרוע, למשוך מאמן רציני שיתחיל פרויקט חדש.
מתבססים שנים על שחקנים שהם אמנם אגדות, אך גמרו את הסוס מזמן.
ריאל אולי לקחה אליפות, אבל זה לא שווה יותר מדי כשהפער בינה לבין שאר קבוצות העלית הוא פשוט גדול. גדול מאוד.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:
25 אוגוסט 2020, 21:30
הוא לא בשלב שהוא צריך להוכיח משהו למישהו
אתה חייב להפסיק להתיחס לדעות שלך כאילו זה עובדה מוגמרת.. לדעתי יש לו הרבה מה להוכיח כי הטענות הכי גדולות נגדו שהוא הצליח רק בחממה של ברסה (והכשלוונות בארגנטינה מוסיפים) בניגוד לרונאלדו.. יכול להשתיק אותי ואת כל אלה שחושבים ככה ויכול גם להיות נפילה ואז רק יחזק את הטענה הזאת..

מקווה שיבחר אינטר או יוניטד ולא סיטי או פריז שיהיה באמת אפשר לבדוק את זה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

תארים, מספרים, הישגים אישיים, הישגים קבוצתיים, כדורגל מעולם אחר. לא חושב שמדובר בדעה בלבד.

רונאלדו מפלצת בפני עצמו אבל מסי זה אחד ל100 שנה.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:
25 אוגוסט 2020, 21:53
תארים, מספרים, הישגים אישיים, הישגים קבוצתיים, כדורגל מעולם אחר. לא חושב שמדובר בדעה בלבד.

רונאלדו מפלצת בפני עצמו אבל מסי זה אחד ל100 שנה.
כל מה שרשמת גם יש לרונאלדו כן..
לא חסר מאמנים שחקנים פרשנים אוהדים וכ'ו שחושבים שרונאלדו גדול יותר.. חלק חושבים ככה ואחרים חושבים מסי.. לגיטימי עניין של דעה.. רחוק מלהיות עובדה למרות כל זה שאתה חושב שכל מה שאת חושב עליו זה עובדה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כזה אני, גאון.

למסי יש יתרון גדול בכל נתון וכמעט בכל סטטיסטיקה ומספרים שתיקח.
וזה הרבה מעבר למספרים. רונאלדו הוא מפלצת פיזית, מסי זה כשרון מולד ורואים את ההבדלים על המגרש.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:
25 אוגוסט 2020, 22:04
כזה אני, גאון.

למסי יש יתרון גדול בכל נתון וכמעט בכל סטטיסטיקה ומספרים שתיקח.
וזה הרבה מעבר למספרים. רונאלדו הוא מפלצת פיזית, מסי זה כשרון מולד ורואים את ההבדלים על המגרש.
סבבה גבר תחשוב מה שבא לך.. אני כבר עברתי את הגיל שרב מי יותר טוב כי כבר לפני שנים הבנתי שזה ויכוח שלא יכול להסתיים אף פעם, בטח לא עם בן אדם כמוך שחי בסרט כל מה שהוא חושב זה עובדה וכל מה שאחרים אומרים זה שטיות..

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

yossi כתב:
25 אוגוסט 2020, 21:41
איך בדיוק זה טוב עבור ברצלונה?

מילא הייתה שם הנהלה נורמלית. גם ריאל וגם ברצלונה מנוהלות מקצועית באופן גרוע מאוד.
בריאל המצב הכלכלי הוא עוד טוב, אבל מה זה עוזר שכבר שנים לא פוגעים בכלום ושורפים כסף בצורה עקומה על כל מיני פרוספקטים כאילו הם ארסנל (להחתים את ויניסיוס ורודריגו שהם על אותה עמדה כל אחד ב50 מיליון, ואז להביא להם על הבלטה את הזארד. וזה כשבימין אין כלום. אין ספק שזו גאונות)

שני מועדונים שלא מצליחים או רוצים, לא יודע מה יותר גרוע, למשוך מאמן רציני שיתחיל פרויקט חדש.
מתבססים שנים על שחקנים שהם אמנם אגדות, אך גמרו את הסוס מזמן.
ריאל אולי לקחה אליפות, אבל זה לא שווה יותר מדי כשהפער בינה לבין שאר קבוצות העלית הוא פשוט גדול. גדול מאוד.
עזיבה של מסי זה זעזוע יותר גדול מ-8-2, הפסד אליפות ו-3-4 שנים של ניהול קטסטרופלי ביחד.
ברור שהמטרה של מסי בצעד הזה היא להעיף את ברתומאו לכל הרוחות. אם זה יגרום לו להקדים בחירות אז מסי עשה מהלך גדול שהולך להיות משמעותי עבור ברצלונה, שגם ככה תצטרך כמה שנים טובות של בנייה מחודשת אחרי הנזק שברתומאו משאיר שם.

ואני חושב שהפעם מסי יממש את האיום אם לא יקדימו את הבחירות בברצלונה. בתכל'ס, אין לו שום סיבה להישאר. קומאן עושה רושם של עוד בובה (כבר הספיקו לשחרר בשמו ציטוט אומלל שהוא "רוצה לעבוד רק עם אלו שרוצים להישאר") והעיפו את החבר הכי טוב שלו בשיחת טלפון מעליבה (ואפשר להגיד שמסי החזיר להם בצורה דומה, נפרד דרך הפקס :lol:)

לגבי ריאל, אתה צודק בכל מילה. מהמועדון הכי אמבציוני (לעיתים אובר-אמבציוני) הם הפכו שם למדושני עונג מעייפים. זידאן ופלורנטינו זה שילוב קטלני לרעה. הם יותר מדי עמוק באזור הנוחות ובסופו של דבר הם יקבלו את הכאפה המצלצלת, כמו בפעם הקודמת שהם זכו באליפות וחשבו שהם יודעים יותר טוב מכולם.

שלח תגובה